Literkowa Bitwa na Rymy 67

Tjeri
28.10.2019
Mam wielką przyjemność ogłosić sześćdziesiątą siódmą Bitwę na Rymy!

Temat główny: Po zmroku widzę lepiej.
Temat dodatkowy: Dziady.
Termin: 11 listopada, 23:59 ;)

Mam propozycję, na którą szanowna Literkowa może jak najbardziej prychnąć, dmuchnąć i odesłać w niebyt.
Otóż, by lepiej skorzystać z kolorytu nadchodzących dni, proponuję, by każdy tekst napisany do 31 października, godziny 23:59, dostał gratisowo 3 punkty...

Życzę wszystkim miłego pisania :)
Dobry wieczór,
Tematy zacne, bardzo nawet ale czy pomysł dobry (3pkty)?... Wene mam raczej po powrocie z cmentarza, późno wieczorową porą, gdy przepięknie oświetlony lampkami, aurę rozpościera.
Ale jeśli literkowa postanowi, słowem nie zakwękam ;)
Aaaa natomiast godzina 23.59 bardzo mi się widzi :)
Tjeri
28.10.2019
Nie upieram się kompletnie, pomysł można odrzucić, zmodyfikować, to taka nieśmiała propozycja.
Zaciekawiony
28.10.2019
Temat nawet niezły, można na kilka sposobów zinterpretować.
Literkowa na wszystkie nowości jest przychylnie nastawiona. Jednak nie mogę być władzą. Poproszę o ustosunkowanie się do tej propozycji Szanownych Opowijczyków. . Proszę o wyrażanie swojej opinii na pomysł Tjeri.

Owocnej debaty życzy Literkowa
Tjeri dziękujemy za tematy
Tjeri
28.10.2019
To się jeszcze wytłumaczę, pomyślałam, że fajnie w zaduszkowo -halołinowo - dia de muertosowe dni będzie poczytać nastrojowe utwory. A że to już tuż tuż... to taka premia za ekspres przyszła mi do łepka.
Pan Buczybór
28.10.2019
Uważam, że głosowanie powinno być maksymalnie obiektywne i uczciwe, czyli bez bonusów. Niech wygra najlepszy, tak jak zawsze było.
Podejrzewam, że trzy puntu niewiele będą znaczyć, jeśli w bitwie błyśnie jakiś lepszy wiersz, a jeśli jakiś autor się na nie miałby skusić i napisać wiersz, to czemu nie. Więc jestem za tym pomysłem takim 500+ opowijskim, ale bez większej napinki, jeśli ozwie się więcej głosów przeciw.
Na pewno będę śledził tę bitwę, s może nawet coś wyprodukuję :)
Zaciekawiony
28.10.2019
Mam mieszane uczucia do takiej propozycji - z jednej strony fajnie to popędzi autorów, z drugiej, to takie coś za nic szczególnego.
Tjeri
28.10.2019
Może zapomnijmy o tym punkcie. Za dużo zamieszania ;).
Margerita
29.10.2019
Chyba się skuszę i coś napiszę
Zaciekawiony
31.10.2019
Oj, chyba się do końca doby nie wyrobię.
Masz jeszcze 47 minut...
Piszemy wiersze do zmroku i po zmroku :)
Pan Buczybór
04.11.2019
ekhm
Kto jeszcze? Tylko niecałe siedem dni pozostało.
Pan Buczybór
11.11.2019
up

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji