Passiflora

Okropny
24.10.2019
Siema, elo
Zakładam uroczyście nowy temat, pewnie się cieszycie ;-)

Moja książka, "Passiflora: Dorośli ludzie" jest już w drukarni i od halloween będzie można ją dorwać w cenie dobrego pół litra.

Jest to przeredagowana do wersji strawnej dla statystycznego czytelnika (no, strawniejszej) opowieść, która zaczęła się tutaj na opowi, podczas 16. Bitwy literackiej ;)

Pozdrø

————

Tl;dr wydałem książkę
fanthomas
24.10.2019
(oklaski i wiwaty na stojąco)
Canulas
24.10.2019
Brawo Tokarczukribell
alfonsyna
24.10.2019
Powinnam kupić z samej ciekawości, bo już nawet nie pamiętam, o czym była ta 16 Bitwa Literacka. XD
Gratuluję uporu i cierpliwości! ;)
Aisak
24.10.2019
Ło!
Okropnie cudna informacja!
Gratuluję!

Same znakomitości na tym opowi :)
Angela
24.10.2019
Gratulację Panie Okropniasty!!!
Tjeri
24.10.2019
Gratulacje! Jakie wydawnictwo?
Gratulacje!!!
Okropny
24.10.2019
Alfonsyna - nie pamiętasz bitwy, od której nierozstrzygnięcia poszły się walić bitwy literackie? (Akwus!)
Tjeri - sam wydaję, self-publishing

Dzięki wszystkim za gratulacje, w zasadzie nie ma czego gratulować, książka idzie w podziemie a nie w mainstream - ale tak chciałem i to moja samodzielna decyzja. Może ebook pójdzie kiedyś w świat, ale raczej wątpię.
Pan Buczybór
24.10.2019
podziemie, nie podziemie forma papierowa to zawsze jakiś sukces, nawet w self-publishing. Nie wiem czy czytnę, ale z góry gratuluję
alfonsyna
24.10.2019
Okropny, to trzeba było od razu wyrzec magiczne słowo Akwus i już wszystko jasne! XD
Swoją drogą do dziś mi szkoda, że Bitwy Literackie umarły, no ale nic nie żyje wiecznie.
jolka_ka
24.10.2019
Super, że w końcu finisz :) Już myślałam, że z tych wiecznych poprawek nigdy nie wyjdziesz ;d
Zaciekawiony
24.10.2019
To jeszcze podaj stronę:
https://www.facebook.com/passiflorabook
Okropny
24.10.2019
Zaciekawiony wtf
00.00
24.10.2019
Gratulacje! :) Może zdążysz mi ją wysłać, w drugim terminie.
Ozar
24.10.2019
Gratulacje!!!
JamCi
25.10.2019
Super ekstra gratulejszyn :-)
Mane Tekel Fares
25.10.2019
Gratulejszyn
Neurotyk
25.10.2019
Gratuluję, Okropny. Promuj, promuj, promuj, promuj. Są przykłady wydania książki własnym sumptem, zdobycia popularności i wznowienie już poprzez wydawnictwo.

Baj
pkropka
25.10.2019
Gratulacje! Super sprawa :D

Część postów została ukryta (11)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Okropny
25.10.2019
Betti - wydaję własnym sumptem bo mam taką chęć i takie widzimisię. Miałem inną opcję, przedstaw sobie, ale wybrałem tę. Nie będą mi żadne chuje-wianki ingerowały w treści. Nie w tej książce, która i tak została ocenzurowana przeze mnie tak mocno, że samo słowo "sperma" występuje w najwyżej 1/7 z oryginału. Z ponad 400 kurew i jej derywatów została najwyżej połowa, choć nie liczyłem wersji ostatecznej bo mi się nie chciało. Największe obrzydliwości (czyli pierwsze 20 stron) wyciąłem w pizdu, wyjdzie to w wersji oryginalnej dopiero, jak się zaczną o to zabijać netflix z hbo ;-)

Nunek i inni - jak będziesz/-cie chcieli, już zaciekawiony wystalkował stronę Passiflory na fejsie - tam można wysłać zamówienie, jak ktoś mnir na fejsie nie ma. Jakby co, można i na maila, etc etc, ogólnie chętnie wysprzedam cały nakład w miesiąc i zamówię drugi ;)

Neuro i reszta razem i osobno - dzięki ;)
Margerita
25.10.2019
betti co ty pleciesz ja nie wydaję na razie tylko mam na swoim koncie dwie publikacje z mamą
Margerita
25.10.2019
okropny gratuluję

a jeszcze jedno betti nie nazywaj tekstów syfami
fanthomas
25.10.2019
Jest taki kanał Syfy
betti
25.10.2019
Okropny, sorry ale od kiedy każdy może własnym sumptem księgarnie zawalone gównem, nawet ciężko coś wybrać. Nie znam Twojej książki, może jest git, niemniej kiedy zainteresuje się wydawnictwo, publikacja zyskuje. Już nie mówię o korektach i reklamie. To poniekąd gwarancja, że ma się w rękach coś dobrego.
Dlatego dobrzy pisarze czekają nawet po pół roku.
pkropka
25.10.2019
Betti wybacz, ale gadasz od rzeczy. Wydawnictwa też potrafią puścić syf, dopóki nie przeczytasz książki nie masz gwarancji jej jakości.
Wydane własnym nakładem czy z wydawnictwem - moim zdaniem należą się takie same gratulacje. Praca włożona w napisanie się nie zmienia, a samemu jeszcze trzeba się nalatać za innymi rzeczami.
Gregory
25.10.2019
Betti mówi jak potłuczona, bo zazdrość ją zżera i zawiść. Skąd u ciebie ten napad wścieklizny? Zastanawiające...

A ja gratuluję, bo znam Okropnego pisanie, nie jest dla każdego, ale ma swoją jedną z najwyższych półek.
betti
25.10.2019
Jaka zawiść i zazdrość? Toż wydawnictwa czekają na takich, którzy sami, bo zarabiają na tym kokosy. Wydać teraz coś swojego, to żaden problem. Ale zaszczytem jest, kiedy kogoś zainteresuje na tyle treść, że chce to kupić. Ja tak to widzę.
Canulas
25.10.2019
Ja oczywiście Terriblu piszę się jak najbardziej na zakup.
akwamen
25.10.2019
Betta, betta ogarij się, pomyśl zanim coś powiesz i zauważ, że nastały inne czasy... w wydawnictwach też :)
Margerita
25.10.2019
witaj akwamenku
Okropny
25.10.2019
Betti w jakim ty świecie żyjesz...

"niemniej kiedy zainteresuje się wydawnictwo, publikacja zyskuje. Już nie mówię o korektach i reklamie. To poniekąd gwarancja, że ma się w rękach coś dobrego.
Dlatego dobrzy pisarze czekają nawet po pół roku."

Wszystko bzdura jak chuj. Każde zdanie wyssane z psiej dupy. Są chujowe wydawnictwa vanity (jak novae res np.) czeka się długo albo na nic, a dobrzy pisarze nie czekają, bo dobrzy pisarze mają kontrakty.

Margerita wydupiaj z mojego wątku, idź witać akwamenków gdziekolwiek indziej.
Zaciekawiony
25.10.2019
Znam kogoś, kto debiutował książką wydaną własnym sumptem, którą zainteresowało się wydawnictwo. Wcześniej opublikował parę opowiadań w różnych czasopismach, więc nie był zupełnym debiutantem. Książka była nieźle napisana (tytuł "Ułeczka"), miała potem dobre recenzje. Zainteresowało się nią wydawnictwo publikujące zwykle wiersze i bajki, wyszło drugie wydanie. Potem napisał jeszcze trzy baśnie i podręcznik gitarowy. Bardzo mądry facet. Niestety parę lat temu zmarł i nie wiem co z jego ostatnią książką, którą mi zapowiadał.
yanko wojownik
26.10.2019
Ja pamiętam, że pomyliłem z Zaciekawionym, ale było, że będzie i prawie jest. Okropny, rzuć parę egz. finalnie na allegro i daj tu link, bo zeby wiedzieć.
Gratulacji nie składam, żeby nie zapeszyć przed finałem, po przeczytaniu napiszę.
Okropny
26.10.2019
Nie przewiduję angażowania allegro na tym etapie. Raczej wolę przez fejsa albo mailowo, oldschool style. Różnica z mojej strony żadna, a o ile mniej zachodu, prowizji i srania po krzakach
Freya
26.10.2019
Jejku, biedny ten Akwus :( no i z twojej strony taka konsekwencja działań ;)
Tytuł książki wygląda na botaniczny, więc to może trafić ku jakiemuś projektowi upraw przypadłościowo & niewyczerpalności zasobów ludzkości kopalnych & ludowych w swej zamaszystości działań pospólnych.

Dla mnie osobiście, jeśli chodzi o przedsięwzięcie wyobraźni w tekście z twojej mańki (takiej cyklu metrażowej tutaj), to jednak ta piracka epopeja i nikt by ciebie o taką nie podejrzewał, dopiero gdy się przyznałeś – żeś takim jest ? To świadczy o sporym warsztacie i teges twgl.?
Ta kniga o kwiatach zapewne doroślejsza być może, niż nie flora i nie tylko na dworze ? Pozdrawiam
Aisak
26.10.2019
Czy wspomniana książka jest zbiorem opowieści typu opowiadań o bardzo trudnym tytule, którego już nie ma?
Okropny
26.10.2019
Aisak - poniekąd, ulepiony Kopfrkingl w jedną spójną całość, skąd wiedziałaś? ;)

Freya - nie ma to z botaniką nic wspólnego, Passiflora to nazwa likieru (i nie tylko), którym się raczą bohaterowie podczas swoich ekscesów.
A co do pirackiej epopeji, ona idzie na drugi rzut, zaraz po nowym roku ogarniam korektę zewnętrzną i wydajemy się, tym razem już z ebookiem, wszystkie legimi, ridery, sraki ptaki czytniki guziki i platformy, plus po egzemplarzu do każdego wydawnictwa. I jak tego nikt nie zechce, to się zdziwię naonczas.
Za rok, myślę, będzie gotowy.
Aisak
26.10.2019
:)
JamCi
26.10.2019
No i git. Jak mnie nakusisz, to zostanę nakuszona, bo tekstu nie znam, a ciebie lubię, ale to, co piszesz czasem tak a czasem zbyt brutalne. Jka nie brutalne to się skuszę :-)
JamCi
26.10.2019
Ciebie
Okropny
26.10.2019
Brutalne na 34% porównując do początkowego stanu z 18/9/2017
JamCi
26.10.2019
To ja chcę. :-)
JamCi
26.10.2019
trzy
Canulas
26.10.2019
Ale yo dalej o 300% więcej niż wynosi najwyższy pion wrażliwości JamCińskiej. Nie mniej, JamCińska. Bier we ciemno dla samego skilla
JamCi
26.10.2019
nooo bierę ja... Boję, bo wiem, co Okropniś umi okropnie, ale jak trzydzieści parę, to git :-)
Berkas
26.10.2019
Gratuluję sukcesu, też z ciekawości jedną bym wziął.
Nuncjusz
26.10.2019
Okr, dej tu jakiegoś neutralnego maila by można było składać zamówienia, czy coś
Okropny
26.10.2019
Mój nick małpa mój nick kropka pl
JamCi
26.10.2019
:-)
Berkas
26.10.2019
? Fajny imejl
Okropny
26.10.2019
Przynajmniej nie pomylisz
Berkas
26.10.2019
?
Okropny
26.10.2019
Bardzo się cieszę, że wyrażacie zainteresowanie tą moją szmirą - wydruk idzie na takim szaro-kremowym papierze, więc od razu jakby nie siadło, zawsze papier się przyda - czy do pieca, czy na ewentualne podtarcie tyłka.
Nuncjusz
26.10.2019
Tyle że ja mam dość wrażliwy tyłek, a pieca nie mam :)
Okropny
26.10.2019
Nunek, no to na rozpałkę w beczce, kloszard style ;)
Berkas
26.10.2019
Nie planuję palić książek, ile będzie kosztowała?
Okropny
26.10.2019
Dwajścia pińć złotych polskich, czyli akurat tyle, co na lepszą flachę - najebać się nie najebiesz, ale przynajmniej kaca będziesz miał ;)
Berkas
26.10.2019
I czkawka będzie.
Okropny
26.10.2019
Czkawka może nie, ale być może na rzygi się zbierze, nie wykluczam
Ritha
26.10.2019
Gratuluję i ja. Pulpy wydaj też.
Pozdro
sisi55
26.10.2019
wiem ,że nie na temat pisze ,ale chciałem zapytać ile około te teksty się publikują po dodaniu ?
Canulas
26.10.2019
Max dobę. Po pięciu wchodzą z automatu. Max dwa na dobę.
Zaciekawiony
26.10.2019
Jeśli tego samego dnia wrzucisz kilka tekstu, to na stronie głównej widać tylko dwa (zabezpieczenie na wypadek autorów wrzucających od razu kilkanaście tekstów). Czasem do moderacji idą teksty ze zbyt długimi tytułami albo za małą ilością znaku (ostatnie moje haiku moderowało się kilka godzin).
Okropny
31.10.2019
Dziś przychodzą książeczki! :)
JamCi
31.10.2019
oooo superek
Okropny
15.12.2019
Dźwigam ten temat, "Passiflorę" wciąż można zamawiać, kupować, chcieć
AlaOlaUla
15.12.2019
Do mnie jeszcze nie dotarła...
Okropny
15.12.2019
Ale dotrze
Okropny
16.12.2019
I cyk, i poszło

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji