Niepowtarzalny Styl

Saris
02.05.2016
Pozwoliłem sobie założyć ten wątek, bo jeden mniej czy więcej raczej różnicy nie zrobi (i tak burdel jest już przestraszny).
Zastanawiam się, czy są na tej stronie autorzy których teksty rozpoznalibyście bez sprawdzania autora. Tacy z niepowtarzalnym stylem. Jeśli możecie, podajcie przykłady.
Neurotyk
02.05.2016
O-Ren Ishii
Nuncjusz (ale nie apostolski
60 seconds
Magda i jej "Maria"
Szymon Szczechowicz
Hmm...

Jak sobie przypomnę napiszę kolejne:)
Nuncjusz
02.05.2016
Miło mi - Nuncjusze Stolicy Apostolskiej (Wysłannik Papieża)

Niemampojęcia96
KawaMelisaPapierosy
Niebieska
Arysto
Okropny?
Nazareth
02.05.2016
Okropny
Neurotyk
Nożyczki
Nuncjusz
02.05.2016
Neurotyk
02.05.2016
Zapomniałem, tak:

niemampojęcia.
Okropny na sto procent, bez znaku zapytania :)
Nuncjusz
02.05.2016
Był też kiedys Wena - genialnie pisał ale się obraził na nas :)
Nazareth
02.05.2016
Neuro, seri Szymon? Ja nie wiem czy bym go rozpiznał po samym stylu. Chłopak pisze tyle rożnych rzeczy na różne sposoby ze naprawdę nie wiem czy byłby tak oczywisty, przynajmniej dla mnie.
Neurotyk
02.05.2016
Wydaje mi się, że po pijaku rozpoznałbym Szymona wiersz :)

A tak na poważnie: Szymon pisze "rożne rzeczy", ale wypracowuje swoją własną "różność", lubię ją czytać :)
Magda1906
02.05.2016
Neurotyku miło mi to słyszeć że rozpoznajesz mój tekst bez sprawdzania kto to napisał
Rasia
02.05.2016
Niemampojęcia96
Ktokolwiek
Nuncjusz
O-Ren Ishii
Ichigo-chan

No i to chyba tyle :)
Neurotyk
02.05.2016
O, Rasia mi przypomniała:

Ktokolwiek :D
Nuncjusz
02.05.2016
Tak o Asi też sobie zapomniałem, ma swój wyrazisty styl :)
O-Ren Ishii
02.05.2016
Ktokolwiek
Neuro
Okropny
Szymon, ale gdybym go nie znała prywatnie to pewnie nie poznałabym
Niemampojecia96
Efria
MrJ, ale chyba tylko wiersze bym poznała
Lotta

W tej chwili więcej nie pamiętam chyba
Ktokolwiek
02.05.2016
Ooo, jesteście kochani ♥
A co do stylu, rozpoznałabym Neurotyka, Szymona, i Nuncjusza :) tą trójkę na pewno. Innych tylko w niektórych przypadkach :)
MrJ
02.05.2016
Jej ktos mnie zapamietuje. Szkoda ze tylko wiersze
Szczur
02.05.2016
Rozpoznałbym Vampi.
O-Ren Ishii
02.05.2016
J, nie czytałam Popiołów, ale mówiłam Ci coś! :D
Arysto
02.05.2016
Tylko Filip mnie rozpoznaje? :P Chyba muszę nad stylem popracować!

Z niepowtarzalnych stylów na opowi to mało... Neuro, MrJ, Efria, AutorkaAnonimowa... Prue, Karola, ausek. Ronja mi też w pamięć zapadła.

Saris
02.05.2016
Cieszę się, że wątek się przydał i w dodatku bez spamu, przynajmniej na razie.
Zanim się zalogowałem zdarzało mi się czytywać opowiadania i wiersze tu zamieszczane, wydaje mi się, że rozpoznałbym teksty:
Nunciusza -- Filipa
KaroliKorman
Szymona
Dawida
Arysto -- ŚlepcaZMetra
Ktokolwiek
i oczywiście Magdy : ]

Część postów została ukryta (58)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Nuncjusz
03.05.2016
Jak tak bardzo się zakamufluje, że nikt go nie rozpozna to poniesie swoistą klęskę :) a nie wygra te zawody
Neurotyk
03.05.2016
Ja styl dobieram do natchnienia, więc u mnie to będzie pudełko czekoladek :)
Nazareth
03.05.2016
No, egzekwować się nie da, trzeba liczyć na uczciwość, uczestników. O nic przecież nie walczymy, nie ma zwycięzców. To tylko zabawa.
alfonsyna
03.05.2016
Ażeby miało to "ręce i nogi" to najprościej mówiąc - w opowiadaniach każdy pisze jak najbardziej po swojemu, tak jak pisze najczęściej i najchętniej (bo przecież po czymś trzeba go rozpoznać, chyba że ktoś za każdym razem pisze inaczej, no to cóż...), a w komentarzach - cóż, nikt nikomu nie broni skomentować własnego tekstu dla "zmyłki", nawet wyszłoby ciekawiej, gdyby odbywało się to w ten właśnie sposób. Przecież gdyby autorom zabronić komentowania w ogóle, to też pozwalałoby się domyślić, że coś swojego dodali. Ostatecznie to ma być tylko zabawa, więc niech nie może się to okazać ani zbyt trudne, ani zbyt łatwe. :)
Neurotyk
03.05.2016
Jednym słowem – każdy coś dla siebie znajdzie w tej zabawie :)

To co, pisać reguły w nowym wątku?:)

Czy ktoś inny chce? Bo mi to lotto:)
Nuncjusz
03.05.2016
Ale podobno, co by się nie pisało, to i tak zanaczas swoiste pietno siebie na każdym swoim dziele
Ja swojego czasu próbowałem się kamufklowac, na innym portalu i nie wyszło mi to
Byłem rozpoznawalny wchuj
Nazareth
03.05.2016
Neuro, myślę że poznałbym twój wiersz jeśli chodzi o prozę to nie jestem taki pewny. Ale styl owszem trochę trzeba zmieniać w zależności od pisanego gatunku, konceptu itd. Niektórzy jednak mają pewne charakterystyczne cechy, które powinny wyjść jeśli nie będą się starali za bardzo ich ukryć.
Nuncjusz
03.05.2016
Neuro działaj :) nie będe ci odbierał fejmu :)
Neurotyk
03.05.2016
Nuncjusz, proszę, może Ty teraz się wykażesz :)
Nazareth
03.05.2016
Zgadzam się z Nuncjuszem, możesz przejąć "pałeczkę" Neurusiu ;)
Nuncjusz
03.05.2016
pisałem już wyżej że mi się nie chce w to ani w nic angażowac, ale pomocą zawsze służę
Neurotyk
03.05.2016
Ażeby miało to "ręce i nogi" to najprościej mówiąc - w opowiadaniach każdy pisze jak najbardziej po swojemu, tak jak pisze najczęściej i najchętniej (bo przecież po czymś trzeba go rozpoznać, chyba że ktoś za każdym razem pisze inaczej, no to cóż...), a w komentarzach - cóż, nikt nikomu nie broni skomentować własnego tekstu dla "zmyłki", nawet wyszłoby ciekawiej, gdyby odbywało się to w ten właśnie sposób. Przecież gdyby autorom zabronić komentowania w ogóle, to też pozwalałoby się domyślić, że coś swojego dodali. Ostatecznie to ma być tylko zabawa, więc niech nie może się to okazać ani zbyt trudne, ani zbyt łatwe. :)

Alfonsyna :) Dobrze prawisz :)
Neurotyk
03.05.2016
to może Nazareth?:)
Neurotyk
03.05.2016
Naz, spisz, co ustanowili opowijczycy :)
Nuncjusz
03.05.2016
Neuro, Ty masz już wprawę, no chybba że az bardzo chce :)
Nazareth
03.05.2016
Dobra, będę ojcem założycielem jeśli ty zostaniesz matką przełożoną i będziesz sprawę nadzorował :P
Neurotyk
03.05.2016
Niech się wypowie Naz :)
Nuncjusz
03.05.2016
Będzie siostrą położną XD
Neurotyk
03.05.2016
Nazareth, spisz wszystkie reguły i daj na razie tutaj, do wglądu, a potem już na nowy wątek może :)
60secondsToDie
03.05.2016
Ojej, poważne konspiracje.
Neurotyk
03.05.2016
No, no, partyzantka 60 :)
Sky300
03.05.2016
Myślę, że jednak osoby biorące udział też mogłyby zgadywać.
60secondsToDie
03.05.2016
No bo mogą, z tego, co zrozumiałam.
60secondsToDie
03.05.2016
Chyba ktoś już wspomniał, że jak jakiś autor nie będzie komentował, to można już pomyśleć, że pewnie coś dodał. Nie wiem.
Neurotyk
03.05.2016
Tak, tak, 60, dobrze rozumiesz. Sky, 300, tak, mogą zgadywać, mogą dla draki i niepoznaki zgadywać własne opowiadanie, stwarzać pozory i blefować w komentarzach :)
Nazareth
03.05.2016
Niepowtarzalny Styl - Zgaduj zgadula - Kreatywna zabawa w Anonimki

Kto ma naprawdę niepowtarzalny styl pisania? Kto zapada czytelnikom w pamięć najbardziej? Może ty?
Jeśli chcesz się przekonać, dołącz do zabawy i wciągu następnych dwóch tygodni zamieść tekst jako anonimowy użytkownik podpisując go nickiem "Niepowtarzalny Styl". Jako tytuł wstawiając "Marność istnienia - Tytuł własny".
To właśnie będzie temat twojego opowiadania lub wiersza. Zinterpretuj go dowolnie, zaskocz czytelnika naginając go i kształtując do swojego gustu tak by jak najlepiej oddawał to kim jesteś i jak piszesz.
Wszystkie linki do prac znajdziesz tutaj pieczołowicie zebrane przez Neurotyka i Okropnego.
Teraz, suche zasady:

Termin: Dwa tygodnie 17.05.2016 do 23:59 na wstawianie prac.
Forma: Absolutnie dowolna. Kto w czym czuje się najlepiej. (Jednak bez opasłych tomów i długich eposów)
Limit znaków: Brak.
Kto może zgłaszać prace: Każdy.
Swoje typy (odnośnie autorów), podajemy poprostu w komentarzach, żeby nie utrudniać. Każdy może komentować wszystkie teksty w tym swój własny (by wprowadzać dezorientację). Po upływie terminu wstawiania prac, autorzy ujawniają się w tym wątku, zwyczajnie podając tytuł swojego tekstu.

Może być?
Sky300
03.05.2016
Wydawało mi się, że tam gdzieś ktoś powiedział, że nie mogą, sory za wtrącanie się :P
Nazareth
03.05.2016
Wtrącaj się Sky ;) Wszyscy razem nad tym pracujemy, rozważamy opcje :)
Sky300
03.05.2016
Ogólnie dobry pomysł. Komentarze musiałyby mówić też dlaczego tekst jest kojarzony z tym autorem, a nie z innym. Każdy komentujących powinien napisać, co jest takiego unikalnego w danym stylu.
Nazareth
03.05.2016
O! Bardzo dobra uwaga.
60secondsToDie
03.05.2016
Ooo, faktycznie.
Neurotyk
03.05.2016
Fajnie to zmontowałeś, co prawda paru przecinków zabrakło, ale pies to gryzł :)
Neurotyk
03.05.2016
dodaj:

"Mecenat nad przedsięwzięciem sprawuje Nuncjusz apostolski" :D
Neurotyk
03.05.2016
dodaj, serio :)
Nuncjusz
03.05.2016
Nie trzeba XDDD
Neurotyk
03.05.2016
Ale byłoby oryginalnie, przecież będziesz czuwał też nad wszystkim :)
60secondsToDie
03.05.2016
Nuncjuszu stróżu mój, ty zawsze przy mnie stój~
Nuncjusz
03.05.2016
Minutko, przy Tobie zawsze :)
60secondsToDie
03.05.2016
: D
Neurotyk
03.05.2016
ten facet wszędzie za mną łazi
ma zdarte wargi i tłuste źrenice
wchodzi do damskiej ubikacji
i długo mydli owłosione ręce

ojciec zapewnia, że to akwizytor
ciocia przypuszcza że raczej zboczeniec
mój chłopak powtarza że mu przypierdoli

a ja wam mówię
że to anioł stróż

Katarzyna Ewa Zdanowicz
Neurotyk
03.05.2016
Świetny wiersz :D
O-Ren Ishii
03.05.2016
Aaaaa ten wiersz! :D
Magda1906
03.05.2016

Milienius
Ja bym poznał: Magdzie czy chodzi o mnie czy o jaką inną Madzie?
Nazareth
03.05.2016
Neuro ja już jestem w robocie, wiec albo wstawie jak wrócę albo ty to zrób oczywiście uzupełniając zasady o to co napisała Sky i przecinki :D
Neurotyk
03.05.2016
To Wy nie świętujecie w USA Konstytucji 3 Maja?:D

XD
Neurotyk
03.05.2016
Wrócisz z roboty, wstawisz :)
Nazareth
03.05.2016
No widzisz nie świętujemy ale po jutrze cinco de mayo będzie ;) wstawie jak wrócę więc.
Niemampojecia96
14.05.2016
Jej, mnie nie było - a Wy o mnie pamiętaliście. Dziękuję, zwłaszcza Krzysztofowi, bo on mnie nieprzerwanie lubi, chociaż jestem okropna.

(już z góry was przepraszam za swój wątek o Wkurwianiu Sołtysa) :c
Niemampojecia96
14.05.2016
A ja widzę niepowtarzalność w:
Efrii, moja perła
Ren, uwielbiam Ją,
Arysto, kiedy pisze wiersze i niebieliźniane shorty, na tych fantasty się nie znam
60, mon cherie
Krzysztof ma nadludzki dar do suchą szosą sasza i każdej gry słownej
Szymon napisał 2 zarąbiste wiersze
Ktokolwiek jest niezwykle melodyjna
Przepraszam, bo to niemerytoryczne, ale kocham Jareda, niech on już nawet nic nie pisze, ale jak mi mówi jakie moje emotikony to ''okręty flagowe'', albo jak rozmawiamy o Wspaniałym Stuleciu, to jakże Go nie kochać? Zresztą on pisze o jakichś multiorgazmicznych drzewach, które mnie przerastają już w pierwszym zdaniu.
refluks
28.03.2018
ja bym wszędzie rozpoznał refluksa.
w kółko pisze o jednym i tym samym.
i te jego entery.
i jeszcze mordę dże, gdy ktos ma waty do utworu.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji