Niepowtarzalny Styl z Opowi!

Jared
rok temu
Zapraszamy do naszej nowej (starej) zabawy, w której staramy się ukryć przed innymi użytkownikami, a zadaniem reszty jest zdemaskowanie nas! Pokrótce wygląda to tak:

1. Umawiamy się na temat.
2. Piszemy tekst.
3. Tekst dodajemy z konta Niepowtarzalny Styl z Opowi - hasła poniżej.
4. Potem staramy się odgadnąć w komentarzu, do kogo teksty mogą należeć.
5. Po upływie terminu przyznajemy się, który tekst należał do nas.
6. Najlepiej zakamuflowany autor wygrywa i podaje temat do kolejnej edycji.

Teksty wrzucamy raczej krótkie. Proza? Poezja? Wszystko jedno. :D

Oto nasze konto:
http://www.opowi.pl/profil/niepowtarzalny-styl-z-opowi/
login: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
hasło: Gombrowicz1

Hasło podaje, bo i tak jakby ktoś nas chciał trollować, zmieniać hasło i tak dalej, to mu się to nie uda, bo mam hasło do meila tegoż konta, więc mogę bez trudu stworzyć nowe passy :P

Zapraszamy więc do zabawy! Dopóki konto nie ma autoakceptacji opowiadań ze strony moderatora, musimy wydłużyć nieco termin. Dajmy na to 14.04 na dodanie tekstu i do 16.04 na zgadywanie. 17.04 natomiast "przyznajmy się", które teksty nasze. :D Jeżeli chcecie krótszego/dłuższego deadlina, to możemy ugadać :D

Pierwszy komentujący w tym wątku ma prawo rzucić temat :D
Nasze konto działa, ale dodałem jako Jared, bo świeże konto ma zablokowane dodawanie wątków na forum :D
Cofftee
rok temu
Wiem że jestem tu wciąż swiezakiem i takie tam, i ogólnie sam pomysł na taką zabawe bardzo mi się podoba, ale czy to nie będzie takie ciutkę... Tworzenie zamkniętego koła? Coś jak zabawa, ale dla wybranych? Bo wiecie, są tutaj też mało, lub po prostu "mniej" popularne osoby (w tym choćby ja) i tak na przykład zastanawiam się, co wobec tego...
Cofftee
rok temu
Zamkniętego kręgu, nie koła, przepraszam.
Jared
rok temu
Hmm, w poprzednich edycjach nie było z tym większego problemu :P Zawsze jak nie znamy autora, to możemy zgadywać przez wykluczanie tych, których znamy - no i zawsze jest to okazja na integrację a nawet zareklamowanie się :D
Cofftee
rok temu
No ja na przykład czuje że to trochę nie fair i tak chciałam się tym podzielić, bo może ktoś jeszcze ma podobne odczucia. Ale spoko, nie staram się niczego bojkotować.
Jared
rok temu
Chyba niestety nie ma zbytnio możliwości dostosowania formuły inaczej :E Trzeba to po prostu przepracować - myślę, że jak raz weźmiesz udział, to potem już jako tako uczestniczący będą w stanie wychwycić Twoje stylowe właściwości ;P
Cofftee
rok temu
Właśnie cały czas myślę o osobach, które będą tak jak ja nowe, albo w ogóle odzywające się rzadko, takie troszkę zapomniane. Mnie osobiście taka formuła zniechęca do wzięcia udziału, choć sam pomysł naprawdę jest fajny w zamyśle.
alfonsyna
rok temu
Wydaje mi się, że to właśnie trochę skłania do przeczytania choćby po jednym tekście każdego, kto się zgłosi - żeby móc jakoś to porównać, o ile ktoś faktycznie chce się przyłożyć do zgadywania. No i dajcie raczej nagrodę temu, kto np. najwięcej zgadnie - to może być dodatkowa motywacja! XD
Cofftee
rok temu
Bardzo możliwe, że to Wy macie rację, wtrącam tylko swoje trzy grosze :-)
Jared
rok temu
Kawo, jako pierwszy komentator możesz nam rzucić temat ;>
Cofftee
rok temu
Hah, taki zaszczyt mnie kopnął? Dobrze. To może... Coś takiego:
"Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"? W myśl J.R.R.Tolkiena
TEMAT TEJ EDYCJI: "Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"

Brakuję nam już tylko chętnych - gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik czysto rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w 14-zdaniu naszego opowiadania powinien być imiesłów przysłówkowy czy czasownik czarodziejski ;)
jesień2018
rok temu
Ciekawy pomysł!
Cofftee, myślę, że jak jesteś nowa i czujesz, że jeszcze słabo kojarzona, to może być sposób, żeby się przedstawić. Nie zgadną - trudno. Ale potem zapamiętają na zawsze :)

Nie wiem, czy wezmę udział, jak będę miała pomysł, to może, ale mam pytanie: rozumiem, że osoba, która jest niesłusznie podejrzewana o napisanie tekstu, nie przyznaje się na razie, że to nie jej tekst?
Ritha
rok temu
Bez imiesłowu przysłówkowego? No jak to tak :P
A tak serio, to już, teraz, zaraz (?) Błyskawiczna inicjatywa, ja nie wyrabiam na zakrętach, wiec póki co się przyjrzę ;)
Light
rok temu
Musiałoby być chociaż z 10 osób, piszących w miarę rozmaicie, bo tak to będzie łatwo : D
Canulas
rok temu
Kibicuję inicjatywie, ale póki co, z drugiego rzędu.
Jesieni droga - chyba się wolno przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szalbierza - niektórzy pod swoim własnym tekstem pisali "no przecież to nie ja" - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone :>
Pan Buczybór
rok temu
Jakby ja się zgłaszam
jesień2018
rok temu
Aaaa takie buty!
Brzmi jak fajna zabawa :)
Ale trzy dni na napisanie - trochę mało.
I pytanie jeszcze jedno: czy trzeba się zadeklarować i będzie lista piszących, czy nie wiemy, kto będzie brał udział?
I czy zgadywać mogą osoby także niepiszące?

Część postów została ukryta (629)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Targówek
3 tygodnie temu
Niepowtarzalny czy mogę prosić o logiczny argument bym nie otrzymał ponownie hasła?
Targówek
3 tygodnie temu
Bo w mailu mi nie wytłumaczyłeś
Jak to nie?
Targówek
3 tygodnie temu
Co to ma znaczyć że nie jestem transparentny? Nie odpowiedziałeś mi w mailu
Targówek
3 tygodnie temu
No słucham
indri
3 tygodnie temu
Tomku, po prostu z konkursu zrobili sobie wygodne narzędzie do kopania userów. Będą się bawić w swoim grajdołku, i żadnej przyjemności i tak z tego mieć nie będą, bo konkurs zbudowany na podłości nie przyniesie im żadnej satysfakcji. Ich czyny zostały i tak opisane na innych portalach.
Targówek
3 tygodnie temu
No właśnie. I jeszcze się promują u mnie pod tekstem, mimo, że uczestnikiem tego i tak de facto już nie jestem, skoro odebrano mi dostęp do tego konta. Jak za Gomułki.
indri
3 tygodnie temu
Żeby tylko, jak za Gomułki. Jak za Stalina. Po mojej niewinnej satyrze podobno wpłynęło piętnaście donosów do admina;) A sami zamieszczają paskudne teksty i ani myślą ich usuwać. Ohyda, a nie żaden konkurs literacki.
Targówek vel Maksim
Targówek
3 tygodnie temu
Co znowu? Co Maksim?
Targówek
3 tygodnie temu
I jak już to Tomek Bordo, a nie Targówek
Pan Buczybór
3 tygodnie temu
Musicie tu spamować, kartofle? Wyproszono was z lokalu, więc proszę się usunąć, a nei nie syf robicie, jakby miało to coś zmienić.
Kochani dzisiaj odkrywamy się. Obok tytułu wpisujemy swój Nick
Odkrywamy się i po północy zaczynamy kolejną zabawę w chowanego
Targówek
3 tygodnie temu
Stalinizm
Targówek
3 tygodnie temu
Skoro mnie wyrzuciłeś (bez powodu) z konkursu dlaczego promowałeś się pod moim tekstem?
Pod którym?
Targówek
3 tygodnie temu
To nie było promowanie tylko powiadomienie, bo brałeś udział w tej edycji. I to był ostatni raz Targówku niemiły.
Targówek
3 tygodnie temu
Gdzieś mam twoje stalinowskie konkursy.

I mówiłem już, Bordo nie Targówek
Akwadar
3 tygodnie temu
jak nie Targówek jak napisane jest jak wół "Targówek 42 min. temu"
Targówek
3 tygodnie temu
Co Targówek 42 min temu?
Targówek
3 tygodnie temu
Dobra ja wracam pisać Hitlerowskie.
Puchacz
3 tygodnie temu
Dobrze gra.
Targówek
3 tygodnie temu
Kto? Lewandowski?
Targówek
3 tygodnie temu
Akwamen twój wpis był pozbawiony sensu, zresztą nie ten jedyny.
Akwadar
3 tygodnie temu
gamoń jesteś i czytać nie potrafisz!
Targówek
3 tygodnie temu
I vice versa
Targówek
3 tygodnie temu
Promuję poważną produkcję filmową a ty i reszta jakieś pierdoły o alkoholu wypisujecie
Akwadar
3 tygodnie temu
pierdoły a nie produkcje
Targówek
3 tygodnie temu
Pierdoły? To film właśnie o pierdołach i jakie mają niestety wpływ na społeczeństwo
Targówek spadaj stąd i nie spamuj
Targówek
3 tygodnie temu
Ooo co za kultura.
Targówek
3 tygodnie temu
I mówiłem coś, jestem Tomek Bordo, Targówek to tylko nazwa tego jednego konta, ale proszę mnie tak nie nazywać. Chyba, że nazwa tej luksusowej warszawskiej dzielnicy tak bardzo ci się spodobała.
Akwadar
3 tygodnie temu
dzielnicowy bordowy uważaj na bialołękę hi, hi
W szóstej edycji napisano 12 tekstów. Dziesięciu Autorów się ujawniło. Wgrała Kocwiaczek która zakamuflowała się doskonale. Dwa utwory i nikt na nią nie typował.
Kocwiazku wrzucasz temat do następnej zabawy.
Gratulujemy wszystkim
Dekaos Dondi
3 tygodnie temu
⭐️Kocwiaczku🌼🌼🌹🌼🌼Gratulacje me⭐️
Kocwiaczek
3 tygodnie temu
Dzięki :) temat już wrzucony. "Blizna". Miłego pisania (i ukrywania się).
Zaczynamy. W związku, że dwa teksty na dobę to dajemy duuużo czasu. Osiem dni (poniedziałek) dajemy na wrzucanie prac, dwa na typowanie (wtorek, środa) i jeden dzień (czwartek) na odkrywanie twarzy.

Do dzieła!

Jak coś to hasełko czeka na nowicjuszy pod tym adresem: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

Pozdrawiamy i kłaniamy się nisko
Magda1906
2 tygodnie temu
i tym razem biorę udział
Shogun
2 tygodnie temu
Hmm, może i ja wziąłbym udział? Zobaczymy :)
Kocwiaczek
2 tygodnie temu
Polecam, fajnie się czasem ukryć:D
Temat: "Blizna" jakby coś.
Podany przez naszą królową doskonałą szalbierkę - Kocwiaczka
Proszę Państwa dzisiaj i jutro (wtorek, środa) komentujemy i zgadujemy Autora tekstów.
Dzisiaj jest dzień na odsłonę. Zrzućmy kurtynę i pokażmy swoje oblicze. Obok tytułu wpisujemy nick
Wszyscy odkryli twarze.
Podsumowanie: Pięć osób brało udział. Osiem tekstów.
Berkas jeden strzał
Kocwiaczek 0 strzałów ale 1 kamuflaż doskonały
Marok 1 strzał i 1 kamuflaż doskonały
Dekaos 1 strzał i 1 kamuflaż doskonały
Pasja 2 strzały (1,5) 1 kamuflaż doskonały

Pasja otrzymuje mandat do wrzucenia tematu

I zaczynamy zabawę.
pasja
tydzień temu
"Wrona" to temat do następnej stylówki.

Życzę dobrej weny
No to zaczynamy już dzisiaj pisanie. Osiem dni na rzucanie tekstów; czyli do 10 kwietnia (piątek)
Sobota 11. 04 i niedziela 12.04 na typowanie, a poniedziałek 13.04 na wyjście zza maski.

Zaczynamy zabawę w chowanego i życzymy dobrego ukrycia się za wroną.

Ktoś chetny, to hasełko czeka pod tym adresem: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

Do zobaczyska.
Wrona bardzo git temat zabieram się do pisania
Pan Buczybór
4 dni temu
aaaaa w ogóle to proszę mnie wykreślić z listy podejrzanych - póki co nie biorę udziału.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji