Pomoc mile widziana

Radziwił
23.07.2015
Mam zamiar napisać oneshota lub zacząć nową serię. Chętnie poznałbym wasze pomysły. Co mógłbym napisać. Od razu teksty typu wiersz odpadają bo ich nie lubie. Oraz odpadają horrory. Jak niektórym wiadomo jestem co do nich wymagających i nieboje się ich. Dobre pomysły zapraszam.
Radziwił
23.07.2015
Sorki za błąd " wymagających "
Anonim
23.07.2015
Napisz krótkie opowiadanie o sołtysie, który zabił swoją teściową, ponieważ zgniła mu przez nią kapusta.
Akwus
23.07.2015
Mega pomysł na Bitwę :D

Jeśli podchwycisz, to również w to wejdę!
Anonim
23.07.2015
Yaoi widzę...
(Sorka XD)
Slugalegionu
23.07.2015
Pobaw się w skojarzenia: )

Szedłem samotnie przez polanę.
Anonim
23.07.2015
Aha...
Radziwił
23.07.2015
FilipzKonopii. Dobry plan tylko trzeba to dobrze ułożyć
Radziwił
23.07.2015
Akwus. Weź napisz co dokładnie masz na myśli to może w to wejde
Akwus
23.07.2015
Drassen Prime
23.07.2015
Był gość, co miał imię Kordian i był gość o imieniu... nie miał imienia, no i poszedł do sklepu, a zjadł lody.
Historia z morałem :)
Drassen Prime
23.07.2015
Ups, zapomniałem o Bezimiennym... On po prostu był...
Radziwił
23.07.2015
Akwus. Wchodze w to.
Akwus
23.07.2015
Zuch chłopak!

Jakieś życzenia co do limitu czasu znaków, czy czegokolwiek? Było wspomniane, że ma być krótkie, więc nie szalałbym z objętością. Co do terminu, nie ma to dla mnie znaczenia, jeśli nie zapodasz nic ponad 10 000 znaków, to równie dobrze może być do końca tygodnia, co do września - żeby miało to jednak sens, proponuję coś do maks 10 dni.

Naturalnie dołączyć się może każdy kto zechce. Zaraz napiszę do kilku osób z prośba o sędziowanie i możemy zaczynać...
Radziwił
23.07.2015
Spoko. Z terminem powinienem się wyrobić. A tematyka tylko sf czy też zwykła ?
Radziwił
23.07.2015
I jak to publikujemy
Akwus
23.07.2015
Uważam, że FilipzKonopii wyczerpał swoją propozycją konieczne ramy historii. Czy napiszesz to teraz jako fantasy, dramat obyczajowy, kryminał, czy cokolwiek innego, to już Twój wybór :)

Co do publikacji, to po prostu do końca terminu wrzucamy tu jako opowiadanie i dajemy się gawiedzi nacieszyć naszym pomiotem! Muszę zasięgnąć jeżyka jak się tytułuje opowiadania bitewne, bo dawno już nie pisałem, ale to detal.

Sprecyzuj mi tylko, czy potwierdzasz termin do najbliższej niedzieli, czy te 10 dni czyli jakoś do kolejnej?
Akwus
23.07.2015
no i ta ilość znaków :)
Radziwił
23.07.2015
Precyzyjnie nieokreśle. Powiem tak, do środy będzie wstawione opowiadanie i do 10.000 słów będzie na pewno
Radziwił
23.07.2015
Tytuł będzie mieć na początku. Bitwa Literacka
Radziwił
23.07.2015
Opowiadanie dodane. Można oceniać. Tytuł Bitwa Literacka - "Rzeź w koszarach"
Akwus
23.07.2015
No stary, masz timing godny podziwu :)

Ja dopiero w weekend będę miał moment by przysiąść, ale postaram się godnie stanąć!
Akwus
23.07.2015
Chopie, ale ja proponowałem bitwę do zdania "krótkie opowiadanie o sołtysie, który zabił swoją teściową, ponieważ zgniła mu przez nią kapusta" a Tyś poleciał w totalne cokolwiek :D

Aby nie stracić jednak zapału dostosuję się nawiązując do Ciebie motywem. Każdy kto do niedzieli będzie chciał się dołączyć będzie się musiał wpasować w nasze oba opowiadania :)

Na temat sołtysa, teściowej i kapusty, nadal jestem jednak gotów!
NataliaO
23.07.2015
Ja tak nie na temat. Akwus, fajnie, że wróciłeś. Dawno Cię nie było. Pozdrawiam :)
Drassen Prime
24.07.2015
Hmmm... Pierwszy raz zainteresowałem się tymi całymi bitwami... Kto wie? Może coś napiszę?
Akwus
24.07.2015
Drassen -> Pisz! Nie ma co się zastanawiać, mnie zawsze nakręcała taka zabawa, to nie turniej o złote kalesony. Zawsze uważałem, że nawet jeśli skończę rywalizację na ostatnim miejscu, to jednak miałem jaja wy wystartować i nie bać się publiki! Inaczej w świat nie wyjdziesz :D

Natka -> Również się cieszę, że mam ponownie czas w życiu :] Acz jeszcze przez chwilę na pół gwizdka. Skoro jednak zacząłem, to jak widać nie mogę się powstrzymać i pewno rozszerzę dobę o kolejne dwie godziny dobijając do pełnych 30 i choć z doskoku będę wpadał aż do pełnego powrotu.
Drassen Prime
24.07.2015
Emmm... Tylko nie bardzo wiem, na jaki temat. Radziwił trochę to "spierdaczył", ale mam rozumieć, że o podobnej tematyce pisać trza? :D
Akwus
24.07.2015
Nie spierdaczył, tylko wziął nas z zaskoczenia :D Znajdź sobie jakiś motyw który uznasz za wiodący:
- najemnicy
- koszary
- horror
- masakra
- na 4 ręce
- taniec noży
- AK-47 w dżungli
-…

Cokolwiek do czego napiszesz by współgrało z Radziwiłem - nie zdradzaj powiesz na koniec. Jeśli napiszesz przede mną, to będę musiał sobie znaleźć motyw łączący Wasze i się dostosować :) Jeśli ja napiszę pierwszy to Ty będziesz musiał się dostosować - pasuje?
Drassen Prime
24.07.2015
Mhm, już mi się to podoba :D Mam nawet motyw wiodący, dzięki. Zabieram się do roboty i jutro już będzie gotowe ;)
KarolaKorman
24.07.2015
Witam ponownie kolegę Akwusa :) Twój czas jak guma do żucia, może rozciągnąć się do trzydziestu, super :) Moja doba, niestety dalej ma tylko dwadzieścia cztery godziny, ale znajdę czas na przeczytanie jak napiszecie.
Życzę Wszystkim powodzenia :)
Drassen Prime
24.07.2015
Jestem jeszcze tylko ciekaw, czy muszę ocenić i skomentować teksty przeciwników, czy nie? Może jednak tylko sędzia to robi? Nie jestem pewien ;_;
Akwus
24.07.2015
W tym kraju nikt nic nie musi, nawet wybrańcy narodu nie muszą się wywiązywać ze swoich obietnic :D

Oceniaj jednak co dasz radę, bo po to ludzie zamieszczają tu swoje teksty. Im bardziej różnorodna krytyka, tym lepiej. Co zaś do wyników Bitwy, to zazwyczaj wyznaczamy jakiegoś sędziego czy nawet kilku, by ocena była wedle tych samych kryteriów. Tak też będzie i tym razem, czekamy jeszcze na kogoś odważnego by podjął się wystawienia nam not :)

Jak widzę będzie to mega szybka Bitwa - mój tekst do niedzieli i jeśli ktoś pragnie się dołączyć to coraz mniej czasu. W niedzielę o 24.00 zamykamy zgłoszenia. Dzięki niewielkiej objętości tekstów, zapewne jeszcze w poniedziałek będą wyniki :)
Anonim
24.07.2015
ok, ja wrzuciłem o sołtysie
Akwus
25.07.2015
No pewnie, dajmy na raz wszystkie tematy! Jak nie było mnie pół roku, to teraz od razu wystartuję w siedmiu :D
Ronja
26.07.2015
Hej. Nigdy nie pisałam opowiadań jednak temat sołtysa, który zabił swoją teściową, ponieważ zgniła mu przez nią kapusta tak mnie zainspirował, że pokusiłam się o stworzenie jednego :). Czy można jeszcze dołączyć do zabawy i gdzieś to opowiadanko wrzucić?
Slugalegionu
26.07.2015
Pewnie, tu nie ma lepszych i gorszych: )
Ronja
26.07.2015
Opowiadanie mam dodać przez zakładkę "dodaj opowiadanie", nie tutaj, tak? Czy trzeba je jakoś specjalnie zatytułować? Aby było wiadomo, że odnosiłam się do tego tematu i nie podkradłam pomysłu Filipazkonopii? :) Przepraszam, że tak wypytuję ale pierwszy raz będę coś wrzucać na taką stronkę.
Slugalegionu
26.07.2015
Tak, trzeba dać jako opko, a co do drugiego pytania to nie jestem pewien, ale chyba trzeba wpisać do tytułu "Bitwa Literacka": )
Ronja
26.07.2015
Dziękuję bardzo :)
Slugalegionu
26.07.2015
Nie ma za co: )
Akwus
26.07.2015
Może się zdarzyć, że jednak będę miał opóźnienie :( Pół nocy i dnia na tronie skłania do czytania, ale zupełnie nie do pisania :(
Drassen Prime
26.07.2015
Dobra, Akwus, nawet bez weny nas przebijesz XD
Akwus
29.07.2015
Tu nie chodzi o wenę, tu chodzi o wędrówkę pomiędzy łazienką i sypialnią :(
Od sobotniej nocy męczyło mnie zatrucie pokarmowe/srakowirus - dziś pierwszy dzień w pracy wreszcie jestem, więc zakładam, że wieczorem będę mógł usiąść do pisania :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji