Pitolenie II

Neurotyk
03.03.2016
Z racji niesprawności ładowania się wątku Pitolenie na starych komputerach (prawie 1000 wpisów) zakładam drugą część, Pitolenie II.

To JEST portal nas WSZYSTKICH.

NIKT nie może (oprócz moderatora forum, który nie istnieje) uzurpować sobie w TYM wątku PRAWA, co jest ciekawą rozmową, a co jest "pitu, pitu" tylko.

NIKT, nawet weterani, doświadczeni, mający rodziny i ośmioro dzieci – nie mają moralnego prawa do OBIEKTYWNEGO stwierdzania, że TUTAJ to pitu, pitu i że na takie coś nie ma MIEJSCA NA OPOWI.pl.

A więc kochani: pitolmy!

(dla mnie pitolenie jest nie raz inspiracją do pisania, a jeżeli ktoś wątpi w moje zdolności, to proponuję zajrzeć do moich wierszy)

BAJ

Edit:

Nie godzę się na rugowanie z portalu użytkowników zaangażowanych w Lożę (humorystyczne teksty Nazaretha i Okropnego).

Stwierdzanie, że psują oni portal, kreatywnie bawiąc się formą, opowiadaniem, żartem, jest wyrazem jakiejś kompletnej bezsilności stwierdzających. Jeżeli krytykom bolą oczy, czytając NASZE (solidaryzuje się z opowiadaniami "Loża", mimo, że ich nie pisałem) wypociny, to sugeruję ich NIE CZYTAĆ.

Czytanie naszego "gówna" jest objawem chorej fobii, to mania, która charakteryzuje się nieodpartym pożądaniem "masochistycznej" rozrywki polegającej na wytaczaniu się w brudzie i ŚWIĘTOJEBLIWYM później orzekaniu, że to KICZ, a tym samym podbudowaniu swojego EGO.

Wszystkim PAPIEŻOM (wiecie, wiecie, o kim mówię) literatury, co to wiedzą, co jest sztuką, a co "gównem", proponuję założyć sobie WATYKAN, gdzie będziecie TOTALITARNIE stwierdzać, co jest w dobrym guście, a co w złym. Widocznie lubicie system, gdzie trzyma się twórców, takich jak Nazareth czy Okropny z gębę. GRATULUJĘ TOWARZYSZE! Mam wam zasalutować?

BAJ
MrJ
03.03.2016
Ja nic nie powiem. Glupca poznasz po tym ze broni swej racji pod naporem armii. Czy lubie system gdzie *tworcow jak Naz albo Okropny trzyma sie za gebe*? Nie. Lubie systemy sprawne bez piachu w trybach. A to jest piach w trybach. By nie bylo piachu, trzeba zamiatac
Vampircia
03.03.2016
Z czym najbardziej lubicie pizzę? Ja lubię ze szpinakiem. Albo z suszonymi pomidorami i z czosnkiem. Albo z grzybami.
Neurotyk
03.03.2016
Ja lubię z gównem, takim ciepłym, najlepiej wodnistym, po sraczce.
Neurotyk
03.03.2016
"Nie. Lubie systemy sprawne bez piachu w trybach. A to jest piach w trybach. By nie bylo piachu, trzeba zamiatac"

MrJ — twoje komentarze, by nie było piachu, tez trzeba zamiatać.
Nazareth
03.03.2016
Nie salutuj Neuro! Proszę, dość tutaj wojskowego zamordyzmu ;) Dziękuję ci, że ująłeś się za naszym "gównem", ale tylko niepotrzebnie się wystawiasz na krytykę i ostrzał. Loża została skasowana i kontynuacji nie będzie, jako że szanuję opinię i proźby grona użytkowników tego portalu o jego niezaśmiecanie. Jestem tutaj stosunkowo niedługo i widocznie uchybiłem etykiecie. Teraz muszę ponieść konsekwencję swoich czynów i być ocenionym przez pryzmat paru tekstów, które napisałam dla żartu a nie tych, w które włożyłem sercę i duszę. Trudno, przeżyję. Ale serio nie rozumiem.
Nie rozumiem tego, nie pojmuje dlaczego ludzie na tym portalu muszą być tak cholernie poważni, nawet nie tylko w stosunku do własnej twórczości ale do twórczości innych, nawet kiedy to co oni robią, ledwo się do takiego miana kwalifikuje. Kiedy dorastałem i połykałem jedną książkę za drugą, myślałem jak wspaniała jest literatura, dzięki niej możemy odwiedzać nie tylko inne światy ale i umysły nie znanych nam ludzi. Nigdy podczas tych „podróży” nie przyszło mi do głowy, by oceniać, krytykować skupiać się na czymkolwiek innym niż świat, który zostaje mi przedstawiony, dopóki nie trafiłem na studia. One zabiły moją miłość do książek, na lata odebrały mi chęć tworzenia czegokolwiek, którą odnalazłem w sobie na powrót stosunkowo niedawno. Od czasu studiów zapomniałem widać jaka jest większość literatów, tych u których po napisaniu pierwszego tekstu maleje poziom otwartości umysłu a rośnie ego i z każdym następnym tekstem ta choroba tylko postępuje. Zdecydowałem się przyłączyć do tej społeczności by poznać ludzi, którzy dzielą ze mną sposób myślenia, postrzegania świata, pasję. Kogoś z kim mógłbym rozmawiać i odbywać podróże takie jak ta o której pisałem wcześniej. Zamiast tego są kłótnie, gównoburze, dramaty. Na początku myślałem, że jedynie bronię swoich racji, ale wszystko zaszło za daleko. Wygląda na to że środowisko literackie nie jest dla mnie i nie powinienem wychylać się na forum, gdyż wszystko czym się na nim dziele owocuje awanturą. Przypuszczam, że jest to moja wina. Takim jestem typem człowieka, który wzbudza negatywne emocje. Wszystkich, których uraziłem przepraszam. Mea culpa! Będę dalej publikował, teksty poważne, dopracowane, poukładane i dopieszczone mam nadzieję, że nimi uda mi się odpokutować swoje winy i że będą na poziomie odrobinę wyższym od mojego zwyczajowego „chłamu”. Jednak nie mam ochoty udzielać się „społecznie”. Nie znoszę, kłótni i awantur, nie mam też na nie czasu a przede wszystkim nie po to piszę.
Vampircia
03.03.2016
No to zlej kłótnie i awantury i pogadaj ze mną o pizzy:3
O-Ren Ishii
03.03.2016
Czytam to wszystko i się zastanawiam, o co tu tak naprawdę chodzi. Coś małego, pisanego dla jaj wstrząsnęło tak portalem. Hm. Nieważne, nienawidzę sprzeczek, a kłótni to już w ogóle. Fuck, jestem w tej rozmowie najmłodsza, ale co tam.
Co do Loży - według mnie sama w sobie była spoko, autorzy trafili w mój humor, a taki jest... rzadko spotykany jak widać. Jeśli twórcy chcieliby kontynuować swoje ćwiczenie, to mam pewien pomysł i Naz, Okropny, jeśli pozwolicie, podzielę się nim z wami na fb, hm? :)
I skończcie się kłócić.
Nazareth
03.03.2016
Jalapeno i kurczak - definitywnie moja moja ulubiona, ale z gownem tez ujdzie.
O-Ren Ishii
03.03.2016
Vampircia! Suszone pomidorki <3
Grzybów niestety nie cierpię ;-:
Jared
03.03.2016
Nazareth, u mnie dokladnie na odwrot. Gimbaza, podstawowka i tech buda zabily milosc do wszystkiego czego mialy nauczac, dopiero na studiach odzyskalem wiare w literature :P
Neurotyk
03.03.2016
Nazareth, wszystko JASNE, przyjąłem do wiadomości, to co wyżej napisałeś. Ale nie odpuszczaj rzenujących tekstów, nie możemy dać się sprowokować, ani stłamsić takiemu zacnemu członkowi JURY Trybunału, jak MrJ. Dzisiaj on jest członkiem "jakiegoś" trybunału "srału" (a właśnie, za radą Akwusa: nie bujdzie się tego Trybunału, a ja dodam od siebie: nie bójcie się tych weteranów na opowi), a kiedyś, Nazareth, ty będziesz takowym członkiem, życie jest karuzelą, ktoś wypada, by ktoś mógł wsiąść.

Uważam, że OGROMNA dyskusja na "kłótnie..." z udziałem Moni, Naz, Okropnego, MrJ, nie była jakąś waszą "gówno burzą" tylko ciekawą dyskusją na temat twórczości. Walory edukacyjne na Portalu opowi.pl/ Popatrzcie jak wyczerpujące wpisy dali uczestnicy dyskusji. Na tym portalu się dzieje coś. Nie widzicie? A że żal wam dupę ściska, ze nie wy tworzycie ten ferment zdrowy dla twórczości, to wasza GITARA.

BAJ

Vampircia
03.03.2016
Dobra, założę oddzielny temat o kulinariach, żeby nikomu w dramie nie przeszkadzać.
Anonim
03.03.2016
Neuro, przed Wami też się działo i był ferment, nie przypisujcie sobie wszelkich zasług
Jestem tu już prawie rok więc sporo widziałem i czytałem
Neurotyk
03.03.2016
Neuro, przed Wami też się działo i był ferment, nie przypisujcie sobie wszelkich zasług
Jestem tu już prawie rok więc sporo widziałem i czytałem.

Nie przypisuję sobie zasług, lecz stwierdzam, że obecny ferment jest traktowany po MACOSZEMU, ponieważ niektórym nie podobają się "GĘBY" Naza i Okropnego.
Anonim
03.03.2016
Powtarzam, wiele się działo tylko były inne gęby
Nic nowego, serio
Neurotyk
03.03.2016
Czy tamte gęby były rugowane z portalu?
Anonim
03.03.2016
albo same sobie poszły albo uspokoiły się, bo ileż mozna heheszkować
wam też się znudzi, ale syf zostanie
Neurotyk
03.03.2016
Dlaczego nikt nie krytykuje tak silnie Syfu kilkudziesięciu użytkowników, których pisaniny też nie da się czytać?
Otóż odpowiem Ci drogi Filipie – ponieważ mało osób lubi i toleruje autsajderów, a jak ktoś ma silne i odchylone od normy przekonania i styl – o to już w ogóle. A jak jeszcze nie siedzi cicho, jak trusia, jak potulny baranek, tak jak ci inni, anonimowie gówno twórcy z opowi...
Anonim
03.03.2016
ja was za Loże (opka) nie krytykuje, podoba mi się taka konwencja i taki typ humoru
mnie tylko wkurwia obsrywanie forum, tu nikt nie sprzata
i o ile sobie sami w końcu znudzeni stąd nie pójdziecie to też w końcu zacznie to wkurwiać, zwłaszcza jak wpadnie tu nowa ekipa śmieszków

Część postów została ukryta (2293)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Agnieszka Gu
wczoraj o 21:47
Marok oślepionam ;)))


Cyber?
marok
wczoraj o 21:48
Aga, ja wiem, ja wiem. Oby tylko zaćmienie nie przyszło
Cyber.Wiedźma
wczoraj o 21:49
Czekam na live.
Agnieszka Gu
wczoraj o 21:49
Spakojna, już było dziś w nocy. Szybko się nie powtórzy :)
Agnieszka Gu
wczoraj o 21:50
Live? Ale o co chodzi?
Cyber.Wiedźma
wczoraj o 22:00
O stevena universe... może w końcu serial się zakończy.
Tomek Bordo
wczoraj o 22:04
Właśnie wleciał I rozdział Synów Hipokratesa, który powali was na łopatki.
marok
wczoraj o 22:08
To to jeszcze jest emitowane. Jprdl
Canulas
wczoraj o 22:08
Mnie już powalił. Kocior tekst, nie będę przez jakich czas czytał, bo się wjebałem w kompleks, ale resztę zachęcam. ;)
Cyber.Wiedźma
wczoraj o 22:10
Nie czytuję waszych tekstów. Sorki.
marok
wczoraj o 22:12
Ale ja piszę tak, żeby nikt tego nie czuł. Phi, to jest zamierzone
Tomek Bordo
wczoraj o 22:12
Mam nadzieję, że sprawiedliwie ocenicie ten rozdzialik ;-)
Elorence
wczoraj o 23:17
Warunek spełniony, piszę erotiko xD
Cyber.Wiedźma
wczoraj o 23:33
Haha!
Czyli muszę ogarnąć jakiś erotyczny sprzęcik by sobie umilić czytanie.
Elorence
wczoraj o 23:33
Hahahahahaha
Elorence
wczoraj o 23:34
Prędzej udusisz się ze śmiechu xD
Cyber.Wiedźma
wczoraj o 23:35
Możliwe.
Ale przynajmniej sobie sprawię przyjemność przed śmiercią.
Ritha
dzisiaj o 0:18
marok 2 godz. temu
Wolno to się moje życie toczy

Rozwijasz się, Synu. Coraz mmie Strasburger, radam
Ritha
dzisiaj o 0:18
mniej*
Ritha
dzisiaj o 0:19
(choc biorac pod uwage moje poczucie humoru, to nie wiadomo czy dobrze, ale i tak radam)
Tomek Bordo
9 godz. temu
Piszcie opinie do nowego tekstu ;-)
Something
9 godz. temu
Nowe coś się pojawiło od cosi :)
Something
9 godz. temu
i dzień dobry wszystkim - będę co jakiś czas publikowała nowości. Także komentowała.
Kim
8 godz. temu
Ooo cośka. Siemka!
Tomek Bordo
8 godz. temu
Something zajrzyj do mnie i powiedz co sądzisz
Margerita
3 godz. temu
Cześć wszystkim
Okropny
godzinę temu
I tyle z wylogowania Margerity [*]
Pan Buczybór
godzinę temu
było tak blisko [*]
Margerita
godzinę temu
Bez komentarza
Margerita
{*}

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji