Konkursy

Ichigo-chan
12.09.2015
Um, pierwszy wątek Ichi, trochę się stresuje...

Ostatnio Ichi zauważyła w internetach jakiś konkurs literacki, ale chodziło o poezję, więc Ichi zrezygnowała.
Potem pomyślała o was. I wymyśliła.

Może też czasem znajdujecie gdzieś informacje o jakichś konkursach wartych uwagi - podzielcie się :)
Nie ma też chyba nic złego w tym, żeby ktoś pochwalił się, jeśli jakiś wygra ;)

Ichi daje od siebie ten link (niiiżej), może się komuś przyda, i liczy, że też poczujecie ochotę, żeby się jakimiś dzielić :D

http://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie.html

(Ichi przejrzała WSZYSTKIE wątki i żaden nie był o czymś takim, więc jak się dowie, że śmieciowy, to się chyba załamie xD)
levi
12.09.2015
świetny pomysł :)


ja mam jeden taki konkurs :D
tylko, że na kartce nie szukałam go w internecie :)
Chodzi o napisanie dramatu, dużo możliwości i czasu
Slugalegionu
12.09.2015
Zgłosiłbym któreś opowieści, ale te cholerne dziesięć stron: /

http://aktualnekonkursy.pl/konkursy-literackie/ad/v-ogolnopolski-konkurs-na-opowiadanie-fantasy-im-krystyny-kwiatkowskiej,3141.html
Slugalegionu
12.09.2015
Opowieści*
Ichigo-chan
12.09.2015
Też na ten patrzałam :D
alfonsyna
12.09.2015
Jeżeli szukacie konkursów to najprościej regularnie zaglądać właśnie na stronę aktualnekonkursy.pl, często się coś ciekawego pojawia, najgorzej jest z limitami właśnie, ale jeśli ktoś się umie ograniczać (ja raczej nie umiem) to może próbować :) Dla tych co lubią i odnajdują się w fantastyce fajnie się zainteresować ogólnopolskim konkursem pod nazwą Świetlne Pióro, zwykle się pojawia jakieś info koło września/października, przy czym nie wiem, czy w tym roku też będzie. Jak będzie to na pewno info się pojawi też na wspomnianej już stronie z konkursami :)
Anonim
12.09.2015
Jared weźmie udział, akurat mam na dysku takiego fantasy killera ]:-D
Anonim
12.09.2015
"7. Prace konkursowe winny być opatrzone godłem słownym. Do przesyłki wysłanej
zwykłą pocztą należy dołączyć oddzielną, zaklejoną kopertę, oznaczoną tym samym
godłem, zawierającą w środku dane autora: imię, nazwisko, adres, telefon i e-mail."

Punkcik z regulaminu, o co chodzi z godłem? :0
Vasto Lorde
12.09.2015
W różnych konkursach też natknąłem się na owe godło i do tej pory nie wiem, więc podpisuje się pod Jaredem, o co z tym godłem chodzi? :(
Anonim
12.09.2015
"Godło jest to znany z wirtualnej rzeczywistości nick, czyli pseudonim, który niewiele mówi jury, dopóki nie otworzą koperty zaopatrzonej tymże godłem i nie poznają prawdziwych danych osobowych autora. Robi się to w celu uniknięcia stronniczości.
Pracę wysyłasz w dużej kopercie opatrzonej godłem (nickiem), które powinno być tak wymyślone, zeby nie zdradzało tożsamości autora (niektórzy są już znani na rynku wydawniczym, także pod pseudonimami). Każdą kartkę wydruku swojego dzieła opatrujesz tymże samym godłem (na wypadek gdyby szanowna komisja pogubiła, lub pomieszała kartki, co się czasem zdarza). Do zwykłej małej koperty, również opatrzonej tymże godłem, wkładasz kartkę ze swoimi prawdziwymi danymi, czasami również krótką notką, ktoś ty i coś do tej pory zdziałała. małą kopertę zaklejasz i razem z pracą wkładasz do tej dużej i szur - do skrzynki pocztowej. Po zakończeniu konkursu pozostaje Ci tylko zgarnąć główną nagrodę. ;)
Mam nadzieję, że pomogłem."

God cholera jasna damn it, mogłem się domyślić :D
Vasto Lorde
12.09.2015
MegaKur*aStupidIdiotOnMyFaceandFacepalm...
levi
12.09.2015
też to widziałam i miałam potpisać się psełdonimem, tak mi powiedziała jedna kobieta :)
Vasto Lorde
12.09.2015
A ja już logo zacząłem wymyślać :v xD
levi
12.09.2015
debilstwo tak jak by nie mogło być psełdonim
Ichigo-chan
12.09.2015
um, Ichi też się zastanawiała nad tym godłem, dzięki Jared :D (przedrzeźnianie wybaczone ;P)
Anonim
12.09.2015
Przedrzeźnianie? :0
Anonim
12.09.2015
ps. Chętnie zajmę się betowaniem, jeśli ktoś chce wiedzieć, czy opko warte jest wysłania i co należy poprawić, to chętnie wytknę błędy. :D
Ichigo-chan
12.09.2015
"Jared weźmie udział" - Ichi chodzi o trzecią osobę xD Ale tylko żartuje :p
A propozycja bardzo miła, Ichi wie do kogo się zwrócić jak zajdzie potrzeba xD
Anonim
12.09.2015
Hah, to było nieświadomie :D Moje alter ego tyrana-złośnika działa jak chce i kiedy chce :) Anyłej, gdyby ktoś chciał opinii to wiadomo, jestem jedynym Jarkiem w grupie na fb. (bogowie pokarali tym imieniem za bałwochwalstwo i hulaszczość w poprzednich wcieleniach ;__:).
Slugalegionu
12.09.2015
Spoko, ja może coś skrobnę, ale na 10 stron, więc jeżeli to problem, to mów: )
Anonim
12.09.2015
Żaden problem, tylko prosiłbym pdf. :D
Slugalegionu
12.09.2015
Spoko, jak nie zapomnę, to będzie pdf.
Ichigo-chan
12.09.2015
Ichi cię od razu zaprosi, Jarku, żeby potem nie zapomnieć xD
swoją drogą imię, jak imię, nie nazwałabym go karą xD
Anonim
12.09.2015
Wolałbym "Lucyfer" :C
Ichigo-chan
12.09.2015
"Jarek", cholera XD Ichi szukała na grupie "Jarka" XD A tu tylko jakiś "Jarosław", omg, głupia Ichi XD
Anonim
12.09.2015
Ehhh okrutny Stwórca na otarcie łez dał to "Jarosław", bo jak ktoś mówi mi "Jarek" to czuje się tak jakby mówił mi "chomiczku" albo "kaczuszko" ;____________;
Elena Lincoln
14.09.2015
Takie trochu głupie pyt, ale muszę je zadać. Jeśli pisze, że test konkursowy ma nie być opublikowany nigdzie to mogę wysłać jeden z tych co zamieściłam na opowi? Jak sądzicie?
Elena Lincoln
14.09.2015
tekst*
Elena Lincoln
14.09.2015
?
Anonim
14.09.2015
to troll
Elena Lincoln
14.09.2015
aha? ok?
Anonim
14.09.2015
Lincoln, musisz go usunąć, bo jak go wynajdą to dyskwalifikejszyn.
Elena Lincoln
14.09.2015
oki, dzięki
Anonim
16.09.2015
I jak tam, dziubaski? Skrobieta coś?
Slugalegionu
16.09.2015
Ja póki co kończę rozdział Wyborów: p (Już ostatnie poprawki, ale zrobię to sam) Chwila moment...

"Obiecuje że wszystkie przeczytam :3" ~ Jared, pod pierwszym rozdziałem Wyborów: )
Anonim
16.09.2015
To było to romansidło z wyzwania? Maj Gad... No dobra, skonsumuje jutro co nieco. :)
Slugalegionu
16.09.2015
Tak, to było to romansidło, przy którym 50 twarzy (czekające na Twą recenzję: )) oraz Zmierzch (Przeczytałem każda książkę plus książkę fanfiction! Obejrzałem pierwsze dwa filmy! Mam osiągnięcie: Nie wie, co powinno się czytać) to istne dzieła sztuki.
Anonim
16.09.2015
Legion od Greja wykręciłem się, argumentując że z osobą, która rzuciła mi to wyzwanie nie chce mieć nic wspólnego. Także epic win! :D
Slugalegionu
16.09.2015
Szkoda: / No, ale kim ja jestem, aby Ci rozkazywać: )
Ichigo-chan
16.09.2015
(nieśmiało wtrąca, że 50 twarzy Greya nie było takie złe)
(i że powoli zaczyna opowiadanie)
Slugalegionu
16.09.2015
Zmierzch, jako książka, też w sumie tragiczne nie było.
Anonim
16.09.2015
Szkoda że konkurs tylko fantasy :/ Akurat mam pomysł na SF
levi
16.09.2015
Jared, jeśli twoja oferta co do sprawdzania i oceny prac na konkursy jest aktualna to ja bym chętnie skorzystała
Anonim
16.09.2015
W naszej grupie na fejsie, ten zacny młodzian imieniem Jarosław, to moja osoba. Najlepiej pdf, odeślę w ciągu dwóch dni.
Ichigo-chan
16.09.2015
Jared, ale sprawdzałeś, czy nic nie ma na tych aktualnychkonkursach?
a nuż się znajdzie :D
Anonim
16.09.2015
Nołp, ale najpierw napiszę, a potem się rozejrzę za czymś. Nie umiem pisać pod presją. :(
Efria
16.09.2015
Wybaczcie, że nie ten temat i się wtrącę: o jaką grupę chodzi? Waszą stronę na facebook'u?
Anonim
16.09.2015
Tak, https://www.facebook.com/groups/772877136161089/
levi
16.09.2015
ja w pedefie nie dam rady bo mój program go nie obsługuje
Anonim
16.09.2015
to byle co, tylko niech word otworzy
Efria
16.09.2015
Dziękuję ^^ Już kliknęłam "dołącz" ;)
Majeczuunia
29.09.2015
Biorę udział niedługo w takim bajerze, trzymajcie kciuki :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji