nowy projekt - www.efektdomina.eu

nightwatcher
14.04.2015
Zerknijcie na stronę - www.efektdomina.eu - przede wszystkim poczytajcie bloga, a wszystkiego się dowiecie. Co wy na to ?
Siemka, wszedłem, poczytałem, kilka spraw zauważyłem chyba do poprawki. Jak nie to sorka. Tak czy siak mniej więcej je sprecyzuję. Albo olejesz, albo nie ma za co za beta-testing ;) Część, może być kwestią przeglądarki.

O książce.
-wprowadzają haos na świecie.
Tak to u mnie wygląda. Albo przeglądarka nie obsługuje czegoś związanego z C, i wywala spam spacji, albo zapomniałeś literki :)
-w zdaniu 2 opisu książki, o Markowskim, brakuje czasownika. Przebywa tam? Znajduje się tam? Coś w tym stylu, przed słowem "pochodzący" powinieneś wklepać.
-"ustalenia tożsamości", "ustalić tożsamość". W tym drugim wypadku walnął bym "Czy udało im się zrealizować powierzone cele?" czy cuś
-terrorystów, terrorystów, skoro terrorystów to można chyba raz użyć morderców, oprawców, coś wymyślisz.

Od Autora - bdb obrazki.

Kontakt
-Aneta K - recenzja w jednym ze sklepów. - Jest błąd we wpisie, zadziałac zamiast zadziałał.

Fakty i mity
-klasz tor - wdarła się spacja

-Blog
w piątek 2 rozdziały...książka interaktywna - najeżdżają mi na siebie czcionki, na datę też.. zmniejszył bym je o 2-3 pkt.

Pozdro
nightwatcher
16.04.2015
Hej. Wina piepszonego kodu, gubi polski tekst i wychodzi łajno, ale co nie co już poprawiłem. Dzięki
Spoko. Daj znać jak poprawisz ile się da, zobaczymy, czy trybi na innej konfiguracji.
Nuncjusz
25.09.2017
a wierszyk jest beznadziejny - wyloguj się idiotko

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji