Odchodzę z Opowi - czekam na hejty o śmieciowym wątku, i tak IHFU

LinOleUm
23.08.2015
Odchodzę.
Po prostu. Z przyczyn własnych.
Szkoły.
Społeczeństwa.
Życia.
Tak naprawdę to bardzo Was lubiłam.
Czasem się tu pojawię jako forumowicz, nie liczcie na jakąś aktywność wyjątkową.. Nie chcę wspominać tego miejsca.
Do zobaczenia wam.
Zostawiam swój śmieciowy i nic nie wart dorobek.
Sayonara
LinOleUm
Anonim
23.08.2015
Chyba żartujesz? :O Nie odchodź!
Drassen Prime
23.08.2015
Nie ma wojen bez ofiar... Ale całkowicie ja rozumiem, sam mam chęć sobie stąd pójść i mieć gdzieś tutejsze standardy.
LinOleUm
23.08.2015
To nie wina opowi.
Zamykam się w sobie i skupiam na sobie.
Nie warto produkować się publicznie.
Nie warto.
NataliaO
23.08.2015
nie będzie Cię można czytać :( dupa
LinOleUm
23.08.2015
Wczoraj dodałam zamknięty re-make babela, na odchodne.
Dostałam cztery.
To taka... Ocena za moje sprawowanie.
Zobaczymy
Może kiedyś, może gdzieś... Zobaczycie mój pseudonim.
Ale wątpię.
Anonim
23.08.2015
Dlaczego nie warto? Co to komu szkodzi
Drassen Prime
23.08.2015
Taka nagła zmiana... Publikowałaś i publikowałaś, a teraz mówisz, że nie warto. Już ktoś to mówił, ale jestem jak Jon Snow... I don't know nothing...
Anonim
23.08.2015
Mi to trochę wyglada na foch...dodała wczoraj tego babela i zero komentów plus jedna ocenka 4
w sumie, ja też bym się wkurwił :)
LinOleUm
23.08.2015
NIE ROZUMIECIE ZE NIE MAM ZADNEGO FOCHA?!
KULTURALNIE SIE POZEGNALAM I TO TYLE!
ZALAMALAM SIE
Anonim
23.08.2015
no :) Natalia poprawia statystyki :)
NataliaO
23.08.2015
Natalia nie rozumie, że fajni ludzie odchodzą :(
Anonim
23.08.2015
czym sie załamałaś? po prostu próbuję interpretować Twoje zachowanie
sorry, jeśli nie trafiłem :)
NataliaO
23.08.2015
Rozumiem nie masz focha, ani kaprysu podjęłaś decyzję, ale szkoda, że odchodzi od nas. Masz wielki talent w pisaniu, szkoda, że to gdzieś znika.
Załamanie jest najgorsze, ale dasz rade przez nie przejść.
Anonim
23.08.2015
weryfikatorium, nowa fantastyka? widziałem Cię gdzieś tam.
Anonim
23.08.2015
czy coś nowego?
Ronaldinho
23.08.2015
może zróbcie jeden wątek, gdzie wszyscy odchodni będą się żegnać :D?
Ronaldinho
23.08.2015
Latacie w te i we w tę! Czo ta Lin!?
Daniel
23.08.2015
Admini mogliby usunąć opowi, normalniej by się tu zrobiło.
LinOleUm
23.08.2015
Nie.chodzi o to.
Po prostu potrzebuję czasu na ułożenie sobie życia.
Mam dosyc udawania kochanej i miłej, pełnej uczuć Lin.

Część postów została ukryta (7)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Slugalegionu
23.08.2015
Powodzenia Lin: )
Haruu
23.08.2015
Na półkach? Na pewno kupie c:
Powodzenia, jak coś to my czekamy na Ciebie :)
Prue
23.08.2015
Czytałam Cię Lin byłaś jedną z tych osób, których opowiadania się pamięta na długo. Powodzenia ;)
KarolaKorman
23.08.2015
I ode mnie dobre słowo na nową drogę :)*
Ktokolwiek
24.08.2015
Powodzenia Lin :) będziemy o tobie pamiętać :) :*
Senezaki
24.08.2015
Lin ;--; Szkoda :( Lubiłam Twoje opowiadania, ale i tak mamy kontakt ;) Rozumiem, ż Tego chcesz. Powodzenia! :))
Slugalegionu
29.08.2015
Dzień dobry wszystkil albo może dobry wieczór lub nawet dobranoc. Podczepiam się tu z informacją, że ja też spadam z Opowi. Strona fajna na początek, ale z całym szacunkiem do was, tutejsze komy są najczęściej nic nie warte. Jedna czy dwie osoby starają się mi wytknąć jakieś błędy, ale to za mało. Już nawet nie mówię o masie osób, które tutaj są i uważają się za lepsze od innych. Wy i tak wiecie o kogo chodzi więc nie będę rzucał nickami. Shikala dokończę, a co do Opowieści to wiecie, gdzie jeszcze piszę.
NataliaO
29.08.2015
niezły szacunek, serio "wasze komy są najczęściej nic nie warte"
Slugalegionu
29.08.2015
Ależ ja tu nie mówię o Twoich komentarzach, a o czymś takim: "Fajne pięć: )"
MrJ
29.08.2015
Czy ty czytasz komy połowy osób? "Fajne, 5" nic nie wnosi. Zresztą też święta nie jesteś ze swoim "aha"
NataliaO
29.08.2015
jak nie mam co powiedzieć o tekście który mi się podoba stawiam " fajnie/ dobre " i idę dalej

Aha - używa to nawet w życiu, zachowuje się tutaj tak samo jak w życiu, sorry, że jestem za bardzo naturalna
NataliaO
29.08.2015
MrJ a czy ja mówiłam, że jestem święta...
MrJ
29.08.2015
Milczenie jest złotem. To jest internet, nie życie, komentarz typu aha nic nie wnosi. Po co mówić coś co nie ma znaczenia albo nikt tego nie rozumie?
Prue
29.08.2015
Wasz brak szacunku, bardzo złe podejście do sytuacji i osób jest tragikomiczne.
Gdyby NataliaO do niektórych nie zajrzała nawet bym was nie czytała, przykuwała uwagę, że chwaliła wasze opowiadania, nawet nic nie znaczącym "Fajne 5".
Chciałabym też pożegnać się ze stroną Opowi.pl

Chciałabym podziękować większości z was, że mogłam was czytać.
Takie osoby jak Natalia, Filip, Shiroi, Drassen, Agata, Angela, Karola, Ślepiec, Ekler, Jared, Vasto, Marzycielka i wielu innych zapadnie na długo w mojej pamięci.
Pozdrawiam! :)
Anonim
29.08.2015
Prue, odchodzisz? ;__;
Prue
29.08.2015
Tak.
Anonim
29.08.2015
Prue... </3
NataliaO
03.09.2015
Wiem już raz odchodziłam, ale tym razem naprawdę chcę się z wami kulturalnie pożegnać... Chciałabym wszystkim ( naprawdę wszystkim) podziękować, że mogłam spędzić z wami tak cudowny czas, różnie bywało, ale jesteście bardzo fajnymi ludźmi. Taką moją małą ulubioną siedzibą ;)
Mam prośbę jeśli kogoś czytałam z was, a były takie osoby prosiłabym jeśli macie kontakt na FB prześlijcie tam opowiadania- dokładnie do mnie na priv. Lub na email: gosiaszgosiasz1212@interia.pl

Pozdrawiam. Powodzenia w tworzeniu dzieł :*
Anonim
03.09.2015
Weź wróć ;___;
Slugalegionu
03.09.2015
Nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć "Powodzenia" Będę za Tobą trochę teśknić, ale to w końcu Twoje życie.
Angela
03.09.2015
Szkoda, Byłaś jedną z pierwszych osób jakie tu czytałam, ale rozumiem : (
Anonim
03.09.2015
</3
Anonim
09.09.2015
Konto będzie usunięte, więc

Nie da rady, bym tego zrobił po cichu więc oto, co następuje:

Odchodzę z opowi. Bez fanfar, bez tupnięcia, powody racjonalne niż emocjonalne. Strona się nie rozwija, admin działa za wolno, jest burdel i ogólnie niektóre rzeczy wrzucone jako "opowiadanie" nawet nie przypominają w niczym literatury. Próbowałem coś z tego wykrzesać, ale z miesiąca na miesiąc traciłem nadzieję - na początku widziałem grupę ambitnych, chętnych ludzi, którym można skromną, bo skromną wiedzą, ale pomóc, a obecnie widzę jedynie grupę ambitnych, chętnych i zdolnych osób, którzy utonęli z grupie nastolatków, którzy przyszli tutaj bardziej się wyżyć i pożartować (czemu nie mam nic przeciwko, ale to osiągnęło absurdalne rozmiary), a pomiędzy nimi jest kilka osób, na które naprawdę warto zwrócić uwagę - z tym, że ciężko potem przebrnąć przez gówno w komentarzach, na forum, spam i pierdolenie o Szopenie. Rozumiem, że można nie traktować pisania jako coś poważnego, ale nie rozumiem, czemu nie można uszanować, że inni do tego poważnie podchodzą. Głównym winowajcą jest zarządzający stroną, który albo nie chciał, albo nie potrafił się nią zająć i robił to poprzez mierne szczególiki, które dodawał w iście żółwim tempie - jakby na stronie istniał podział forum, kategorie, ogólnie jakby dało się jakoś rozdzielić tematy spamu od poważnych, ważnych itd., to pewnie nie byłoby tego całego syfu, burdelu, a przepychanki słowne również można byłoby załatwić w odpowiednim miejscu, a nie pod komentami.

Kilka słów do osób, które polubiłem i uważam, że mogłyby naprawdę coś zdziałać w literaturze, publikacjach i wydaniach.

Anonimowa - masz wielki potencjał na pisarza (wybacz, pisarka brzmi jak maszyna do pisania... albo maszynka do pisania). Trzymaj się swoich klimatów, nie graj według czyjegoś widzimisię, idź w zaparte. Daleko zajdziesz. Daj znać czasem na FB, czy gdzieś nie publikujesz, to poczytam.

Jared - masz łeb na karku, nie trać go. Myślę, że będzie z Ciebie albo niezły poeta, albo dobry krytyk literacki (jeden z tych z powołania, a nie z braku talentu) - nawet pisarz byłby wzięty. Wiesz nad czym musisz pracować, ale moim zdaniem życie samo przyniesie ci scenariusze - czy to w postaci doświadczeń, czy też innych dzieł jak anime, książki, filmy. Moje FB masz, jak coś, to wal.

Drassen - Pisanie traktuj jak chłodnik. Wcinaj jak chłodnik - powoli, na zimno, z rozmysłem. Sądzę, że twoje fantasy może kiedyś zagościć w NFie, jeśli przestaniesz się rozpraszać. FB moje macie, jak coś, to walcie.

Sziro - I tak wiesz co sądzę, dopiszę na fb ;)

Efria - wydajesz się być rozsądniejsza i mądrzejsza niż większość tego forum. Twoja decyzja, chociaż ja powiem tak - są lepsze portale.

LinoLeum - powiedziałem Ci kiedyś, że masz wkurwiający nick do napisania poprawnie z zachowaniem wielkości liter. Ale cóż, piszesz jeszcze lepiej niż ten nick wkurwia - nietuzinkowe podejście do zwyczajnych tematów. Obyczaj jak się patrzy, ale to twoja decyzja.

Filip - dobrze było Ciebie poznać. W sumie i tak widzę Ciebie tutaj coraz rzadziej, ale myślę, że raczej młodzieży z oka nie spuścisz ;)

Lucinda - dziękuję za wytknięcie wszystkich błędów i czujne oko. Zawsze cieszyło mnie to, że ktoś to przeczytał z taką uwagą. Wszystkie błędy poprawiłem. Pomyśl może o edytorstwie :)

Edriwalven - nie myśl tak po szkolnemu, jak piszesz fan-fiction to pisz, że to fan-fiction i nie ukrywaj pod tym autorskiego pomysłu. Gry to nie życie, choć życie to gra. Pamiętaj o tym, kiedy kolejnym razem będziesz chciał, by bohater coś podpierdolił i schował za pazuchę. Wyjdź trochę poza ramy poprawności stylowej. Nie zaszkodzi.

Daniel - nie wiem, czy to odczytasz, bo dawno Cię nie widziałem. Wiesz, co sądzę, masz dobre pomysły, dobry flow, do dzisiaj pamiętam koncept trickstera i to, co wysłałeś na maila. Trzymaj się tego i zaryzykuj w końcu - wyślij to do czegoś większego, nie sądzę, by odrzucili ;)

Cała reszta - twórzcie dalej, jeśli chcecie. Czerpcie z tego przyjemność na opowi, jeśli chcecie, ale szczerze? Jeśli liczycie na więcej, to musicie o to tutaj powalczyć. Ja zrobiłem, co mogłem i chociaż nie poległem, to też nie wygrałem. Nie tak to sobie wyobrażałem, ale nie chce mi się już szarpać, gdzie nikt już nie liczy na zwycięstwo.

Opowiadanie (ŁD) tutaj kontynuowane nie będzie - zabieram je również ze sobą i poproszę admina o usunięcie wątku, ale dziękuję wszystkim, bo dzięki wam znów rozbudziła się we mnie chęć do tworzenia w tym uniwersum. Po części decyzja była także ukierunkowana tym, że zauważyłem malejące zainteresowanie i szerzący się na opowi mamtowdupizm. Ale chyba wiem, gdzie z tym pójdę...;) Rozglądajcie się, dam znać na Utkanym Słowami, jak coś. Jeśli ktoś będzie tęsknił za moim pisaniem, to tam też będę umieszczał terminy kolejnych publikacji. Wstępnie moja redaktor chce moją książkę na 10.01.2016, ale nie wyrobię się. Prawdopodobnie marzec/kwiecień.

To pa.

I piosenka na pożegnanie (polecam tekst)
Anonim
09.09.2015
ech Ślepy, myślałem, że jednak wytrzymasz trudy swojej syzyfowej tu pracy
z głębokim smutkiem Cie żegnam
Anonim
09.09.2015
Gadałem z kimś, nie pamiętam z kim, ale w sumie nieważne czy to był Vasto, czy Ekler, czy ktoś jeszcze inny. I stwierdziłem, że nie mamy na opowi mentorów/profesjonalistów, bo z różnych powodów zakończyli tu działalność. Odchodzi teraz Ślepiec, końcówka końcówek profesjonalizmu tej strony i jedna z nielicznych osób, reprezentujących taki poziom literacki, ale dla mnie osobiście jedyna osoba przy której fantasy naprawdę mogłem się czegoś nauczyć. :C Czas ponownie zadać pytanie czy warto tu coś robić, czy też uwijać literackie gniazdko gdzie indziej...
Anonim
09.09.2015
Moim zdanie Digart.pl jest dobrą stroną, jest tam kilku naprawdę dobrych moderatorów od poezji/prozy i kilku niezłych autorów. Nie ma tam co prawda takiego ruchu jak tu, ale spokojnie mozna tam wrzucac swoje teksty i ew. konsultowac je z modkami. Nawet jeden moderator tamtejszy tu trafił, ale chyba nie spodobało mu sie na tyle by więcej tu siebie pokazywać :)
Anonim
09.09.2015
Ja na digarcie jestem już piąty rok i pokochałem ten portal..co prawda, czasy jego świetności minęły, ale wielki sentyment pozostał
Podobnie mam z Opowi
nieważne, że strona ta traci na jakości, głównie przez użytkowników jak i zaniechania admina, ale zasiedziałem sie tu i tu pozostane, na dobre i na złe
Drassen Prime
09.09.2015
A ja, mimo sentymentu, również odejdę. Ślepiec widział dla tego portalu szansę, wierzyłem w jego wizję, że jednak będzie gites. Poznałem to dzięki temu, że nadal tu był i wytrzymywał tę atmosferę. Ja też wytrzymywałem, do czasu... Nie usuwam konta, bo jeśli jednak ktoś nowy wejdzie i będzie chciał coś poczytać, niech czyta... Jeśli znajdzie... Znajdę sobie lepsze miejsce, bo to śmierdzi trupem. Powodzenia wszystkim i tak dalej... Efria, nici z tego weekendowego pisania na forum, przykro mi :/ W życiu bywa taki moment, kiedy trzeba odpocząć. Nie robię rozgłosu, i tak nikt mnie tutaj mało osób lubi i szanuje, więc... Sayonara! :'(
Anonim
09.09.2015
No cóż... odchodzi osoba, która była tu od samego początku, faktycznie powiało trupem... Szczęścia na drodze, Drass :(
Efria
09.09.2015
Prime, przykro mi to słyszeć, jednak rozumiem, że czasami trzeba odpocząć. Wierzę, że kiedyś popiszemy ;) może nie tutaj, ale może znajdziemy się kiedyś na jakimś innym portalu? Nicku nie zmienię, więc wiesz jak mnie szukać. Ja cię szanuję i lubię - może to mało, bo znam dopiero pięć dni, jednak takie jest moje zdanie :)
Anonim
09.09.2015
Okay, ja również usuwam konto... jeśli tylko odkryję jak usunąć e-mail... hue hue...
Nie chcę się długo żegnać, by znowu nie było "szumu" wokół mnie, więc powiem tak: ShiroiZOpowi@wp.pl ~ tutaj możecie wysyłać mi swoje opowiadania. Szczególnie zależy mi na opkach:

Angela

FilipzKonopi

Haruu

Ichigo-chan

Efria

Maja

Autor Anonimowy

KarolaKorman

Niebieska

Drassen Prime (jeśli napisze coś, co może bardziej mnie przyciągnie, bo jego opowiadania, to zupełnie nie mój klimat :c)

LinOleUm

NataliaO

MaraJ (wybiórczo)

Sakal (wybiórczo)

Ktokolwiek

ŚlepiecZMetra

Amy

Ktokolwiek

Akwus

Bluel

I inni, o których zapomniałam... Wybaczcie ;_;
No to teraz papatki! XD Znaleźć mnie nadal można na blogu (http://opowiadania-piora-shiroi.blogspot.com/), Facebooku i mailu ;)
Życzę wszystkim powodzenia!
Shiroi :***
Anonim
09.09.2015
Jeszcze jedno - dziękuję wszystkim, bo ta strona mnie właśnie uratowała. Byliście ze mną wtedy, gdy czułam się najgorzej. Za to właśnie chcę wszystkim podziękować.
Shiroi
Anonim
09.09.2015
Shiro, słoneczko
tu masz wszystko i na bieżąco
http://prostepisanki.blogspot.com
:)
Efria
09.09.2015
Nie wiem co powiedzieć, tym bardziej co napisać. Shiroi mój email znasz, dodałam cię już do obserwujących osób - dlatego proszę daj czasem znać :) Może dzięki Wam zacznę częściej wchodzić na e-maila? Prime, ciebie również proszę jeśli posiadasz konto w google daj znać, że to ty a ja chętnie dodam cię do kręgów obserwowanych. Może kiedyś zmienisz zdanie i założysz bloga? Będę wtedy wiedziała :)
Życzę wam powodzenia i nie poddawajcie się :)
Anonim
09.09.2015
Efria → Gabrysia?
Efria
09.09.2015
Tak :) Gabriela Łukasik
Efria
09.09.2015
Nie wiem jak zmienia się główną nazwę w googlach ^^ cóż straciłam trochę animowości
Anonim
09.09.2015
nie musiałaś podawac nazwiska :) czyli zagadka rozwiązana
dzieki :)
Efria
09.09.2015
Aghhhr tak wygląda robienie kilku rzeczy na raz. Nie ma za co :)
LinOleUm
26.09.2015
A jednak nie odeszłam bijacz XDDDD
Anonim
26.09.2015
masz ode mnie łoty :**** ♥♥♥
LinOleUm
26.09.2015
Omg, dzięki Filippie :D
Senezaki
27.09.2015
LINNN!
Dawno nie wchodziłam na Opowi, ale super że jesteś..XD
Dariusz
02.08.2017
Pożegnajmy w tym wątku, jakże zacnego i drogiego naszym sercom Fanthomasa
a może jednak, biedaczysko, się rozmyśli, bo gdzie mu będzie lepiej?
Pan Buczybór
02.08.2017
Może się rozmyśli. Jak Joker na przykład.
Szudracz
02.08.2017
Ja się nie będę żegnać. Od tego są pogrzeby.
Karawan
03.08.2017
A ja myślałem, że od żegnania to jest ksiądz i ręka ;)
Zdzisław B.
05.08.2017
Księżulko i jego ręka jest od w łapę przyjmowania i jej całowania. Na kolana!
Freya
05.08.2017
U jezuitów to dopiero niedawno wylazło, że jeszcze lizanie kolan księży przez dzieciaki, bo to tradycja taka.
Ciekawe jakie są tradycje w innych zakonach? Strach pomyśleć. :)
Pasja
05.08.2017
Pewnie liżą grzechomierze.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji