detektyw prawdy
14.09.2016
Co byście powiedzieli na ,,losowanie" opowiadań? Wyglądałoby to mniej-więcej tak:
https://zapodaj.net/5a77a0da71bff.png.html
Pozdrawiam.
Nuncjusz
14.09.2016
nie rozumiem
Ant
15.09.2016
Wy też macie na czarno wszystkie linki? A co do losowania to nie wiem czy ma to sens
detektyw prawdy
15.09.2016
ja nie mam.nie wiem,dla niektorych mozna cos takoiego zrobic.jak sie ma ochote przeczytac byle-jakie opowiadanie..
Ant
15.09.2016
Na tym obrazku co zamieściłeś masz czarne linki. U mnie są bordowe/czerwone
Nuncjusz
15.09.2016
no ale kto miałby to zrobić? Chyba tylko admin a z nim raczej się nie dogadasz, zwłaszcza, że taki gadżet jest najmniej potrzebny w przeciwieństwie do innych, znacznie ważniejszych spraw, których nie wprowadza albio wprowadza w ślimaczym tempie
O ile dobrze zrozumiałem, chodzi o dodatkowy przycisk "Losuj"
totalny bzdet niczemu nie służący
Nuncjusz
15.09.2016
Takie rzeczy, to można robić, jak strona jest juz w pełni funkcjonalna i przyjazna użytkownikowi, bo to rodzaj kwiatka do kożucha, który nawet rękawów nie ma doszytych
Nuncjusz
15.09.2016
albo inne porównanie
znajdujesz biednego wyczerpanego człowieka i pierwsze co robisz zamiast go napoić i nakarmić, to robisz mu pedicure paznokci u stóp
Marethyux
15.09.2016
Zmienianie tej strony na lepsze dużo nie da. Powoli przestaje się dziwić Adminowi o jego nieobecność :D
Nuncjusz
15.09.2016
dużo da, admin jest obecny na stronie
może ty sobie zniknij, bo chyba masz na to ochotę
Marethyux
15.09.2016
Tak bardzo obecny, że nie reaguje na nic, co się tu dzieję? Gdyby reagował, już wczoraj dostałbyś bana.
Marethyux
15.09.2016
A wątki z forum szło by usuwać.
Tyle z jego obecności
Shiroi Ōkami
15.09.2016
Admin reaguje :) Może i nie jest ty 24h na dobę, ale jak mu się coś zgłosi, interweniuje po cichu.
Nuncjusz
15.09.2016
on reaguje tylko na zgłoszenia, trzeba było mnie zgosić a nie sadzić się jak głupia gęś
część wątków została przez niego usunięta
może skupmy się na jednym wątku a nie w dwóch gadajmy o tym samym?
Marethyux
15.09.2016
Ale gdyby stworzył możliwość usuwania tych głupich wątków największy problem by zniknął. A takie interweniowanie to jak zbieranie jednego śmiecia co kilka godzin podczas sprzątania.
Nuncjusz
15.09.2016
No zgadza się, apelujemy o to od dawna, niestety, na tej stronie praktycznie nic nie idzie usunąć
Marethyux
15.09.2016
Niestety póki tak jest, śmieciowe wątki będą, nie ważne co napiszecie w jednym z nich. Meh... Po prostu nie rozumiem tego produkowania się, denerwowania siebie i innych, po to by niczego nie zyskać...
Nuncjusz
15.09.2016
O boże...
Nie tyle mi chodziło o śmieciowy wątek, który przecież już i tak powstał, czyli mleko się rozlało, tylko chodziło mi o jej postawę w stosunku do grzecznej Shiroi
No i po prostu nerwy mi już puściły - typowe tepactwo, ma na głównej same śmieciowe wątki, mogła użyć jakiekolwiek, na forum wątków od groma w tym specjalne na takie okazje, nie ona koniecznie musi założyć nowy wątek bo przeciez jej wolno i nikt nie ma prawa cokolwiek jej powiedzieć
Wydaje mi się raczej, ze chodziło jej o zwrócenie na siebie, za wszelką cenę uwagę i na jej opko, którego nie mogła się doczekać aż się ukaże, taka forma, prymitywnej, chamskiej i egoistycznej reklamy samej siebie
Efekt? Gównoburza, dwa razy dodane to samo opowiadanie, na które nikt nie poświoęcił odrobiny uwagi, no może poza mną
Czyli efekt zerowy a dyskusja dalej trwa, nie wiem po co
detektyw prawdy
15.09.2016
Ant no to ciekawe.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji