Prima aprilis i "nowe" logo Opowi. Czy mogłoby zostać na stałe???

Neurotyk
dwa lata temu
Logo jest raczej żartem Admina, ale kto Go tam wie!

Mi podoba się bardziej niż stałe logo.

Co o nim myślicie?

BAJ

Nuncjusz
dwa lata temu
mi też się podoba
bardziej fantazyjne
Neurotyk
dwa lata temu
Tak, chociaż stare miało więcej "klasy" w sobie i będzie podobało się klasycystom...

Tak samo – wolę nowe.

Nuncjusz do Admina:

"Panie adminie
powstał wątek, w którym byśmy chcieli przedyskutować nowe logo Opowi, to co jest w tej chwili, to które Pan zapewne uznał za żart, a który być może mógłby takim pozostać
Prosze obserwować naszą dyskusję
http://www.opowi.pl/forum/prima-aprilis-i-nowe-logo-opowi-czy-w809/";
fanthomas
dwa lata temu
Może być. Zawsze to jakaś odmiana.
Karawan
dwa lata temu
Pan Nuncjusz być może pamięta śledzie pakowane w Trybunę czy inny Dziennik. Smakowały wcale nie gorzej, a może nawet lepiej. Optycznie logo sympatycznie intrygujące ze względu na wnętrza litery"o", ale może to tajna kamera Wielkiego Brata?
pasja
dwa lata temu
Trochę styl się gryzie z innym stylem liter wokół. Jak zmienić to już całą szatę. Ale to jest tylko moje zdanie. Karawan ma rację oczy, a między nimi nos na kwintę.
Karawan
dwa lata temu
Trudno się dziwić owej kwincie - wszak teksty nie napawają nadzwyczajnym optymizmem ;)
pasja
dwa lata temu
Wiem, że do mnie pijesz Acanie...więc zdrowie za optymizm buteleczką okowity.
Leukemia
dwa lata temu
Mi się podobało poprzednie.
Neurotyk
dwa lata temu
Na dole jest małe szare... Można powspominać :)
Neurotyk
dwa lata temu
Podsunę Adminowi myśl: Logo "tradycyjne" można zostawić na stronie głównej, forum, etc, zaś nowe, fantazyjne logo mogłoby wyświetlać się w miejscu głównego tylko na wybranych stronach, kategoriach, np. kategorie "dla dzieci", "śmieszne", "fanfiction". W ten sposób fantazyjne logo wyróżniałoby cześć serwisu nastawionego na luźne opowiadania, opowiadania dla dzieci, zabawne.

Logo tradycyjne nadal podkreślało by "kompromis" w pozostałej części serwisu.
Neurotyk
dwa lata temu
Pomyślcie: klikacie w kategorię albo w utwór z kategorii "zabawne" i widzicie inna wersją loga podkreślającą charakter kategorii.

Tym samym można pokreślić kategorię horror czarnym logiem Opowi z czcionką rodem z horroru, ociekającą krwią.

SF można pokreślić fioletowym logiem z czcionką typową dla nowoczesnego, abstrakcyjnego kroju.
Nuncjusz
dwa lata temu
Od tego fantazyjnego loga, wolałbym Shouta na stronie
fanthomas
dwa lata temu
Ciekawy pomysł z tymi różnymi logami.
Neurotyk
dwa lata temu
Dzięki. Podobny pomysł (okrojony, bo nie we wszystkich kategoriach i nie w przypadku wyświetlania opowiadania, ale tylko na stronie zbiorczej kategorii ) wykorzystałem w portalu, którego budowa powoli dobiega końca.
Nazareth
dwa lata temu
Fajne, może zostać ;)
Nuncjusz
dwa lata temu
na digarcie takie logo dzisiaj dali :)
http://www.digart.pl/data/logo/2vi5qx1.gif
Neurotyk
dwa lata temu
Pomyslowy Gif
Nuncjusz
dwa lata temu
Zrobił go jeden z userów...
Neurotyk
dwa lata temu
Trochę pracy w GIMPie. Jeżeli ktoś nie zna się – miesiące nauki.
Pan Buczybór
dwa lata temu
Wolę stare.
Beznadzieja
dwa lata temu
O jeżu nie! Straszne jest, bardzo mi się nie podoba, wolałam stare. Bardziej minimalistyczne i te sprawy, prostota jest bardzo git w sprawach takiej grafiki, no tego. Ja przynajmniej tak uważam.
Beznadzieja
dwa lata temu
*jezu miało być... Chociaż jeżu brzmi spoczi.
Leukemia
dwa lata temu
O, jest już stare
Neurotyk
dwa lata temu
Stare, ale jare :)
D4wid
dwa lata temu
Czyli jednak admin nie umarł
Leukemia
dwa lata temu
Sadzić, palić, zalegalizować.
Neurotyk
dwa lata temu
Juz taki chlopak mówił to samo - wyjeżdżając z Ned. 2 tyg temu zostawilem go na w stanie "na skraju przepaści". A jak zaczynaliśmy pracę byl żywy, fajny.

Inny kolega zszedl z krainy realności w pracy. Kokaina. Pozbierali go i może cos jeszcze z niego będzie. Oby. A byl bardzo wrażliwy- narkotyki pomagały mu odlecieć no i odleciał- prawie w worku do Polski.
Neurotyk
dwa lata temu
Ale co do prawa jestem za - kazdy powinien miec prawo polknac i cyjanek- chcącemu nie dzieje sie krzywda.
Leukemia
dwa lata temu
Marihuana to nie narkotyk
Neurotyk
dwa lata temu
Zapraszam po Swietach do Holandii pójdziesz ze mną do kofiku kupimy marihuany do wyboru do koloru i sama po jakims czasie mi powiesz co sądzisz. Tam masz wiekszy wybór, dostępność i po tak myślę miesiącu mogłabyś ocenić czy nie uzależnia i jaka jestes po 3 tyg ciągu
Leukemia
dwa lata temu
Okej
Neurotyk
dwa lata temu
Musisz byc pelnoletnia albo skończone 16 lat i pozwolenie od rodziców. Będziesz tam pracowała- palila zioło po pracy.
Nuncjusz
dwa lata temu
Ty pedofilu :c
Okropny
dwa lata temu
Ha!
Neurotyk
dwa lata temu
:)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji