Mój profil

Torge
01.01.2017
Wiem że nie jest to zbyt dobre miejsce do reklamowania profilu, ale wole robić to tutaj niż u innych w komentarzach. :D
Zapraszam was na mój profil, a w szczególności na czwarty odcinek serii pt. ,,Prawda, kłamstwo, czy morderstwo"
i na drugą część opowiadania pt. ,,Wiedźmin- czyli jak to się zaczęło"
Zapraszam też do zapoznania się z innymi utworami, między innymi wcześniejszymi częściami ,,Prawdy, kłamstwa, czy morderstwa"
Serdecznie zapraszam i z góry dziękuję! :D
O-Ren Ishii
01.01.2017
Kurczaczki, kochany, masz przerąbane.
Torge
01.01.2017
P.S.
Przepraszam za gówniany temat na forum :c
Torge
01.01.2017
o ren czemu?
O-Ren Ishii
01.01.2017
Bo dałeś gowniany temat na forum :c
Amy
01.01.2017
Właśnie za ten temat na forum.
Amy
01.01.2017
Sorry, Ren
O-Ren Ishii
01.01.2017
Dawno mnie tu nie było i nie pamiętam, ale chyba Cię kojarzę, Amy. Nic się nie stało. :)
Torge
01.01.2017
Wiem, gówniany temat, ale nw jak inaczej sie zareklamowac
Torge
01.01.2017
jak macie troche czasu to wpadnijcie :D
Nuncjusz
01.01.2017
Zabij się
O-Ren Ishii
01.01.2017
Jak ja nie lubię Jacka z "Lost", cholera. Niech zdechnie.
Amy
01.01.2017
Postaraj się dawać konstruknywnd, w miarę Twoich możliwości, komentarze.
Magican
01.01.2017
Prawda jest taka, że powinien tu być jeden wątek (najlepiej założony przez admina, ale przecież po co się męczyć i napisać dwa zdania) do reklamowania profilów dla początkujących. Póki co można tylko liczyć na kogoś, kto wejdzie z nudów na twoje 1 opowiadanie (a potem zostanie i czyta całą serię :D)
Szczur
01.01.2017
Torge, ja z kolei zapraszam cię do zapoznania się z profilami innych użytkowników. Oni też piszą teksty i ucieszy ich jak coś przeczytasz i skomentujesz.
Amy
01.01.2017
Ja przeczytałam Twoje opowiadanie, Torge, ale nie wziąłeś sobie do serca moich rad, nawet tych związanych z interpunkcją, czyli, jeśli mogę je tak nazwać, uniwersalnych. Błędy nadal są (nawet w tytule), więc, szczerze mówiąc, nie zachęca mnie coś takiego do dalszego czytania. Najważniejsze jest to, żebyś wiedział, jakich komentarzy oczekujesz. Jeśli widzę jakiś błąd lub coś mi się nie podoba, to o tym mówię, więc nie oczekuj, ze będziesz otrzymywał same pochwały, bo nie piszesz doskonale, a nawet nie dobrze, jeśli mogę tak powiedzieć. Piszesz ciekawie, ale Twoje prace, moje zresztą też, nie są wolne od błędów. Zgadzam się też ze Szczurem. A poza tym masz sporo komentarzy pod swoimi tekstami. Moim zdaniem to, że stworzyłeś taki wątek, sprawia, że możesz, o ironio! stracić poważnych czytelników, ponieważ reklamowanie się w taki sposób chyba nie przekonuje, tak mi się przynajmniej wydaje.
Szczur
01.01.2017
Też z ciekawości wszedłem na profil i wcale nie masz mało komentarzy (chociaż i tak większość twoja). Rozumiałbym założenie tego tematu z desperacji w stylu "zero zainteresowania, a ja uważam, że dobrze piszę i chcę komuś to pokazać", ale w tym miejscu nie widzę sensu - robisz dużą kampanię słabego produktu.
Szczur
01.01.2017
hej Amy :*
Amy
01.01.2017
Hej, Szczurze. :D Masz bardzo zabawny nick. Skąd pomysł?
Szczur
01.01.2017
Spojrzałem w lustro i stwierdziłem, że rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
Szczur
01.01.2017
Dlaczego nie masz avka?
D4wid
01.01.2017
Szur właśnie mnie rozbawiłeś :D
Jared
01.01.2017
Autorzy z Opowi - grupa na fb, można się reklamować :P
Amy
01.01.2017
Bo tak jest lepiej. Dla mnie przynajmniej. Nie czuję takiej potrzeby.
Nazareth
01.01.2017
"WSKAZÓWKA: Komentuj opowiadania zamieszczone przez innych użytkowników, a odwdzięczą się tym samym" - prosto na głównej, tak żeby każdy widział. Ale się czytać nie chce niczego, lepiej założyć kolejny wątek: "Jestem atencjuszem! Podziwiajcie mnie!". Jeśli dobrze piszesz, będziesz miał czytelników. Jeśli komentujesz innych, będziesz miał czytelników. Jeśli bierzesz aktywny udział w życiu strony, bitwach literackich i literkowych, dyskusjach na forum, będziesz miał czytelników. Jeśli będziesz żebrał o uwagę to czytelników stracisz. Moje gratulacje – właśnie strzeliłeś sobie w stopę.
Amy
01.01.2017
Naz, a nie zajrzysz do niego? Zajrzyj, skomentuj i przekonaj się czy warto, co by nikt nie mówił, że własnej opinii na temat jego tekstów nie masz. Ale zgadzam się z Tobą w zupełności. W zupełności? ech, to chyba nie o to słowo mi chodziło.
Szczur
01.01.2017
"Szur właśnie mnie rozbawiłeś :D"
Cieszy mnie to, ale tylko w umiarkowanym stopniu.

Amy, czyżbyś chciała roztaczać wokół siebie aurę tajemniczości ;>

Nazareth, gdyby jeszcze było warto robić sobie taką reklamę, ale tu następuje przerost formy nad treścią.
Amy
01.01.2017
Nie, to nie jest moim celem. :) Ja naprawdę nie czuję jakoś takiej potrzeby. Chociaż... no nie wiem. Zobaczy się. Może coś mnie trafi?
Szczur
01.01.2017
No to buziak dla ciebie :*
Nazareth
01.01.2017
Może zajżę Amy, ale to mi tylko pozwoli wyrobić opinię o tekstach. Opinię o autorze już mam, niestety.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji