Pitolenie XVIII

Okropny
6 dni temu
Jakby co, tu jest nowy.
D4wid
6 dni temu
Jest jakiś limit postów w danym pitoleniu by powstało drugie?
Nuncjusz
6 dni temu
Wg mnie nie ma żadnych limitów. To raczej wolna amerykanka, każdy se robi nowe pitolenie gdy mu się zachce
Nuncjusz
6 dni temu
D4wid
6 dni temu
Nuncjusz planujesz podbić yt?
Nuncjusz
6 dni temu
Tak!
refluks
6 dni temu
Eee, ja myślałem, że Nuncjusz to dobrze zbudowany niebieskooki blondyn.

Się prężylem bes sęsu.
Nuncjusz
6 dni temu
Dla mnie jest wystarczającym, że kobiety za mną szaleją. Na Twoich karesach jakoś mało mi zależy :) ale staraj sie, chłopcze, staraj. Ja nikogo całkiem nie przekreślam!
Pan Buczybór
6 dni temu
O Okropny ma Okropnego na avatarze :o
D4wid
6 dni temu
Mam w głowie pewną piosenkę, ale nie mogę sobie przypomnieć żadnego słowa. Wiem, że słuchałem jej gdy uczyłem się na konkurs o solidarności. Tematycznie też chyba była związana z komuną i walką o wolność. Chyba coś o teatrze hmm
Pan Buczybór
6 dni temu
Coś świta w głowie, ale...
D4wid
6 dni temu
Świta świta, ale kurde nazwy nie pamiętam. Coś w klimatach zegarmistrza światła... Było tam coś o jakiejś pannie bodajże, teatrze, Na początku chyba gadka, że jest to materiał dla uczniów czy coś. Kurde szukam szukam bo warto!
Nuncjusz
6 dni temu
a kto to śpiewał?
D4wid
6 dni temu
Dobra już mam! Sentymentalna Panna S. - Jan Krzysztof Kelus
Pan Buczybór
6 dni temu
Ano widzisz... Pamięć nie zawodzi.
refluks
6 dni temu
Precz z Solidarnością!
Propagowanie piosenek o ty winno karane być banem.

Ty, DeCztery se przeczytaj "Dialektykę przyrody", "Kapitał", a nie pierdolić tu będziesz o rzewnych piosenkach o oszustach narodu.
D4wid
6 dni temu
Oszuści narodu???
refluks
6 dni temu
Zanim tu se poepatujesz trzema znakami zapytania to se może o Michniku, Kuroniu i innych fraglesach poczytaj.
refluks
6 dni temu
Znam jednego typa, z forum innego, co to przy Kuroniu aktywnie działał.
Typ ten w komunistycznej Polsce wykształcił sie był, za darmo, napluł na ojczyznę, spierdzxielil na antypody, do Australii i stamtąd nadaje na Polaków jako durnych polaczków..
Ech, komuniści durni byli!
Mogli pokazywać choćby rodaków, co na saksy do Sikago wyjechali i żalri psią karmę.
Ale przede wszystkim zażądac: wyjeżdżasz na Zachód - oddaj pieniądze za edukację.
Nuncjusz
6 dni temu
Jezu, za dużo zeżarłem :c

Część postów została ukryta (649)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Maurycy Lesniewski
wczoraj o 20:57
Okropny no do czytania
Okropny
wczoraj o 20:58
Spoko
Niemampojecia96
wczoraj o 20:59
''Tutaj nie chodzi o to, że wstanę sobie w poniedziałek i strzelę w głowę by oddać komuś organy, po prostu jak ktoś będzie w potrzebie to jak głupek się rzucę z pomocą. Wtedy mogę umrzeć, nie będę płakać i niech nikt za mną nie uroni łzy. ''

Taaaa, z egoistycznej potrzeby bycia se w swoim mniemaniu oddającym za coś wyższego rzycie bohaterem.

Łodwieczny paradoks. Zrobię to dla Ciebie, to zawsze - zrobię to dla siebie.

Zawsze, merde.
D4wid
wczoraj o 20:59
Nmp w moim mniemaniu każdy jest egoistą i wszystko co robimy to robimy dla siebie więc pasuje.
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 21:01
Dawid jak zrozumiesz, że to koniec, i oczywiście będziesz miał jedną sekundę, to strasznie dużo, będziesz wył jak milion bobrów, i albo zdechniesz, albo przestaniesz wyć i wyleziesz z tej jebanej wody
Niemampojecia96
wczoraj o 21:02
''będziesz wył jak milion bobrów, i albo zdechniesz, albo przestaniesz wyć i wyleziesz z tej jebanej wody''

Doookładnie, moje karaluchy. W końcu pod murem i tylko: uciekaj albo walcz.

I albo/albo.
D4wid
wczoraj o 21:02
Nie zaprzeczam, nigdy nie byłem w takiej sytuacji wiec nie wiem jakbym się zachował, ale czuję, że bez myślenia pobiegłbym pomóc. Przynajmniej mam powody tak myśleć
Okropny
wczoraj o 21:03
A jakbyś tak, Dawid, raz w życiu wyszedł z dołka i przestał jojczyć i zajął się życiem tak na 100%? Tak się zainteresował czymś, włożył w to siebie i serce i pracę i duszę, i kurwa nie oglądał się na swoje wiersze i bycie smutnym jajem, tylko zerkał rano na słoneczko i uśmiechał czasem

Jakbyś tak, Dawid...
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 21:04
Dawid ale z Twoim nastawieniem utoniesz Ty i gościu, którego chciałeś ratować.
dobra idę czytać zapodany temat
D4wid
wczoraj o 21:05
No kurde jakby tak... Tylko też nie wiecie jaki jestem normalnie, na żywo. Nie widać we mnie smutku, a tonę pozytynego nastawienia.

A zatem to co dziś napisałem też uznajecie za jojczenie?
Okropny
wczoraj o 21:05
Dawid, to po chuj tutaj jesteś taką smutną, emo jojczącą łydką?
Niemampojecia96
wczoraj o 21:06
''Jakbyś tak, Dawid...'' - oo, lekko go zaczynasz brać za frak.
Kiedyś próbowałam Ci przeszmuglować na łeb, żebyś wziął za frak, i później gadałam z Rithą i mówiła, że też Ci mówiła, żebyś go wziął za frak, na okoliczność Twoich zdolności wiertniczych, i miałam beke, że już dwie osoby próbowały Ci wepchnąć Dawida.
Okropny
wczoraj o 21:08
Ja tak na serio? No to kurwa sorry, ludzie. Dość.

Dawid, bądź se jaki chcesz, ale przemyśl, po chuj jesteś emogębą w necie, jak jesteś spoko gość [cho na bro piłę pokopać strzałkami porzucać] w życiu poza netem?
D4wid
wczoraj o 21:09
No dobra, a czy dzisiaj jojczę????
Okropny
wczoraj o 21:11
Serio, "no dobra a czy dzisiaj jojczę????" i ty pytasz, czy jojczysz?
D4wid
wczoraj o 21:14
Bo kurwa nie piszę niczego z myślą o jojczeniu, nawet kurwa nie jojczę, a dla was to do chuja jest jebane jojczenie...
Ritha
wczoraj o 21:14
Ej ten bigos w biedrze jest caly zapsuty, podejrzewam, cala partia. Dejwid pomysl jest taki - idziesz, kupujesz, nie zagotowujesz, wpieprzasz, odczekujesz 6 h i tadaam. Sama natura, zero autoszmugli, jak czlowiek pierwotny. Stalbys sie swiadomą koalą.
A piszę to, bo generalnie jak czlowieka sponiewiera, to dobrze robi na dynię i jojki. Choc poczatkowo moga byc wzmozone, ale efekt końcowy na plus.
Niemampojecia96
wczoraj o 21:16
Ale ja jestem za tym, żeby on jojczył, jojczył na całego. To jego nurt, to jego specjalność, w tym jest wykwinty, w tym osiąga boskość i absolut, tzn; ja nie widziałam, by ktoś jojczył lepiej.
Nurt dawidowy.
D4wid
wczoraj o 21:18
A szkoda już słów i czegokolwiek by zmienić tutaj swój obraz
Okropny
wczoraj o 21:20
Udowodnij tutaj, ze jesteś spoko chłopak, a nie chowaj głowy w napletek
Niemampojecia96
wczoraj o 21:20
Ale on wspaniale jojczy. Poza tym jest już deadline, że będzie jojczył tylko do końca roku, więc ja się chcę nasycić i nacieszyć, bo od 1 stycznia przestanie.
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 21:21
sorry chłopaki i dziewczyny ale sobota jest, i troszkę otumaniony jestem LaChetaue, to co mam czytać to jest gdzie?
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 21:22
albo se jutro z resztą poszukam
Okropny
wczoraj o 21:23
Maurycy - na chomikuj poszukaj

Milan Kundera - Śmieszne miłości
Maurycy Lesniewski
wczoraj o 21:25
dobra ale to i tak jutro, dzięki, za uściślenie
Okropny
Jakiś chuj mnie obudził telefonem o 8.20 rano
Ritha
Ale żeby nie wyłączyć dzwonków na noc...
Niemampojecia96
A ja mam taka insomnie, ze o kurva mac. :(
Nie moge, no spac nie moge, benzo - I tak nie moge, no nijak.
Juz trzecia noc, polsen przez polgodziny, polsen, polurojenie, do trzeciej rano rozmowa na okolicznosc, potem do dziewiatej sie kulam w lozku, se pisze slaby wiersz, no dalej nie moge, a co jak juz nigdy nie zasne?
Swiadomosc na innym levelu juz, kurva, insomnia hard, chyba zaczne chodzic na spotkania dla smiertelnie chorych - moze mnie tez pomoze, Im Jack`s broken heart, no spac nie moge.
Okropny
I am Jack's complete lack of surprise.
Ritha
Ja tez nie mogę zasnąć od dwóch dni, co u mnie się nie zdarza nigdy, ale to dlatego, że od 4 dni nic nie robie :/ Dziś się otyram i zasnę ze smakiem:>

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji