NataliaO
19.11.2016
http://www.opowi.pl/sraczka-a25577/#comment-203993

TY, DETEKTYW PRAWDY UWAŻAŁEŚ ZE TO JA HEJTUJE NEUROTYKA , SERIO?
PO PIERWSZE JESTEM ZA STARA NA TAKIE ZABAWY, A PO DRUGIE MAM WAZNIEJSZE NA GŁOWIE SPRAWY, NP SWOJE ZDROWIE BY SIEDZIEĆ PRZED KOMPEM I BAWIĆ SIĘ JAK DZIECKO.

JAK CHCE COŚ POWIEDZIEĆ TO TO MÓWIĘ WPROST. NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH INSYNUACJI.
Pan Buczybór
19.11.2016
Natalia nie denerwuj się tak. To tylko Detektyw. Przecież on sam nie wie co pisze.
O-Ren Ishii
19.11.2016
Zaraz będzie burza w tym bardzo potrzebnym wątku.
Pan Buczybór
19.11.2016
Też to przeczuwam
Jared
19.11.2016
Może i burza jest potrzebna, nie wiem, co mam myśleć o tym Detektywie. Wszelkie próby traktowania go jak normalnego użytkownika jak do tej pory nie miały sensu. Poza tym on zostawia tak oczywiste, trolujące baity, że nie sposób myśleć, że to troll trollujący zgodnie z regulaminem :F
Pan Buczybór
19.11.2016
Detektyw prawdy do bardzo osobliwy gatunek trolla
NataliaO
19.11.2016
A co mnie interesuje że to Detektyw on nawet może być Kapłanem, a ja sobie nie życzę takiego traktowania.
JA nikogo odkąd tu jestem nie trolluję. Wszystkim piszę co myślę, a uwierz mi ja jestem kulturalna, ale do czasu są jakieś granice.
To że inni go tolerują i może im wchodzić na głowę to ich sprawa, a ja sobie nie życzę.
NataliaO
19.11.2016
Jeszcze ktoś podłapie jego "mądrą" wypowiedź i potem 1 czy inne głupie zachowania mogą pójść na moje konto.
Vampircia
19.11.2016
Sorry, ale opowi to trollownia. Jak komuś to nie odpowiada, to pomylił fora,
NataliaO
19.11.2016
Nie pomyliłam fora. Tylko opowi nigdy nie było trollownią, jestem tu od bardzo dawna i ta moda weszła tylko przez to, że pozwolono aby na opowi pojawiali się trollownicy.
Marzycielka29
19.11.2016
Nigdy nie wchodziłam w tego typu dyskusje, ale tego już za dużo!!! Najbardziej wkur..a mnie fakt, że detektyw prawdy tak naprawdę gówno wie, a ocenia i to nie mając podstaw. NataliaO to jedna z tych opowijczyków, która zawsze stawia sprawę jasno. Jeżeli ocenia nisko to zawsze tej ocenie towarzyszy kom.
Marzycielka29
19.11.2016
Jest na Opowi naprawdę długo i nigdy nie było takich zarzutów co do jej osoby. Ci z nas, którzy, jak to nazwę Stara Gwardia Opowi na pewno sie ze mną zgodzą. A pojawi sie taki jegomość i miesza. Szkoda tylko, ze wychodzi mu sam kwas.
Vampircia
19.11.2016
Miesza, bo mu pozwalacie mieszać. Jakbyście się nie dawali prowokować, to by się żadnemu trollowi nie chciało, a tak to wręcz raj dla trolli. Też jestem tu trochę czasu i widziałam przypadki, że ludzie dawali się nabierać i prowokować na tak oczywiste i głupie rzeczy, że aż przyciągało trolle z odległej galaktyki.
Marzycielka29
19.11.2016
Vampiricia, pewnie masz rację. Tak, jak pisałam. Takie dyskusję omijałam szerokim łukiem, ale ile można?!
NataliaO
19.11.2016
My odezwiemy się raz na sto lat, a to Ci co są tu bardziej go karmili.

Marzycielka29
19.11.2016
Więc czas na nas NataliaO. Bo biedaczysko pęknie z przejedzenia i i tak na pewno cierpi już na niestrawność.
NataliaO
19.11.2016
Dokładnie.
Neurotyk
19.11.2016
NataliaO , a czy ty jestes kompetentną oceniająca? Nie wydaje mi się.

Dajesz ocenę, lakoniczne zdanie dlaczego i tylej. Żadnej głębszej analizy,

Nie pieść się tak ze sobą XD
Neurotyk
19.11.2016
Bez obrazy, ni nie mam do Ciebie:)

Tylko nie jesteś alfą i omegą.
Neurotyk
19.11.2016
*nic

Część postów została ukryta (3)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

NataliaO
19.11.2016
Jakbyś zauważył zdarzają mi się długie komy. Lajkoniczne komentarze przynajmniej są szczere i nie robię z siebie wywodów jak niektórzy jeśli nie jest to konieczne.

Biedny chłopiec nie dostał ode mnie mądrego komentarza, a może chodzi, że nie zgadzam się z Tobą. A może nie wielbię wszystkiego co napiszesz.

Nie jestem alfą i omegą. Nigdy się nie uważałam. Ja po prostu nie chcę by ktoś mówił, że coś robię jeśli tak nie jest, a ja jedynek nie stawiam bez koma. Jak tego nie rozumiesz to już nie mój problem.

List Otwarty to Ty sobie pisz.
DJNŚ
19.11.2016
Dodam coś od siebie. Gdyby ta dziewczyna nie czytała większości opowiadań i nie zostawiała tych maleńkich komentarzy większość opowiadań przeszłoby tu bez większego zainteresowania.
Jak zaczęła czytać tych których inni olali ciepłym moczem to reszta czytelników odwiedziła te osoby.
Nuncjusz
19.11.2016
a ja już rzygam Opowi, Nuerotyk, kurwa, zrób w końcu ten swój portal i wypierdalajmy stąd
Neurotyk
19.11.2016
Troll Ci to sugerował. Napisz do Piotra, by wywalił trolle.

Mi gorsze rzeczy sugerowano i żyję

- pedofilię
- homofobie
- klaustrofobię
- hitleryzm
-seksizm
- cyberseks
- cyber gwałty
- cyber nietolerancje
- cyber katolocyzm
- rasizm
- szowinizm
- nietolerancję
- własne zdanie
- brak własnego zdania
- niepoprawność polityczną
- chorobę psychiczną
- altretyzm
- narcyzm
- rozdwojenie jaźni
- neurotyzm
- alkoholizm
- palenie maryski

i inne.

Wiec – nie masz co płakać.
Neurotyk
19.11.2016
Nuncjusz, mała obsuwa w portalu, ale bedzie dobrze - Jared wie wiecej od Was.

Portal będzie czysty od trolli - każde objaw spamu, trollowania bedzie rugowany w ciagu kilku godzin, casem minut.

Ostrzeżenie/kasowanie wpisu, komentarza, wątku, drugie ostrzeżenie - BAN.

Z tego numeru IP i mejla już nigdy nie wejdzie na nasz portal.
Nuncjusz
19.11.2016
Niech tu zostaną same trolle i się nawzajem zeżrą
ausek
19.11.2016
Ha, dobre. Neuro, może wymienisz kto może komentować...
Każdy komentarz jest informacją, że ktoś Cię przeczytał, nie uważasz? Wszyscy tutaj uczą się pisać i komentować - bo tego też trzeba się nauczyć. Obrażanie osób, które poświęcają swój czas, by czytać teksty innych - Twoje też - i silących się choć na parę słów pozostawionych po sobie, nie jest w porządku. Swoim zachowaniem odstraszasz ludzi i zniechęcasz do komentowania.
Neurotyk
19.11.2016
Kogo obraziłem?

Mówiąc o tym , że nie ma się kompetencji do głębszych analiz?

Ja nie mam.

Natalia nie ma.

Arysto ma.

Akwus ma.

Naz ma.

Etc.

Oni pokończyli szkoły, studia. Są filologami.
Jest ogromna różnica, ausku.
Nuncjusz
19.11.2016
Ja też nie mam więc nawet nie próbuję zgrywać mądrego :)
Neurotyk
19.11.2016
Nikomu nie bronię komentować - są to słowa, jak zwykle, włożone w moją gębę.

DOBRANOC

Lubicie przyprawiać mi gęby.
ausek
19.11.2016
Rozumiem, że posiadasz ogromną wiedzę na temat tego, kto kim jest i co osiągnął w życiu. Gratuluję.
Ellie Victoriano
19.11.2016
Ach, więc od dzisiaj mam przestać komentować, bo nadal gniję w technikum i nie jestem filologiem (pomijając fakt, że osoby, którym komentować, też nimi nie są z tego co wiem)? :)
Neurotyk
19.11.2016
ausek - po czynach ich poznacie.
Neurotyk
19.11.2016
Elkie, umiesz czytać?

Nikomu nie bronię komentować - są to słowa, jak zwykle, włożone w moją gębę.
Neurotyk
19.11.2016
Dobranoc, idę spać bo się przez trolle nie wyspałem.
ausek
19.11.2016
Neuro, żeby nie było nieporozumień, napisz w swoim profilu, kto może Cię komentować. I dobranoc, wyśpij się chłopie.
Szczur
19.11.2016
Wczoraj ktoś chyba zapomniał łyknąć swojej dawki xanaxu.
Okropny
19.11.2016
Albo już do reszty popierdoliło.
Ellie Victoriano
19.11.2016
Neurotyku, to wniosek, który można wysnuć z Twoich słów.
Neurotyk
19.11.2016
ausek, wszyscy.

Natalię szanuję za jej czytanie i komentowanie, siedzi tu od bardzo dawna i wnosi na portal te komentarze.

Co nie znaczy, że nie mogę oceniać jakości tych komentarzy.

Ja mam badziewne, większość ma badziewne, w stylu: och, ach, srach, jesteś kotek, jestś psotek, ty piszesz wiersze? Ą, ja cię. To dla ciebie? Tak, dizękuję. Jesteś milusi. Tyl;e przezyć, jak to czytełem, wzruszające, pełne emocji i KONIEC. 5

Jest parę osób z erudycją są trollowane, albo mało się udzielają, a wpis Natalii podziała na mnie jak płachta na byka, bo bł taki wywyższający się.

Natalia, rób swoją robotę, bo dobrze to robisz, ale nie domagaj się oklasków, bo to nic nadzwyczajnego. Wiele osób to robi, co Ty.
Neurotyk
19.11.2016
ausek, wszyscy.

Natalię szanuję za jej czytanie i komentowanie, siedzi tu od bardzo dawna i wnosi na portal te komentarze.

Co nie znaczy, że nie mogę oceniać jakości tych komentarzy.

Ja mam badziewne, większość ma badziewne, w stylu: och, ach, srach, jesteś kotek, jestś psotek, ty piszesz wiersze? Ą, ja cię. To dla ciebie? Tak, dizękuję. Jesteś milusi. Tyl;e przezyć, jak to czytełem, wzruszające, pełne emocji i KONIEC. 5

Jest parę osób z erudycją są trollowane, albo mało się udzielają, a wpis Natalii podziała na mnie jak płachta na byka, bo bł taki wywyższający się.

Natalia, rób swoją robotę, bo dobrze to robisz, ale nie domagaj się oklasków, bo to nic nadzwyczajnego. Wiele osób to robi, co Ty.
Neurotyk
19.11.2016
Drażnią mnie te przywileje STAREJ GWARDII.

NataliaO
19.11.2016
Natalia, rób swoją robotę, bo dobrze to robisz, ale nie domagaj się oklasków, bo to nic nadzwyczajnego. Wiele osób to robi, co Ty. - A GDZIE JA SIE DOMAGAM OKLASKÓW.
Nie umiesz czytać ze zrozumienie i nie potrafisz pisać poprawnie tak aby to w Twoich komach lub wywodach nie było wyższości. To Ty się wywyższasz nie tylko ode mnie ale od wszystkich.

Jak można być takim człowiekiem, żeby traktować poważnie komentarze ludzi którzy są po studiach? To co innych masz w dupie?

Dla mnie komentowanie to frajda i przyjemność, a jeśli dostanę komentarz od 13 latki czy 17 latki to jestem zadowolona bez względu czy jest po gimnazjum, technikum czy itp.

A tak na marginesie jestem po studiach i to dużo rzeczy robiłam w życiu, ale odkąd choruje siedzę w domu i muszę sobie radzić.

Nie mam żadnych przywilejów starej gwardii, a PATRZ ŻE NOWEJ GWARDII CIĘ NIE DRAŻNIĄ ;)
Neurotyk
19.11.2016
Natalio, Ty chorujesz, ja choruję, każdy coś tam ma życiu do przechorowania.

Twoja reakcja na insynuacje trolla była nieadekwatna - założyłaś wątek tylko po to, aby sprostować info. trolla...

Ja pisałem list otwarty, aby sprostować insynuacje (już wyjaśnione) Nuncjusza, czyli poważnego użytkownika.

Dlatego to nieprzyłożenie miary mnie lekko poirytowało. Przykładajmy do siebie miarę. Nikt nie wierzy w insynuacje trolla co do Twojej osoby. Prędzej ja dowalę pałą bo mnie ktoś irytuje, niż Ty.

Weszłaś na dyskusję po tekstem: Sraczka i widziałas, że to było trollowisko, a zareagowałaś tutaj jakby to opowijczycy sugerowali coś złego.

Tylko tyle.

Pozdrawiam i proponuję zakopać topór wojenny.

detektyw prawdy
19.11.2016
Teraz dopiero zauważyłem ten wątek...

Kurwa mać, pisząc ten komentarz miałem wyjebane wszystko w chuj, i nie wiedziałem, że wywoła tyle łajna forumowego. Myślałem, że nawet nikt go nie zauważy, a na opowi się wywołał skandal bo napisalem jeden komentarz. Co to kurwa ma być? Ta twoja ,,notka" to małe smierdziuszkowe gówienko z mrówkami. Jeszcze będziesz na policję z tym iść bo napisałem że hejtujesz Neurotyka. Lecz się.
detektyw prawdy
19.11.2016
Teraz dopiero zauważyłem ten wątek...

Kurwa mać, pisząc ten komentarz miałem wyjebane wszystko w chuj, i nie wiedziałem, że wywoła tyle łajna forumowego. Myślałem, że nawet nikt go nie zauważy, a na opowi się wywołał skandal bo napisalem jeden komentarz. Co to kurwa ma być? Ta twoja ,,notka" to małe smierdziuszkowe gówienko z mrówkami. Jeszcze będziesz na policję z tym iść bo napisałem że hejtujesz Neurotyka. Lecz się.
detektyw prawdy
19.11.2016
A to wszystko przez niejaką Markizę, i mam teraz problemy psychiczno-kurwa-umysłowe!!!!! Aaaa karetka!!!!!!!!!!!!!
detektyw prawdy
19.11.2016
halo? Odbiór!
Jebana NataliaO powiedziała, że ja napisałem że ona hejtuje neurotyka!!!!!
Co, kurwa?! Jedziemy!
Nuncjusz
19.11.2016
już tu jado na sygnale
detektyw prawdy
19.11.2016
Aaaaaaaaaa!!!!
Neurotyk
19.11.2016
detektywie, wypad z Opowi
Jared
19.11.2016
Detektyw, usuń konto, błagam... zamówię ci nawet te karetke, ale usuń, na Boga...
Ellie Victoriano
19.11.2016
Detektyw, teraz to mam ochotę walnąć się z pięści w twarz. NataliaO nie zaczęła Cię wyzywać, więc dlaczego ty zacząłeś? Szacunku nikt cię nie nauczył? Możesz nie mieć go do mnie - proszę bardzo, zwisa mi to. Miej go jednak dla innych, którzy nigdy nie zrobili Ci nic złego.
detektyw prawdy
19.11.2016
Może kiedyś usunę...
Ellie Victoriano
19.11.2016
Usuń, dopłacę.
DemonZła
20.11.2016
CapsLock pozdrawia
detektyw prawdy
21.11.2016
Demon zła -guru hiphopu możesz pisać 2 sezon rap moim nabojem buhehe
Grubas
21.11.2016
Detektyw wypierdalaj, bo tylko wkurwiasz innych, nie robiąc nic na tej stronie. Nie wiem, dlaczego po tylu zgłoszeniach jeszcze nie dostałeś bana.
Śmieszne to trochę. Nie słyszeliście o tym, że trolli się nie karmi? Odpisujecie mu, a on brechta się trzymając za pękaty brzuchol i niech frajda się dzieje. On pisze swoje, wy to ignorujcie. Easy masło :)
O-Ren Ishii
21.11.2016
Ja tam detektywa lubie
Nazareth
22.11.2016
A ja nie, bo sieje niepotrzebny zamęt. Gdyby chociaż wywoływał te emocje swoimi tekstami prowokującymi skandalicznymi jakimi by nie były, pod warunkiem, że coś by w nich było - ale niestety nie ma nic. Wiem, że były na detektywa skargi i naprawdę nie pojmuję czemu jego konto nie jest zablokowane. Od plagiatów przez syf w opowiadaniach, bezpodstawne jedynki, trolowanie w komentarzach aż po bardachę na forum. Ale widać Piotr go lubi i go stąd nie wyrzuci. Trzeba więc z nim żyć - jak z wyjątkowo upartym hemoroidem albo francą, ale to się leczy a nie z tym rozmawia. Więc jeszcze raz proszę wszystkich - nie karmcie trolla niech zdechnie z głodu. No chyba, że jest tak jak podejżewam od jakiegoś czasu i opowi musi mieć wroga nr.1 i polowanie na czarownice przynajmniej raz w miesiącu, bo po co czytać nowe teksty jak można falę hejtu?
Amy
22.11.2016
"Nikomu nie bronię komentować - są to słowa, jak zwykle, włożone w moją gębę."
Wybacz, Neurotyku, ale jeśli dobrze zrozumiałam, słowa "nikomu nie bronię komentować" są włożone w Twoją gębę, czyli Ty ich nie wypowiedziałeś. :D Oczywiście mogę się mylić, bo jestem człowiekiem, jest rano i w ogóle często się mylę. Nie piszę tego złośliwie. Po prostu nie mogłam się powstrzymać. :D Uważam, że wątek jest niepotrzebny. Bardzo szanuję Natalię i myślę, że ona wie, że nie powinna się przejmować takimi komentarzami.

Muszę przyznać, że Opowi poprawia mi czasem humor, czasem, gdy jest już tak zły, że poprawić go nic nie może (może tylko czas), to irytuje jeszcze bardziej. Ciągle mówicie, że ten portal trzeba oczyścić, że nie można tworzyć nowych wątków, że trolle mają wypierdalać, że trzeba ich ignorować, znowu że portal trzeba oczyścić, że trolle mają wypierdalać, że trzeba trolle ignorować, że trzeba pisać długie, rozbudowane komentarze... A ja się czuję, jakbym była na karuzeli. Nie, tu cudu nie będzie, ten syf nie zniknie, więc może dajcie sobie spokój? Nawet gdyby Detektyw usunął konto albo Admin mu je usunął, to gdyby Detektyw chciał, mógłby stworzyć sobie nowe i nawet mieć taki sam nick chyba (nie jestem pewna) i w ogóle wszystko mieć takie samo, bo tu nie ma żadnej weryfikacji użytkowników. Emocjonujecie się tym portalem jak... no nie wiem, bo to kwestia gustu, kto czym się emocjonuje. Ludzie, wyluzujcie. :)
Nazareth
22.11.2016
Amy widzisz problem w tym że mimo iż opowi to jest syf to jest to najlepszy portal literacki jaki mnie się udało znaleźć. A przynajmniej najbardziej żywy.Tu są jacyś ludzie, wszędzie indziej gdzie byłem jest totalna kostnica, dlatego może jest taka szkoda że nie mam moderacji albo chociaż czego na kształt.
detektyw prawdy
22.11.2016
nazareth - ostatnio dostalem ostatnie ostrzezenie od admina, wiec raczej juz takiego wielkiego ,,syfu" robic nie bede.
Nazareth
22.11.2016
Detektyw, sam nie wierzę, że to mówię ale w zaistniałyh okolicznościach: proszę porób. Zrób syfu jak najwięcej, najlepiej jeszcze dziś.
Jared
22.11.2016
Zgadzam się z Nazem, większość portali lit. ma userów z kijami w dupach :( W opowiadaniu jak napiszesz "kurna" to zleci się zaraz plebs z pretensjami, że nie ma tagów #tylkoDlaDorosłych #wulgaryzmy #przemoc :v
komandor pupa
22.11.2016
"Odpisujecie mu, a on brechta się trzymając za pękaty brzucho"
Ej no, nie szufladkuj trolli.
Nie mówię, że jest gruby :C. Chodzi mi o taką komediową sytuacje, gdzie Pan z takim napompowanym brzuchem robi HO HO HO HO HO (bardzo zły Mikołaj?).
Jared
22.11.2016
Ho ho ho i brzucho? :P Święty Mikołaj? :P
Amy
22.11.2016
Naz, Jared, zgadzam się z Wami. Wcześnie było, nie pomyślałam. :D W sumie to chyba właśnie dlatego tak bardzo lubię ten portal. No i, nie ukrywam, jest dla mnie najwygodniejszy.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji