Książki o Krzyżowcach i krucjatach

N0AE
05.08.2017
Cześć,
Znacie może jakieś fabularne książki o krucjatach lub z krucjatami dziejącymi się gdzieś w tle?
Możecie jakąś polecić?
Joker
05.08.2017
Ja dzięki Tobie, zaraz takową zorganizuje ;)
detektyw prawdy
05.08.2017
Nie sraj tymi postami Joker, watek dotyczy forum forum dotyczy pisarstwa i taka prawda, niepotrzebne czepianie sie z Twojej strony czas zaczac
Joker
05.08.2017
Zdechnij ;)
detektyw prawdy
05.08.2017
W tym momencie zachowales sie rakowo
zaden uzytkownik nie zyczy sobie aby taki Dzokerek jak Ty sobie przychodzil do watku i spamowal tymi nedznymi postami typu zdechnij, trza bylo zapytac w pitoleniu
Nie ma co tu do usuwania, czepiasz sie o kompletne NIC
detektyw prawdy
05.08.2017
i wyzywasz tylko biednego debiutanta bezcelowo, tak samo moge powiedziec ze jestes homoseksualista, dlaczego? nie masz dowodow, to sie nie opierdalaj bo to juz nudne co Ty z Ginny robicie, zenada
Drżączka
05.08.2017
Mowienie, ze ktos jest homoseksualista, to nie obraza, do kurwy ciemnej nedzy.
detektyw prawdy
05.08.2017
bezpodstawnie to tak - to jest obraza
Freya
05.08.2017
Detek; w fazie "zygoty" to wszyscy jesteśmy unisex, a dopiero potem jak ten z walizką, z duszami, zaczyna dzielić. No też chyba często musi być naćpany, bo mu nie wychodzi tak jak trzeba. :)
Drżączka
05.08.2017
Chuj z podstawnoscia i bezpodstawnoscia, to nie jest obraza, ciemny cepie.
Nuncjusz
05.08.2017
Detek Ty homofobie!
detektyw prawdy
05.08.2017
Drżączka, dlaczego się w ten sposób wyrażasz w stosunku do mnie? Takie zachowania zostają zgłaszane.
Pan Buczybór
05.08.2017
Ale zajechało hipokryzją...
Drżączka
05.08.2017
A dlaczego Ty wyrażasz się w ten sposób o homoseksualizmie, jakby to nie była normalna orientacja seksualna, jak każda inna, tylko spaczenie i przekleństwo? Gdy spotykam takich ludzi, to coraz częściej chylę czoło ku czystce etnicznej.
Drżączka
05.08.2017
Możesz być sobie nietolerancyjny, spoko, ja też jestem w stosunku do pewnych spraw, ale, rany boskie, Ty zachowujesz się tak, jakbyś nie miał za grosz inteligencji i ogłady.
Freya
05.08.2017
NOAE; to jest nudna książka, ale jeśli chcesz coś zrozumieć: Hartmut Boockmann ”Zakon krzyżacki" - to dotyczy naszego terytorium. ;)
Niemampojecia96
06.08.2017
Przeczytalam wszystko. I wieta co? Ci nowi, co tu wchodza, by grzecznie I po ludzku zapytac o swoje ksiazki krzyzowe - zaraz beda czympredzej stad spylac, gdyz wszyscy zachowujemy sie jak oblakani.
Detektywa Prawdy, powiadam od dawna, choc czasem tez wesze jakies ciemne podsensy I mi skacze letko cisnienie, ale ludzie: to JTN. I tego pana traktowalabym z ogromnym dystansem, przez palce, zalozeniem, ze pierdoli jakies mozaiki I abstrakcje, ktore moga miec nic wspolnego z jego rzeczywistym zdaniem na jakikolwiek temat. Robi se jawna beke. Ksiazek krzyzowych nie znam, "posty typu zdychaj" sa tu na porzadku dziennym, wszyscy kazemy sobie zdychac pol zyczliwie, wiadomka, ze nikt od tego nie zdechnie. Na temat orientacji kazdy bedzie mial swoje zdanie, jak na temat katastrody Smolenskiej, kazdy Seba spod sklepu swoje wie I wie najlepiej. Gdyby detektyw prawdy stal pod sklepem, to podejrzewam, ze moglby pierdolic o katastrofie rzeczy przeciwne do tych, ktore mu sie istotnie zdaja. Wiec teges, trzeba brac poprawke. O homoseksualizmie albo Smolensku jak se chcemy popitolic - zrobmy po temu watek, ale nie odpierdalajmy moze krancowo oblakanych przed ludzmi, ktorzy jeszczcze sie nie oswoili.
Canulas
06.08.2017
Haha. Detektyw jest zajebisty, ale faktycznie, pierwszy z nim kontakt, to jak się wpierdolić pod autobus.
Może nowy wątek, by się przydał. Taka kwarantanna wyjaśniająca, czy coś
Okropny
06.08.2017

Z książek o Krzyżowcach: "Religia" Tim Willocks i cykl "Dzieci Graala" Peter Berling z mojej strony są godne polecenia.

Aha, i pierdolcie się, sorry, kurwa, koleżka pyta bo go temat interesi a tu jakieś sranie pierdolenie, typowe sranie na opowi, banda pojebów, kurwa, mądraliński Joker i detektyw prawdy, a reszta stoi i pierdoli, no kurwa opowi w pigułce

Zacznij od "Religii" Willocksa, jest bardziej przystępna i zjadliwa, yo
Joker
06.08.2017
Nie wkurzaj się stary, bo Ci żyła pęknie i nie ma po co, yo
ówczesny
08.08.2017
Polecam "Krzyżowców" Z. Kossak - Szczuckiej
Okropny
08.08.2017
O, to to

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji