Nagroda dla Canulasa

refluks
pół roku temu
Za wkład jego we twórczość, komentowanie, pozytywne emocje i słowotwórstwo.
Choćby ostatnio "
"To, że Ci kindybał z furgotu chuci "najajetnik" ostukuje"".

Nie ma ci tu avatara, co by Canulasa uczuciem sympatii nie obdarzał.
Należy mu się ten wątek, jak psu zupa.

Niech się wydobędzie ze gardeł i słów entuzjazm na cześć tego juzera.
e make i ka pololi
pół roku temu
Na cześć tego juzera to zawsze chętnie.

Swojo drogą - dziś lawina nieprawdopodobnej ilości wątków z dupy i pitolenie na cztery baty, nono, dzieje się.

Ale refluks, ja popieram Twój bezsensowny wątek. To właśnie znaczy, że Cię ''propsuję''.
Okropny
pół roku temu
HURRRRAA!
refluks
pół roku temu
e make i ka pololi
pół roku temu
Mam bekę, piszę do kumpla czy ma takie a takie medykamenty awizować mnie i po ile, a kumpel mi pisze, że nadużywa ostatnio etanolu i poznał tym sposobem sąsiada, który dopiero co się wprowadził, następnie zaś rzucał z nim lotkami w Stalina.

I że ma.

Z uwagi na głęboki szacunek dla refluksa napisałam mu, żeby w niego nie rzucał. I że drogo.
Okropny
pół roku temu
Z czego masz bekę, że drogo?
Lancelot
pół roku temu
Bravo! Brawa dla Canulasa
Okropny
pół roku temu
VIVAT CANULAS!
e make i ka pololi
pół roku temu
Z tego że drogo akurat nie mam beki, jestem z tego niekontent.
refluks
pół roku temu
Za mało entuzjazmu.

Żywiej, ekspresyjniej, dziady męskie!
Margerita
pół roku temu
Wiwat Canulas niech żyje, żyje nam
refluks
pół roku temu
Chór zawiązać, Wioleka, rusz się dyrygencko! Będzie stała i przewracała oczami jak Makowa Panienka.
e make i ka pololi
pół roku temu
Niestety nie mam tak dobrej koordynacji ruchowej jak ta we żółtym, chyba że zjem sporo em di em ej.
refluks
pół roku temu
Spożyj cokolwiek ci trzeba i gibaj się, bo to dla juzera przesympatycznego, to mi tu nie wymiguj się.

Co za leniwy kolektyw.
refluks
pół roku temu
Jak by ci było słabo, Okropny cię przytrzyma.
Coś tam podobno napina, to ma siłę
Tylko niech czasem mięśni nie napina przy podniesionych rekach, bo mu głowę zgniotą.
Okropny
pół roku temu
Proszę, mdma, tramal jednorazowo za jednego dnia wspominane

Narkotyki twarde
Narkotyki miękkie
Narkotyki al dente
Felicjanna
pół roku temu
dla Canulasa ukłon zawsze
Artbook
pół roku temu
Nie ma tutaj naszego skromnego gościa...
e make i ka pololi
pół roku temu
Za pół godziny rozpoczynam starczy wiek. Spróbuję na tę urodzinową okoliczność wycyganić zniżkę na medykamenty.
refluks
pół roku temu
Ile ciebie stuknie, że spytam?

Część postów została ukryta (261)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Nuncjusz
3 miesiące temu
Mi Hosek ongi podpadł, więc on u mnie jest na czarnej liście, może se być nawet geniuszem - sram na niego
Canulas
3 miesiące temu
To prosiłbym tylko, byś se odkopała jaki wątek, gdyż chciałbym, by ten był w miarę skądęsowany we treści.
e make i ka pololi
3 miesiące temu
Oki.
Nun, napisz w pitoleniu czym Ci podpadł :cccc.
Ritha
3 miesiące temu
Ja juz nikogo nie polecam, bo potem sie okazuja kretynami (1 przypadek).
Ale inicjatywa zacna, popieram
Canulas
3 miesiące temu
Moja wina, bo żem odpowiednio nie przyanąsował.
Więc: drogi kolektywie, korzystajta se ze wątka, iśli mata jakieś godne uwiecznienia szlachetności. Iśli takowych nie mata, kulturalnie bym prosił o nierozdziabianie po próżnicy papy. Chciałbym, ażeby łottąd ów wątek był taką mini historią uwiwczniającą najznamienitsze podrygi naszego znamienitego kolektywa.
Dziekuję za poszanowanie.
Canulas
3 miesiące temu
Canulas
3 miesiące temu
KarolaKorman
3 miesiące temu
Centaury - świetne, też polecam :)
Potyczek nie czytałam :(
Canulas
2 miesiące temu
No dobra - środa wieczór, więc wiadomo. WIem, że czeka na to, aż nikt, ale mam to w przekrojonym jabłuszku. Lecim.

Łite-Tite, Rithe, Ritholinde, raczej przedstawiać nie trza. Kto tu się szwęda w miarę cyklicznie, powinien już ogarnąć, że czasem rozpierdala portal tekstem, że Adminowi przygasa lampka w kuchni od namiaru odwiedzin.

Dziś tupodlejem jej nieprawdopodobnego wręcz hita.
Opko, przez które wystygło mi w pracy żarcie i nie bacząc na wszędobylskie oka porozsiewanych tu i ówdzie, i ówdzie, i ówdzie kamer, postanowiłem na rzecz tekstu brawurowo przedłużyć sobie przerwę.

Tekst wgniata klepki w dopiero co postawionych, osiedłowych domkach. Czytajta ludu opowi. Bierzta i jedzta.

*Ps. Pod tekst to przekleję, bbo mję się nie chce drugi raz wymyślać*

http://www.opowi.pl/hans-cz-12-a40503/
http://www.opowi.pl/tw-20-1-hans-cz-2z2-a40664/
Canulas
2 miesiące temu
Ok, miało być dwa razy w tygodniu, ale się nie udało, wiec bydzie raz.
Kolejny tekst jaki chcę odświeżyć (przybliżyć) jest jednym z lepszych w swojej "intymnej" klasie. O ile poprzednie teksty polecałem przekrojowo, o tyle tutaj - zaznaczam - nie każdemu może siąść. By jednak te polecenie nie wyszło jakieś z dupy (bardziej negatywne niż polecające) dodam, że jeśli już komuś siądzie, to powinno mocno. Ja jestem absolutnie sajko na tle tego Blankowego złota i polecam wszystkim, choć głównie adresuję do osób z pogranicza prozy poetyckiej czy wiersza. Trzeba mieć jakieś pokłady wrażliwości, by odczuć zawartą tu głębię.
Czy ktoś obada, czy nie - to wiadomo...
Dla mnie to ścisły top.

http://www.opowi.pl/szukaj-a38676/
Enchanteuse
2 miesiące temu
Proza poetycka mówisz?
No to absolutny must read.
Canulas
2 miesiące temu
Tak mnie się widzi. Jam laik, ale tekst mega
Enchanteuse
2 miesiące temu
Ufam Twemu wysublimowanemu gustowi.
Canulas
2 miesiące temu
Noo baaa
Canulas
2 miesiące temu
No dobra dziś pakiet:
Dwa teksty od neijakiego mnie. Oba mnie mooocno podeszły.
Topowe teksty użytkowniczek Cyber & Szu.
Oba teksty warte przeczytania.

Pierwej Big Szu.
http://www.opowi.pl/widok-a41825/ - panna Szu rozpierdzieliłą tu system. Tekst krótki, ale dobór słów, że ho-ho
Psssttt.... Przeczytajta też jej "Morsa".

Druga, ale nie gorsza (pewnie też nei lepsza) jest Cyber-przeczkolololanka-Wiedźma ze swym ociekającym srebrem sztosiwem.
http://www.opowi.pl/tw2-zreczny-ryu-a41667/ - wyrobiony, świadomy styl, wartka akcjia, nienachalny humor.
Pssss - Przeczytajta jej Gryzaka.

No ok - WIem, że na to czeka, aż nikt, więc to tyle - na tyle.
Pan Buczybór
2 miesiące temu
O pacz, ani jednego, ani drugiego jeszcze nie czytałem. Także dzięki za odkopanie i może zerknę
Canulas
2 miesiące temu
Wczoraj nie udało mi się z racji tego, że byłem chory, zatkany i jakiś zjebany. Ogólnie zapomniałem o szyćkim prawie. Dziś więc spóźnione polecenie, bo zapewne, aż nikt na to czeka.

Tak więc dziś chciałbym polecić - nie wiem czy najlepszy, bo opór ma niezłych - tekst niejakiego Nachszona: "Noli me tangere". Dla mnie jedna z tych niedających się do końca okiełznać rzeczy. Poczucie pierdolnięcia jest tu (dla mnie) ogromniaste. http://www.opowi.pl/noli-me-tangere-a40106/
Aisak
2 miesiące temu
CanCan :)
Okropny
2 miesiące temu
Canulas zdetronizowany?!?!?!
Ritha
2 miesiące temu
Ni ma Canulasa, wiec ja, korzystając z okazji, cichaczem, na paluszkach, tup, tup, tup, potuptałam po link do mojego ulubionego opka z gatunku poetyckiej prozy na caluśkim portalu i go tu, kurde, bezczelnie wkleje.
Ni ma go, to mię nie opitoli. Sysysy.

http://www.opowi.pl/nie-ma-slonca-a34148/

Pewnego zimowego popołednia tekst ten oderwał mi łeb od korpusa. Polecam!
Regimus
2 miesiące temu
Regimus
2 miesiące temu
Canulas
2 miesiące temu
No piękny pierdolnik z tak zacnej inicjatywy :)
marok
2 miesiące temu
Też mi kurwa zacne.
Canulas
2 miesiące temu
Moja inicjatywa była zacna, bo skupiła zajebiste teksty. Gówno nie nie topi, więc zrobił ten tłumok pastisz... no ale cóż
marok
2 miesiące temu
To było pod wpływem negatywnych emocji. Z reguły twe pomysły są zacne. To już chyba taki standard. W pakiecie
Ritha
2 miesiące temu
Ekhm. Sio!

Ni ma Canulasa, wiec ja, korzystając z okazji, cichaczem, na paluszkach, tup, tup, tup, potuptałam po link do mojego ulubionego opka z gatunku poetyckiej prozy na caluśkim portalu i go tu, kurde, bezczelnie wkleje.
Ni ma go, to mię nie opitoli. Sysysy.

http://www.opowi.pl/nie-ma-slonca-a34148/

Pewnego zimowego popołednia tekst ten oderwał mi łeb od korpusa. Polecam
Regimus
2 miesiące temu
Taaaa już idę. Reklamuje tylko teksty z których można się pośmiać.
Canulas
2 miesiące temu
Odkurz wątek, wstawaj cyklicznie. Coś ala złota malina według majoneza. Jeśli zrobisz to w cywilizowany, humorystyczny sposób, nike się nie powinien przyjebać.
Canulas
ponad tydzień temu
Napisz jak tera biegasz, Elołapki.
Ile razy w tygodniu, po ile

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji