Literkowa Bitwa na Rymy 67

Tjeri
4 miesiące temu
Mam wielką przyjemność ogłosić sześćdziesiątą siódmą Bitwę na Rymy!

Temat główny: Po zmroku widzę lepiej.
Temat dodatkowy: Dziady.
Termin: 11 listopada, 23:59 ;)

Mam propozycję, na którą szanowna Literkowa może jak najbardziej prychnąć, dmuchnąć i odesłać w niebyt.
Otóż, by lepiej skorzystać z kolorytu nadchodzących dni, proponuję, by każdy tekst napisany do 31 października, godziny 23:59, dostał gratisowo 3 punkty...

Życzę wszystkim miłego pisania :)
Aga jednostrzały
4 miesiące temu
Dobry wieczór,
Tematy zacne, bardzo nawet ale czy pomysł dobry (3pkty)?... Wene mam raczej po powrocie z cmentarza, późno wieczorową porą, gdy przepięknie oświetlony lampkami, aurę rozpościera.
Ale jeśli literkowa postanowi, słowem nie zakwękam ;)
Aga jednostrzały
4 miesiące temu
Aaaa natomiast godzina 23.59 bardzo mi się widzi :)
Tjeri
4 miesiące temu
Nie upieram się kompletnie, pomysł można odrzucić, zmodyfikować, to taka nieśmiała propozycja.
Zaciekawiony
4 miesiące temu
Temat nawet niezły, można na kilka sposobów zinterpretować.
Literkowa na wszystkie nowości jest przychylnie nastawiona. Jednak nie mogę być władzą. Poproszę o ustosunkowanie się do tej propozycji Szanownych Opowijczyków. . Proszę o wyrażanie swojej opinii na pomysł Tjeri.

Owocnej debaty życzy Literkowa
Tjeri dziękujemy za tematy
Tjeri
4 miesiące temu
To się jeszcze wytłumaczę, pomyślałam, że fajnie w zaduszkowo -halołinowo - dia de muertosowe dni będzie poczytać nastrojowe utwory. A że to już tuż tuż... to taka premia za ekspres przyszła mi do łepka.
Pan Buczybór
4 miesiące temu
Uważam, że głosowanie powinno być maksymalnie obiektywne i uczciwe, czyli bez bonusów. Niech wygra najlepszy, tak jak zawsze było.
Maurycy Lesniewski
4 miesiące temu
Podejrzewam, że trzy puntu niewiele będą znaczyć, jeśli w bitwie błyśnie jakiś lepszy wiersz, a jeśli jakiś autor się na nie miałby skusić i napisać wiersz, to czemu nie. Więc jestem za tym pomysłem takim 500+ opowijskim, ale bez większej napinki, jeśli ozwie się więcej głosów przeciw.
Na pewno będę śledził tę bitwę, s może nawet coś wyprodukuję :)
Zaciekawiony
4 miesiące temu
Mam mieszane uczucia do takiej propozycji - z jednej strony fajnie to popędzi autorów, z drugiej, to takie coś za nic szczególnego.
Tjeri
4 miesiące temu
Może zapomnijmy o tym punkcie. Za dużo zamieszania ;).
Margerita
4 miesiące temu
Chyba się skuszę i coś napiszę
Zaciekawiony
4 miesiące temu
Oj, chyba się do końca doby nie wyrobię.
Aga jednostrzały
4 miesiące temu
Masz jeszcze 47 minut...
Piszemy wiersze do zmroku i po zmroku :)
Pan Buczybór
4 miesiące temu
ekhm
Kto jeszcze? Tylko niecałe siedem dni pozostało.
Pan Buczybór
3 miesiące temu
up

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji