Przepraszam.

Slugalegionu
20.10.2015
Chciałem was wszystkich przeprosić za moje zachowanie. Tylko tym razem bez adwokatów, okej? Opinie w stylu "Nikomu nie zaszkodziłeś" są głupie, gdyż było inaczej. Na razie tak krótko, ale jutro dam pożądne przeprosiny.

Na teraz w szeczulności przepraszam:

Tych, którzy znalezli się na liście Efrii.
Samą Efrię.
Uczestników pamiętnej Bitwy.

Oraz w jeszcze większej szczególności:

Niemampojęcia.
Angelę.
Raz jeszcze Efrię.
Niemampojecia96
20.10.2015
Nie noszę w sobie żadnych żali ni też negatywnych obciążników, wysyłam ci uśmiechy i nie biczuj : *
Angela
20.10.2015
Mi nerwy przejdą na póżniej do jutra, więc wyluzuj. Przynajmniej coś się działo : )
CrazyMaster
20.10.2015
Ło co chodzi?
Efria
20.10.2015
Dziękuję, ja również już nie niosę ze sobą żadnych żali, cieszę się, że zrozumiałeś i przeprosiłeś, mam nadzieję, że nie będziesz już musiał więcej przepraszać :) Taki drobny gest, jest dużym gestem. To się liczy.
Numizmat
20.10.2015
Ja tam się w sumie bardziej zdziwiłem niż zdenerwowałem :)
Niemampojecia96
20.10.2015
A co tu wgl się nawywijały za kozły? Tzn. co Uniżony uczynił?
Efria
20.10.2015
Ja polecam, aby zapoznać się z tematem przeczytać Dyskusję o niczym, od mojej dłuższej wypowiedzi, oraz tekst sługi z moim komentarzem. Jeśli ktoś chce wiedzieć, ale no... moja prośba zostaje ponowiona w dyskusji, więc tutaj nie będę pisała.
DeadHuman
20.10.2015
Wg mnie powinieneś nie robić nic, za co później musiałbyś przepraszać. Postaraj się ;)
MrJ
20.10.2015
Mnie w sumie zawsze dziwił system przepraszania. Ja jakoś jestem za ponoszeniem konsekwencji, ale jednocześnie nie zmienianiem swojej racji. Mimo to, miło, że potrafisz przyznać się do błędu
Niemampojecia96
20.10.2015
Zapoznałam, Efria jesteś wzruszająco uczuciowa. Ja sądzę, że Uniżony czasem jakiś przewrót zrobi, stanie na rękach, skok przez kozła, myślę, że trzeba ze stoickim spokojem przyjmować jego akrobacje, kątem oka podziwiając ten wf, tak wiecie, ja na wfie nie ćwiczyłam nigdy, ale popatrzeć - lubiłam.
Lady_Makbet
21.10.2015
Uczymy się na błędach, tylko ten ich nie popełnia kto nic nie robi - to było tak optymistycznie, a teraz serio. Najważniejsze, że starasz się wyciągać wnioski ze swojego zachowania. I pomijając, tych których obraziłeś tutaj pomyśl o tych, których obrażasz na codzień i zastanów się jak oni się czują.
Nie wierzę, w to że swoje złości wyładowujesz tylko i wyłącznie tutaj.
Przemyśl to.
KONIEC
Slugalegionu
21.10.2015
Lady ~ wyładowuję się tylko tutaj, bo to Internet więc generalnie mało mi się stanie. Zwłaszcza przy sami-wiecie-jakim adminie.
MrJ ~ No, zgadzam się co do tego, że konsekwencje są lepsze, ale nie z tym, że mam nigdy nie zmieniać poglądów. Zresztą nawet gdyby, jak miałoby to wyglądać na Opowi?
DeadHuman ~ Postaram się, ale generalnie zawsze robię to, co uważam za słuszne.

No, na razie to wszystko: )
Rasia
21.10.2015
Uroczy gest, na dłuższą metę zapewne nikt nie będzie żywić urazy ;)
Lady_Makbet
21.10.2015
Nie wiem ile masz lat ale czasami odnosze wrazenie ze pisze do nas maly niestabilnie emocjonalny chlopczyk ktory wciaz bladzi jak dziecko we mgle i ciagle czegos szuka..
Slugalegionu
21.10.2015
Lat mam siedemnaście, po prostu jestem niedojrzały, ale niektórzy tego nie widzą.
Lady_Makbet
21.10.2015
Ja to zauwazylam. Nie lubie mezczyzn ktorzy sa niedojrzali zwlaszcza gdy sa to mlodzi mezczyzni. Ja wiem kobieta dojrzewa szybciej od faceta. Nie mniej jednak to na barkach faceta spoczywa ODPOWIEDZIALNOSC
Angela
21.10.2015
Lady_Makbet, siedemnaście lat ( wybacz Sakal) to jeszcze nie facet. Krew buzuje, hormony szaleją, pryszcze się robią, jak tu nie być sfrustrowanym?
Efria
21.10.2015
A moim zdaniem to trochę jak z okresem. Kobiety to przechodzą raz w miesiącu, a faceci na konkretnym etapie życia. Tylko, że jak to mają w zwyczaju - panikują i wyolbrzymiają.
MrJ
21.10.2015
Nie lubię stwierdzenia, że kobiety dojrzewają szybciej. Lady nie wiem ile masz lat, ale mam wrażenie, że nie masz do czynienia ze zbyt dużym odsetkiem młodzieży. Wszyscy głupieją, kobiety i faceci, wszystkim szaleją hormony, każdy nie wie czego szuka. Sakal to jeszcze gówniarz, mimo, że ledwo dwa lata młodszy ode mnie, ale nie powiedziałbym, że jest niedojrzały aż tak. Raczej podkreślanie takich statusów, że kobiety są doroślejsze jest niedojrzałe.
Lady_Makbet
21.10.2015
Fakt kontakt z mlodzieza utracilam w momencoe gdy przestalam pracowac w szkole z banda gimnazjalistow. Przyznaje nie zawsze wiem czego chce ale wiem czego nie chce. A to jest moim zdaniem duzo bardziej wazniejsze. Hmm Sakala cechuje przerosniete ego prowadzace do nikad.
MrJ
21.10.2015
Jak połowę tej strony. Skromnych tu raczej ze świecą szukać. Oczywiście najbardziej zadufani w sobie nie wytrzymali za długo ze mną, ale cóż, pomińmy tą sprawę. Do czego dążę, gdybyśmy nie mieli pewności siebie, nikt by tu nie publikował. Oczywiście jest kilka osób, które twierdzą, że piszą gorzej niż w rzeczywistości, ale skromności to ja w tym nie czuję.
Ichigo-chan
21.10.2015
"Oczywiście najbardziej zadufani w sobie nie wytrzymali za długo ze mną" Dobrze że został chociaż autor fantastyczny
Angela
21.10.2015
MrJ naprawdę taki straszny jesteś? Jakoś nie zauważyłam : )
MrJ
21.10.2015
Mniej więcej to o czym mówi Ichi, choć już kilka razy tłumaczyłem, że chodzi mi o gatunek, który piszę, ponieważ nie lubię słowa fantasta lub fantastyk. A straszny, tylko z wyglądu. Chyba, że mnie ktoś wkurzy, ale żeby tego uniknąć rzadko się udzielam na Opowi obecnie. Cóż, jak wnioskuje po komentarzu Ichi, wcale słusznie.
Ichigo-chan
21.10.2015
Wcale niesłusznie
Inni są dla Ciebie mili
A Ichi zasadniczo też po prostu żartuje
Współistnienie. Mogę podesłać link do definicji.
Czemu my się tak nie lubimy, co?
xnobodyperfectx
21.10.2015
Nie wiem co mnie podkusiło, ale weszłam tutaj, po meeeegaaa długiej przerwie. Dorzucę swoje pięć groszy, w końcu nie byłabym sobą gdybym tego nie zrobiła.

Sakal jest niedojrzały, ja też, Mrj również, mój kolega z klasy też! Hej ludzie, powiedzcie mi najpierw co znaczy w waszej opinii "dojrzały". Osobiście, mną dość często grają emocje, straszna wada, jak się wkurzę to się robię momentalnie upierdliwa i przysłowiowa głupia. (już nie polemizujmy czy normalnie też jestem)
Idąc danym tokiem jaki został wyżej przedstawiony, możemy dojść, że każdy jest niedojrzały. Na opowi są osoby dość... Hmm... Trudne. Tak, mówię tu również o sobie. Znajduje się tu głównie wyrzutkownia społeczna, która chce znaleźć ujście dla swoich emocji, dla swojej twórczości. Ten serwis już od dawna został spisany na klęskę, jak widać nawet po odejściu tych "najbardziej toksycznych, głupich, awanturujących", dalej panuje bałagan, bajzel.

Ja ogólnie wychodzę z przekonania, że nie lubię gdy poprawiają mnie osoby, które robią nawet głupie błędy ortograficzne. Sorry Sakal, ale "szczegulnie'... Rozumiem, są te wszystkie "choroby", ale jest i również czerwony szlaczek, który podkreśla pewne wyrazy i nie! Wcale to nie jest element dekoracyjny.

Polecam się zająć swoim własnym życiem osobistym w przypadku kolejnej wojenki, poważnie. Od kiedy poszłam do liceum moje życie towarzyskie ruszyło do przodu, jakby je Pudzian kopnął. Nowe znajomości, miłostki, problemy, spotkania, zadbanie o swój wygląd, o naukę. Wczoraj z braku laku weszłam tu, nie powiem, śmieszy mnie czytanie tego.
"Jak to ją śmieszy, jak sama jedną zrobiła wojenkę?!"- hej, wiem o tym, pamiętam i jest mi głupio za nią. Była śmieszna, niedojrzała, a ja znowu poleciałam z hejtem przez swoje uczucia. Ale serio, to mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg, a jak wiadomo tego to mało było. Od tego czasu tyle się zdarzyło w moim życiu, że nawet przez nanosekundę o tym nie pomyślałam. Moje wszystkie żale, złości, kwasy, do użytkowników tej stronki przepadły. Serio, życie realne jest zabawniejsze.
Jestem ruda, mam krótsze włosy, wyznanie za sobą, kilka naprawdę bliskich mi osób, mniej kilogramów, lepsze oceny i czuję się świetnie! A jedynym moim problemem to, to że nie umiem hymnu szkoły, a jutro mam pasowanie. :D Dlatego, naprawdę, internet to internet i nim pozostaje, nie ma co w niego wkładać życie, przeżywać go. Nie warto, rozejrzymy się wokół siebie.

Dobranoc. :)
MrJ
21.10.2015
To nie tak, że się nie lubimy, po prostu nie chce mi się już myśleć co ma społeczność na myśli. Możecie być mili, ale ja w sumie muszę ruszyć dupę poza internetem, tak więc moje udzielanie się pozostanie jak jest.
Slugalegionu
22.10.2015
Xnobody, ja takowego szlaczku nie mam, gdyż Internet Explorer, jak już kiedyś mówiłem: /
tribia
22.08.2016
Jak dla mnie, to to jest nauczka :). Dla takich, jak ja :).
Okropny
23.08.2016
Tribia: ?
tribia
23.08.2016
Ja.
Okropny
23.08.2016
Nie potrafisz raz bez zagadek? Co "ja"?
tribia
23.08.2016
Że ja - tribia i że ja - tak.
tribia
23.08.2016
Ale nie, nie jestem tym trollem z nazwy.
Okropny
23.08.2016
Ach, wszystko jak zwykle z automatu niejasne, why do I even bother
tribia
23.08.2016
Automat automatyczny.
Dlaczego co oboje?
Okropny
23.08.2016
I tak się właśnie kończy świat
tribia
23.08.2016
Na czym?
Okropny
23.08.2016
T.S. Eliot
Nazareth
23.08.2016
T.S. Eliot!
Ginny
23.08.2016
T.S. Eliot!

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji