Obniżanie ocen anonimowo - precz z tym!

Marinaaa8
20.06.2015
Nie rozumiem dlaczego ktoś zaniża oceny innych opowiczów. Jeżeli już chcesz postawić niską ocene bądz łaskaw wyjaśnić dlaczego ( zostaw komentarz) i podpisz sie pod tym . Ja chciałabym wiedzieć co ci sie nie podoba i przypuszczam że inni którzy też zostali przez CIEBIE ocenieni też.

Zastanów SIĘ!

Sky300
20.06.2015
Popieram!!!!!!!
MaraJ
20.06.2015
Dołączam się!
Marzycielka29
20.06.2015
Ja także to cholernie frustrujące: (
Ktokolwiek
20.06.2015
Ja jeszcze chyba nigdy nie miałam z tym problemu. To dziwne...
Slugalegionu
20.06.2015
Jak dla mnie to obowiązek usprawiedliwić KAŻDĄ ocenę. A już w szczególności niską. Przecież nawet proste "Kupa krwi 0 treści. 2." by wystarczyło.
Anonim
20.06.2015
szkoda, że nie jest tak, by żeby ocenić trzeba było i skomentować, na niektórych portalach tak jest i to jeszcze musi byc określona minimalna ilosć znaków
Slugalegionu
20.06.2015
Zgadzam się. To chyba najlepszy sposób.
Anonim
20.06.2015
A ja z wymaganą ilością znaków się nie zgadzam bo często w komentach się po prostu gada. I wtedy to tylko przeszkadza :)
Slugalegionu
20.06.2015
Fakt, ale jeśli nie da się jakiejś olbrzymiej liczby znaków, a taką rozsądną, to nie będzie problemu.
Anonim
20.06.2015
ALBO wymóg ilości znaków tylko w pierwszym komentarzu :D Z resztą, o czym my gadamy? :D Jak zobaczę to uwierzę. :)
Slugalegionu
20.06.2015
To też dobry pomysł. Gadać trzeba, niech admin wie że chcemy rozwoju.
Anonim
20.06.2015
Albi zmienić na jak to mówiła Aga "podoba mi się, nie podoba mi się" XD Albo żeby wyświetlało kto daje jaką ocenę ;)
Vasto Lorde
20.06.2015
Albo niech będzie limit znaków w komach, a niech zostanie dodany shoutbox/priv.
Slugalegionu
20.06.2015
Pomysły są. wracając do pomysłu Shiori, niech ze strony głównej będzie widać że dodano ocenę!
Slugalegionu
20.06.2015
Wracając*
Nastuch_Pastuch
20.06.2015
Uważam, że najlepszym pomysłem jest wyświetlanie kto, jaką ocenę dał. Prawda – nie każdy chce, żeby wszyscy widzieli, jaką ocenę komuś wystawił, ale w ten sposób, jeśli uzasadni swój wybór, nikt nie będzie miał pretensji.
Neli
20.06.2015
Zgadzam się. ;)
Slugalegionu
20.06.2015
Tak, ale niektórzy mają gdzieś to, co o nich sądzą w internecie. Na takiego kogoś nie zadziała taki sposób.
Anonim
20.06.2015
Poza tym nie wiadomo, czy admini rzeczywiście coś zrobią. Mam nadzieję, że rzeczywiście uda się coś zmienić. Jednak oni naprawdę są jak duchy :( Chociaż jeden z nich mógłby dodać wątek na forum z zapewnieniem, że nad nami czuwają ;)
Slugalegionu
20.06.2015
Mam nadzieję że zmienią. Są tu świetni ludzie, ale brakuje kilku ważnych szczegółów w kwestii technicznej. Anonimowe oceny to chyba ten najważniejszy.
Marinaaa8
20.06.2015
No tak , zgadzam sie chyba kazdy chcialby wiedziec dlaczego dostal np 5 albo np 1 wiec ...
JESLi OCENIASz, PODPISZ SIE POD TYM!
Ronaldinho
17.07.2015
Dzień dobry,
myślę, że ten wątek będzie odpowiedni do wylania mojego bólu dupy.
Mianowicie...wnerwia mnie już to, że na stronie głównej pojawia się za dużo shitu!
A teraz pozwolę sobie skopiować mój komentarz, bo nie chce mi się pisać 2x tego samego.
"Na forum jest mnóstwo wątków typu Pogaduchy, Co nowego u scooby'go, Zwykłe rozmowy i wiele wiele innych, które służą po prostu do rozmów i nie można w nich odejść od tematu, więc proszę! Wrzucajcie tam te nieopowiadania.
A nie wchodzę sobie tutaj raz w tygodniu, żeby coś przeczytać, a na stronie głównej mam życzenia urodzinowe, listę piosenek, listy z linkami "piosenki o opowijczykach", boczny panel znowu mam zawalony komentarzami typu "kofffam" "robiłem kupę" i innymi bzdetami! Nawet nie ma się czym zasugerować, co warto przeczytać ... i wgl WHAT THE FCK się tutaj odwala!?"

W związku z tym uprzejmie informuję, że będę "jedynkował" cały ten spam i proszę wszystkich, których też to drażni, żeby robili tak samo. Może do autorów w końcu dojdzie, że jest to męczące i łaskawie ograniczą to do zera.
Zaśmiecacie opowi, a później macie wąty, że ludzie was jedynkują i piszecie hejty na hejterów. Oni nie hejtują waszej twórczości, tylko wasze zachowanie.

Jest forum, chat, grupa na face... weźcie się proszę ogarnijcie, bo nie jesteście tutaj sami!
Slugalegionu
17.07.2015
Słusznie, i tak, wiem, to kom spod mojej pracy: ) Zapamiętam sobie uwagę i nie będę robił shitu, pomijając tych na liście. Mam nadzieję że ich zrozumiesz.
Anonim
17.07.2015
Chat nie działa ostatnio XD
Anonim
17.07.2015
ale grupę na fejsie mozna by trochę ożywić :) nie to, że mi jakoś bardzo przeszkadza co tutaj robicie ale w sumie Roni ma trochu racyi :)
Anonim
17.07.2015
Zależy. Kilka-kilkanaście off-komentów to nawet ok, ale kilkadziesiąt, kilkaset... aż mi wstyd wypominać bo to chyba ja wbijałem kiedyś rekord u filipa bodajże xD
Anonim
17.07.2015
u kogoś później mój rekord został poprawiony :)
stare dobre czasy jak jeszcze się kochaliście Ty i Shiro ♥
Anonim
17.07.2015
Tia.... XD
Ekler
17.07.2015
Filip nie czas na żarty, a na walkę z gufnospamem :D
Neurotyk
12.05.2020
Precz z tym!
Skoiastel
14.05.2020
XD
Florian Konrad
14.05.2020
tylko zgówniarzała mentalna dzieciarnia tak robi, obniża, a nie komentuje

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji