Pogrom Opowijczyków

Drassen Prime
29.06.2015
To straszne, co dzieje się na tej stronie! Trudno mi przewertować miliony komów i opowiadań, tematów na forum, żeby dowiedzieć się, o co chodzi... Więc pytam, kto jest odpowiedzialny za ten cholerny pogrom? Za to, że xnobodyperfectx i Shiroi odeszły? No, kogo mam obedrzeć ze skóry? Nie można pozwolić, żeby kolejne osoby stąd zwiały przez jakichś gnojków...
Mógłby to ktoś naświetlić w tym temacie? Bo może jestem niedoinformowany na tyle, że plotę trzy po trzy?
LinOleUm
29.06.2015
Drassen, napisz do Agaty na fb, pomoże. Srl.
Drassen Prime
29.06.2015
Nie mogę wbić na fb ;_; Mam problem z netem i jedynie mniej ważące strony mogę odwiedzać, choć i tak mam problemy... Za dwa dni wróci transfer, więc może tam wbiję... Tak czy siak zwklekać z powstrzymaniem prowodyrów nie można zwlekać
Ekler
29.06.2015
Zgłaszam się Drassen ;) Panie dały sobie prawo do wnerwiania, zaczepiania i bluzgania...a gdy ktoś je ignorował i nie chciał z nimi dyskutować (bo i po co?) to walnęły foszka-śmierdzioszka i "odchodzą". Gdyby miały odejść to już dawno by odeszły, a nie pisały jakieś ckliwe pożegnania.
Ta sprawa jest głęboko przekoloryzowana i ja bym nie wierzył do końca we wszystko co one mówią.
xnobodyperfectx
29.06.2015
^ Ja też bym mu nie wierzyła. :D
xnobodyperfectx
29.06.2015
Nie chcę gówna tykać na forum. Dominik jak będziesz miał neta, to zgłoś się do MNIE. ;)
Anonim
29.06.2015
Ani ja XD
Slugalegionu
29.06.2015
Tak a propos "odejścia" ^
Slugalegionu
29.06.2015
Mam komu pisać wierszyki: D
xnobodyperfectx
29.06.2015
Sluga jak ktoś cię drażni to trzeba go trochę podrapać. Miałam się nie odzywać, ale skoro Ekler bierze udział... ;)
Ekler
29.06.2015
Ale przecież ja nawet nie wypowiadam się w tej sprawię, nie zapraszam na priva żeby "zwerbować armię" ;)
Same się wczoraj przyznałyście, że nas zaczepiałyście. Cytuję twoje słowa z forum,,Żarty sobie trochę postroiłyśmy, jeśli kogoś uraziłam to przepraszam".
No wybacz, że mi się nie chciało bawić w tę waszą głupią grę i że was zlałem. No sorry...
Ale jak sama widzisz nie tylko mnie i Jareda męczyły te wasz "żarty" skoro ktoś wam zwrócił uwagę.
Anonim
29.06.2015
1) Szerzenie się nowej religii o nazwie ekleronizm. Wszyscy niech padają do stóp wspaniałemu manipulatorowi. Przepraszam, ale wolę mieć własny mózg i nie podążać ślepo. W każdym razie jak się zastanowicie wszystko ma sens. Miałam z nim spinę już na początku znajomości, bo wyczułam, że coś jest nie tak. On mi wspaniałomyślnie wybaczył i robi za tego dobrego. To wielkoduszne, takie wspaniałe, niczym obraz Boga przed wami.

2) Jest różnica między żartem a prawdą, żartem a kłamstwem. Ekler napisał do Agaty, że jest debilką, a ją to zabolało, nawet jeśli był to "sarkazm" w jego mniemaniu. Przeprosił ją za to? Nie. Ekler jest przecież niczym królewicz i on za błędy przepraszać nie musi. Wciska ludziom to, że nie potrafią wyczuć jego żartów. A może on ich po prostu nie potrafi używać? Lub też w ogóle nie używa?

3) Nastawił Jareda przeciwko mnie. Jaredzik, jeśli to czytasz to ja naprawdę nie mam pojęcia o co ci chodzi i co on ci nagadał i mam to gdzieś. Jak widać nie byłeś wart poświęconego dla ciebie przeze mnie czasu. Jeśli zechciałeś zostać fanem Eklera i trwać przy nim jak wierny pies - spoko, ja ci tego nie zabronię. Jednak nie oczekuj tego samego ode mnie. Nie dam mu się omamić. Przepraszam, że wolę kierować się własnym mózgiem.

4) Ja naprawdę odchodzę z opowi. Dodałam to pożegnanie, by osoby, które mnie czytają nie dziwiły się, że mnie nie ma i nic nie wstawiam. Nie lubię też znikać bez wyjaśnień, ale wolę poważne sprawy załatwiać na priv niż tykać się gówna na zewnątrz. Ci, którzy chcą przeczytać moje opowiadania - spoko, nie ma sprawy. Jak już mówiłam wystarczy, że dołączycie do naszej grupy na FB, a ja wam wyślę na priv pliki z moimi opowiadaniami. Mogę też wyjaśnić całą zaistniałą sytuację z Eklerem i jego wiernymi wyznawcami, którzy wtrącają się między nas nie znając przyczyn naszych kłótni.

5) Papatki! XD
Ekler
29.06.2015
Na całe szczęście śmiech to zdrowie :D Co za stek bzdur xD
Coś długo Ci zabiera to odchodzenie, twoje pożegnanie widnieje tu od rana, a ty tutaj wciąż jesteś :D Nigdzie się nie wybierasz i wszyscy dobrze to wiemy.
Anonim
29.06.2015
Ekleronizm? Piszę się ekleranizm jak już... chyba wytoczę proces o obrazę uczuć religijnych i szykanowanie z mojego wspaniałego boga Eklera.
Anonim
29.06.2015
no to módlmy się
a może tak porozmawiamy o Jezusie?
Ekler
29.06.2015
1) Religię sobie wymyśliłaś jak i całą resztę.
2) Nie nazwałem nikogo debilem. Rozmawiałem z Agatą o kimś innym, kimś kogo nawet nie ma na opowi, a ona wyskoczyła nagle z tekstem "Dazysz do tego by powiedziec mi ze jestem idiotka? XD" ja odpowiedziałem sarkastycznie "to też"
Ale po dalszej rozmowie, można było wywnioskować, że nie wzięła tego specjalnie do ciebie - i słusznie, bo to był joke. Tylko, że ty Shiroi masz ewidentny problem z wyczuwaniem sarkazmu i uznałaś, że to na serio.
Po ente... z ciekawości wpisałem frazę "debil" i sorry, ale wygrywacie w przedbiegach w nadużywaniu tego słowa. Czy któraś z was przeprosiła chociaż raz? Nie. Ah ale zapomniałem, że wam można po wszystkich jeździć, a inni mają potulnie tego słuchać :3
Panie HIPOKRYTKI !
3) Sama nastawiłaś Jareda przeciwko sobie swoim infantylnym zachowaniem
4) "nie chce wyciągać gówna na forum" jakoś przez ostatnie dni to robiłaś - wciąż to robisz! Dopiero jak Tynina wam powiedziała, że nikogo nie obchodzi wasz "Ból dupy" to się trochę przymknęłyście.
5) Bywaj
Pospolita
29.06.2015
Ludności!
Ostatnio na opowi dzieję się coś strasznego. Raz kłótnie z Mariną, teraz obozy Panów i Pań. Nie wiem o co wam poszło i to nie moja sprawa, ale czy to jest tak okropne, żeby od razu odchodzić?
Rozumiem pokłóciliście się i każda ze stron nie zamierza ustąpić. Ale czy sprawa jest, aż tak ważna, żsby przestać tu publikować?
Ja również nie przepadam za pewnymi osobami na tej stronce, ale każdego szanuje.
Proszę nie niszczcie tej Naszej Małej Wspólnoty przez drobne nie porozumienia.
Drassen Prime
29.06.2015
Niechaj Watryk złagodzi wasze spory, a Malvor je zażegna...
Wykonane, Filip, co dalej? :P
marok
dwa lata temu
Niechaj tu więc będzie.
Canulas
dwa lata temu
Gites Marokones

Część postów została ukryta (108)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Canulas
dwa lata temu
No ok, spox.

Chodzi o powtarzalnosć - o pewne kąty spoglądania

Mozesz fujarę na to wywalić, iśli chcesz ;)
marok
dwa lata temu
Nie nie ja chcę się czegoś nauczyc. Zależy mi naprawdę. Ale dzisiaj już mi się czas skończył.
Canulas
dwa lata temu
No ok, ok. Rozumiem. Spakojna twoja, podogonowa
marok
dwa lata temu
No ot okej. Wielkie dzięki za to dotychczasowe i za poświęcony czas
Canulas
dwa lata temu
Spoxon - dla mnie to też ćwiczenie zawsze
Pan Buczybór
4 miesiące temu
Zbrodnia opowijska powtórzyła się!
Oficerowie pomordowani i wrzuceni do doła!
wus wus :)
Ant
4 miesiące temu
Krąg życia ;)
betti
4 miesiące temu
Faktycznie... oficerowie dostali awans i stopnie generalskie... a tu dzieciaczki - bidulki płaczą, bo się nie dowiedzą ile kto kawek wypił, albo jakie ma samopoczucie. Istotnie załamać się można...
fanthomas
4 miesiące temu
Historia lubi się powtarzać
Rodson
4 miesiące temu
nie będzie o kawkach, ale będzie o kocich kupach, który facet jest lepszy w łóżku bo lepiej pisze wiersze, trupach i pod kogo podzszywa się krystyna i jaka podła dwulicowa jest wrotycz
betti
4 miesiące temu
Witam. Właśnie piję herbatkę. Samopoczucie tak 7|10 czyli nie jest źle...xd
Dariusz
4 miesiące temu
Ja wypiłem dzisiaj dwie kawki. Staram się ograniczać
betti
4 miesiące temu
Tak, dbaj o siebie, to ważne. Musisz być w formie, żeby jakoś ogarniać ten swój portal, wszak zabrałeś stąd wszystkich...
Dariusz
4 miesiące temu
Bez przesady
Nazareth
4 miesiące temu
W opowi najfajniejsze zawsze było to, że każdy mógł tu znaleźć miejsce dla siebie. Czy chciał popitolić czy poważnie porozmawiać, pisać na serio, pół żartem czy tylko czytać i komentować. Jedyny pogrom opowi, jak każdej społeczności to ludzie, którzy nie potrafią zrozumieć, że każdy jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania. Zamiast tego wolą się obrażać i odchodzić albo na siłę zmieniać innych.
betti
4 miesiące temu
Tu nikt nie odszedł z obrazy, tylko zgodnie z wcześniejszym planem. Nuncjusz założył portal i zależało mu, żeby ściągnąć do siebie jak najwięcej ludzi. Trzeba było, zamiast odejść spokojnie, stworzyć pozory, że to przez kogoś i tym samym zachęcić do innego portalu, sugerując, że tam eldorado.

Canulas już od dawna przenosił swoje publikacje, także tu nic nie działo się przypadkowo.
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Bo są toksyczne jednostki, które potrafią popsuć coś, co inni budowali latami.
Jest w nich jakaś chora tendencja do destrukcji otoczenia.
Zamiast budować i wspierać, to powoli i z premedytacją niszczą wszystko, co kłóci się z ich myślą. Zamiast się wycofać. Niesamowite jest to, że grupa, która powinna być silna i zwarta daje rozpidrzyć się na atomy jednostkowemu bytowi.

Ale portale, obojętnie o jakiej tematyce, to żywy organizm. Sam w sobie. Jest jak rzeka. Czasami krystalicznie czysta, z której można chłeptać Wodę Rozwoju, a czasem, jak ściek, brudna, w której umierają raki. Jakie jest wyjście? Dać rzece czas na oczyszczanie, by pojawiło się nowe życie cośkolwiek warte...

😇😇😇
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Gdyby tutaj było inaczej, to spokojnie mogliby wstawiać prace.
Opowi straciło dobrych prozaików. I to mnie osobiście boli. 😢
betti
4 miesiące temu
Odeszli, bo chcieli, są tam modami, tutaj byli szarymi użytkownikami, jak wszyscy.
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Pięć osób na krzyż, wielkie moderowanie...
Największa radocha nie w moderowaniu, tylko w rozwój portalu. Fajnie jest widzieć, jak powstaje coś z niczego...
Podoba mi się t3. Jeszcze dużo trzeba poprawić, dodać, zmienić, ale N wykonał kawał dobrej roboty.
betti
4 miesiące temu
A jaki tam rozwój? Ciąg dalszy chwalenia za wszystko. To nie rozwój, to stanie w miejscu.
Akwadar
4 miesiące temu
hi, hi, hi
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Nieprawda. Tam są osoby, które dobrze piszą i pokazują innym błędy.
Jesteś zazdrosna po prostu.
Idź, zarejestruj się, przecież nikt cię nie wyrzuci 😆😊😇
Gregorianin
4 miesiące temu
hahahaha
Gregorianin
4 miesiące temu
siemanko akwa
betti
4 miesiące temu
To czemu tam nie idziesz. Zanieś ten wiersz, wątpię czy ktoś błędy zobaczy...

Nie mam po co iść, tam się nikt nie zna na poezji.
Akwadar
4 miesiące temu
siemka Grzesiu :)
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Bo Nuncjusz wyzywał mnie od kurew.
Nie miałabym godności za grosz, gdybym teraz zarejestrowała się na jego portalu.
betti
4 miesiące temu
To prawda.
Gregorianin
4 miesiące temu
Hihihi
Gregorianin
4 miesiące temu
Popatrz Patryczku jaka kultura
Akwadar
4 miesiące temu
wisz co Gregory, gdyby nie AOU to psa z kulawą nogą by tu nie uświadczył :)
Akwadar
4 miesiące temu
Idę, pusto tu, zimno i głucho..... :(
Gregorianin
4 miesiące temu
a betti pewnie moderatorem zostanie... porządkowa wielka
Akwadar
4 miesiące temu
ona jest tera cieciem i moralności pilnuje
Gregorianin
4 miesiące temu
swojej?
Gregorianin
4 miesiące temu
razem z balejarzową czuwają
Akwadar
4 miesiące temu
Nie u Mar ha,ha,ha,ha
jej niemoralność już nie grozi hi, hi
Akwadar
4 miesiące temu
Pożarły sie wczoraj hi, hi
Gregorianin
4 miesiące temu
a co Mar zrobiła?
Akwadar
4 miesiące temu
Ale powiem ci Grzesiu, że balejażowa nawet mundre rzeczy prawiła ;)
Akwadar
4 miesiące temu
erotyka popełniła h, ha, ha,
Gregorianin
4 miesiące temu
tak o ciekawe
Gregorianin
4 miesiące temu
to co w tym złego, że erotyk
Gregorianin
4 miesiące temu
balejarzowa młoda mężatka to wie
Akwadar
4 miesiące temu
balejarzowa o Rosiji gadała i w większości rację miała. A Mar o seksie napisała, nie po myśli starżniczki moralności hi, hi
Akwadar
4 miesiące temu
lecę, Grzsiu, bom głodny okrutnie ;)
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Patryczek Patryczek
naostrz swój patyczek

Tra la la la la la la la la

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
Akwadar
4 miesiące temu
aisaczek, aisaczek kopsnij sie w sraczek hi, hi, hi
AlaOlaUla
4 miesiące temu
Sam się kopsnij w sraczek. 😠😠😠😠😠😠
Idu, albowiem jesteście nic nie warci.
Szkoda mojego czasu😒

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji