korytko refluksa

refluks
10 miesięcy temu
Jeśli tylko jest taka możliwość, to na forach, na których bywam zakładam swoje korytko.
Sobie w nim wklejam rożne treści.
Się można wypowiedzieć, ale nie jest to wymagane.

Link do mema
https://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201703/1490390025_c1eu6e_600.jpg

Link do artykułu
https://www.salon24.pl/u/ulotka/765982,jesli-ktos-nigdy-nie-spal-z-osoba-tej-samej-plci-to-skad-wie-ze-nie-lubilby-tego

Ant
10 miesięcy temu
Dobry wieczór!
Nuncjusz
10 miesięcy temu
Dzień dobry!
Neurotyk
10 miesięcy temu
Będę czytał korytko rewluksa:)

Rew, polityka polityką - blagalnie proszę o tekst o kocie znajomej z Ósmego.
Jared
10 miesięcy temu
Ten temat to nonsens
Canulas
10 miesięcy temu
Dziwnym trafem niezgloszony. Ciekawe.
Nuncjusz
10 miesięcy temu
Dałem mu dyspensę, ale chyba niepotrzebnie
Canulas
10 miesięcy temu
Teksty ma zajebiste. Podobają mi się wszystkie trzy, ale co do burdelu, lepiej bez świętych krówek :)
Jared
10 miesięcy temu
Mi chyba pointa umknela - ten watek jest stworzony, zeby wrzucic lincz z demotow i jakis artykulik? :o
Nuncjusz
10 miesięcy temu
Liczyłem, że będzie tu ciekawiej
Jared
10 miesięcy temu
To moze mozna tu zrobic "korytko publicysytczne " i wrzucac artykuly z dziedzin, ktore nas interesuja - dowiemy sie chociaz, jakie hobby maja opowianie :P
Nuncjusz
10 miesięcy temu
Ok może być :)
Canulas
10 miesięcy temu
Dobre. Podoba mi się.
Canulas
10 miesięcy temu
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/1,107000,16305715,Runmageddon__Hunt_Run__Tough_Guy___ekstremalne_wyscigi_.html - to zacznijmy delikatnie od tego.
Jared
10 miesięcy temu
"- Od czasów Cladue'a Levi-Straussa minęło dużo czasu i obecnie antropologowie tacy jak np. Tim Ingold pokazują, że kultura i natura są nierozłączne. Zatem nie mamy do czynienia z przestrzeniami czysto naturalnymi, czy czysto kulturowymi. To co rozumiemy jako naturę i to jak ją odczuwamy jest w dużym stopniu konstruowane kulturowo. Ludzkie ciała czy krajobrazy z kolei nie da się zredukować tylko i wyłącznie do kulturowego, są uwarunkowane procesami biologicznymi, chemicznymi. Mamy więc bardzo płynną granicę między tymi dwiema kategoriami."

Jestem zaskoczony poziomem tego artykułu :o
refluks
10 miesięcy temu
W swoich korytkach na różnych forach wrzucam treści głównie politycznie i staram się z serii, nazwijmy to, "Co ciekawego się stało, a czego nie znajdziesz na głównej", dlatego pochodzą z mało znanych portali.
Nie darłem japy jeśli ktoś sobie coś wkleił czy skomentował, chyba że się z tym nie zgadzałem, prawda.

P.S. Neurotyk - kociambry nie pasują do koryta. W tym innym miejscu są w osobnym wątku.
Neurotyk
10 miesięcy temu
Ref, daj gdziekolwiek kociambry – jako opowiadanie?
refluks
10 miesięcy temu
Akurat w bali bieliznę namaczałem, gdy przeczytałem

https://ndie.pl/algierczyk-opuscil-areszt-odpowie-zabojstwo-elku/

"Suwalska prokuratura zmieniła zarzut dla właściciela baru z kebabem w Ełku, gdzie w sylwestra doszło do zabójstwa 21-letniego mężczyzny. Ze współudziału w zabójstwie zarzuty zmieniono na udział w bójce i nieudzielenie pomocy poszkodowanemu.
Prokuratura Okręgowa w Suwałkach postanowiła oskarżyć Algierczyka o udział w bójce oraz nieudzielenie pomocy poszkodowanemu. Algierczyk przyznał się do stawianych mu zarzutów i zgodził się poddać karze. Dzięki łagodniejszym zarzutom mężczyzna mógł opuścić areszt. Poinformował o tym rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.
„Prokurator postanowił, że uchyli tymczasowy areszt wobec podejrzanego po zastosowaniu innych wolnościowych środków zapobiegawczych, między innymi poręczenie majątkowe, zakaz opuszczania kraju i dozór policji” – mówił Tomkiewicz."

Dla przypomnienia
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/elk-tunezyjczyk-zabil-polaka/8bpne5c

"Tunezyjczyk opowiedział jak zabił Daniela. Właściciel baru usłyszał zarzut
26-letni Tunezyjczyk z baru Prince Kebab z Ełku najpierw udawał, że nie wie o co chodzi, ale podczas przesłuchania przed prokuratorem o wszystkim opowiedział. Jak gonił z nożem Daniela, bo ten nie zapłacił za dwie butelki coli, zabrał mu je i trzema ciosami zabił chłopaka… Przyznał się do zabójstwa. Właściciel baru – 41-letni Abdil L. – usłyszał zarzut zabójstwa, nie przyznał się do niego.
PODZIEL SIĘ
Po dramatycznych wydarzeniach w sylwestrowy wieczór w Ełku, w poniedziałek od rana śledczy przesłuchiwali zatrzymanych sprzedawców z baru Prince Kebab, koło którego został zamordowany Daniel R. (†21 l.).
Sylwestrowej nocy, ok. godz. 23 do baru wszedł Daniel z kolegami. 21-latek zabrał dwie butelki z napojami, mówiąc, że zapłaci zaraz kolega i wyszedł. 26-letni Tunezyjczyk (śledczy nie podają jego danych) i 41-letni właściciel baru Abdil L. (Algierczyk z polskim obywatelstwem) wybiegli za Danielem i jego kolegą. Kucharz miał w dłoni ostry nóż do cięcia mięsa.

– Sprawca przyznał, że dogonili ofiarę i tam wywiązała się szamotanina – wyjaśnia prokurator Wojciech Piktel. – Po odebraniu butelek z napojami, kucharz trzema ciosami zabił 21-latka – dodaje śledczy.

Jak ustaliła prokuratura, kucharz i szef lokalu nie wezwali pomocy. Początkowo udawali, że nic się nie stało. Sami wypytywali przechodniów co się stało! Później zabarykadowali się w barze, gdzie zatrzymała ich policja. – Zatrzymaliśmy łącznie cztery osoby w tej sprawie, to znaczy sprawcę, właściciela baru i dwóch jego pracowników – tłumaczy Wojciech Piktel. – Zarzuty zabójstwa usłyszał 26-letni kucharz, a właściciel lokalu usłyszy zarzut udziału w pobiciu."

riggs
10 miesięcy temu
Ten z salonu 24 jest pisany " moim językiem".
Pomysł zacny, będę wpadał.
refluks
10 miesięcy temu
Anty, Nuncjusze, Dżaredy, - nie pasi, to paszli w piździec.
A ty riggs se wpadaj do woli pod remizę.
Tu jest poważny wątek.

Część postów została ukryta (351)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

refluks
4 miesiące temu
A propos tych donosów.
Podobno 400 000 donoszących do gestapo było.
Komuniści to ukrywali.
A trzeba było to upublicznić.
refluks
4 miesiące temu
W samej stolycy dodam.
Margerita
4 miesiące temu
refluks czy ty masz konto na lolu24?
refluks
4 miesiące temu
nie mam. Serduszko
Nuncjusz
4 miesiące temu
Opierdol ją
refluks
4 miesiące temu
@Nuncjusz
Nie ma potrzeby zjeby.
Mój długi kinol mię mówi, że nasza atrystka zaciekawiła się na okoliczność moich komentów na krzywy ryj wstawionych.
Margerita
4 miesiące temu
https://lol24.com/opowiadania/dramaty/wybor-26717

pytam bo przeczytałam pod jednym tekstem wybór nick refluks a zresztą tu jest link
Nuncjusz
4 miesiące temu
Ale gadka nie refluksowa, więc na moje oko, to nie nasz refluks
refluks
4 miesiące temu
to mój komentarz..
jestem grzeczna, cudna i cacana.

A teraz wypierdalać z wata mojego z tymi pierdołami.
tu się o ważnych rzeczach pisze.
zjeby weszły i szukaj łopaty i gumiaków do sprzatania
Nuncjusz
4 miesiące temu
Dlategom napisał, żeby opierdolić
Ozar
4 miesiące temu
co do donosów, to tak odpowiedział szef Gestapo na pytanie Himmlera co myśli o Polakach. Najwięksi bohaterowie i najwięksi donosiciele. Kurdę dziwny z nas naród.
refluks
4 miesiące temu
https://pbs.twimg.com/media/DcCLORpW4AAUYgb.jpg:large
Ozar
4 miesiące temu
Hej nie można w to wejść
refluks
4 miesiące temu
podswietl, klinkin prawym i wybierz przejdź do strony
Nuncjusz
4 miesiące temu
Widziałem to na fejsie
Podobno fejs już goni w piętkę i banuje nawet za coś takiego
refluks
4 miesiące temu
podobnio policja i pejsbuk monitorowal komentarze dotyczace sprawy Alphie Ewansa.
ausek
4 miesiące temu
A czego oni nie monitorują? Głupi konkurs - rozdawajka wymaga zgłoszeń do odpowiednich organów, czekania około pół roku na rozpatrzenie i zezwolenie na taką zabawę i oczywiście zatrudnienia kilku ludzi z kalifikacjami do przeprowadzenia takowej zabawy. Nie wspomnę o regulaminie zgodnym z obowiązującym prawem... Dla jednoosobowej firmy - istne samobójstwo. Miłego dnia życzę ;)
Ozar
4 miesiące temu
refleks nie mogę prawym bo jestem tylko na komórce
refluks
4 miesiące temu
Aisak
4 miesiące temu
refluks,yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, czy masz na myśli akcję z zeszłego roku?
nie wiem, czy wiesz, wieśniaku, że było to działanie celowe, a nie robienie głupot,
ale jesteś zbyt ograniczony, by to zrozumieć.
wieśniaku.
wieśniaro?

kolejny imbecyl.
sporo was.
:-/
refluks
3 miesiące temu
W związku ze protestem matek niepełnosprawnych, matek politykierek we Sejnie.

Znam dwóch chorych na schizofrenię, lekki stopień.
Żyją z zasiłku socjalnego, bo nie należy im się renta ZUS-owska, nie pracowali nigdy.
W życiu mnie spotkałam bardziej roszczeniowych ludzi.
Mają dotacje do mieszkania, opłaty razem z prądem i kablówką około dwieście złotych.
Jeden z wykształcenia jest księgowym, wielokrotnie kierowano go na rozmowy kwalifikacyjne do biur rachunkowych na staż. Za każdym razem na takiej rozmowie cyrk, że go prześladują, ze widzi w tej chwili różne rzeczy, udawanie oczywiście, bo on nie chce pracować.
Drugi po szkole zawodowej, kawał chłopa, mógłby iść do racy fizycznej, ale nie idzie.
Śpią do dwunastej w południe, potem spotykają się, idą na obiad refundowany przez miasto, potem powłóczyć po mieście, poskładać podania o refundację leków, pieniądze na opał, kalesony, odzież na zimę, itd.
I cały czas narzekają, że nie mają z czego żyć, że gdyby mieli z tysiąc pięćset, to by żyli jak ludzie.
Teraz żyją tym, że na okoliczność protestu nawali im państwo kasy.

Alepamiętam matkę niepoełnosprawnego, panią Kwietniową.
pchajacą wózek z dorosłych już chłopem,potem ten wózek ze synem wciągała po schodach wiaduktu, żeby dostać się na peron i pojechac z synem do Katowuic na rehabilitację.
takich pani Kwietniowych jest mnóstwo, ale na pewno nie upowazniły niejakiej Iwony Hartwich do ich reprezentowania.
Elorence
3 miesiące temu
A co Ci w niej nie pasuje? W tej Iwonie Hartwich?
refluks
3 miesiące temu
A co ma mi w niej pasować?
refluks
3 miesiące temu
https://pbs.twimg.com/media/Dc5_bUeXcAMJiNY.jpg:large
Canulas
3 miesiące temu
Poczytałem se, przybliżyłem babiszcze. Jedna Torunianka jej ubliżaął dwa lata. Ciekawe
refluks
3 miesiące temu
Z tego, co przeczytałam w internecie.
Fundacja Iwony Hartwich w 2016 roku zebrała 176 milionów złotych. Nie ma rozliczeń.
W jej fundacji pracuje jej syn
https://pbs.twimg.com/media/DdeDh8dUQAEFljd.jpg:large
O tym, że Hartwich spędza wakacje i feria za granica i mieszka w niebyle jakim bloku można poczytać w necie.
Że na potrzeby akcji w Sejmie zdjęła biżuterię też, chociaż podobno zapomniała o kolczykach z niebylejakimi kamykami.

Brak chęci do dialogu. W necie można znaleźć nagrania, jak się ta samozwańcza przedstawicielka niepełnosprawnych zachowywała.
Jak i kwity, oraz powiazania z Nowoczesną.
refluks
3 miesiące temu
Elorence
3 miesiące temu
Temat niepełnosprawnych to dość delikatna sprawa. Ogólnie, temat dzieci chorych to cholernie ciężka rzecz.
Ale rodzice takich dzieci potrzebują środków. Mój mały chodzi na rehabilitację. Na szczęście nie musiał czekać (ma obecnie 4 miesiące) i co jestem w tym ośrodku to widzę masę niepełnosprawnych dzieciaków.
Większość rodziców nie stać. Muszą prosić się ludzi o pomoc. Robić zbiórki. Wypełniać tysiące wniosków.

Ale w tym kraju nikogo nie obchodzą dzieci chore. Każą rodzić, a po urodzeniu mają w dupie.
Ozar
3 miesiące temu
Elo masz rację a swoje dokłada KK który jest przeciwny aborcji, ale jak się urodzi roślinka to nie dołożą ani grosza. Znam taki przypadek, gdzie dziecko tylko leży i nic więcej. Matka musi się nim opiekować 24H na dobę a za to dostaje grosze i gdyby nie pomoc rodziny czy znajomych oboje już by dawno umarli z głodu.
refluks
2 miesiące temu
http://dziennikbulwarowy.pl/140/pijana-utknela-w-oknie-zycia.html?u=2:43:UG/Fgm9tbmljZQ==:UmVmbHVrc2ph:UmVmbHVrc293YQ==

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji