Podziękowanie mrówce R!

Karawan
ponad rok temu
Za pracowitość, ADHD, i całą resztę bez której nagroda dla Canulasa, a w ślad za nią TW nie mogłoby zaistnieć serdeczne Dziękujemy od wszystkich, którym TW sprawia radość i pomaga zaprzyjaźniać się z trudną sztuka pisania.
Pan Buczybór
ponad rok temu
heh, w gruncie rzeczy spam, ale miło z twojej strony za wspomnienie.
Karawan
ponad rok temu
Był wontek nagroda dla Canu tom dla równowagi pospamił, bo... no sam rozumiesz - równowaga dobra rzecz, nawet jak się pije ;)
sensol
ponad rok temu
upadł ZSRR
niech żyje mrówka R!
Nuncjusz
ponad rok temu
i nawet się rymuje!
jesień2018
ponad rok temu
Specjalnie się rymuje ;)
Czy chodzi o Rithę?
Hura hura niech żyje nam!!
Ritha
ponad rok temu
Ja tez nie wiem o co chodzi (?)
Aisak
ponad rok temu
Dobry wieczór,

Bo ja z pewnym pytaniem, bo coś mnie uwiera.
Czy tych mrówek, nie ma przypadkiem więcej?
Chyba, że jestem niekumata i o czymś nie wiem...

Chciałabym, żeby było sprawiedliwie, bo osób do pochwał jest jest ciut więcej.

Póki trwa jeszcze życie, bądźcie sprawiedliwi wśród narodów literackich (i nie tylko) świata.

Z poważaniem,
ja
jesień2018
ponad rok temu
No właśnie, popieram Aisaka, ujawnijcie się, o Wspaniali!
Freya
ponad rok temu
Trochę dziwnie oddałeś tę wdzięczność, niezupełnie zrozumianą/może zróbmy z tego wątku kolejne pitolenie twgl...

No dobra...
To chuj tam, ja mam ciekawszą sytuację...
Taką starą kartę SIM na której było trochę środków płatniczych, przycięto mi do mikro... no bo tak mi odbiło i, wiem że można taką głupotę żeby przełożyć do innego fona no bo, kurwa, po to to zrobiłem. No i wsadziłem i zrobił się jakiś pierdolnik... W tym starym urządzeniu było wszystko teges z tą kartą, a teraz napierdalają mi jakieś dziwadła z całego świata. Ni chuja nie wiadomo co kaman z tym i pomimo, że ona jest i działa jakoś, to nie widać jej, nie ma z nią kontaktu, nie identyfikuje się, ale przecież jest, bo robi ten pierdolnik. Gdy ją wkładam do starego urządzenia, wszystko jest spoko, a w tym nowym nie... Najśmieszniejsze, że dostaję powiadomienia z banku, gdzie tylko tam była identyfikacja tego numeru. Ok. z ciekawości doładowałem to konto i, łyknął podziękował, a ni chuja nie można zarządzać tą kartą. Znaczy, ja se z tym poradzę, bo tam teges...

Szeroka przestrzeń wypowiedzi, chyba taki właśnie powinien być bezmiar pitolenia...
Wkurwiła mnie dzisiaj jedną pani, lazła se ze psiakiem pospcerować wokół domiszcza, żeby się wysrał ten futrzak. Tak zasadniczo psy lubią mnie, bo wiem o co biega, ale ten jebaniec (to był młody rottek) jak tylko mnie zobaczył, to aż stanął dęba z rozdziawionym pyskiem i babka musiała się zaprzeć w przeciwną stronę, żeby chuja utrzymać na smyczy. Był oczywiście bez kagańca i był oczywiście kopiowany, kurwa...
To mówię, że myślałem iż takie wielkie bydlaki są mądrzejsze od tych jazgoczących kurdupli, co je babcie wyprowadzają a one rzucają się na wszystkich. A ta psiocha mówi, że ona (bo to sunia była ta futrzana) tak tylko, bo się boi ludzi. To ja mówię, że ona odpowiada za tego potwora i chuj mnie obchodzi czy łazi ze smokiem czy krokodylem, ale zwierzak ma się zachowywać, kurwa. A ona do mnie; niech pan już idzie do domu... ;) Jprdl.
Freya
ponad rok temu
Mam dwa prog. asekuracyjne – wiadomo nawet gdy ktoś kupuje golasa, to jakiś systemowy jest. A ten tegorocznej produkcji tak się mądrzy, że szał ch... , ale ten pierwotny powiadomił mnie, o gównianej apce – i faktycznie miał rację :)
00.00
ponad rok temu
Freya Współczuję sytuacji z tym pieskiem. Mi tej rasy pies skoczył na ramiona łapami i ujadał zaślinionymi klamki w twarz. No, tak więc babsztyl, który go prowadził nie wie co hoduje w domu.
Freya
ponad rok temu
Ludzie którzy są "opiekunami psów" (czy jakikolwiek innych stworzeń twgl. psy są najbardziej zniewolonymi istotami, przez ludzi) traktuje się jakby byli lepsi (bo oni niby się opiekują nimi, natura), a często jest wręcz inaczej...
Freya
ponad rok temu
Skoro posypane popiołem, to już tylko zgliszcza pozostały ;)
jolka_ka
ponad rok temu
Małe wbrew pozorom czasami najgłośniej wojują pyskami ;)
Enchanteuse
ponad rok temu
Ależ tak. Moja nie sięga nawet do połowy łydki, a ujada na obcych tak, że trzeba ją zamykać w pokoju - karcerze ;)
sensol
ponad rok temu
"małe psy małe psy najgłośniej szczekają najszybciej uciekają"

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji