Niepowtarzalny Styl z Opowi!

Jared
11.04.2019
Zapraszamy do naszej nowej (starej) zabawy, w której staramy się ukryć przed innymi użytkownikami, a zadaniem reszty jest zdemaskowanie nas! Pokrótce wygląda to tak:

1. Umawiamy się na temat.
2. Piszemy tekst.
3. Tekst dodajemy z konta Niepowtarzalny Styl z Opowi - hasła poniżej.
4. Potem staramy się odgadnąć w komentarzu, do kogo teksty mogą należeć.
5. Po upływie terminu przyznajemy się, który tekst należał do nas.
6. Najlepiej zakamuflowany autor wygrywa i podaje temat do kolejnej edycji.

Teksty wrzucamy raczej krótkie. Proza? Poezja? Wszystko jedno. :D

Oto nasze konto:
http://www.opowi.pl/profil/niepowtarzalny-styl-z-opowi/
login: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
hasło: Gombrowicz1

Hasło podaje, bo i tak jakby ktoś nas chciał trollować, zmieniać hasło i tak dalej, to mu się to nie uda, bo mam hasło do meila tegoż konta, więc mogę bez trudu stworzyć nowe passy :P

Zapraszamy więc do zabawy! Dopóki konto nie ma autoakceptacji opowiadań ze strony moderatora, musimy wydłużyć nieco termin. Dajmy na to 14.04 na dodanie tekstu i do 16.04 na zgadywanie. 17.04 natomiast "przyznajmy się", które teksty nasze. :D Jeżeli chcecie krótszego/dłuższego deadlina, to możemy ugadać :D

Pierwszy komentujący w tym wątku ma prawo rzucić temat :D
Nasze konto działa, ale dodałem jako Jared, bo świeże konto ma zablokowane dodawanie wątków na forum :D
Cofftee
11.04.2019
Wiem że jestem tu wciąż swiezakiem i takie tam, i ogólnie sam pomysł na taką zabawe bardzo mi się podoba, ale czy to nie będzie takie ciutkę... Tworzenie zamkniętego koła? Coś jak zabawa, ale dla wybranych? Bo wiecie, są tutaj też mało, lub po prostu "mniej" popularne osoby (w tym choćby ja) i tak na przykład zastanawiam się, co wobec tego...
Cofftee
11.04.2019
Zamkniętego kręgu, nie koła, przepraszam.
Jared
11.04.2019
Hmm, w poprzednich edycjach nie było z tym większego problemu :P Zawsze jak nie znamy autora, to możemy zgadywać przez wykluczanie tych, których znamy - no i zawsze jest to okazja na integrację a nawet zareklamowanie się :D
Cofftee
11.04.2019
No ja na przykład czuje że to trochę nie fair i tak chciałam się tym podzielić, bo może ktoś jeszcze ma podobne odczucia. Ale spoko, nie staram się niczego bojkotować.
Jared
11.04.2019
Chyba niestety nie ma zbytnio możliwości dostosowania formuły inaczej :E Trzeba to po prostu przepracować - myślę, że jak raz weźmiesz udział, to potem już jako tako uczestniczący będą w stanie wychwycić Twoje stylowe właściwości ;P
Cofftee
11.04.2019
Właśnie cały czas myślę o osobach, które będą tak jak ja nowe, albo w ogóle odzywające się rzadko, takie troszkę zapomniane. Mnie osobiście taka formuła zniechęca do wzięcia udziału, choć sam pomysł naprawdę jest fajny w zamyśle.
alfonsyna
11.04.2019
Wydaje mi się, że to właśnie trochę skłania do przeczytania choćby po jednym tekście każdego, kto się zgłosi - żeby móc jakoś to porównać, o ile ktoś faktycznie chce się przyłożyć do zgadywania. No i dajcie raczej nagrodę temu, kto np. najwięcej zgadnie - to może być dodatkowa motywacja! XD
Cofftee
11.04.2019
Bardzo możliwe, że to Wy macie rację, wtrącam tylko swoje trzy grosze :-)
Jared
11.04.2019
Kawo, jako pierwszy komentator możesz nam rzucić temat ;>
Cofftee
11.04.2019
Hah, taki zaszczyt mnie kopnął? Dobrze. To może... Coś takiego:
"Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"? W myśl J.R.R.Tolkiena
TEMAT TEJ EDYCJI: "Nie każde złoto jasno błyszczy, nie każdy bladzi, kto wędruje (...)"

Brakuję nam już tylko chętnych - gorąco zapraszamy i apelujemy o luźne podejście; to konkursik czysto rozrywkowy - nie ma się więc co spinać o to, czy w 14-zdaniu naszego opowiadania powinien być imiesłów przysłówkowy czy czasownik czarodziejski ;)
jesień2018
11.04.2019
Ciekawy pomysł!
Cofftee, myślę, że jak jesteś nowa i czujesz, że jeszcze słabo kojarzona, to może być sposób, żeby się przedstawić. Nie zgadną - trudno. Ale potem zapamiętają na zawsze :)

Nie wiem, czy wezmę udział, jak będę miała pomysł, to może, ale mam pytanie: rozumiem, że osoba, która jest niesłusznie podejrzewana o napisanie tekstu, nie przyznaje się na razie, że to nie jej tekst?
Ritha
11.04.2019
Bez imiesłowu przysłówkowego? No jak to tak :P
A tak serio, to już, teraz, zaraz (?) Błyskawiczna inicjatywa, ja nie wyrabiam na zakrętach, wiec póki co się przyjrzę ;)
Light
11.04.2019
Musiałoby być chociaż z 10 osób, piszących w miarę rozmaicie, bo tak to będzie łatwo : D
Canulas
11.04.2019
Kibicuję inicjatywie, ale póki co, z drugiego rzędu.
Jesieni droga - chyba się wolno przyznawać i nie przyznawać, bo to konkurs na największego szalbierza - niektórzy pod swoim własnym tekstem pisali "no przecież to nie ja" - wszelkie manipulacje i nieczyste zagarnia są dozwolone :>
Pan Buczybór
11.04.2019
Jakby ja się zgłaszam
jesień2018
11.04.2019
Aaaa takie buty!
Brzmi jak fajna zabawa :)
Ale trzy dni na napisanie - trochę mało.
I pytanie jeszcze jedno: czy trzeba się zadeklarować i będzie lista piszących, czy nie wiemy, kto będzie brał udział?
I czy zgadywać mogą osoby także niepiszące?

Część postów została ukryta (1302)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

RUSZAMY!!! Kolejna edycja otwiera bramy O! Bierzcie pióra i piszcie! Skrywajcie styl i podkradajcie innym wersy i maniery... Odkrywajcie sześćdziesiąt jeden twarzy Niepowtarzalnych❗️ Dajmy czadu!!!

Jak grzyby po deszczu wysypały się tematy:

🚩Pierwszy Dekaos Dondi wieje jak w kieleckim❗️ 🗯 🌪💨 i mówi, że

/Wiatr mi wywiał pomysł teraz, więc podaję temat/:

👉😀→NIE PRZEMINĘŁO Z WIATREM ↔ 😀

🚩Drugi Ad Aś piszczy w zaroślach O❗️🔊📢

/Ajjjj, czekałem i czekałem z typowaniem i jak na ZACZAJONEGO PARTYZANTA przystało, zostałem w lesie. :)🏴‍☠️

A skoro PARTYZANT ... 😎( słyszę "Parties end") to mój temat/:

👉KONIEC IMPREZ🔚🍸 🍹 🍾

🚩Trzeci Szpilka piecze na tłusto i na bogato O❗️🍩🍩🍩

/I tu można sobie pofolgować twórczo - pisać o szamaniu pąkolików 🍩albo o wypiekach tychże, albo o staniu w kolejce za pąkolikami,🍩 no co tam komu do głowiny przyjdzie/ ✺◟(•‿•)◞✺🍩 🍪 🌰 🍯🧁

👉🌸ꗥ~ꗥ TŁUSTY CZWARTEK I WIELKIE OBŻARSTWO, ŻEBY TRADYCJI STAŁO SIĘ ZADOŚĆ O❗️🌸ꗥ~ꗥ🌸

🚩Czwarty Pasja zachłannie zagubiła temacik O❗️6️⃣czy7️⃣

/A niech tam.będzie 6 tematów i będzie co pisać/ 😀

👉JUTRO IDZIEMY NA PIWO! O❗️🍺 🍻 🥂

🏴Niepowtarzalny Styl z Opowi wtrynia 3 groszy 3️⃣i chwali: 👄

/Paluszki ty masz łeb od Szpilki O❗️ Brawo 👋za zamysł XD/ 👋

🚩Piąty Poncki zapędził się do kąta i rozdaje O❗️🤑

/Skoro mogę dać temat to daję/:🤲🏼

👉SZLIFIERZ KĄTOWY O❗️👲🏽🔓

🚩Szósty słone paluszki Mistrzyni na mecie pokazała kieszenie pełne mroków O❗️ 👧🏾

/I ostatni temat/:

👉KIESZONKOWY DEMON🏃🏿‍♀️ 🏃🏿

✍️ Piszemy do do poniedziałku tj. 12 luty /północ?/ O❗️ 🎌
Podpisujcie listy! Adresat i Nadawca O!
słone paluszki
3 miesiące temu
NSzO a możesz zostawić listy do końca lutego?
Szpilka
3 miesiące temu
Spoko loko, robi się (งツ)ว
Mogę i już O!
Listy i teksty caly czas otwarte O! Nie ociągać się!!!
słone paluszki
3 miesiące temu
E, tam. Już po ptokach.
Szpilka
2 miesiące temu
Tirli, tirli, wiosna niebawem i nowy szał modowy, zatem temat związany z modą:

꧁༺ 𝓑𝓤𝓣𝓨 𝓞𝓓 𝓟𝓡𝓐𝓓𝓨 ༻꧂

A tu przykładowe butki: satynowe na niebotycznym obcasie◝(ᵔᵕᵔ)◜

https://www.prada.com/content/dam/pradabkg_products/1/1XP/1XP48B/049F0002/1XP48B_049_F0002_F_135_SLR.jpg/_jcr_content/renditions/cq5dam.web.hebebed.2000.2000.jpg
Pasja
2 miesiące temu
No, to za Szpilką wiosennie:
🌼Ziemia pęka 🌼🌱
Dekaos Dondi
2 miesiące temu
🌱Tam gdzie rosną czarodziejskie konwalie🌱
słone paluszki
2 miesiące temu
Z okazji obchodzonego jutro Światowego Dnia Kota - Jam Jest Kot
SZEŚĆDZIESIĄTA DRUGA EDYCJA ZAKOŃCZONA!🏃🏻‍♀️ 🏃🏻🏃🏻‍♀️

ZACZYNAMY ODGADYWANIIE

Dwa dni będzie trwać poszukiwanie Autorów - Twórców Słowa.

Czytamy, komentujemy i typujemy sprawcę. Strzelamy do tarczy🎯 Pamiętajcie!!! Z gracją i z miłością. Dla zwycięzcy(ów) czekają niepowtarzalne nagrody. O!🍹 🍾🎁🍭 🍬

Do dzieła Autorzy w Stylowych Maskach. Oprócz Niepowtarzalnych, zapraszamy Wszystkich Opowijczyków do zabawy w odgadywanie (04 - 05) marzec. Zaczynamy: Do biegu gotowi start 🔫... W trzecim dniu ciuciubabki tj. 06 marzec zrzucamy maski 🎭 Wszystko zdarzyć się może i odkryjemy dla ciekawskich twarze. Poświętujemy razem zwycięstwo! 🍺 🍻 🥂 i obdarujemy siebie uśmiechem O!
Hejka! Naciągać cieciwy, ładować magazynki i ustawiać muszki i strzelać w środek tarczy O! 🎯

*do napisanych listów podajemy adresata i nadawcę O!

Niepowtarzalny Styl
Pasja
2 miesiące temu
PODSUMOWANIE!!!👠🌱💮🐈

W butach od Prady biegliśmy po spękanej ziemi depcząc zaczarowane konwalie I pod bystrym okiem Kota zakończyliśmy sześćdziesiątą drugą edycję z trzydziestoma siedmioma wyjątkowymi tekstami.

Pisaliśmy na luźne tematy:

* BUTY OD PRADY👠

* JAM JEST KOT🐈

* ZIEMIA PĘKA🌱

* TAM GDZIE ROSNĄ CZARODZIEJSKIE KONWALIE 💮

Frekwencja superaśna. Chociaż nas mało, to za kulisami gwarno:

🖐 MISTRZAMI KAMUFLAŻU zostają: - Nadlesniczy Nuncescu (1 doskonaly kamuflaż), Pasja ( 4 ukrycia) i Dekaos Dondi ( 4 kamuflaże)🖐😲👏

🎯 STRZELCEM WYBOROWYM zostaje - Szpilka (16 strzałów w sam środek) 🎯👏

🧐 ZACZAJONYM PARTYZANTEM zostają: - słone paluszki, Ad aś i Poncki🧐 zakuwamy ich w dyby na cztery dni dla przemyślenia swojego postępowania w sprawie aktywności O!👎

Mistrzowie i Strzelec Wyborowy podają tematy do Sześćdziesiątej trzeciej edycji na Niepowtarzalnym Froncie Osobliwości. ( w kolejnej Bitwie będzie cztery!!!) O!📝

Dziękuję Wszystkim za Niepowtarzalną i Fantastyczną Zabawę.👏👏👏

Stylowy i Niepowtarzalny O! Za wspaniałe teksty, uśmiech i humor!
Podaję temat:

KWIAT JABŁONI
Pasją dzięki za wrzucenie podsumowania tutaj O!

Będę jako piąty w temacie O!
Pasja
2 miesiące temu
Wyżej jest Kwiat Jabłoni
to ja wrzucę
"kwiaty we włosach"
Szpilka
2 miesiące temu
Panowie nie tylko włosy dziś farbują, ale walczą też ze zmarszczkami, zupełnie jak kobitki, dlatego taki oto temat wybrałam:

★彡𝐊𝐫𝐞𝐦 𝐧𝐚 𝐳𝐦𝐚𝐫𝐬𝐳𝐜𝐳𝐤𝐢 𝐝𝐥𝐚 𝐦ęż𝐜𝐳𝐲𝐳𝐧彡★
Szpilka
2 miesiące temu
Hihihihihih, ona ma kwiaty we włosach, a on krem przeciwzmarszczkowy na facjacie (•̀ᴗ•́ )و
przeciwzmarszczkowy o zapachu kwiatu jabłoni O!
Dekaos Dondi
2 miesiące temu
To ja wrzucam temat dopełniający: 🧐↔Wiosenny Czubek↔🧐
ZielonoMi
2 miesiące temu
To niech będą "Wagary", wagary każdy lubi. XD
Super Zielona O!
Wzywamy Opowijskiego Leśniczego do podania tematu ( godz. 20.00 czasu naszego) O!
Nadleśniczy Nuncescu
2 miesiące temu
"Mgła"

Może się unosić nad uroczymi polami nadając krajobrazowi element tajemniczości, magii, możesz w niej stać i się bać, gdy gęsta i poczuć ulgę na widok kogoś, kto nagle stanął obok ciebie i mówi, że cię z niej wyprowadzi, ale może też bez słowa wbić ci długi ostry nóż pod żebra i odejść zanosząc się przerażającym śmiechem, bo przez „naturalny, widoczny aerozol składający się z drobnych kropelek wody lub kryształków lodu zawieszonych w powietrzu w pobliżu powierzchni Ziemi, które powoduje w przyziemnej warstwie powietrza zmniejszenie widzialności poniżej 1000 m” (za Wikipedią) nikt zdarzenia nie widział.
I tak dalej.
O kącie jaki temacik O!
Zapodam wieczorkiem ramy i dramy... Bo teraz pracuję XDD
* O ja ci
RUSZAMY Z WIOSENNYM POWIEWEM!!! Kolejna edycja i kolejne niepowtarzalne teksty O! Ukrywajcie styl i podkradajcie innym wersy i słowa. Małpujcie... Bawmy się z uśmiechem i poczuciem humoru❗️❗️❗️

Już marzec i jeszcze zima, a u nas wiosennie;🌞

⭐️Pierwszy Stylowy posypał płatkami i zapodał radośnie:

💮 - KWIAT JABŁONI💮

⭐️Druga Pasja zapisała (wyżej jest Kwiat Jabłoni

to ja wrzucę):

💐 - KWIATY WE WŁOSACH💐

⭐️Trzecia Szpilka ukłuła miłośnie panów słowami (Panowie nie tylko włosy dziś farbują, ale walczą też ze zmarszczkami, zupełnie jak kobitki, dlatego taki oto temat wybrałam):

😎 - KREM NA ZMARSZCZKI DLA MĘŻCZYZN😎

i zaśmiała się - Hihihihihih, ona ma kwiaty we włosach, a on krem przeciwzmarszczkowy na facjacie (•̀ᴗ•́)

⭐️Czwarty Dekaos Dondi zaszalał i dopełnił gar (To ja wrzucam temat dopełniający):

🧐 - WIOSENNY CZUBEK🧐

⭐️Piąta ZielonoMi dołączyła do nas i zaskoczyła słowami: To niech będą - wagary każdy lubi. XD

👫WAGARY👫

⭐️Szósty Opowijski Nadleśniczy poruszył zmysłami podając nam temat:

☁️MGŁA☁️

Dorzucił jeszcze:

Może się unosić nad uroczymi polami nadając krajobrazowi element tajemniczości, magii, możesz w niej stać i się bać, gdy gęsta i poczuć ulgę na widok kogoś, kto nagle stanął obok ciebie i mówi, że cię z niej wyprowadzi, ale może też bez słowa wbić ci długi ostry nóż pod żebra i odejść zanosząc się przerażającym śmiechem, bo przez „naturalny, widoczny aerozol składający się z drobnych kropelek wody lub kryształków lodu zawieszonych w powietrzu w pobliżu powierzchni Ziemi, które powoduje w przyziemnej warstwie powietrza zmniejszenie widzialności poniżej 1000 m” (za Wikipedią) nikt zdarzenia nie widział.

I tak dalej.

✍️ Piszemy do piątku tj. 22 marzec /północ?/ O❗️
SZEŚĆDZIESIĄTA TRZECIA EDYCJA ZAKOŃCZONA!🏃🏻‍♀️ ODGADYWANKO NASTĘPUJE O!

Dwa dni poszukujemy Autora - Twórcy słowa niebanalnego i niepowtarzalnego.

Czytamy, komentujemy i typujemy sprawcę. Strzelamy do tarczy🎯 Pamiętajcie!!! Z porywem humoru i z uśmiechem. To tylko zabawa. Dla zwycięzcy(ów) czekają niepowtarzalne nagrody. O!🍹 🍾🎁🍭 🍬

Do dzieła Autorzy w Stylowych Maskach. Oprócz Niepowtarzalnych, zapraszamy Wszystkich Opowijczyków do zabawy w odgadywanie (23 - 24) marzec. Zaczynamy!

W trzecim dniu tj. 25 marca zrzucamy maski 🎭 Wszystko zdarzyć się może i odkryjemy dla ciekawskich twarze. Poświętujemy razem zwycięstwo! 🍺 🍻 🥂 i obdarujemy siebie uśmiechami O!

Linki do tarczy: Czterdziestu sześciu Wyjątkowych i Niepowtarzalnych ((wiersze, gnomy, epitafia, proza, drabble, lepieje, haiku, elfcheny, haibuny, proza, pytasie, limeryki, przytyczki, podziwiajki, piosenki i opowieści niebanalne i niepowtarzalne) !!! 🌺💐😎💦☁️🧐👫 znajdziemy tutaj:

https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-linki-do-w1146/

Hejka! Naciągać cieciwy, ładować magazynki i ustawiać muszki i strzelać w środek tarczy O! 🎯

Niepowtarzalny Styl
Zakończono 63 edycję. Tak bogatą w gatunki literackie. Zaczynamy kolejną i zapraszamy Szpilkę, Dekaosa, Pasją, Zieloną, Ponckiego, Adasia, Nadleśniczego do podawania tematów O! Jako "Adwersarz" tej zabawy podaję pierwszy temat;

- POLOWANIE NA SZALIK O!
Szpilka
3 tygodnie temu
Hahahahah, ale ekstra temat, a mój brzmi:

𝙒Ł𝙊𝙎𝙆𝙄𝙀 𝙋𝙍𝙕𝙔𝙎𝙏𝘼𝙒𝙆𝙄 (•̀ᴗ•́ )و
Korekta JESZCZE PALUSZKI!!!
Dekaos Dondi
3 tygodnie temu
Ƈzɑɾօաղíϲɑ⭐️👺⭐️Żɑɾեօաղísíɑ
Bettina
3 tygodnie temu
HALLO
Poncki
3 tygodnie temu
Uroki życia na wsi
Nadleśniczy Nuncescu
3 tygodnie temu
Jagodowe usta
JUŻ PO ŚWIĘTACH!!! Kolejna edycja i kolejne wyjątkowe teksty O! Ukrywajcie się za stylem i podkradajcie innym wersy i słowa... Bawcie się uśmiechem i poczuciem hu moru❗️❗️❗️

Kwiecień i wiosna w rozkwicie;🌞

Zakończono 63 edycję. Niesamowitą i bogatą w gatunki literackie. Wszyscy są Zwycięzcami i sypnęłi tematami:

⭐️Pierwszy Stylowy owinął się wiosennym szalikiem:

🧣 - POLOWANIE NA SZALIK🧣

Szpilka się zameldowała na początek uśmiechem. Chwaląc Stylówkę O!

Hahahahah, ale ekstra temat, a mój brzmi:

🧀 - WŁOSKIE PRZYSTAWKI🦐

Dekaos Dondi jak zwykle oryginalny, zaszalał:

- CZAROWNICA ⭐️👺⭐️ŻARTOWNISIA

Poncki zaprosił Nas na wieś i zdurzył:

🏕 UROKI NA WSI 🐓

Całuśny Nadleśniczy Nuncescu zajagodził smakiem i zacałował:

💋JAGODOWE USTA🍇

Jeszcze czekamy na tematy od - ZielonaMi, AdAsia i Paluszki O!

✍️ Piszemy do 16 kwietnia (z wtorku/środę) O❗️
Pasja
3 tygodnie temu
Pominięto mnie, ale podaję temat:

Wiosenne kramarze
Pasją już sie naprawia O!
ZielonoMi
3 tygodnie temu
Temat: Książka jest dobra na wszystko.
Margerita
3 tygodnie temu
Wchodzę w to
Margerita
3 tygodnie temu
Czy Jagodowe usta są nadal aktualne?
Margerita
3 tygodnie temu
ale to jest link do logowania się
Szpilka
6 dni temu
O! Zabawa padła, portal zresztą też (¬_¬ )
Rubinowy
6 dni temu
A tak ładnie nam szło, aż presję miałem, że inni takie pokłady weny w sobie mają
Margerita
5 dni temu
Halo niepowtarzalny stylu termin już minął wracaj do nas
Rubinowy
5 dni temu
Też się obawiam, ale mam nadzieję, że to przerwa nie typu wiecznego
wikindzy
5 dni temu
Harakiri - seppuku?
No, to jedziemy na Berdyczów! O!
Dwa dni 22 i 23 kwietnia zgadujemy sprawców zamordowabych tekstów. Czwartek tj. 24 kwiecień zrzucamy maski.
Zatem do dzieła kochani Niepowtarzalni O!
*23 i 24 zgadujemy, a 25 odkrywamy buźki O!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji