korytko refluksa

refluks
06.10.2017
Jeśli tylko jest taka możliwość, to na forach, na których bywam zakładam swoje korytko.
Sobie w nim wklejam rożne treści.
Się można wypowiedzieć, ale nie jest to wymagane.

Link do mema
https://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201703/1490390025_c1eu6e_600.jpg

Link do artykułu
https://www.salon24.pl/u/ulotka/765982,jesli-ktos-nigdy-nie-spal-z-osoba-tej-samej-plci-to-skad-wie-ze-nie-lubilby-tego

Ant
07.10.2017
Dobry wieczór!
Nuncjusz
07.10.2017
Dzień dobry!
Neurotyk
07.10.2017
Będę czytał korytko rewluksa:)

Rew, polityka polityką - blagalnie proszę o tekst o kocie znajomej z Ósmego.
Jared
08.10.2017
Ten temat to nonsens
Canulas
08.10.2017
Dziwnym trafem niezgloszony. Ciekawe.
Nuncjusz
08.10.2017
Dałem mu dyspensę, ale chyba niepotrzebnie
Canulas
08.10.2017
Teksty ma zajebiste. Podobają mi się wszystkie trzy, ale co do burdelu, lepiej bez świętych krówek :)
Jared
08.10.2017
Mi chyba pointa umknela - ten watek jest stworzony, zeby wrzucic lincz z demotow i jakis artykulik? :o
Nuncjusz
08.10.2017
Liczyłem, że będzie tu ciekawiej
Jared
08.10.2017
To moze mozna tu zrobic "korytko publicysytczne " i wrzucac artykuly z dziedzin, ktore nas interesuja - dowiemy sie chociaz, jakie hobby maja opowianie :P
Nuncjusz
08.10.2017
Ok może być :)
Canulas
08.10.2017
Dobre. Podoba mi się.
Canulas
08.10.2017
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/1,107000,16305715,Runmageddon__Hunt_Run__Tough_Guy___ekstremalne_wyscigi_.html - to zacznijmy delikatnie od tego.
Jared
08.10.2017
"- Od czasów Cladue'a Levi-Straussa minęło dużo czasu i obecnie antropologowie tacy jak np. Tim Ingold pokazują, że kultura i natura są nierozłączne. Zatem nie mamy do czynienia z przestrzeniami czysto naturalnymi, czy czysto kulturowymi. To co rozumiemy jako naturę i to jak ją odczuwamy jest w dużym stopniu konstruowane kulturowo. Ludzkie ciała czy krajobrazy z kolei nie da się zredukować tylko i wyłącznie do kulturowego, są uwarunkowane procesami biologicznymi, chemicznymi. Mamy więc bardzo płynną granicę między tymi dwiema kategoriami."

Jestem zaskoczony poziomem tego artykułu :o
refluks
08.10.2017
W swoich korytkach na różnych forach wrzucam treści głównie politycznie i staram się z serii, nazwijmy to, "Co ciekawego się stało, a czego nie znajdziesz na głównej", dlatego pochodzą z mało znanych portali.
Nie darłem japy jeśli ktoś sobie coś wkleił czy skomentował, chyba że się z tym nie zgadzałem, prawda.

P.S. Neurotyk - kociambry nie pasują do koryta. W tym innym miejscu są w osobnym wątku.
Neurotyk
08.10.2017
Ref, daj gdziekolwiek kociambry – jako opowiadanie?
refluks
10.10.2017
Akurat w bali bieliznę namaczałem, gdy przeczytałem

https://ndie.pl/algierczyk-opuscil-areszt-odpowie-zabojstwo-elku/

"Suwalska prokuratura zmieniła zarzut dla właściciela baru z kebabem w Ełku, gdzie w sylwestra doszło do zabójstwa 21-letniego mężczyzny. Ze współudziału w zabójstwie zarzuty zmieniono na udział w bójce i nieudzielenie pomocy poszkodowanemu.
Prokuratura Okręgowa w Suwałkach postanowiła oskarżyć Algierczyka o udział w bójce oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanemu. Algierczyk przyznał się do stawianych mu zarzutów i zgodził się poddać karze. Dzięki łagodniejszym zarzutom mężczyzna mógł opuścić areszt. Poinformował o tym rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.
„Prokurator postanowił, że uchyli tymczasowy areszt wobec podejrzanego po zastosowaniu innych wolnościowych środków zapobiegawczych, między innymi poręczenie majątkowe, zakaz opuszczania kraju i dozór policji” – mówił Tomkiewicz."

Dla przypomnienia
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/elk-tunezyjczyk-zabil-polaka/8bpne5c

"Tunezyjczyk opowiedział jak zabił Daniela. Właściciel baru usłyszał zarzut
26-letni Tunezyjczyk z baru Prince Kebab z Ełku najpierw udawał, że nie wie o co chodzi, ale podczas przesłuchania przed prokuratorem o wszystkim opowiedział. Jak gonił z nożem Daniela, bo ten nie zapłacił za dwie butelki coli, zabrał mu je i trzema ciosami zabił chłopaka… Przyznał się do zabójstwa. Właściciel baru – 41-letni Abdil L. – usłyszał zarzut zabójstwa, nie przyznał się do niego.
PODZIEL SIĘ
Po dramatycznych wydarzeniach w sylwestrowy wieczór w Ełku, w poniedziałek od rana śledczy przesłuchiwali zatrzymanych sprzedawców z baru Prince Kebab, koło którego został zamordowany Daniel R. (†21 l.).
Sylwestrowej nocy, ok. godz. 23 do baru wszedł Daniel z kolegami. 21-latek zabrał dwie butelki z napojami, mówiąc, że zapłaci zaraz kolega i wyszedł. 26-letni Tunezyjczyk (śledczy nie podają jego danych) i 41-letni właściciel baru Abdil L. (Algierczyk z polskim obywatelstwem) wybiegli za Danielem i jego kolegą. Kucharz miał w dłoni ostry nóż do cięcia mięsa.

– Sprawca przyznał, że dogonili ofiarę i tam wywiązała się szamotanina – wyjaśnia prokurator Wojciech Piktel. – Po odebraniu butelek z napojami, kucharz trzema ciosami zabił 21-latka – dodaje śledczy.

Jak ustaliła prokuratura, kucharz i szef lokalu nie wezwali pomocy. Początkowo udawali, że nic się nie stało. Sami wypytywali przechodniów co się stało! Później zabarykadowali się w barze, gdzie zatrzymała ich policja. – Zatrzymaliśmy łącznie cztery osoby w tej sprawie, to znaczy sprawcę, właściciela baru i dwóch jego pracowników – tłumaczy Wojciech Piktel. – Zarzuty zabójstwa usłyszał 26-letni kucharz, a właściciel lokalu usłyszy zarzut udziału w pobiciu."

riggs
10.10.2017
Ten z salonu 24 jest pisany " moim językiem".
Pomysł zacny, będę wpadał.
refluks
10.10.2017
Anty, Nuncjusze, Dżaredy, - nie pasi, to paszli w piździec.
A ty riggs se wpadaj do woli pod remizę.
Tu jest poważny wątek.

Część postów została ukryta (398)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Tjeri
20.01.2022
Ant, starlinki Muska. Satelity znaczy.
Ant
20.01.2022
A to widziałem kiedyś :)
pansowa
20.01.2022
Ćpają i tyle.
IgaIga
20.01.2022
A ćpnąć Cię czym?
Opalony Ernest
20.01.2022
Tyle tu alkoholików, a tylko Igalga obiekty widzi.
IgaIga
20.01.2022
Mocno podejrzane ?
Cicho_sza
20.01.2022
To dzisiaj też można oglądać?
Refluks coś nikt Cię smażyć nie chcę ?
IgaIga
20.01.2022
Można. Ale zachmurzone jest.
IgaIga
20.01.2022
17.55 nad zachodnim horyzontem.
Opalony Ernest
20.01.2022
@Cichutka

Też żem wziął to zauważył.

Huje
Cicho_sza
20.01.2022
Przebrzydłe
Opalony Ernest
21.01.2022
Na okoliczność histeryji, że Rosja ma zagarnąć Ukrainę, aż po sam Kijów, się refluks skątaktowł ze znajomymi z Ukrainu i oni nie huja o tym nie słyszeli, a jeśli nawet, to są za.
IgaIga
21.01.2022
Przyszedłam. W korycie pusto. Co to za gospodarze, że świniom żryć nie dajo?
Opalony Ernest
21.01.2022
Paluszki we szklance.
Nie widzi?!
IgaIga
21.01.2022
Paluszki?! To jest ta słynna Polska gościnność?!
Cicho_sza
21.01.2022
Tos Ty Iga Kogla Mogla nie oglądała. Szynkę Refluks trzyma na święta ?
IgaIga
21.01.2022
Święta już były.
Cicho_sza
21.01.2022
Na Wielkanocne!
IgaIga
21.01.2022
Się zepsuje do tego czasu.
Cicho_sza
21.01.2022
W konserwie się nie zapisuje ?
Opalony Ernest
21.01.2022
Została mnie nieotwarta puszka z szynką jeszcze ze akademika.
Rok akademicki 1998.
Jeszcze nie wybuchła.
Więc nie przeżywaj.
A przeżuwaj.
Cicho_sza
21.01.2022
Wiedziałam, że zaradności Ci nie brakuje ?
Nasypiemy plewa, dodamy pokrzywa, dolejemy zwietrzałe piwo, parowany kartofel i trochę pomyj.
Mniam mniam w korytku
JamCi
22.01.2022
Parowany kartofel jest zajebisty.
Do koryta z miksem
Opalony Ernest
22.01.2022
Idzie człowiek wieczorem i gdy go napadną - żywej duszy nie ma wokół.
Idzie człowiek wieczorem i pierdnie - od razu pojawiają się wychodzący z pizzerni, płacący za parking, aktywiści...
JamCi
22.01.2022
ta... prrr...
Masz Refluksie: trochę serwatki i polewkę z gotowania klusek, na wieczór bedom wytłoki (wysłotki - regionalnie)
JamCi
23.01.2022
A gucio. Wysłodki to są te tarte i mokre, parujące a wytłoki to te już suche taki granulat gruby :-)
W rzeczy może na produktach z buroka żem słabo znający - no tak na wikipedii też tak nadają, człowiek nie wiedział w czym się babrze. Ciekawe czy Refluksowi wszystko jedno? Ale to nic, to będzie miał wysłodki posypane wytłokami, to zyskuje tylko
Parowany kartofel, plewa z pszenicy, śruta z owsa i dobre pomyje, nie głodzim Refluksa
Dzisiaj sieczka z otrębami, a na popitę serwatka
Masz Refluksie, dzisiaj marchwi pojedz sobie i poobgryzaj kolby kukurydzy
Na to Jasiowe meni oczy mnie się świecą, jak żarówki osram.
Masz Refluksie, podziób sobie, smaczny prowit
JamCi
04.02.2022
Ref uważaj, on Cię jak kurę albo prosiątko utuczyć chce. Wygląda, jakby plany jakie miał. Strach pomyślec co knuje ;-) ale chyba jaka uczta mu w głowie.
Jak się sprzeda Refluksa, to będzie uczta, ale musi Refluks zaważyć, 120 idealnie

Refluksa przetworzą i do puszek i do wędlin, zwiedzi wiele organizmów
Opalony Ernest
04.02.2022
A kto by chciał spożywać łykowate mięsisko ze starego refluksa, hę?
poco
05.02.2022
https://www.sport.pl/igrzyska-olimpijskie/7,154863,28077192,dramat-organizacyjny-cyrk-na-kolkach-brak-slow-burza-po.html#s=BoxMMtImg1

polecam komentarze pod artykułem
poco
05.02.2022
Powoli dociera że to jest cyrk służący władzy do golenia bydła i zaganiania go do kojca.
Szamaj Refluksie i bądź gładki: ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Jared
11.02.2022
a gdzie plew z pszenicy?
Będzie, tylko podmuch taki mały wicher rozrzucił, jak się pozgrabia to będzie, tylko trochę z trociną kamykami
Jared
11.02.2022
to dobrze, szybciej osiągnie wymagane 120 :P
Chytre i przebiegłe na korzyść, że na to nie wpadłem...
poco
11.02.2022
bes nug
Był wontek Pomoc, czy coś takiego, ale nie mogę znaleźć.

Ewentualnie tutaj można wypisać adresy fundacji potrzebujące POMOCY 1%
słone paluszki, Refluks się ucieszy, na pewno
Ktoś zajumał Refluksowi jedzenie i powstawiał znaki zapytania?! To dlatego nie ma Refluksa...
Słona, to Ty?
Nadleśniczy Nuncescu
pół roku temu

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji