Pitolenie

Neurotyk
26.02.2016
To JEST portal nas WSZYSTKICH.

NIKT nie może (oprócz moderatora forum, który nie istnieje) uzurpować sobie w TYM wątku PRAWA, co jest ciekawą rozmową, a co jest "pitu, pitu" tylko.

NIKT, nawet weterani, doświadczeni, mający rodziny i ośmioro dzieci – nie mają moralnego prawa do OBIEKTYWNEGO stwierdzania, że TUTAJ to pitu, pitu i że na takie coś nie ma MIEJSCA NA OPOWI, pl.

A więc kochani: pitolmy!

(dla mnie pitolenie jest nie raz inspiracją do pisania, a jeżeli ktoś wątpi w moje zdolności, to proponuję zajrzeć do moich wierszy)

BAJ
Anonim
26.02.2016
XDDDDDDD
ok
więcej tu nie zajrze :)
lećcie z tym od zera do nieskończoności aż wam sie znudzi
bo w końcu sie znudzi, zapewniam :)
Neurotyk
26.02.2016
Nazareth, wbijaj, tu nie ma inwigilacji, policji pilnującej moralności ani ministerstwa prawdy objawionej :)
O-Ren Ishii
26.02.2016
IMO nie było konieczne zakładanie kolejnego wątku, ale no okej. Jest to jest.
Popitolę może jak napiszę to co planuję od tygodnia xD
Neurotyk
26.02.2016
Ja też piszę teraz opowiadanie na Bitwę, także pitolić będę wieczorem. Pitolmy, aż innym użytkownikom zwiędną USZY!
O-Ren Ishii
26.02.2016
Albo oczy xD
Neurotyk
26.02.2016
Na widok "cipy robiącej loda" (słowa użytkownika o nicku: 'okropny') Dawajcie, dawajcie, zjebcie nas za cytaty innych użytkowników (vide: dobrze piszących; popatrzcie na opowiadania 'okropnego', autora słów o "cipie", – są bardzo dobre).
O-Ren Ishii
26.02.2016
Dobra, przestań, znowu to sobie wyobraziłam XD
Neurotyk
26.02.2016
Ha ha :) Wyobraźnia naszą jest tarczą:) Rzucajcie więc w nas granatami. Ren - przestaję i idę pisać.
O-Ren Ishii
26.02.2016
Też piszę. No ale Ty na bitwę. Powodzenia.
Neurotyk
26.02.2016
Karo, o co chodzi z tym "widelcem Neurotyka"? :)
Karo
26.02.2016
Przestańcie zaśmiecać wątków takim pitoleniem!! Trzeba rozmawiać o poważnych sprawach i rzeczach, przez które naród polski jest w wielkim przestrachu - tak, taka forma jest poprawna - np. Macierewicz, Krótki, Łapacze Hostii, kobiety nie podcierające się przed seksem, a nie pitu pitu, które tutaj nie powinno być!!!!!!!!!!!! są ważniejsze tematy, takie jak problem molestowania dzieci, które w Polsce jest nie dozwolone - czemu, ja się pyta, czemu tak jest?!
Karo
26.02.2016
http://tortury.tk/narzedzia/11-widelki-heretykow/
Karo
26.02.2016
P.S. to na górze to był żart dla tych kobiet, które nie do końca ogarniają
Neurotyk
26.02.2016
"Przestańcie zaśmiecać wątków takim pitoleniem!! Trzeba rozmawiać o poważnych sprawach i rzeczach, przez które naród polski jest w wielkim przestrachu - tak, taka forma jest poprawna - np. Macierewicz, Krótki, Łapacze Hostii, kobiety nie podcierające się przed seksem, a nie pitu pitu, które tutaj nie powinno być!!!!!!!!!!!! są ważniejsze tematy, takie jak problem molestowania dzieci, które w Polsce jest nie dozwolone - czemu, ja się pyta, czemu tak jest?!"

Chłopie, nigdy tak się nie usmiałem!!! Świetnie, sarkazmem pojechałeś, jesteś Królem SARKAZMU. Pitu, pitu, sarkazm rozwija opowijczycy, więc zaglądajcie na pitu, pit.pl :) Karo da wam lekcje PITOLENIA:D
Neurotyk
26.02.2016
Dzięki za link, karo. Pitu i do przodu :)

" Widełki heretyków (widelec heretyka) to podwójne metalowe widełki, skierowane w przeciwne strony, z zamocowanym skórzanym paskiem.
Przesłuchiwanemu wiązano ręce za plecami i podwieszano go pod sufitem lub unieruchamiano w inny sposób, tak aby nie mógł się położyć. Na jego szyi zapinano pasek z widełkami, by jedna para ostrzy wbijała się w podbródek, a druga w tors. Po pewnym czasie ofiara z powodu zmęczenia musiała opuścić głowę i wówczas ostrza widełek przebijały jej ciało, powodując wielki ból. Tortura mogła trwać nawet kilka dni i wtedy dodatkowym cierpieniem torturowanej osoby był brak snu.
Widełki były często stosowane, głównie wobec heretyków, ponieważ za pomocą prostego, niewielkiego narzędzia można było przysporzyć ofierze długich cierpień - tortura nie naruszała narządów wewnętrznych i nie prowadziła do śmierci ofiary, ale była bardzo bolesna. Znano ją w średniowieczu, ale szczyt jej popularności przypada na czasy hiszpańskiej inkwizycji."

Świetna:)
Nazareth
26.02.2016
No już myślałem, że znów ktoś na wolność szlachecką nastaje a tu taka miła niespodziewajka: tortury
Karo
26.02.2016
Właśnie kończę tekst na bitwę.. jestem z siebie tak bardzo zadowolony. Jest to najlepszy tekst, który do teraz napisałem (nie chcę się wywyższać, ani też być skromnym) jestem szczery i nikt nie wmówi mi, że ten tekst to gówno :D Neuro to będzie wstawione najpóźniej jutro i chcę być przeczytał to jako pierwszy, gdyż pisząc to wyobrażałem sobie ciebie w postaci ofiary.... żart. Tak na prawdę temu, gdyż byłeś moją inspiracją :D teraz powaga
O-Ren Ishii
26.02.2016
Człowiek idzie pisać, zasypia przy tym, za pół godziny budzą, bo jakaś tam kolacja, pf.
Wchodzę tutaj, patrzę - tortury! Woohoo, znowu wyrzucę z siebie miłość do krwawego orła!
Karo, nooooo to gratuluję napisania tekstu. I zadowolenia z niego, u mnie się to nie zdarza.
Karo
26.02.2016
Dziękuję ;)

Część postów została ukryta (1753)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Blanka
wczoraj o 22:44
"Gaciem dosuszał właśnie, objeżdżając je metodycznie żelaskiem." - :D ekhm. Nie wiem co tam sobie popijasz/powąchujesz, ale pamiętaj Canulasie, że Bóg nakazał się dzielić z bliźnimi i dalekimi też. No.
Canulas
wczoraj o 22:45
Nic nie mam.
Jestem przed kawą.
Musze ją jebnąć, żeby siedziec do 4, 5 bo za zimno na spanie.
Canulas
wczoraj o 22:46
Nie daj się zwieść, moja rezolutność jest szablonowa ;)
nimfetka
wczoraj o 22:46
Ej, a można dać opowiadanie we wspomnieniach jak to jest wymyślone wspomnienie jakiegoś gościa, który nie istnieje, czy znowu się sram?
Canulas
wczoraj o 22:47
Ale fakt, miałem se kupić sok malinowy, butle i tabasco do Wśiekłych, ale w Euro-Cashu akurat nie mieli.

Apropos, do osób, którym żem się wypłakiwał w mańkiet.
Dobrzy ludzie z bankowości łoddali mnie dziś pieniążek.
Canulas
wczoraj o 22:48
Tak, można.
Tak Ci od razu powiem, że jeśli CIę boli daszek, to "Apap w dzień" możesz podeżreć na noc. Taki protip.
Canulas
wczoraj o 23:24
ogłaszam radośnie, że minutę temu wypiłem kurewsko mocną kawę. Jak ktoś nie śpi, to ja też ;)
Ritha
wczoraj o 23:26
Dobranoc Panstwu
Margericie, ktora obmysla jak mla literacko wykorzystac
Canulasowi, co wypil kawe na noc bezmyslnie
Buczowi co wieza z kosci trollowej zrobil mi evening
Ench, ktora sie wiesza na choince
Marokowi, Numcjuszowi i wszystkim pominietym
Wypilam troszku likieru, to moze tlumaczyc wylewnosc
:3
Ritha
wczoraj o 23:28
Kac Rithas w Bangkoku
Canulas
wczoraj o 23:45
"Canulasowi, co wypil kawe na noc bezmyslnie" -zmyślnie.
Jest w chuj zimno. A ja jutro nie idę do pracy, bo pracuję w sobotę. Więc zmyślnie, zmyślnie.
Canulas
wczoraj o 23:45
Lot nad kukułczą Ritholindą
Ritha
wczoraj o 23:53
Wiem kiedy pracujesz w tym tygodniu. Twoj grafik wisi mi na scianie.
Mowilam bys se truchlami okolicznych kotow wyscielil w celach ogrzania dupska.

Milczenie Rithy.
Pan Buczybór
9 godz. temu
za chwilę czwartek
Canulas
9 godz. temu
Hahaha, pośmieszkuje se z Canularda na forumie, bo ten likier i szyćko i czadowo i ach, och.
A paszła spać, bo znowu do roboty spóźniona bedzie w niedopiętych botkach truchtać.
Canulas
9 godz. temu
Niewątpliwie.
Oczami wyobraźni widzę jak przyczajony czwartek spycha ją ze schodów teraźniejszości.
A martwy wtorek rzuca.
— Masz za swoje, dziwko.

* serio, ta kawa mogła być zbyt mocna.
Canulas
9 godz. temu
Fajnie mieć wolne w tygodniu przed świętami, kiedy się zapierdala po 14-16 h. Inne ludziki patrzyły na Canulardo jak adopcyjne szczeniaczki
Hiper uczuć.
Ritha
9 godz. temu
O, opierdolil mła. Wlasnie, ze sie nie spoznie, bo tera jezdem punktualna i zorganizowana :3
Ritha
9 godz. temu
Superrithman!
No dobszzz, starczy gupafkuf.
Canulas
9 godz. temu
Zorganizowana, to była trzecia rzesza (pozdro Ozar).
Proszem natentychmiast iść uprawiać sen.
Canulas
9 godz. temu
Tak mi się jeszcze nasunęło - od tych Ritho-filmów, że mamy takiego Sławuszę (od Sławek) i dobrym tonie jest użyć Sławka w zastępstwie słowa "Chuj".
No i jest
Do Sławka Pana
Sławek Ci w dupę
Knudle, cztery Sławki w jednym pudle
Po Sławka z taką robotą
Pogoda po sławką
Jedne Sławek po ciotke jechał
Tak Sławek jak słonia trąba
i wiele, wiele innych.
Canulas
9 godz. temu
Jejku - dużo błędów.
Ritha
9 godz. temu
Jak tera pojde, to bydzie ze sie sie slucham jak Canulardo ryknie.
Jak nie pojde to zaspie.
Co tu zrobic, co tu zrobic.
Ritha
9 godz. temu
Sławek z tym.
Canulas
9 godz. temu
haha
Ritha
9 godz. temu
:D

Serio se idex. Ciao
Canulas
9 godz. temu
Iść i (i tak) zaspać. Zero pieczeni na dwóch ogniach
Canulas
7 godz. temu
Szyćko popadało?
e make i ka pololi
4 godz. temu
Nie dosc, ze sie znowu obudzilam jakos z chuja o 4 nad ranem, to jeszcze z gorączką.

:((((((
nimfetka
2 godz. temu
Ja dzisiaj, zasypiajac miałam jeden paraliż senny po drugim. I to taki, w którym coś mnie dotykało. A w pewnym momencie jeszcze zaczęłam się trzasc jak galareta.
e make i ka pololi
2 godz. temu
Ale za to byczy tekst napisalas, tylko muszę niebawem dokladniej, bo nie mysli mi sie jasno w tej goraczce

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji