NOWY widok strony głównej. Co myślicie?

Neurotyk
28.07.2016
Nie ma już oddzielnie komentarzy pod naszymi wierszami, a są razem z ostatnio dodanymi opowiadaniami.

W przyszłości Admin tam może zamieścić dodatkowe informacje.

Co myślicie?

To taki Stream, jak na innych portalach, np. Poema, gdzie jest taki strumień, pokazujący, że został dodany nowy wiersz, że ktoś skomentował wiersz X, albo Y, że ktoś się zarejestrował, etc.

Widać, że właściciel idzie w tym kierunku.
Neurotyk
28.07.2016
to znaczy ostatnie komy nadal są po prawej stronie oddzielnie, ale nasze są razem z ostatnio dodanymi opowiadaniami.

To chyba na razie jeszcze w praniu wszystko.
60secondsToDie
28.07.2016
Ale fajnie byłoby też, skoro mamy opcję obserwacji jakiegoś profilu, dostawać informację, że te osoby coś dodały...
Lotta
28.07.2016
Myślałam, że mi się coś z telefonem zepsuło xD No, nie wierzę
Shiroi Ōkami
28.07.2016
Ja bym się najbardziej ucieszyła z możliwości sprawdzenia, kto jaką dał ocenę. Co do wyglądu strony - dziwny, muszę się przyzwyczaić XD
60secondsToDie
28.07.2016
Tak, Shiroi ma rację XD To by wyeliminowało anonimowych śmieszków.
Rasia
28.07.2016
60sec, przy dodanych opowiadaniach jest znak zapytania, jak na niego klikniesz, to pokaże Ci się wiadomość, że to wolne miejsce, które się pojawiło, w przyszłości ma być właśnie na informacje o obserwowanych :)
Mnie osobiście cieszy, że coś ruszyło do przodu i jest już plan na przyszłość, aczkolwiek troszkę ciężko będzie mi się pewnie przestawić... mogłaby być większa przerwa między opowiadaniami a komentarzami, ale ogólnie to całkiem fajnie. I popieram Shiroi przy okazji :))
60secondsToDie
28.07.2016
O, dzięki, w sumie nie zauważyłam XD Przed chwilą się to chyba ukazało.
KarolaKorman
28.07.2016
Ja jeszcze obczajam, bo pogubić się można :)
60secondsToDie
28.07.2016
Nie no, jak dla mnie ładnie to wygląda, ale jeszcze muszę się ogarnąć :D
Lotta
28.07.2016
Moim zdaniem ostatnie opowiadania i ostanie komentarze pod tekstem trochę się zlewają... Trzeba się będzie przyzwyczaić.
60secondsToDie
28.07.2016
Ej, trochę mi się nie podoba, że zebrali razem komentarze do "twoich opowiadań", i takie ogólne ;_; Chyba, że nowe będą jakoś oznaczane, jak wcześniej, czerwonym czymś tam. Bo jak nie to się pogubię.
Neurotyk
28.07.2016
Lottra, masz rację - zlewają się, ale wtedy, gdy są już wygasłe z tego czerwonego kołka i kolotu czcionki, wtedy rzeczywiście zlewaja sie z opowiadaniami, ale gdy są podświetlone jak u mnie teraz ( tylk widzę XD) to fajnie wgląda, że komentarze pod moimi tekstami, te ostatnie, się tak wbijają miedzy opowiadania :)
KarolaKorman
28.07.2016
Mnie właśnie brakuje tego, że nie mam komentarza na widoku, tylko muszę jechać w dół, żeby go sprawdzić
Neurotyk
28.07.2016
^^0, napoisęłm włąśnie, sa oznaczone na czerwono i elegancko widać :)
KarolaKorman
28.07.2016
Napisz Neuro kom do mnie , plis :)
KarolaKorman
28.07.2016
Albo ktokolwiek, żebym zobaczyła gdzie się pojawi :)
Shiroi Ōkami
28.07.2016
A ja w sumie nie wiem, o co wam chodzi z tymi komami teraz XD
Karola, ja Tobie, Ty mi, ok? :D
Rasia
28.07.2016
Tylko ciekawe, czy po upływie 20 minut, jak to było do tej pory, komentarze znowu gasną. Fajnie by było, jakby samemu trzeba było oznaczać te, które już się widziało (np. kliknąć na nie po prostu, taki myk jest na lubimyczytać, jeśli ktoś kojarzy). I jakby te, których zawczasu się nie widziało, nie znikały, gdy zabraknie miejsca.
Neurotyk
28.07.2016
ylko ciekawe, czy po upływie 20 minut, jak to było do tej pory, komentarze znowu gasną. Fajnie by było, jakby samemu trzeba było oznaczać te, które już się widziało (np. kliknąć na nie po prostu, taki myk jest na lubimyczytać, jeśli ktoś kojarzy). I jakby te, których zawczasu się nie widziało, nie znikały, gdy zabraknie miejsca.

TAK!
To, co mówi Rasia musi być, żeby komentarze nie ginęły wśród opowiadań

Część postów została ukryta (19)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

KarolaKorman
28.07.2016
ja mam zawsze na 125 :)

A jak czas 20 minut minie i kropka zgaśnie, to dupa wszystko się zleje :(
60secondsToDie
28.07.2016
No, fakt :(

Ogolem, zrobilam przed chwila eksperyment: Na ile % musze powiekszyc widok, zebym widziala z pol metra bez okularow?
Mozna zgadywac XD
KarolaKorman
28.07.2016
Full czyli 500 :D Nie 250 to już bardzo dużo :)
Specific_girl
28.07.2016
Ja mam wadę wroku 4,5 i 4,75 :D więc z pół metra muszę mieć jedną literkę na ekran xd masz większą czy mniejszą? :D
Specific_girl
28.07.2016
A co d tych kropek, to tak - gasną po 20 minutach, bo mój komentarz właśnie zgasł niedawno...
KarolaKorman
28.07.2016
Czyli dla Ciebie Specyfic 500 będzie w sam raz :)
60secondsToDie
28.07.2016
Specific_girl - Ostatnio, jak bylam na wizycie, to mialam chyba 3, czy cos, ale teraz mam wrazenie, ze wada sie powiekszyla, ale pewnie tak o 0,25 albo 0,5. Zalozmy, ze mam 3 nadal XD
Karola - Na 400% musze miec, wiec bylas blisko z tymi 500. Jestem juz kretem prawie : (
candy
28.07.2016
Jak dla mnie wcześniej było lepiej :( tak mi się teraz wszystko zlało w jedno, nie wiem czy mam szukać komentarzy czy dodanych publikacji... tragedii nie ma, ale trochę jest teraz chaotycznie.
Specific_girl
28.07.2016
Kretem to ja jestem :D Nie przejmuj się, ja nie nosiłam oksów parę lat, a teraz ich nie zdejmuję, bo nic nie widzę. Jak mam założone to mogę mieć na 50% i widzę :D
KarolaKorman
28.07.2016
To smutna sprawa z tym 400 :(

Jak kropka gaśnie to jest wszystko zlane w jedną całość i nie wiadomo co jest co :(


Adminie, postuluję o przywrócenie komentarzy na środek, proszę :)
60secondsToDie
28.07.2016
Ja tez!! Oddzielenie wszystkich komentarzy od tych danych pod "naszymi opowiadaniami" bylo okej.
alfonsyna
28.07.2016
Mnie się też nie podoba, wolałam poprzednią wersję, szczególnie jeśli o te komentarze chodzi.
Tak tylko mówię, bo w sumie i tak mniej mnie tu jest niż bywało, więc whatever. ;)
Specific_girl
28.07.2016
Ja szukałam przed chwilą poprzedniego i jest naprawdę ciężko znależć. Nie wiem, może i widok fajny, ale teksty były też bardziej przejżyste. Mi to oojętne, jest dobrze, ale podejrzewam, że był lepiej z tymi komentarzami na pewno. :)
ObcaPlaneta
28.07.2016
W poprzednim wyglądzie nie zlewały się komentarze z nowo dodanymi opowiadaniami :(
GeraltRiv
28.07.2016
Też wolę stary widok strony :( To tutaj się zlewa i kiepsko mi jest funkcjonować i przewijać stronę, bo widać wszystkie komy do kilku godzin + nowe opka i komy innych
NataliaO
28.07.2016
wolę też stary
Neurotyk
28.07.2016
Macie racyję - jak zgasną czerwone lampki – jest chaos, nie wiadomo co i jak, ciężko połapać się w nowych opowiadaniach, wierszach, bo przeszkadzają wygasłe komentarze pod moim tekstami.

:/

Adminie, mamy nadzieję, że czytasz naszą krytykę.
little girl
28.07.2016
Wchodzę na opowi i patrzę, co się stało xd Na razie nie jestem przyzwyczajona, to tak średnio to wypadło , chyba też skłaniam się ku staremu, było jakoś bardziej do ogarnięcia.
Lotta
28.07.2016
U mnie straszny chaos się porobił :( komy mieszają się z opwiadaniami... Lepiej było by wrócić do starego.
KarolaKorman
28.07.2016
Adminie, dziękujemy za nowości, doceniamy :) Fajnie, że pojawiły się nasze buźki przy dodawanych opowiadaniach i wierszach, że jest kategoria, wszystko ślicznie, ale prosimy o komentarze na środeczku. W samym centrum. Może jesteśmy egocentrykami, może ślepcami, którym trzeba wszystko pod nos podstawiać, ale prawda jest taka, że namieszałeś po lewej jak w bigosie. Dla Ciebie to tylko dwa kliknięcia, a nam się miesza w głowach, a jak tak nam się całkiem pomiesza, może być kiepsko :)
KarolaKorman
28.07.2016
Mało przejrzyście to napisałam, ale niech Admin wie, jak my się teraz czujemy w tym zamieszaniu :(
O-Ren Ishii
28.07.2016
lubilam stary wyglad opowi. wszystko bylo jasne. Teraz jest chaos, nie podoba mi się w ogóle.
Mrocznyumysł
28.07.2016
Fajnie, że dodali możliwość odpowiedzenia na komentarz. Chyba, iż to już istniało tylko ja nie zauważyłem.
the_endrju
28.07.2016
Zdziwiłem niesamowicie, obecnie niezbyt mi to pasuje, ale chyba się przyzwyczaję xD
Lotta
28.07.2016
Mrocznyumysł istniało już wcześniej.
60secondsToDie
28.07.2016
W sumie powiem tak:

Byłam przyzwyczajona do starego wyglądu, bo był dosyć przejrzysty i zrozumiały. Teraz są nowe funkcje, też dobrze, ale można się naprawdę nieco pogubić.

Wnioskowałabym o dodanie tego pola z ostatnimi komentarzami pod "naszymi opowiadaniami" na "naszym profilu", czy coś, a na głównej zostawić ogólne komentarze :) Ale to tylko taka luźna propozycja na razie.
60secondsToDie
28.07.2016
W sumie mam trochę propozycji na ulepszenie strony, ale chyba mają już jakieś zamysły, to nie wiem, czy mieszać z wymaganiami XDD
Neurotyk
28.07.2016
Karolka świetnie napisała na górze. Panie Piotrze, tak jak pisała Karolka – świetnym pomysłem jest avatar przy publikacji, kategoria, wszystkie informacje, ale avatar charakterystyczny dla autora przy jego publikacji bije na głowę wsio, co było dotychczas przy nowej publikacji, jednakże.. komentarze pod naszymi tekstami mieszają się z opowiadaniami i naprawdę wyszedł bigos...

Albo znowu na środek komentarze, albo jak pisze 60, na naszym profilu :)
Arysto
28.07.2016
Chaos.
Wszystko zlane w strumień.
Neurotyk
28.07.2016
60, propozycji na ulepszenie strony jest masa w taki wątku specjalnym, są też pewnie tam Twoje pomysły XD
60secondsToDie
28.07.2016
Poszukam tego watku i napisze tam cos, moze sie spodoba XDD
Neurotyk
28.07.2016
Panie Piotrze - jeśli być upartym, można obecną filozofię strumienia stosowac, ale należałby wizualnie mocniej oddzielić nowe publikacje od komentarzy pod naszymi publikacjami. Mogłaby to być forma boksów, nawet z lekko innym tłem, np. boks koantarz byłby szarawy, tak jak boksy po prawej stronie (ostanie komantarze, kategorie).

Lotta
28.07.2016
O są już kolejne zmiany!
60secondsToDie
28.07.2016
O, o, o!
ausek
28.07.2016
Dużo lepiej ;)
60secondsToDie
28.07.2016
Wygląda to lepiej już.
Neurotyk
28.07.2016
Jestem na tel, to znaczy?
Lotta
28.07.2016
Admin żyje! I nas wysłuchał! Dziękujemy panie Piotrze :D
Lotta
28.07.2016
Neuro ja też jestem na tel. Komy pod swoim tekstem masz osobno.
candy
28.07.2016
Dziękujemy!
60secondsToDie
28.07.2016
O to chodzi [screen]:
http://p.gg.pl/thumb/p/d/wYCwC2hUKJgSwICwC2hcRX0/skrin.png?i_dim=1920x1080&app_id=web-client&i_crop=false&api_version=6&i_quality=0
Neurotyk
28.07.2016
Widzę., Piotr Wielki, Car Opowi:)
Specific_girl
28.07.2016
Dziękować ;)
ObcaPlaneta
28.07.2016
Dziękujemy, panie Piotrze :)
Shiroi Ōkami
28.07.2016
Teraz mi się podoba, znowu wszystko jest klarowne, dziękujemy :) Oby więcej takich zmian!
KarolaKorman
28.07.2016
Ale jest pięknie :) XXXXXXX Dziękuję :)

Wprawdzie do krecika mi daleko, ale tak się lepiej patrzy :)

Dziękuję Panie Adminie XXXXXXXX DDDDDDDD
Arysto
29.07.2016
No dobra, to kolejny kamyczek w stercie cegieł, których ta strona potrzebuje.
Jeszcze:
- posegregowanie forum kategoriami
- utworzenie bezpośrednich odpowiedzi w wątkach na forum
- ilość obserwujących i obserwowanych
- wywalenie ocen pod opo

I będzie już całkiem przyjemnie.
Nuncjusz
29.07.2016
Zgadzam się z Minutką, że wiećej trzeba z Głównej, która jest przeładowana, przerzucić na profil, w którym będą zakładki np Obserwowani, Moje komentarze itd
Nuncjusz
29.07.2016
i niech w końcu będzie możliwość USUWANIA swoich opek, swoich komentarzy, swoich postów i wątków
MrJ
29.07.2016
Zgadzam sie z oboma panami. Usuniecie ocen byloby miodzio, nie bylo by anonimowym jedynek ani piateczek po znajomosci. Przydalby sie jeszcz newsfeed obserwowanych

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji