Pitolenie II

Neurotyk
03.03.2016
Z racji niesprawności ładowania się wątku Pitolenie na starych komputerach (prawie 1000 wpisów) zakładam drugą część, Pitolenie II.

To JEST portal nas WSZYSTKICH.

NIKT nie może (oprócz moderatora forum, który nie istnieje) uzurpować sobie w TYM wątku PRAWA, co jest ciekawą rozmową, a co jest "pitu, pitu" tylko.

NIKT, nawet weterani, doświadczeni, mający rodziny i ośmioro dzieci – nie mają moralnego prawa do OBIEKTYWNEGO stwierdzania, że TUTAJ to pitu, pitu i że na takie coś nie ma MIEJSCA NA OPOWI.pl.

A więc kochani: pitolmy!

(dla mnie pitolenie jest nie raz inspiracją do pisania, a jeżeli ktoś wątpi w moje zdolności, to proponuję zajrzeć do moich wierszy)

BAJ

Edit:

Nie godzę się na rugowanie z portalu użytkowników zaangażowanych w Lożę (humorystyczne teksty Nazaretha i Okropnego).

Stwierdzanie, że psują oni portal, kreatywnie bawiąc się formą, opowiadaniem, żartem, jest wyrazem jakiejś kompletnej bezsilności stwierdzających. Jeżeli krytykom bolą oczy, czytając NASZE (solidaryzuje się z opowiadaniami "Loża", mimo, że ich nie pisałem) wypociny, to sugeruję ich NIE CZYTAĆ.

Czytanie naszego "gówna" jest objawem chorej fobii, to mania, która charakteryzuje się nieodpartym pożądaniem "masochistycznej" rozrywki polegającej na wytaczaniu się w brudzie i ŚWIĘTOJEBLIWYM później orzekaniu, że to KICZ, a tym samym podbudowaniu swojego EGO.

Wszystkim PAPIEŻOM (wiecie, wiecie, o kim mówię) literatury, co to wiedzą, co jest sztuką, a co "gównem", proponuję założyć sobie WATYKAN, gdzie będziecie TOTALITARNIE stwierdzać, co jest w dobrym guście, a co w złym. Widocznie lubicie system, gdzie trzyma się twórców, takich jak Nazareth czy Okropny z gębę. GRATULUJĘ TOWARZYSZE! Mam wam zasalutować?

BAJ
MrJ
03.03.2016
Ja nic nie powiem. Glupca poznasz po tym ze broni swej racji pod naporem armii. Czy lubie system gdzie *tworcow jak Naz albo Okropny trzyma sie za gebe*? Nie. Lubie systemy sprawne bez piachu w trybach. A to jest piach w trybach. By nie bylo piachu, trzeba zamiatac
Vampircia
03.03.2016
Z czym najbardziej lubicie pizzę? Ja lubię ze szpinakiem. Albo z suszonymi pomidorami i z czosnkiem. Albo z grzybami.
Neurotyk
03.03.2016
Ja lubię z gównem, takim ciepłym, najlepiej wodnistym, po sraczce.
Neurotyk
03.03.2016
"Nie. Lubie systemy sprawne bez piachu w trybach. A to jest piach w trybach. By nie bylo piachu, trzeba zamiatac"

MrJ — twoje komentarze, by nie było piachu, tez trzeba zamiatać.
Nazareth
03.03.2016
Nie salutuj Neuro! Proszę, dość tutaj wojskowego zamordyzmu ;) Dziękuję ci, że ująłeś się za naszym "gównem", ale tylko niepotrzebnie się wystawiasz na krytykę i ostrzał. Loża została skasowana i kontynuacji nie będzie, jako że szanuję opinię i proźby grona użytkowników tego portalu o jego niezaśmiecanie. Jestem tutaj stosunkowo niedługo i widocznie uchybiłem etykiecie. Teraz muszę ponieść konsekwencję swoich czynów i być ocenionym przez pryzmat paru tekstów, które napisałam dla żartu a nie tych, w które włożyłem sercę i duszę. Trudno, przeżyję. Ale serio nie rozumiem.
Nie rozumiem tego, nie pojmuje dlaczego ludzie na tym portalu muszą być tak cholernie poważni, nawet nie tylko w stosunku do własnej twórczości ale do twórczości innych, nawet kiedy to co oni robią, ledwo się do takiego miana kwalifikuje. Kiedy dorastałem i połykałem jedną książkę za drugą, myślałem jak wspaniała jest literatura, dzięki niej możemy odwiedzać nie tylko inne światy ale i umysły nie znanych nam ludzi. Nigdy podczas tych „podróży” nie przyszło mi do głowy, by oceniać, krytykować skupiać się na czymkolwiek innym niż świat, który zostaje mi przedstawiony, dopóki nie trafiłem na studia. One zabiły moją miłość do książek, na lata odebrały mi chęć tworzenia czegokolwiek, którą odnalazłem w sobie na powrót stosunkowo niedawno. Od czasu studiów zapomniałem widać jaka jest większość literatów, tych u których po napisaniu pierwszego tekstu maleje poziom otwartości umysłu a rośnie ego i z każdym następnym tekstem ta choroba tylko postępuje. Zdecydowałem się przyłączyć do tej społeczności by poznać ludzi, którzy dzielą ze mną sposób myślenia, postrzegania świata, pasję. Kogoś z kim mógłbym rozmawiać i odbywać podróże takie jak ta o której pisałem wcześniej. Zamiast tego są kłótnie, gównoburze, dramaty. Na początku myślałem, że jedynie bronię swoich racji, ale wszystko zaszło za daleko. Wygląda na to że środowisko literackie nie jest dla mnie i nie powinienem wychylać się na forum, gdyż wszystko czym się na nim dziele owocuje awanturą. Przypuszczam, że jest to moja wina. Takim jestem typem człowieka, który wzbudza negatywne emocje. Wszystkich, których uraziłem przepraszam. Mea culpa! Będę dalej publikował, teksty poważne, dopracowane, poukładane i dopieszczone mam nadzieję, że nimi uda mi się odpokutować swoje winy i że będą na poziomie odrobinę wyższym od mojego zwyczajowego „chłamu”. Jednak nie mam ochoty udzielać się „społecznie”. Nie znoszę, kłótni i awantur, nie mam też na nie czasu a przede wszystkim nie po to piszę.
Vampircia
03.03.2016
No to zlej kłótnie i awantury i pogadaj ze mną o pizzy:3
O-Ren Ishii
03.03.2016
Czytam to wszystko i się zastanawiam, o co tu tak naprawdę chodzi. Coś małego, pisanego dla jaj wstrząsnęło tak portalem. Hm. Nieważne, nienawidzę sprzeczek, a kłótni to już w ogóle. Fuck, jestem w tej rozmowie najmłodsza, ale co tam.
Co do Loży - według mnie sama w sobie była spoko, autorzy trafili w mój humor, a taki jest... rzadko spotykany jak widać. Jeśli twórcy chcieliby kontynuować swoje ćwiczenie, to mam pewien pomysł i Naz, Okropny, jeśli pozwolicie, podzielę się nim z wami na fb, hm? :)
I skończcie się kłócić.
Nazareth
03.03.2016
Jalapeno i kurczak - definitywnie moja moja ulubiona, ale z gownem tez ujdzie.
O-Ren Ishii
03.03.2016
Vampircia! Suszone pomidorki <3
Grzybów niestety nie cierpię ;-:
Jared
03.03.2016
Nazareth, u mnie dokladnie na odwrot. Gimbaza, podstawowka i tech buda zabily milosc do wszystkiego czego mialy nauczac, dopiero na studiach odzyskalem wiare w literature :P
Neurotyk
03.03.2016
Nazareth, wszystko JASNE, przyjąłem do wiadomości, to co wyżej napisałeś. Ale nie odpuszczaj rzenujących tekstów, nie możemy dać się sprowokować, ani stłamsić takiemu zacnemu członkowi JURY Trybunału, jak MrJ. Dzisiaj on jest członkiem "jakiegoś" trybunału "srału" (a właśnie, za radą Akwusa: nie bujdzie się tego Trybunału, a ja dodam od siebie: nie bójcie się tych weteranów na opowi), a kiedyś, Nazareth, ty będziesz takowym członkiem, życie jest karuzelą, ktoś wypada, by ktoś mógł wsiąść.

Uważam, że OGROMNA dyskusja na "kłótnie..." z udziałem Moni, Naz, Okropnego, MrJ, nie była jakąś waszą "gówno burzą" tylko ciekawą dyskusją na temat twórczości. Walory edukacyjne na Portalu opowi.pl/ Popatrzcie jak wyczerpujące wpisy dali uczestnicy dyskusji. Na tym portalu się dzieje coś. Nie widzicie? A że żal wam dupę ściska, ze nie wy tworzycie ten ferment zdrowy dla twórczości, to wasza GITARA.

BAJ

Vampircia
03.03.2016
Dobra, założę oddzielny temat o kulinariach, żeby nikomu w dramie nie przeszkadzać.
Anonim
03.03.2016
Neuro, przed Wami też się działo i był ferment, nie przypisujcie sobie wszelkich zasług
Jestem tu już prawie rok więc sporo widziałem i czytałem
Neurotyk
03.03.2016
Neuro, przed Wami też się działo i był ferment, nie przypisujcie sobie wszelkich zasług
Jestem tu już prawie rok więc sporo widziałem i czytałem.

Nie przypisuję sobie zasług, lecz stwierdzam, że obecny ferment jest traktowany po MACOSZEMU, ponieważ niektórym nie podobają się "GĘBY" Naza i Okropnego.
Anonim
03.03.2016
Powtarzam, wiele się działo tylko były inne gęby
Nic nowego, serio
Neurotyk
03.03.2016
Czy tamte gęby były rugowane z portalu?
Anonim
03.03.2016
albo same sobie poszły albo uspokoiły się, bo ileż mozna heheszkować
wam też się znudzi, ale syf zostanie
Neurotyk
03.03.2016
Dlaczego nikt nie krytykuje tak silnie Syfu kilkudziesięciu użytkowników, których pisaniny też nie da się czytać?
Otóż odpowiem Ci drogi Filipie – ponieważ mało osób lubi i toleruje autsajderów, a jak ktoś ma silne i odchylone od normy przekonania i styl – o to już w ogóle. A jak jeszcze nie siedzi cicho, jak trusia, jak potulny baranek, tak jak ci inni, anonimowie gówno twórcy z opowi...
Anonim
03.03.2016
ja was za Loże (opka) nie krytykuje, podoba mi się taka konwencja i taki typ humoru
mnie tylko wkurwia obsrywanie forum, tu nikt nie sprzata
i o ile sobie sami w końcu znudzeni stąd nie pójdziecie to też w końcu zacznie to wkurwiać, zwłaszcza jak wpadnie tu nowa ekipa śmieszków

Część postów została ukryta (5032)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Mia123a
8 miesięcy temu
Elegancko
Margerita
8 miesięcy temu
Danke
Canulas
8 miesięcy temu
Życie, Życie,
Życie Marcina
Kreśli długopis
Z ust leci ślina
Marg rozpalona
W kolach kotek
Już o Marcinie
Z pitnaście zwrotek
Jaki on pinkny,
Silny i cudny
Zawsze szarmancki
Nigdy obłudny
I Margarita
Wciąż ma nadzieję
Że poza głową
Marcin istnieje
Canulas
8 miesięcy temu
kolach* kolanach ;)
Canulas
8 miesięcy temu
Masz Marg :)
Margerita
8 miesięcy temu
Dziękuję
Mia123a
8 miesięcy temu
Ależ się popisujesz
Canulas
8 miesięcy temu
Idę pisać, bawta się
Margerita
8 miesięcy temu
;)
Harem Szejka
8 miesięcy temu
Magdusiu Aniołku Sara i Maksiu cię pozdrawiają
Margerita
8 miesięcy temu
Marcin to je uściskaj
Margerita
8 miesięcy temu
mam twoje ulubione zdjęcie jedno z wielu skarbie
Margerita
8 miesięcy temu
Aniołek na razie ucieka trochę posprzątać
Margerita
8 miesięcy temu
No i se poszedł to ja idę też
Cyber.Wiedźma
8 miesięcy temu
To się leczy...
Młotkiem.
Canulas
8 miesięcy temu
Jaki aniołek?
Margerita
8 miesięcy temu
a coś taki ciekawski
a bo Aniołek którym jestem ja

co się leczy młotkiem?
marok
8 miesięcy temu
Zespół suchej twarzy
Margerita
8 miesięcy temu
słucham?
marok
8 miesięcy temu
cieszę się
Canulas
8 miesięcy temu
Ty jesteś aniołek? Z której strony, pyzata klucho?
Margerita
8 miesięcy temu
Ja i nie pyzata klucho
Margerita
8 miesięcy temu
w końcu mam sympatyczną buzię
Nieśmiały Pan na M
8 miesięcy temu
Ja tam nie wiem, ten avatar sympatyczny nie jest
Margerita
8 miesięcy temu
mówię o prawdziwym zdjęciu
Aisak
8 miesięcy temu
wow, troll usunięty!
Aisak
8 miesięcy temu
niby nick jest, ale komentarzy brak, ha
Aisak
8 miesięcy temu
ładny avatar, lepszy od tego z cmentarzem, bo był taki smutny bardzo :(
Canulas
8 miesięcy temu
Aisak
byłaś jakJared go załatwił?
Aisak
8 miesięcy temu
tak, napisałam, komentarz
Margerita
8 miesięcy temu
Dziękuję ten z cmentarzem to jest okładka może kiedyś na książce się znajdzie a na razie na komputerze
Aisak
8 miesięcy temu
okładka z cmentarzem? no, nie wiem, a książka będzie smutna? to chyba tak.
Margerita
8 miesięcy temu
jeden tekst jest o wampirzycy a reszta różne
Aisak
8 miesięcy temu
to dlaczego nie możesz narysować wampirzycy?
Margerita
8 miesięcy temu
to jest wampirzyca tylko plecami
Margerita
8 miesięcy temu
to jest Elonna pisałam o niej tw
Canulas
8 miesięcy temu
Napocił się ten mośławek, nastukał, nakleił, nakopiował. Mr Piter otworzył oko, nacisnął dilejta i zostało po nim tyle, co po coli wzbogaconej mentosem, eh
Agnieszka Gu
8 miesięcy temu
A już zaczynałam chłopa... Tolerować :)
Margerita
8 miesięcy temu
to był dziś niesamowite wzywasz kogoś a on jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki się zjawia
refluks
8 miesięcy temu
Dilita.
Nie dilejt, a dilit.
I nie lubię, gdy ktoś się dopierdala do czyjegoś wygląda.
Okropny
8 miesięcy temu
Dilita
Okropny
8 miesięcy temu
Ha, ref i ja jednomyślnie
Canulas
8 miesięcy temu
Ja anąsuje unicestwiacza dilejtem.
Okropny
8 miesięcy temu
Dylatacją
Margerita
8 miesięcy temu
no wreszcie został ten idiota usunięty
Mia123a
8 miesięcy temu
Zaraz znajdzie się jakiś drugi
Jared
8 miesięcy temu
Jezu, jak dobrze, że poleciał <3 Ciekawe, czy sam napisał do admina o usunięcie konta, czy to adminos mu zrobił rage quit ;o
Pan Buczybór
8 miesięcy temu
Trolle raczej nie popełniają samobójstw.
Cyber.Wiedźma
8 miesięcy temu
Na złość komuś. Myślę, że mogliby.
sensol
8 miesięcy temu
ale kutafon przecież może wrócić pod nowym nickiem. oby nie. bo pitolenie zmula.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji