Odnośnie portalu

Grilu
13.05.2015
Czy prace które ktoś tu opublikuje zostaną usunięte wraz z usunięciem przez niego konta?
Też się nad tym zastanawiałem na dniach... Podbijam pytanie
NataliaO
13.05.2015
nie wiem
xnobodyperfectx
13.05.2015
Gdzie można wgl usunąć konto?
xD czytał ktoś w ogóle regulamin? :D Może pozbyliśmy się praw autorskich, do publikowanych utworów, jak zrobiłem to gdzie indziej, przypadkiem... Dobra, z lenistwa.
Ekler
13.05.2015
regulamin nie jest za długi i nie ma w nim nic konkretnego ;)
Angela
13.05.2015
Czyli same ogólniki?
KarolaKorman
14.05.2015
Można usunąć konto bo zrobił tak użytkownik Nastuch Pastuch, a może inaczej. Z jej konta znikły tytuły wstawionych opowiadań, ale pofatygowałam się poszukać na Spis opowiadań i tam wciąż były. Może ona coś wie na ten temat. Pisała opowiadanie ,,Błahostka" i po nim powinniście do niej trafić. Powodzenia :)
KarolaKorman
14.05.2015

USUNIĘCIE / EDYCJA OPOWIADANIA - wejdź na to forum. Użytkownik, który go założył już nie istnieje, ale są jego wpisy w dyskusji nie wiem jak z opowiadaniami, bo nie pamiętam jego niku.
zaamotana
14.05.2015
nie podoba mi się, to ,że nie można tu edytować i ta strona ma wiele niedociągnięć. dodaje tu opowiadania , ale to powoli mnie denerwuje , a administrator mimo tych forów, próśb , pytań nic z tym nie robi -.-
KainaBref
14.05.2015
A kto tu jest właścicielem?
zaamotana
14.05.2015
ktoś na pewno musi nim być :) jakbym wiedziała to bym coś zrobiła w tej sprawie :D
Anonim
14.05.2015
Niby jest Kontakt. Pisał juz ktoś kiedyś do właściciela?
KainaBref
15.05.2015
poszukiwany właściciel, właśnie posłałam maila :)
Anonim
15.05.2015
Ostatnio pisalem do nich odnosnie usuniecia opowiadan, ale radosnie to zignorowali. Wiec to chyba zalezy czy osoba im podpadla czy nie :D
Mi dopisywali zawsze, do czasu aż wyraziłem dużą potrzebę edycji w komentarzach.
Anonim
15.05.2015
taaa, najwyraźniej są bardzo wyczuleni na krytykę.
Szkoda, że zasłużoną.

I cisnął będę dalej - bo brakuje tutaj podstawowych funkcji. Postawić stronę potrafi byle bażant, ale postawić ją bez podstawowych funkcji? Gołąb. A i orłem nie trzeba być, by je dodać i ulepszać stronę. A nie czekać na Sokoł wie co.
Grilu
15.05.2015
Szkoda, że strona ma niedociągnięcia, bo bardzo mi się tu podoba i chciałabym przy korzystaniu odczuwać komfort, a nie się zastanawiać pół godziny nad komentarzem żeby napisać go jak trzeba, bo usunąć ani edytować nie można :'(
Anonim
15.05.2015
Właściciel zachowuje się jak Bóg, kompletnie nie ingeruje w swoje dzieło :)
Majeczuunia
15.05.2015
Funkcja usuwania/edytowania jest naprawdę aż taka trudna do dodania? Też pisałam, ale Pan Administrator najwyraźniej się na mnie obraził, bo nie odpowiedział :(
Anonim
15.05.2015
Strzelił focha :p
Majeczuunia
15.05.2015
Strzelił i się nie odfochał :)
Powiem tak: naprawdę wporzo ludzie(człowiek, zazwyczaj odpisuje Piotr), zawsze kiedy prosiłem o edycję/usunięcie czy nazwy czy opowiadania, prędzej czy później(do 24h, o ile pamiętam) - działo się. Czuł bym się zdradliwą k***ą, jadąc teraz na niego (nich), bez słowa "po prawdzie". Ale cholera, opcja edycji, czy usuwania, jest tak elementarnym narzędziem (pseudo, czy też nie)pisarza, że masakracja. A mimo bardzo skromnej bazy użytkowników, to jedno z bardziej aktywnych komentarzowo/ocenowo/pomocnie stron w necie jakie widziałem. I jedna z dwóch na jakich w ogóle publikuję. Niestety, na ten moment, to ludzie utrzymują tę stronę na chodzie. Jest też szansa, że jak za jakiś czas wejdzie update, i wszystkim nam kopara opadnie, powiemy: mistrzu, dziękujemy. I pozdrawiamy.
Anonim
15.05.2015
No miejmy nadzieję, że nam kopara opadnie
Zgadzam się, to na prawdę wyjątkowy portal, bo nie liczy sie ilość a jakość użytkowników

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji