Pomocy PLS

Zutarianka
15.05.2016
Hej mam problem. Chciałabym ustawić sobie zdj profilowe na opowi.pl, ale nie moge, nie wiem jak. Zaglądałam tyle razy do ustawień ale nie wiem. Jakby co to jestem przeważnie na tablecie.
Nuncjusz
15.05.2016
Chyba PSL
PLS nie słyszałem o takiej partii ;]
Nuncjusz
15.05.2016
Spytaj Admina
Ginny
15.05.2016
Naciskach na dotychcaszowe zdjęcie. I następnym razem napisz np. na Pitoleniu.
Nuncjusz
15.05.2016
ale dobrze, że zaznaczyła że na Opowi.pl bo za chiny byśmy nie wpadli gdzie
Snulibyśmy niepotrzebne domysły, może na Facebooku może gdzie indziej a tak mamy jasność
Dziękujemy Zutarianko! :)
little girl
15.05.2016
haha :')
60secondsToDie
15.05.2016
Ja sie zastanawiam, czy jestes az tak niesamodzielna, ze nie mozesz poswiecic kilku chwil na odswiezenie strony, sprawdzenie, czy obrazek jest odpowiedniej wielkosci, czy ponowne uruchomienie komputera/telefonu. To bardzo proste czynnosci, nie musisz od razu srac watkami po forum, tutaj nikt ich nie usuwa, przynajmniej nie czesto, jest syf i bajzel, trzeba sie troche ogarnac i nie pytac o byle gowno.
Nie mam ochoty tlumaczyc prostych rzeczy, bo to tak proste, ze sie nie da.
60secondsToDie
15.05.2016
*albo tablet uruchomic
Zutarianka
15.05.2016
Spoko jeśli nie chcesz tłumaczysz to po jaki gwint komentujesz?! No WTF?!
Nuncjusz
15.05.2016
i jeszcze się srasz księżniczko? No to wy###j stąd w podskokach gówniaro
60secondsToDie
15.05.2016
Dlaczego kazdy ma o to bol, ze ktos, komu cos nie pasuje, mowi to otwarcie? Moja opinia, osobista jak szczoteczka do zebow, ale mam prawo ja wyrazac. Patrzcie, mam swoja szczoteczke. O chuj robisz afere?
Grubas
15.05.2016
Minutko, niestety ale u dzieci w wieku od 8-10 lat to typowe.
Ginny
15.05.2016
Haha xD
Ginny
15.05.2016
A zaraz będzie: przecież ja mam 31 lat -'-
Ekler
17.05.2016
Ty chora pojebko, jakim cudem przyszło Ci do tego pustego łba, że kogokolwiek interesuje Twoja opinia, że postanowiłaś ją "wygłosić"
jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie Ci taki debilny pomysł do głowy, to zanim zaczniesz pisać, porządnie pierdolnij się tą klawiaturą, którą masz przed sobą w głowę, póki sobie nie wybijesz tego pomysłu z czaszki, ewentualnie nie zepsujesz klawiatury i z przyczyn technicznych nie będziesz się z nami mogła podzielić swoją CENNĄ OPINIĄ. W dupie każdy ma co sobie myślisz. A i jeszcze jedno... zanim mi odpowiesz "Moja opinia, osobista jak szczoteczka do zebow, ale mam prawo ja wyrazac. Patrzcie, mam swoja szczoteczke."

Bando dzikusów...kiedy w końcu zrozumiesz, że nie podchodzi się do obcego człowieka i nie daje się mu w mordę na ulicy...bo to po prostu nieładnie?
60secondsToDie
17.05.2016
Faktycznie, jak ja mogłam w ogóle o tym pomyśleć! Opinia, jaka opinia, przeca ja cicho siedzę!
Akwus
17.05.2016
Ekler +1
Ekler +1
Chodzi o to,że nienawiść nie jest poglądem. Jest różnica pomiędzy tym jak powiesz:
"Uważam,że nie powinnaś tworzyć wątków,które zaśmiecają forum, a zmiana zdjęcia jest bardzo prosta i nie powinnaś mieć z tym problemu", czy
"Na prawdę jesteś taka głupia,że nie umiesz zmienić zdjęcia?? To przecież taka łatwizna,że każdy głupi to potrafi". Także ten. Dla wygłaszania swoich poglądów tak. Dla chamstwa i nienawiści nie :(

W wersji mobilnej wystarczy nakliknąć na kwadracik, w którym się go umieszcza i wygrać opcje folderu, w ktorym masz zdjęcie, jeżeli masz je już w pamięci telefonu lub opcje aparatu, jezeli chcesz je dopiero zrobić. Proste,ale ja też się czasem ggubię w takich łatwiznach, także mogę zrozumieć :) szkoda, ze na tej stronie nie ma jakiegoś podstawowego komunikatora. Można by było wtedy spytac jednej osoby i nie zasmiecac forum. Albo jakby na forum były zakładki, byłby chociaż porządek. W sumie ta druga opcja nie jest trudna do napisania w zwykłym notatniku...
Przepraszam za błędy, telefon :(
60secondsToDie
17.05.2016
Ach, więc to jednak nie ironia.
W takim razie powiem, że tak czy inaczej swoją opinię wygłaszać będę, bo jest moją własną. Jeżeli kogoś to nie obchodzi, jeśli nawet nikogo to nie obchodzi, tak jak mówisz, to co obchodzi to mnie? : D Ja piszę, bo uważam to za temat do śmiechu, taką właśnie osobą jestem, niereformowalną, lubię mieć chamski ubaw. Taki charakter.

Część postów została ukryta (17)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Nuncjusz
18.05.2016
+5 do Jareda ;)
60secondsToDie
18.05.2016
"Ty chora pojebko" zabrzmiało tak komicznie, że nie śmiałabym się za ten zabawny "przytyk" rzucać : D
60secondsToDie
18.05.2016
I, rany boskie, ja upubliczniłam swoje zdanie, nie kazałam nikomu spierdalać, a tutaj minidrama, i wyzywanie od pojebek, i lincz : DD "Chora pojebka" jednak poprawiła mi humor.
Dziękuję za owocną dyskusję, +10 punktów do rozdziału dla każdego :B
Neurotyk
18.05.2016
60, ja ciebie nie linczuję, bo co to za sens byłby? Po prostu staram się zachować tak, jak się zachowuję na co dzień, więc, cóż, powodzenia wszystkim na naszym portalu :)
Grubas
18.05.2016
Jezu Przenajświętszy. Widzisz i nie grzmisz...
Koleś pierdolnął wykład, o nienawiści, stosując przy tym więcej nienawiści, niż ja pisząc dissa. R.I.P poczucie sprawiedliwości [*]
Angela
18.05.2016
Dobra dosyć tego.
Neurotyk, nie zaperzaj się tak, to tylko nastolatka i przypisane jej wiekowi pozy. Przejdzie jej.
60, przestań robić z siebie na siłę wredne babsko. Co niby miałoby Ci to dać? Orginalność?
Zauważalność? Bezsensu.
60secondsToDie
18.05.2016
Dobra, to jak rozmowa ze ścianą. Twój argument to wiek, jakże oryginalnie. Jakbym miała 30 lat i takie podejście, to co?
Nie robię z siebie wrednego babska, tylko taka jestem. Radzę to PO PROSTU, najzwyczajniej w świecie zaakceptować, w końcu jestem tylko nastolatką, może mi się jeszcze przykro zrobi i pójdę do mamy.
60secondsToDie
18.05.2016
Jak za 20 lat wam pierdolnę jakimś tekstem podobnym do teraźniejszych, to będę infantylna? Niereformowalna? Cokolwiek?
EFita
18.05.2016
Jakbyś miała 30 lat i tak się zachowywała, to ludzie uznaliby cię za nieorzystosowaną chamówę i tyle. Masz czternaście lat, więc przebaczają ci ze względu na wiek.
ausek
18.05.2016
Tak sobie czytam i... 60 ja kiedyś też byłam buntowniczką, ale życie potrafi tak dokopać, że zmienia człowieka i jego podejście do spraw, które uważał za nienaruszalne, niezmienne. Za 10 lat będziesz inna, dojrzalsza, a co najważniejsze sama będziesz śmiać się ze swoich obecnych zagrań. ;)
Angela
18.05.2016
Kochana ale nie masz 30 i na twój dalszy rozwój i charakter w przyszłości, będzie miało wpływ wiele czynników. Nic nie jest stałe, bo nawet skały się kruszą. Niestety Twoje zaprzeczanie i złość tylko to potwierdzają : ) Trzy głębokie oddechy, zanim zaczniesz znów kląć : )
60secondsToDie
18.05.2016
To niech przestaną przebaczać. Nie popłaczę się, nie zabiję, nie pochlastam, nie zejdę na zawał. Wiek niczego nie usprawiedliwia :]
Grubas
18.05.2016
Świat jest taki, że każdy machnie na wszystko ręką, bo jego to nie dotyczy. Ciekawe ile osób zachowywało się tak samo jak było w wieku moim, czy 60. Zapomniał wół jak cielęciem był? :v
60secondsToDie
18.05.2016
Przyszło wam może do głowy, że przeżyłam już kilka rzeczy, które zmieniły mnie wystarczająco? Nie? To szkoda.
Angela
18.05.2016
Gruby, ja nie zapomniałam, nadal duchem jestem młoda : )
60 każdy przeżył. Z pewnością nie Ty pierwsza i ostatnia. Ale kupa lat jeszcze przed Tobą i sporo do przeżycia, no chyba, że zamierzasz zejść przedwcześnie.
EFita
18.05.2016
Grubasie - ależ ja nie mówię, że byłam lepsza i to jakość nastolatek spadła. Gdybyś widział moje wypełnione buntem pamiętniki, ho, ho!
Ludzie niestety lubią sobie wmawiać, że są tym indywidualnym przypadkiem, że inni są chamscy i wredni, ale ja... No ja po prostu jestem sobą!
60secondsToDie
18.05.2016
Jestem sobą, będąc chamską i wredną, na tym poprzestanę, nie mam najdrobniejszego zamiaru zwierzać się obcym ludziom z osobistych, życiowych doświadczeń, które uczyniły mnie taką, a nie inną.
Mam nadzieję, że się NIE zmienię, nie chcę za parę lat kłócić się z czternastolatkami i ich reformować, bo mnie to nie obchodzi, niech sami do tego dojdą, może się zmienią, a może nie.
60secondsToDie
18.05.2016
Zamierzam zejść wtedy, kiedy przyjdzie pora, którą wyznaczę sobie indywidualnie.
Angela
18.05.2016
Pozwalam sobie pisać do Ciebie bo już zajmowałam się takimi przypadkami i tu Cię rozczaruję, Twój nie jest w żaden sposób wyjątkowy. Kiedy mój syn za cztery lata wyskoczy z czymś podobnym, potraktuję go tak samo jak Ciebie, z przymrużeniem oka i pobłażliwie. Pamiętaj, oddychaj głęboko.
Dobrej nocy Złośnico ; )
EFita
18.05.2016
Angelo, cii, ty nigdy nie miałaś wrażenia, że jesteś oryginalna, chociaż twoje zachowanie było do bólu sztampowe? Taki wiek, wszyscy to przechodzimy i nie ma co udawać, że akurat my byliśmy inni ;)
60secondsToDie
18.05.2016
Eee? Czy ja gdzieś napisałam, że jestem wyjątkowa? Wszyscy jesteśmy tacy sami, wy tacy sami jak ja i ja taka sama jak wy, jak moi rówieśnicy, jak WASI rówieśnicy, jak Barack Obama, jak ktokolwiek. Każdy z nas ma marzenia, myśli, sny, każdy coś, niczym się w tym względzie nie różnimy. Nikt nie jest wyjątkowy, tylko tak nam się wydaje. I wam się wydaje, że każdy może się zmienić, a tutaj wyjątkowość nie ma nic do rzeczy. Indywidualna sprawa.
Dobranoc.
Jared
18.05.2016
4/10, ale może się rozkręci. :)
Angela
18.05.2016
Nie, ja byłam klasyczną do bólu nudziarą, ale to właśnie do mnie znajomi przychodzili po pomoc, czy radę. Jestem typową matką polką i żyję w myśl zasady " wszystkie dzieci nasze są" : )
Poza tym 60 uroczo się złości.
Ekler
18.05.2016
Jared kumplu :D
60secondsToDie
18.05.2016
Ooo, dziękuję : DDD
Jared
18.05.2016
Siema Ekler, kopę lat :D
Ekler
18.05.2016
Odwaliło się coś, co warto czytać :D?
Jared
18.05.2016
Chłoooopie :D
Ekler
18.05.2016
To się biere! zet wu
EFita
18.05.2016
Angela - ja byłam buntoffniczom buntoffniczkom. Glany, czarny ciuch, włosy raz normalne raz tęczowe i cięta riposta. I oczywiście Oryginalna Osobowość! Nie mieliśmy wtedy tak łatwego dostępu do Internetu, więc defetyzm siałam wśród znajomych ;)
60secondsToDie
18.05.2016
Nienawidzę glanów, za dużo osób je nosi. Szczególnie te w kwiatki są obrzydłe, podróby. Błe.
Angela
18.05.2016
To zazdroszczę, ja nawet gdybym chciała nic by z tego nie wyszło. Starzy by mnie w szafie zamknęli,
60 - japonki leprze, zwłaszcza zimą : D
Ekler
18.05.2016
ech ech co za wymiot tutaj powstał...
skrytykowałem...wypowiedź, postawę - nie człowieka. W przerysowany i wulgarny sposób, bo autor takim językiem też się posługiwał.
Nie mam do Ciebie, nic jako do osoby - po prostu powiedziałaś
coś debilnego z tą szczoteczką, "własną opinią"
PS
czyim kontem jest EFita? bo wygląda jakby powstało specjalnie do tego wątku? Żadnych opowiadań, żadnych komentarzy... tylko cztery posty na forum na dodatek - właśnie w tym wątku.
Ekler
18.05.2016
Angela, czemu maszt taki smutny avek :/ ?
60secondsToDie
18.05.2016
Nie będę się powtarzać. Powiedziałam, co miałam, nie mam nic do nikogo, póki go wystarczająco nie poznam, albo nie zobaczę, co sobą reprezentuje w pełnej okazałości.
60secondsToDie
18.05.2016
EFita mi kogoś przypomina, ale z drugiej strony nie wiem.
Angela
18.05.2016
Skoro stworzyła nowe konto to raczej się nie przedstawi.
Bo noszę żałobę, i tak mi jakoś odjebało.
EFita
18.05.2016
60 szczerze, to nie mam pojęcia, czy to były glany, martensy, sztyblety, czy co tam jeszcze jest czarne i ma sznurowadła :)

Ekler - zarejestrowałam się godzinę temu. Chcę poznać ludzi - rozmawiam :) Jutro spróbuję wstawić opowiadanie, żebyś miał pewność, że nie przyszłam tu tylko dla gadania ;)
Ekler
18.05.2016
@Angela bardzo mi przykro i najszczersze wyrazy współczucia. Jakkolwiek to zabrzmi to głowa do góry ;)
Angela
18.05.2016
Dziękuję, ten avek nie miał na celu zbieranie kondolęci. Kiedy wycofywałam się z opowi na jakiś czas, trzy tygodnie temu, umieściłam go w celu uniknięcia pytań, bo takie tematy raczej ludzi krępują.
Ale wróciłam, bo gdzie mi będzie lepiej niż w moim kochanym wariatkowie.
Angela
18.05.2016
EFita w takim razie witamy serdecznie : )
Neurotyk
18.05.2016
Naprawdę już nie miałem tu nic pisać, bo powiedziałem prawdę wcześniej, ale tylko jedno pytanie do Ciebie, 60: poznałaś tego użytkownika, co broniłaś Nuncjusza przed nim (wiesz, on do Nunka "kolego", Ty o wieku, że Nuncjusz jest starszy, bluzgi), że wulgarnie odzywałaś się do niego? Po prostu jestem ciekaw, czy go poznałaś, czy może on cię krzywdził, jestem ciekaw.
Heh, aż się przykro zrobiło, bo glany noszę xD Ale glany to tylko zwykłe buty, nie mniej nie więcej. Dyskutujcie dalej, już się nie wtrącam xD
60secondsToDie
18.05.2016
Nie naskakiwałam na niego, tylko na to, co sobą reprezentuje, tę upublicznioną cząstkę :]
Okropny
18.05.2016
Jakie historie, jakie dramaty! myślałem, że jak elenawest, moni i magda1906 pójdą precz (a ja będę zbyt zajęty) to będzie spokój XD
60secondsToDie
18.05.2016
Sory, że przeżyłam kataklizm.
Neurotyk
18.05.2016
Nie naskakiwałam na niego, tylko na to, co sobą reprezentuje, tę upublicznioną cząstkę :]

Bez komentarza, miłej nocy 60 :)

Tek z innej beczki:

Może jeszcze wstawię coś, xxEC o ciekawych rzeczach rozmawia, to może coś w tym kierunku, ale nie wiem, jak wena będzie to napiszę:0
Neurotyk
18.05.2016
Napisałem wierszyk, można czytać albo nie, bo mnie to mało obchodzi :)
T. Weasley
18.05.2016
Wracam po edukacyjno - bierzmowanej przerwie, wchodzę na pierwszy lepszy wątek, a tu takie dramaty! A już myślałam, że podczas przerwy w serialu będę się nudzić :)
Grubas
19.05.2016
T. Weasley Tu nie sposób się nudzić ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji