Literkowa Bitwa na Rymy - 20 - Edycja!

Freya
25.02.2017
No... dwadzieścia - to już nie jest małolata.

Temat podstawowy; Słowo - "Na początku było słowo... " - Bibl.Tys.
Cytat oczywisty, ale można pojechać z tym w różne strony. Słowo: może oznaczać miłość lub nienawiść, życie albo śmierć, uwielbienie i zniewolenie, albo coś pomiędzy, itd. bez końca...

Temat dodatkowy; "Od wzniosłości do śmieszności jest tylko jeden krok" - N.B
Też oklepany jak cholera, ale wygląda na to, że zawsze będzie aktualny. Zakres pojęciowy takoż od satyry - nawet do polityki...

Zależało mi na tym, aby każdy potencjalny uczestnik zabawy mógł wziąć w niej udział, bez zastrzeżeń dotyczących ograniczeń tematycznych. Chyba nawet całkiem niechcący można połączyć obydwa zagadnienia.

Termin zamieszczania prac konkursowych kończy się dnia - 06.03.2017 - tj. za 10 dni... i 9 nocy?

Mam nieśmiałą propozycję innowacyjną pod rozwagę, a dotyczy ona możliwości dopisywania do zamieszczanych wierszy - linków; które mogą ubogacić samą zawartość tekstu; np. muza, "obraz", albo co tam komu teges... sprawa pod dyskusję.
Życzę pełnych kałamarzy i garści łabędzich piór. :)

Ps. Dobrze, że jest Renka i trzyma wiotką rączkę na pulsie wtedy, gdy "klucha" odwala jakieś fikoły. :)

Na Forum, znajduje się regulamin konkursowy "Regulamin Literkowej Bitwy na Rymy"; niejeden zresztą: http://www.opowi.pl/profil/regulamin-literkowej-bitwy-na-rymy/

Dziękuję serdecznie za udział w poprzedniej edycji konkursu i zapraszam do ponownych zmagań bitewnych w w/w temacie.
Jestem najlepszym przykładem na to, że każdy nieśmiały nowicjusz ma szansę wygranej i teges nawet. Pozdro. :)
Tina12
25.02.2017
Ja spróbuje coś napisać. Patrząc na poziom poprzedniej bitwy to wniosuje że będę ostatnia :)
Mieszkaniec
25.02.2017
Ech...
Anonim
25.02.2017
trzymam kciuki za Wszystkich :) będzie co czytać, ale fajowo.
Pasja
25.02.2017
A ja straciłam wenę, z młodymi mistrzami w szranki stawać, to nie na moje stare bary. Trochę melancholijna wiosna pocina sskrzydła. Pozdrawiam.
Anonim
25.02.2017
pasjo,
ale byłoby głupio oddać zwycięstwo (w sumie to chodzi o zabawę a nie podium--chyba) walkowerem, tym bardziej, jeśli wcześniej brałaś udział w tego typu konkursach;

jestem tu nowa, więc chwilowo przyglądam się z widowni, może kiedyś spróbuję, albo i nie, kto wie...
wiosna, wiosna jest radosna :]
Pasja
25.02.2017
Też nie jestem długo, prawie dwa miesiące. To moja pierwsza bitwa byla. Fajna zabawa. Miłego dnia życzę
Neurotyk
25.02.2017
Jeśli chodzi o pomysł z wstawianiem w wierszu (pod wierszem, nad, czy gdziekolwiek indziej) linków (jakichkolwiek: muzyka, film...) to nie widzę powodu, żeby o to pytać – wstawiać i już :)
Nuncjusz
25.02.2017
Tak jest, popieram
Król-Duszek
25.02.2017
Chcę wziąć udział, jeśli można, oczywiście :]
Nuncjusz
25.02.2017
Każdy może, ale bez wygłupów
O-Ren Ishii
25.02.2017
Super pomysł z wstawianiem tych linków. ;3

Ciekawy temat, tym razem też postaram się wziąć udział. ;)
Tanaris
26.02.2017
Linki jak najbardziej xD mieszkaniec czy ty to czytasz? Coś dla ciebie :p
Mieszkaniec
26.02.2017
Czytam! Wielorotnie nawet czytam :oD i już nawet się zastanawiam, jak to teges wykorzystać twórczo. :)))
PS Nie ma opcji hiperłącza, która mogła by pomóc, ale z drugiej strony charakter tej strony ;) opiera się na eksponowaniu piękna słowa pisanego, więc wszelkie upiększacze mogą być rozpraszające;)
Tanaris
26.02.2017
Co nie zmienia faktu, że tobie to wychodzi i to bardzo!
Mieszkaniec
26.02.2017
Dziękuję! :))))
W moim przypadku to wygląda tak, że bardzo mnie cieszy jeżeli uda mi się stworzyć coś z niczego, czyli z głowy. A jak to przy okazji jeszcze komuś się spodoba, to już jest super bonus;)
Ritha
26.02.2017
Temach o "słowie" bardzo mi się podoba :) Linki zdarzało mi się już gdzieś tam wstawiać, ale przy okazji wierszy jeszcze nie, może skorzystam. A w Literkowej udział wezmę, zwłaszcza, że taka okrągła, dwudziesta :)
Pozdro
O-Ren Ishii
02.03.2017
Uppppp!
Freya
03.03.2017
"Hamlet. Słowa, słowa, słowa.

Poloniusz. A o treść czy mogę spytać?"
Pasja
03.03.2017
Dodałam, chociaż nie planowałam, ale po tych roznych ekscesach panów?
A gdzie twoje słowa....
O-Ren Ishii
04.03.2017
Ci, którzy wstawili, niech dodają linki. Powiedzcie czy ktoś jeszcze będzie pisał, czy potrzeba jeszcze czasu?
O-Ren Ishii
04.03.2017
Tak z wyprzedzeniem ciut pytam ;)
Tina12
04.03.2017
Ja cos napisze
Pasja
04.03.2017
Pasja
04.03.2017
Pomyłka, ale już skorygowałam. Pozdrawiam
Ritha
04.03.2017
Mi się coś popierdzieliło, że termin jest do piątku przyszłego i nawet jeszcze nic, a tu widzę do pon., a do której godz.?
O-Ren Ishii
05.03.2017
Może być do 24. Jakby co to przedłużymy, myślę, że ja cos jeszcze też napisze ;)
Up, ktoś jeszcze? Piszcie ;3
Ritha
05.03.2017
Mam już dwa zdania :>
Ritha
05.03.2017
Wersy*
Tanaris
05.03.2017
Tanaris
05.03.2017
A sorki, nie tu miało być :D
Krismass
06.03.2017
Wnoszę apelacje do najwyższej instancji Literkowej o przedłużenie terminu zakończenia aktualnej bitwy o 24 h
Z góry dzięki za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :)
Alicja
06.03.2017
Jeszcze ja, mam nadzieję, że "Bitwa" do 24 i jeszcze zdążyłam :)
O-Ren Ishii
06.03.2017
Jasne, jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko
Krismass
07.03.2017
Dodałem już utwór, czekam tylko na akceptację z "góry". Niestety nie zdążę wstawić linku, więc jak ktoś mógłby być tak miły i uczynić to kiedy wiersz się pojawi, będę wdzięczny
O-Ren Ishii
07.03.2017
Jasne ;3

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji