Moje dawne życie

Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Zapraszam Roberta M oraz innych zainteresowanych na dyskusję, o tematyce między gatunkowych różnicach ale także i podobieństwach, zostawmy komentarze na treści odnośnie moich wspaniałych i bardzo wciągających opowiadań dla osób które chcę podzielić się swoją opinią :)
Tomek Bordo
ponad tydzień temu
Co sądzisz o Marianie Kowalskim?
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Robert M nie wiem czy posiadanie takich ilości wytycznych, kiedykolwiek przybliży ci poznanie tej idealnej dla ciebie kobiety, być może nigdy nie znajdziesz tej jedynej.
Nie o to mi chodziło ( z poznawaniem) oczywiście, ciało przy dalszej rozmowie schodzi na dalszy plan i liczy się stan umysłu, co nie zmienia jednak faktu, że zanim się odezwę spojrzysz na mnie i ocenisz przez pryzmat swoich potrzeb i oczekiwań, po rozmowie wywnioskujesz czy atrakcyjność ma znaczenie, jeżeli okazałabym się głupiutką blondynką, odtrącił byś i ponownie polował na ciało, a później na rozum, dlatego w każdych czasach w których nam przyjdzie żyć, obydwie strony będą podążać za trendami i modą by jak najbardziej zabłysnąć w oczach napotkanego osobnika.
Widzisz, ja ci tłumaczyłam, że choroba nie ma nic wspólnego z moim przykładem, chodź nie ukrywam, że zdarzyć się może, że partner zostanie z nami na czas jej strawie, dzielnie będzie znosił wszystkie problemy a po odczekaniu tego nędznego i trudnego czasu zostawi nas, i odreaguje kilku miesięczny lub letni stres.
Ciąża może naprawdę zdeformować nasze ciało, skóra na brzuchu nie jest taka elastyczna, piersi po karmieniu też zmieniają swoją objętość, i tak zgadzam się, że dziecko zapewni wszystkie wspomnienia których teraz potrzebuje skolekcjonować, ale zbliżenia z mężem nigdy nie będą te same.
Na co dzień nosimy ubrania, my kobiety zakładamy stanik który ma za zadanie podtrzymać biust i zapewnić wygodę, jeżeli stanik jest dobrany idealnie zamaskuję wszystkie niedogodności, podniesie pierś, ale po jego braku....
To nieapetyczne i nie mówię że wszystkie tak mają ale w większości przypadkach tak się zdarza..
Tyle odemnie czekam na odp i mam nadzieje że tu :) Pozdr
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Tomek najpierw muszę obczaić kto to jest :) Więc zgłębiam temat
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Tomek co z nim nie tak :) Nie chce mi się czytać o kulturyście który znalazł sobie panienkę o 20 lat młodszą :)
Lamb
ponad tydzień temu
O co mialoby chodzic w tym wątku, ze sie tak wetnę?
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Na moim profilu jest opowiadanie zatytułowane "moje dawne życie" i tam w kom jest całą konserwacja, tutaj umieściłam odpowiedź na ostatni kom
yanko wojownik
ponad tydzień temu
Tu czy pod tekstem postronni mogą? (w trakcie czytu jestem).
Że Robert M. o początkach tak.

To ja walę wprost, że jestem głupi i paskudny, na trendach się nie znam itp. że z innej epoki prawie i nie stać mnie na samochód, ale nie polecam, bo to zniechęca zazwyczaj.
yanko wojownik
ponad tydzień temu
W osobowości można też się zadurzyć (a jak zdalnie, to gdzie chemia? - widać to nie zawsze chemia), a wygląd schodzi na plan dalszy, ale to rzadko tylko niektórzy tak mają.
yanko wojownik
ponad tydzień temu
Aleście tam już popisali, mogę za dużo od razu czytać z monitora. ale ciekawie.
yanko wojownik
ponad tydzień temu
*nie mogę za dużo czytać wprost z monitora.
yanko wojownik
ponad tydzień temu
Aha - nie przeczytałem ostatniego (teraz już tak) komentarza pod tekstem;)
Something
ponad tydzień temu
"(...) odnośnie moich wspaniałych i bardzo wciągających opowiadań" - Troszkę pokory.

Jedna rzecz. Rozumiem aspekt pewności siebie, jak i tego, że "tworzę dobre dzieła". Aczkolwiek musi to iść w parze, z pracą i pokorą. Orchid - obiektywnie, na razie nie ma się czym zachwycać, w kontekście Twojej twórczości. Pisz, ćwicz, baw się tym... ale z głową.

Wątek niepotrzebny.
Canulas
ponad tydzień temu
Yeap
jolka_ka
ponad tydzień temu
O.O
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
yanko chyba Robert się obraził i nie wpadnie, a szkoda.
Wolałabym tutaj bo tam jest trochę nie na temat z opowiadaniem.
Mnie osobiście przyciąga wygląd, musi mieć to coś, bo z drugiej strony, skoro nie interesujesz się zewnętrzną częścią to spojrzysz na kobietę, która ma na przykład, zepsute zęby, odpowiedź jest prosta, nie (przynajmniej ja nie), więc jeżeli ty osobiście nie miałbyś nic przeciwko i tobie by to w żaden sposób nie przeszkadzało to spoko, nie mam nic do tego, bo zgadzam się życie weryfikuje i za kilka lat może okazać się że ciało straci na mocy, i zostanie tylko intelekt.
Lepiej później niż szybciej :)
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Something.
Ja patrze na to z innej strony, jeżeli coś wrzucam do sieci ( i nie mam namyśli tylko opowiadań) to uważam, że to jest dobre i się broni, okej weźmy, zdjęcie, moje profilowe ja uważam, że jest genialne (innego bym nie wrzuciła), a ty patrząc na nie stwierdzisz, nic w nim takiego zaskakującego, i masz do tego prawo, ale mojego zdania nie zmienię (chyba że za kilka dni szybko się nudzę i potrzebuję odświeżenie).
Moja odpowiedź brzmi , tak.
Uważam, że jak coś wrzucam, mam to za arcy dzieło, nie jestem pisarką, nie skończyłam szkoły ani kursu, ale dziele się moją twórczością, bo mogę, i cieszę się, jak ktoś wytknie moje błędy, bo wiem że muszę się uczyć.
Więc luzuj gumkę, bo akurat to zdanie miałam nadzieję że ktoś odbierze z kwaśnym uśmiechem, nie sądziłam że przyjdzie mi się z tego tłumaczyć.
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Odnoszę wrażenie, że jesteś ćwierćmózgiem
Nuncjusz
ponad tydzień temu
Strasznie jesteś spuchnięta na tej focie
Baj
Canulas
ponad tydzień temu
Hmmm
Noo, tak jakby profilek trochę nazbyt obły ;)

Część postów została ukryta (32)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Something po jednym zdaniu wywnioskowałeś że jestem arogancka i zadufana w sobie?
Ja nie mam do nikogo pretesji, bo niby, o co, o opinie??
Błagam, to jest internet, każdy ma prawo do napisanie tego co myśli, ja po prostu nie umiem zrozumieć dlaczego, aż tak mocno raziło cię w oczy to zdanie...
Tak wiem sama nieświadomie wywołałam burzę, bo te słowa, nie są podpisane żadnym uczuciem, skoro nie rozmawiamy, nie wiesz czy przewróciłam oczami, jaki ton nadałam zdaniu, to puste zdanie bez emocji...
Wiec tak to było raczej z ironią...
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Yanko,
ja nie lubię osób, żyjących złudzeniem idealnego człowieka, lub osób które przybierają maski, i nie ważne czy to świat wirtualny czy rzeczywisty, dla mnie odpada, oczywiście, są tacy ludzie jestem tego świadoma.
Dla mnie zawsze wtedy nasuwa pytanie, po co? Brak pewności siebie, czy raczej coś innego.
Ritha
ponad tydzień temu
Co to jest za z dupy watek kolejny?
Nuncjusz
ponad tydzień temu
No mnożą się wątki ostatnio, ale ja już nie mam chęci zgłaszania każdej wydalonej kupy do admina
Canulas
ponad tydzień temu
Admin był niańczony, tera musi się ogarniać sam. Oczywiście, jeśli wpadnie jakiś uber-pet dalej będzie wojna, ale w takich tematach - baj
jolka_ka
ponad tydzień temu
Temat dla Roberta jak mniemam, ale R. woli chyba tłuste komentarze.
PS Chciałabym mieć taką postawę jak Ty, że moje utwory są super. A jak odleżą z kilka tygodni to wydaje mi się, że wtf co tu się odwałęsiło w nich :/
Something
ponad tydzień temu
"Something po jednym zdaniu wywnioskowałeś że jestem arogancka i zadufana w sobie?" - Nie...
Something
ponad tydzień temu
Chodzi mi o racjonalne podejście do otaczającej rzeczywistości.
Lamb
ponad tydzień temu
,,PS Chciałabym mieć taką postawę jak Ty, że moje utwory są super. A jak odleżą z kilka tygodni to wydaje mi się, że wtf co tu się odwałęsiło w nich :/" - same story u mnie, tylko pare tygodni przemianowałabym na pare dni xd. Miedzy innymi dlatego moja chec dzielenia sie tekstami niemalze wyparowala.
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
jolka i Lamb
Dziś doświadczam, odkrywam siebie, swoje myśli, swoje opinie, przelewam je na papier, uważam że są dobre.
Za kilka dni, jasne siądę do tego jeszcze raz przeczytam z dystansem i wywnioskuję, że poleciałam z tematem, może i będę się wstydzić, ale nie skasuję.
Dlaczego?
Bo to jest mój fundament, na tym będę stawiała kiedyś mury.
No i moja rada nie czytajcie zbyt często tego samego w kółko bo siłą rzeczy uznacie to szybciej niż później za banał :)
yanko wojownik
ponad tydzień temu
Orchid.Solma, Ja Cię chyba już podziwiam:)
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Chyba jednak nie, czemu niby??
yanko wojownik
ponad tydzień temu
Za całokształt:)
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Przestań ironizować, ale cóż mimo wszystko dzikie :)
Orchid.Solma
ponad tydzień temu
Dzięki nie dzikie ach ten automatyczny słownik zawsze sprawia problemy, chodź z nim jest ciężko to bez niego tragedia...
Something
ponad tydzień temu
Orchid, pisz i słuchaj dobrej muzyki. Obserwuj.
yanko wojownik
ponad tydzień temu
Orchid.Solma, Potrafisz zainteresować - śledzę wątek.
Something
ponad tydzień temu
Poza tym wszystkim, życzę jak najlepiej.
Orchid.Solma
6 dni temu
Problemy, nikt chyba nie lubi, ale wiele ludzi wdaje się nie potrzebnie w konflikty.
Czy tylko ja jestem osobnikiem rozdzielającym, prace od prywatnego życia?
Ludzie muszą się tak spinać, i wszczynać awantury, podjudzać kolegów, tudzież koleżanki z pracy by nienawidziły, osoby dowodzące.
Nie rozumiałam zawiści, sama nigdy nie byłam zawistna, cieszyłam się ze szczęścia innych, kibicowałam ich sukcesom.
Po co, szeptać, nie lepiej postawić na odwagę i powiedzieć osobie prosto w oczy co się o niej sądzi...???
Ja nie mam hamulca, bezpośredniość to moje drugie imię ale nie tu, tu jestem inna...
Nuncjusz
6 dni temu
No i?
fanthomas
6 dni temu
Czemu ten wątek się nie rozplynął
fanthomas
6 dni temu
Za dużo spamu narobili
fanthomas
6 dni temu
W takim razie będę tutaj pitolił aż mnie nie ściśnie i nie pociśnie