REWOLUCJA!!!

Majeczuunia
01.07.2015
Dobra, każdy już zdążył zauważyć, że sytuacja na tym portalu stała się nie do zniesienia. Każdy się teraz kłóci, powstały jakieś tam "strony", itp. I teraz pada pytanie: czemu. Kiedyś byliśmy wszyscy zgodni, hejterów wyganialiśmy wspólnymi siłami. A dziś z dnia na dzień tracimy członków (chociaż Aga chyba wróciła, nie jestem pewna). Zapewne jest wiele takich osób, które się ze mną zgadzają. Pozostała kwestia tego, co robimy. Godzimy się i robimy happy end czy dalej jedziemy po sobie niczym kombajny po polach? Ja nie wiem, na coś musimy się zdecydować, bo jak tak dalej pójdzie, to też sobię wezmę pernamentną "przerwę".
Slugalegionu
01.07.2015
Błagam, chociaż ty sobie daruj. Jak tak dalej pójdzie zostanę tu sam: /
Majeczuunia
01.07.2015
Na razie będę walczyć, bo tutaj jestem członkiem fanklubu SnK
xnobodyperfectx
01.07.2015
Odzywam się, bo nie chcę byście wierzyli w stek bzdur jakimi was KTOŚ faszeruje. c': Dawałam mu już dowód na priv. Za mało? Proszę bardzo, poleciało na grupę.
Anonim
01.07.2015
U mnie też poleciało na grupę na fb i w sumie więcej nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie.
Majeczuunia
01.07.2015
A tak BTW, to kto jest z Eklerem, a kto z całą resztą (bo nie mamy szefa)?
Majeczuunia
01.07.2015
Shiro-chan!!!!
Anonim
01.07.2015
Maja-chan :****
Jest wiele osób bezstronnych, ale wolałabym, żeby to oni się wypowiedzieli ;)
Majeczuunia
01.07.2015
Zrobił się z tego taki bajzel, że nie zdziwiłabym się, gdyby na ten portal spadł meteoryt ;)
Anonim
01.07.2015
Jak w knb! W końcu meteoryt pierdyknie w jedną z drużyn! XD Bezstronni będą sędziami, więc nic im się raczej nie stanie ^^
Ktokolwiek
01.07.2015
Nic się nie martw, ja też nigdzie się nie wybieram. Majeczuniu, moja droga, sytuacja przerosła wielu opowijczyków, niestety. Ja też miałam kilkudniową przerwę na Opowi, ale nikomu tego nie ogłaszałam, tylko po cichutku zniknęłam i równie po cichutku wróciłam. Problemy biorą się z nas wszystkich, z każdego z osobna. Na forum wielu rzucało mięsem. Myślę, że stworzyliśmy zbyt zamkniętą społeczność. Mam tutaj na myśli mnie, filipa, shiroi, ciebie, majeczuniu, natalkę i kilku innych użytkowników. Stanowiliśmy "Rodzinę". Zamkneliśmy się przed światem, a tymczasem na opowi zaczęło (z nieznanych mi powodów) przybywać użytkowników w zastraszającym tempie. Nie udało nam się ich przyjąć, bo byliśmy zamknięci tylko w wąskim gronie przyjaciół. Wydaje mi się, że początek tego wszystkiego można wyznaczyć na pojawienie się tutaj Mariny (bez obrazy, nie mówię, że sama TY byłaś problemem, bo możliwe że to nie do końca prawda). Ona nie do końca była w stanie się tutaj wpasować, a my jej to bardzo utrudniliśmy. Mówię tutaj bardzo ogólnikowo. WINA LEŻAŁA PO OBU STRONACH. Jednakże potem zaczęło źle się dziać w naszej "rodzinie". Wystarczył bodziec, jakiego dostarczyła nam niepomyślna sytuacja, aby poróżnić niektóre osoby. Znowu zaczęły się kłotnie i trzeba się było na kimś wyładować. A że pojawiali się nowi użytkownicy to czemu nie? WSZYSCY byliśmy przez jakiś czas w amoku i mieszaliśmy z błotem każdego, kto się nam naraził. Wszystko się posypało i sypie się nadal.

Oto moja Analiza tej sytuacji. Nie wiem, co ci odpowiedzieć... pozostańmy obojętni, zachowajmy zimną krew. Jeśli wszyscy damy się stąd wygonić to w końcu każdemu zrobi się żal, że nie ma dokąd wrócić. Bądźmy wytrwali i dwa razy przeczytajmy słowa, które chcemy umieścić na widoku publicznym.
Trzeba to przeczekać i ratować co się da.
Anonim
01.07.2015
A po co w ogóle ZAKŁADAĆ obozy?
Ktokolwiek
01.07.2015
Słowa mądrości, ślepiec ^-^ W mojej klasię było coś takiego, ale się pogodziliśmy i teraz stanowmy taką grupę, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednago :) to wszystko da się jeszcze naprawić. Nie mam za złe, jak komuś się nie chce czytać mojej wcześniejszej wypowiedzi, wyszedł z tego straszny poemat :)
Anonim
01.07.2015
Chcę zagrać w kosza XD
Ktokolwiek kłótnia zaczęła się między osobami, które były tu od dłuższego czasu ;)
Johnny2x4
01.07.2015
Ja też się nigdzie nie wybieram ^^ Proponuje zachować "Wiedźmińską" neutralność :)
Majeczuunia
01.07.2015
Shiro-chan, jak złapiesz kiedyś samolot do Luksolanda, to chętnie zagram z tobą :*
Drassen Prime
01.07.2015
Skoro ktoś dopierniczył im te dwie jedynki, to mamy hejtera, którego trzebaby było wygonić, a nie tępić siebie nawzajem. Ale nie, Ekler musi być dyktatorem i władcą Opowi, a Shiro z xnobody jak buntownicy, partyzanci walczą zaciekle o swoje prawa na tej stronie, mimo że samozwańcza władza ich tu nie chce...
Moglibyście się, cholera, ogarnąć i stać człowiekiem dla człowieka, zamiast rzucać mięsem jeden na drugiego. Dwie osoby się wyniosły, nie starczy? No nie, trzeba szerzyć propagandę... Albo shut up, albo end all this and i go kill someone... ^^
Ktokolwiek
01.07.2015
Tak, było coś takiego w "Piratach z Karaibów".
Wsadź mątwy do ciasnego wiaderka a w tydzień zostanie z nich połowa. To takie ludzkie albo takie rybie.
Widzicie teraz powagę tej sytuacji? POŻERAMY SIĘ wazjemnie. Prponuję tym, którzy są w obozie przeciwnym do Eklera zawieszenie broni (osobiście chyba pozostanę neutralną).
Slugalegionu
01.07.2015
Święte słowa! Ludzie, ogarnijcie się.
Ktokolwiek
01.07.2015
A obozowi Eklera to samo. Tak będzie nbajlepiej.

Część postów została ukryta (84)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Majeczuunia
01.07.2015
Pokój pokojem, ale tak ostatnio wojujemy, że jak nastanie to będzie najzwyczajniej niezręcznie.
Anonim
01.07.2015
Pa Asiu i dobranoc wszystkim :)
Tynina
01.07.2015
Strony konfliktu niech se robio co chceta - najlepiej na priv.
A my się nie wtrącajmy! Bo tylko napędzamy.
Od szukania publiki się zaczęło, więc niech publika to skończy.
~N.S.T
Anonim
01.07.2015
Tynina, akurat jestem tutaj Szwajcarią. Zarzucanie mi stronniczości, gdzie obie strony magluję równo, jest... słabe. Jeszcze słabsze niż próby odwrócenia uwagi. I nie tylko ja to zauważyłem :)

Chcesz, to broń. Mam gdzieś kto, co, jak, gdzie i kiedy. Wolę po prostu, by ludzie zamiast na owej sytuacji skupili się na pisaniu. I chyba ludzie też tego wolą, skoro takowy wątek powstał. I sytuacja przeszkadza ludziom. Więc lud zareagował. Demokracja, nieprawdaż? :)

Spoko, Jared. Kto chce wojny, będzie ją prowadził, nawet jesli na upartego - sam ze sobą.

Majeczuunia
01.07.2015
Wyobraźcie sobie taką akcję: wchodzisz na Opowi, czytasz komentarze i widzisz taki "Podobało mi się, naprawdę fajnie, sralala, 5" a autorem jest ktoś, kogo wcześniej wyzywałeś od debili, hipokrytów i chamów i vice versa. Nie za fajnie.
Anonim
01.07.2015
Ech widzę sarkazm mojego komenta za mało był widoczny...
Anonim
01.07.2015
Widzę, moja pointa też.
Majeczuunia
01.07.2015
Bardziej powiało mi ten wpis powiał zwycięską euforią niż sarkazmem... :P
Anonim
01.07.2015
Ech w takim razie przepraszam i nic już nie mówię
Majeczuunia
01.07.2015
E tam, mów ile chcesz XD
NataliaO
01.07.2015
Do woli :)
Tynina
01.07.2015
Nie jesteś żadną Szwajcarią! To, że ty w tym metrze oślepłeś nie oznacza, że inni nie widzą, że bardziej stajesz po stronie lasek!
Ja bardziej obstaje przy Eklerze, bo mnie ich jak to nazwałam "ból dupy" wyciągany przed ludzi irytował. I od mojego "upomnienia" zaczęli się obsmarowywać nawzajem. I dlatego, że jestem lekko stronnicza - nie będę bawić się w sędzie. I ty Kubusiu też się nie baw, bo nazywasz się Kubuś, a nie Andzia Mardzia Wesołkowska.

Historia w 4 małych krokach:

1) http://www.opowi.pl/forum/pocwicz-wyobraznie-3-czyli-zniszcz-w207/ -> kopiujemy to i wklejamy do przeglądarki.
2) Ciskamy kombinacje klawiszy Ctrl+F
3) Wklejamy w okienko które nam wyskoczy "Chcę mieć zły dzień"
4) Czytamy aż do postu Jareda "Fajna niespodzianka na noc"

i tu zaczyna się jeden z wielu pocisków na chłopaków. (Pojawiały się już prędzej, ale ten był chyba kulminacyjny) Szkoda, że czat nie zapisuje historii i nie możemy zobaczyć, jak Klaudia nazywa Eklera półmózgiem. Eklera, którego nawet nie było przy komputerze i nie brał udziału w dyskusji pomiędzy: Ronim, xnobodyperfectx oraz Klaudią. Nazwała sobie go w ten sposób, bo.... bo tak! Potem próbowała się tam jakoś usprawiedliwiać, że nazwała go tak, bo on 10 lat temu coś tam zrobił...ale! Tonący brzytwy się chwyta. Prawda?

Potem kobitki dodały swoje Pożegnania i tak sprawa się nakręcała....nakręcała.... i nakręca się dalej ;)

Jedno jest pewne to dziewczyny zaczęły tę głupią grę. A co do panów? Też jesteście głupi, bo zagraliście w nią.

Anonim
01.07.2015
Jestem. W sumie niewiele mnie tam obchodzi, co sobie ubzdurałaś, bo cała ta kłótnia znaczenia dla mnie nie ma wielkiego, ale widzę, że jak próbowałem wyrównać balans, to drużyna, która miała lepiej zaczyna się pultać. Interesuje mnie głównie dobro forum - i tego, by ludzie przestali się skupiać na tej sytuacji. Lekko stronnicza, huh? :) Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - balans nie był po środku. Więc owszem, uważam, że jestem Szwajcarią. A już z pewnością najbardziej Szwajcarską osobą, próbującą to ogarnąć.

A ja się w sędzię bawił będę, bo najwyraźniej nikt inny nawet tego ogarnąć nie próbuje, więc nie wytaskuj mnie tutaj, oi? :)

Ale ja mam w dupie, co, kto, gdzie, kiedy, po co, na kogo, czym, przez co, z jakich powodów. Mam to zwyczajnie w żopie. Forum też mam to w żopie. Sprawa ma się po prostu zakończyć, tyle. Nie chce mi się nawet zagłębiać w sprawę, chcę by się skończyła. A jak chcesz mi jeszcze zarzucić stronniczość - to kompromis jaki zaproponowałem bardzo musi godzić w Eklera i Jareda. No serio. No przecież nakazuję im się wynosić i wypierdalać w podskokach, oni zawinil, oni be, me, terefere kuku. Napisałem, że wiersz Eklera powinien też zniknąć - jeśli to jest dla Ciebie stronniczość, to chyba nie jestem tutaj jedynym ślepym. LOL, nawet nie byłem blisko napisania czegoś takiego. Kompromis jest dobry - pokojowe milczenie bez wbijania szpilek i niskich zagrywek. Nie wchodzenie sobie w drogę.

No właśnie, tonący brzytwy się chwyta. I mogę to zastosować do obu stron.
Anonim
01.07.2015
Nie jestem w obozie Eklera i wypraszam sobie te zjadliwe inwokacje pod moim adresem. Moją jedyną winą jest to, że zacząłem ignorować pewną użytkowniczkę bo przestało mi się podobać jej zachowanie. Obiektywizm swoim komentarzem wystawiłeś sobie sam i również dałeś się wplątać w ten shit storm, z mojej strony to wszystko.
Drassen Prime
01.07.2015
A może każdy się zamknie i zapomni o sprawie? Inaczej to się nigdy nie skończy...
Majeczuunia
01.07.2015
Status Quo nie wytrzymał nawet godziny
Anonim
01.07.2015
Nie wiem, gdzie widzisz inwokacje pod Twoim adresem. Proponuję mniej wybiórczości. I jak wolisz - mi to w sumie jest tito, serio.

Rzekłem, czego chcę. Sądzę, że forum też chce spokoju od tego wszystkiego. Status quo ustalony - a to, czy mnie lubicie, czy nie, uważacie za stronniczego, czy nie - sami sobie poczytajcie i wyciągnijcie wnioski, tylko proszę, czytajcie kontekst, nie tylko zdania, mi zależy jedynie na tym, by forum znów działało w miarę - zarówno z waszej strony, jak i z tej drugiej.

Ode mnie tyle.
Tynina
01.07.2015
1) Ponieważ jestem bezstronny, ustawie się po jednej ze stron. Żeby wyrównać balans.
Powiedzmy, że głosujemy na prezydenta:
pierwsza krateczka to Pan Duda, a druga.... powiedzmy Pani Grodzka.
Pan Duda ma dużo głosów, a Pani Grodzka mało.
Pan Henio idzie głosować na Dudę = popiera Dudę.
Pan Rysio idzie głosować na Dudę = popiera Dudę.
Pan Czesio idzie głosować na Dudę = popiera Dudę.
Pani Kasia idzie głosować na Dudę = popiera Dudę.
------------
Pan Stasio idzie głosować na Grodzką = popiera Grodzką.
Pani Tola idzie głosować Grodzką = popiera Grodzką.
-----------------
Pan Tomek idzie oddać nieważny głos, bo obie strony mu nie odpowiadają = jest bezstronny.
Pani Ewa nie idzie na głosowanie, bo ma to w tyłku = jest bezstronna.
---------------------
A teraz do urny podchodzi pan Kuba i oddaje głos na Grodzką, bo wszyscy głosują na Dudę, to on "wyrówna balans".

I kogo widzimy w tabelce "bezstronni" ? Tylko panią Ewę i pana Tomka. Bo pan Kuba, jednak za kimś się opowiedział. Z mniejszą lub większą wiarą w swojego kandydata, ale postawił krzyżyk.

Jeśli kogoś stawiać w roli sędziego - to admina, a nie Ciebie. Bo nas nie zna i nikogo z nas nie lubi. Skoro usunął opowiadanie znaczy, że uznał, iż jednak ktoś tutaj przesadził.
Tynina
01.07.2015
Pokusiłabym się wręcz o stwierdzenie, że twoje intencje są nieszczere. Chcesz żeby nastał pokój, a sam prowokujesz. Dlaczego? Skoro znaczna większość wykruszyła się już z tej rozmowy.
Jakubie, apeluję o rozsądek.
Jest tutaj użytkownik o nicku Daniel - mogłabym powiedzieć, że on jest bezstronny
Jacek24 2kowa3lski - kolejny pan bezstronny
DuŚka ^.^ - bezstronna
FilipzKonopii - bezstronny
wolfie - bezstronna
I wielu, wielu innych. Ale ty bezstronny nie jesteś.
Anonim
01.07.2015
Nie, Pan Kuba głosuje na Panią Grodzką, a potem każe Panu Dudzie i Pani Grodzkiej się zamknąć, bo wywalone co miedzy Panem Dudą a Panią Grodzką zaistniało, a chce jedynie spokoju publicznego - to jest bezstronniczość. Ten kawałek jakoś pominęłaś. Szafować danymi potrafi każdy, jak mu wygodniej. Jakby pan Kuba potem kazał Dudzie się zamknąć i Dudę zaatakował, a Grodzką propagował - to by była stronniczość.

W sumie całe to pitolenie tutaj jest już niepotrzebne. Zobaczymy, co się będzie działo.

Tak, powołujmy się na admina. To z pewnością dobry pomysł. ^^ (tu miał być komentarz odnośnie pomysłu, ale już sobie daruję)

To co, kończymy imprezę? Ty powiedziałaś swoje, ja swoje, ja mam żopie i dalej twierdzę, że jestem bezstronny - ty jak sobie wolisz na zasadzie jak nie z nami, to przeciw, czy cokolwiek tam tobą kieruje, bo póki co widzę dziwne poczucie sprawiedliwości. Jakieś wnioski tu wyszły - peace has been done, można się rozejść. Zobaczymy czy wytrwa.
NataliaO
01.07.2015
Dobra. Ja do tej pory się nie odzywałam, bo i po co. Myślałam, że jakoś rozejdzie się po kościach. Super robią się obozy, kto kogo lubi, i kto powinien kogo wielbić.

To ja od razu mówię Klaudia, Aga i Jarek są osobami, które lubię. Co do Eklera jestem neutralna w stosunku do niego. Ani mnie ten człowiek nie grzeje ani ziembi jedynie bije mi od niego taka postawa człowieka, który kocha wszystkich, a tak naprawdę pobawi się w tworzenie nowych ludzi według swojego widzi mi się.

Zacznę od tego, że jak sama powiedziałaś Tynina wybrałaś sobie obóz więc nie powinnaś się wypowiadać. A Twój komentarz pokazuje, że jesteś świetnie poinformowana w sprawach.
Nie jesteś Tynina lekko stronnicza, bo od samego początku bronisz swojego znajomego pazurami i zębami. Jeśli ktoś obraża Eklera bronisz go, a jak obrażani są inni to siedzisz cicho. Ja osobiście do Ciebie nic nie mam ale jak zaczniesz coś pisać. To zrób to tak byś pisała prawdę. A nie bawiła się w adwokata jednej strony, bo Ślepiec z Metra jak byś nie zauważyła jest neutralny nie idzie za żadną ze stron. Mówi to co jest zgodne z zaistniałą sytuacją.

Napisałaś „To, że ty w tym metrze oślepłeś nie oznacza, że inni nie widzą… „ Jeśli On oślepł to ja też wraz z nim.

Niech się kłócą, szarpią i robią co chcą. Nikt nie musi brać w tym udziału. Ale jak byś zauważyła Ekler wstawił ten swój wierszyk czym wiedział dobrze, że sprowokuje dziewczyny, czy tez jedną dziewczynę. Luz. I teraz coś wyjaśnię jeśli Ekler obraził dziewczyny luz, bo to taki śmieszny wierszyk w krzywym zwierciadle, a jak napisała Klaudia to oczywiście wszyscy się rzucili na nią, bo obraziła chłopaków. To ja się pytam do huja pana Czy jeśli oboje się opluli nie powinno zniknąć wierszyk i opowiadanie.

Tak samo akcja dziś ze strony Eklera. Po co zrobił ten durny wpis jeśli nie ma dowodów i od razu rzuca się na dziewczyny. Jakbyście nie zauważyli od dawna mamy hejtera ale dopiero po wpisie Eklera wszyscy załapali temat. Dziewczyny odpowiedziały na zarzuty i co się okazało one zaśmiecają strone, a on to nie swoim chwaleniem się ze dostał jedynki. Jak każdy dostał by jedynki to na forum powinno prawie codziennie widnieć napis „ Dostałem Jedynki”.

Skoro nie miał ochoty się kłócić już z dziewczynami to po co dziś je prowokował. Pewnie z nudów, prawda.
I wiem, że będzie iż jestem stronnicza ale od razu mówię. Nie, nie jestem, bo potrafię sama myśleć i widziałam różne sytuacje gdzie wyrobiłam sobie zdanie o ludziach.

Tynina
01.07.2015
Natka, a po co Agata i Klaudia w ogóle zaczynały?
Anonim
01.07.2015
Natalia zapomniałaś o tym, że to Ekler wstawił swój wiersz, ja do niego nie przyłożyłem ręki, a mimo to zostałem zaatakowany bo tak. Pomijając fakt, że wstawiony tekst admin usunął i słusznie bo był 10 pięter poniżej krytyki.
Tynina
01.07.2015
Po co to zaśmiecanie forum tekstami:
,,chce buraka - masz Eklera"
,,chce cebule - masz Jareda"
,,ja już skończyłam z pewną osobą"
,, ja zabrała rzeczy z jego mieszkania"
po co? po co? po co? po co?
NataliaO
01.07.2015
Tak to ja też się mogę bawić. I mówić to oni zaczęli. Ale Tynina nie wiesz wszystkiego dokładnie, a nawet jakbyś wiedziała to uważam, że byś broniła jedną stronę.

Jarek ja wiem, że Ekler wstawił, bo wiem, że Ty jesteś kulturalnym człowiekiem. Ale chyba do czasu. Poruszę temat tego wiersza, jeśli byś pomyślał chwilę to On też je tam obrażał i jakoś nikogo nie obchodziło, że uwłacza dziewczyną.

I w ogóle pytanie Jarek po co je wstawiał, jeśli tak dobrodusznie twierdził, że nie będzie do nich się odzywał.

Czyli kto zaczął?
NataliaO
01.07.2015
Rozumiem Tynina, że Ty nigdy tak nie pisałaś.
To nawet nikogo nie ruszyło, bo zawsze lekko się drażnili. Ale oczywiście ktoś jest delikatny i się pogniewał.

A jak dziewczyny były dotykane to rozumiem NIE widziałaś tego, przykład:
„ciekawe skad zna się na chujach, skoro jedyny jaki widzi to wtedy, gdy spojrzy w lustro”
Anonim
01.07.2015
Wstawił je bo jest samodzielną jednostką wyposażoną we własny mózg, ja mówiłem mu co sądzę o wstawianiu tego i miałem niestety rację :/ To była jego decyzja, ja mogłem tylko doradzić. Od początku shit stormu jednak traktuje się nas jak bliźniaki syjamskie, złączone tym samym mózgiem :/ Jeżeli ktoś widział choć jeden (tylko jeden!) komentarz w którym to JA zacząłem bitwę na noże, to niech go teraz umieści. Wiersz Eklera był nie na miejscu to prawda, ale z odpowiedzią obozu nr 2 nawet bym go nie porównywał. Usunięto go, ale ja sobie zachowałem, jeżeli kogoś interesuje jak wygląda retoryka rynsztoku, to niech mi napisze, screeny chętnie wyślę. (WYŚLĘ a nie wstawie na grupie fb dla poklasku). Co do twojego komenta z cytatem: mam prawo się bronić, mogłem ignorować, ale jestem tylko człowiekiem i czasem się denerwuję jak każdy. W swoim opku wylały kubeł jadu, a ja zszedłem do ich poziomu i nic mnie to nie obchodzi, nie dam się nazywać pedałem, koniec kropka.
Tynina
01.07.2015
Miałam kiedyś psa. Typ obronno-zaczepny.
On zaczepia, a ty bronisz. No i tak sobie miałam tego psa. Tak se inne psy zaczepiał, a ja se tak latałam z kijem, żeby mi go kto nie pogryzł. Ale łajdak często mi uciekał na łajzy. I chodził i zaczepiał psa sąsiada. Wieeeeelkie bydle! Jakiś kundel zmieszany z wilczurem. No i tak zaczepiał tego wilczura i zaczepiał... i zaczepiał... i zaczepiał. Ale sąsiad miał płot i ten mój pies zaczepno-obronny tak szczekał sobie i warczał przy tym płocie. A wilczur nie zwracał uwagi, bo powstrzymywał go płot.
Ale kiedyś sąsiad wymieniał ten płot, więc musiał go rozebrać. A mój znowu uciekł i podbiegł do części płotu która jeszcze stała. I zaczepiał i szczekał i warczał. Wilczur podszedł do płota. I słuchał tego szczekania, zaczepiania, warczenia. Dał mu szansę na "wycofanie się" machał ogonkiem i jednocześnie szedł wzdłuż płotu. A mój szczekał i szczekał i zaczepiał i zaczepiał - w końcu bronił go płot.
Problem w tym, że w którymś momencie płot się skończył. A mnie nie było w pobliżu, żeby obronić mojego psa zaczepno-obronnego. Wilczur wybiegł, rzucił się na niego i pogryzł. Pogryzł to mało powiedziane...
Ja broniłam mojego psa, bo przecież ,,MÓJ NIC TAKIEGO MU NIE ZROBIŁ''. A sąsiad bronił swojego, bo przecież mój przychodził tutaj codziennie i szczekał pod jego płotem.
Morał jest krótki - nie prowokuj.

Agata i Klaudia to mój łajdak - typy zaczepno-obronne.
One zaczepiają - wy bronicie.
Płot to tolerancja, wytrzymałość - kiedyś się kończy. Jedne płoty są wysokie, inne małe i łatwo je przeskoczyć.
A Ekler to wilczur - jego płot też się skończył.

Kto jest winny? Mój łajdak, że codziennie szukał zaczepki pod tym płotem i prosił się o bęcki? Czy wilczur, że spełnił jego życzenie?
Tynina
01.07.2015
I Natalia... twój cytat pochodzi spod opowiadania, które zostało usunięte. Czyli już z okresu kiedy wybuchła wojna.
Znajdź mi zaczepkę ze strony chłopaków zanim dziewczyny zaczęły przesadzać. Same się o to prosiły.
Wpis Eklera na forum nie był najmądrzejszy, ale cały ten galimatias wziął się z zaczepek dziewczyn.
Podejrzewam, że jakbym do Ciebie podeszłą i Cię opluła, to może nic byś mi nie zrobiła za pierwszym razem, ani za drugim, ani za dziesiątym, ale za jedenastym - wstałabyś i odeszła ode mnie - ustąpiła głupszemu. Ale jeśli ja byłabym na tyle głupia i nachalna i podeszłabym do Ciebie znowu i robiłabym to samo, to za którymś razem wzięłabyś szeroki zamach i tak przywaliła, że bym się własnymi glutami z nosa dwa razy owinęła.
Nie rozumiem osób, które same szukają zaczepki, a później dziwią się jak ktoś im zrobi kuku - Sorry.
NataliaO
01.07.2015
Jak Ci brak prawdziwych powodów to nie mów, a nie wylatujesz mi z filozofią, której przykład jest marny, bo każdy pies atakuje drugiego psa. A Ty chyba chciałaś wybielić Eklera, nie udało Ci się niestety.

Przepraszam kończę rozmowę, bo niestety muszę się położyć. Miałam ciężki dzień. Pozdrawiam :)
NataliaO
01.07.2015
Wpis Eklera na forum nie był najmądrzejszy - Nie używaj słów" najmądrzejszy" określ tak jak jest nie był to mądre z jego strony.
NataliaO
01.07.2015
Nikt Cię nie zaczepia bez powodu, musiało być wcześniej coś ze strony mężczyzn, że im się oberwało. Nie sądzisz ale w to już nie wnikasz, bo po co.
Lepiej być po jednej stronie niż chłodno spojrzeć na całą sytuację.

Poważnie idę. A jeszcze muszę coś zrobić przed spaniem. Porozmawiamy przy następnej okazji. Pa

Tynina
01.07.2015
Natalia - ty dałaś prawo dziewczyną do upokarzania chłopaków i uważasz, że to jest ok, bo na początku na to nie reagowali? a gdy w końcu reagowali to o lalal jak oni mogli?
Dlaczego one mogły wyzywać ich od buraków, a oni jak im odpowiedzieli to już katastrofa stulecia?
Każdy ma jakąś linię tolerancji, a jeśli ktoś sobie na niej balansuje to niech się spodziewa, że może spaść.
Jesteś taką samą hipokrytką jak one
Ronaldinho
01.07.2015
I piona Tynina - nie dyskutuj dalej, bo wg. niektórych zaczepki to nic takiego.
Jedni se mogą więcej niż inni, bo tak!
NataliaO
01.07.2015
Gdybym im dała prawo to bym od początku zabrała głos. A jak widzisz nie zrobiłam tego. Dziś zabrałam głos, bo Ekler zrobił wpis na forum. A hejtowanie mamy od dawna, a nie od czasu tej ich sprzeczki.

Wypraszam sobie hipokrytkę. Bo jeśli ja nia jestem to mogę to samo o Tobie powiedzieć skoro Ty dajesz prawo chłopakom do upokarzania dziewczyn.
Ronaldinho
01.07.2015
Przecież powiedziała, że wpis był głupi :x
Ona tylko podkreśla, że one same się zaczęły ....
Ronaldinho
01.07.2015
W żadnym miejscu ich nie poparła. Mówiła, że są głupi, bo dali się sprowokować i jeszcze zanegowała jego wpis na forum.
Czy tylko ja tutaj czytam ze zrozumieniem?
Angela
01.07.2015
Do tej pory siedziałam sobie cicho, i tylko czytałam, ale powoli zaczynam mieć dosyć.
Jestem tu od jakichś czterech miesięcy, i po pewnym czasie zaczęłam traktować tę społeczność
jak drugą rodzinę. Może to naiwne z mojej strony, ale zaczęłam uważać Was za przyszłość
tego kraju, ot młodzi ludzie którym chce się coś więcej niż pić piwo na ławce przed blokiem.
Nie opowiadam się po żadnej stronie, ale powiem Wam jedno ( możecie się pogniewać )
W DUPACH WAM SIĘ POPRZEWRACAŁO, zapomnieliście że to portal literacki, a nie piaskownica,
gdzie dzieci sypią sobie piachem po oczach. : (
Ekler
02.07.2015
Dziękuję wszystkim, którzy trzymali "moją stronę" oraz wszystkim tym, którzy się nie udzielali lub udzielali ;) Może wyrażę swoje stanowisko co do tej ,,wojny" jest ona mi chyba bardziej obojętna, niż tym, których ona nie dotyczy (bezpośrednio). Działałem na zasadzie jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom ~ Viola. Są wakacje mam dwie pracę, daje korki z matmy (30 zł za godzinę! Tanio! Tanio! Polecam!), staram się pisać dla was spoilery i naprawdę nie mam czasu przejmować się na dłuższą metę tym, że jakaś dziewucha nazwała mnie tak czy owak. Mam swoje poczucie własnej wartości i ona nie jest w stanie go zburzyć. To tak jakby rzucać w czołg kamykiem. Ale dźwięk kamyka, który uderza o blachę też potrafi wkurzyć. Szczególnie jeśli słyszymy go caaaały czas. Na przyszłość dobrze wszystkim radzę zastanowić się dwa razy, zanim zaczniemy kogoś prowokować.

Rozumiem Natalię, że broni swoich koleżanek - ja też swoich znajomych bronię, nawet jak nie mają racji (szczególnie, gdy nie przepadam za drugą stroną konfliktu).
Rozumiem też wszystkich tych, którzy bronili mnie - z tego samego powodu, co rozumiem Natalię.

W sercu wciąż mam radę Lin, chociaż pycha ją zagłuszyła.
Ja już zwieszam broń i zostawię ostatni strzał bez odpowiedzi. A jeśli już odpowiem to nie na na forum, bo... trochę się zagalopowałem i zacząłem też grać pod publikę. Mimo, iż tak drwiłem z tego szukania poklasku.
Wbrew pozorom nie potrzebuję adwokatów. Dziewczyny też ich nie potrzebują. Jeśli będziemy chcieli, to wyjaśnimy sobie to sami.
Ja wracam do swoich spoilerów (!REKLAMA!) i na razie do tego się ograniczę w mojej aktywności na portalu.
Daniel
02.07.2015
Czy tylko mnie bawi cała ta sytuacja? Strony tego konfliktu zachowują się jak banda sześciolatków, a próba załagodzenia tej irracjonalnej wojny to walka z wiatrakami.
A co jest w tym wszystkim najlepsze? To odgrzewanie tematu, te heroiczne próby, zapanowania nad tłumem zaślepionych idiotów. Bo w końcu jesteście przyjaciółmi i jedną wielką rodziną. Znacie się od podszewki, bo w końcu macie grupę na fb i wszyscy pododawaliście się do znajomych. Jedno wielkie pierdolenie!
Ja mam jednego przyjaciela. Gościa, którego znam od czternastu lat, możemy powiedzieć sobie o wszystkim i nie jedno we dwóch przeżyliśmy, a i tak każdy ma swoje sekrety. Więc nigdy nie uwierzę, że jesteście tacy zżyci. Wszyscy jesteście dla siebie obcymi ludźmi, bo znacie się przez internet i w dodatku od kilku miesięcy.
Powinniście się cieszyć, że na opowi nie ma moderatora, bo wszyscy dostalibyście bany. Szkoda, że portal literacki opowi.pl w takim małym stopniu traktuje teraz o literaturze.
Jeśli ktoś poczuł się obrażony… to bardzo dobrze.
Tynina
02.07.2015
Ale Daniel...rodzina...dzieci...kredyt na dom. To nic dla Ciebie nie znaczy :< !?
Tak też drwię z tego nadużywania słowa "rodzina" :D
MrJ
02.07.2015
Ja swoje powiedzialem pod tekstem Eklera. Zeby nie bylo nie byl to atak tylko na Eklera ale cala to sytuacje, nie mialem tylko tekstow drugiej strony by sie oprzec(sory Ekler za zrobienie z ciebie kozla), a dodam tylko do tego jedno. JESTESMY W CHOLERNYM INTERNECIE. Mozemy udawac przyjaciol itd, ale nadal kazde odejscie nic nie zmieni i koniec koncow splynie jak po kaczce. Chcialem pozostac neutralny i sie nie wypowiadac, ale ta wojna to co raz wiekszy bullshit, a na niego mam uczulenie.
Senezaki
02.07.2015
Slugalegionu, ja tutaj zostanę, nawet jeśli sama! :)
Slugalegionu
02.07.2015
Ja też zostaję. We dwójkę będzie razniej
Senezaki
02.07.2015
No jasne, że będzie raźniej! :D Ja tutaj zostanę, dopóki ktoś jeszcze mnie komentuje :)
Senezaki
02.07.2015
W ogóle- ja nie wiem, o jakie kłótnie chodzi, choć jakaś tam afera z Mariną była, nie :/ Jednak to jest trochę niezręczne,bo czasem se wchodzę w opowiadanie, a tam jakies obraźliwe komy -.-' :c
T. Weasley
02.07.2015
Na szczęście ostatnio nie miałam czasu na internet, zaraz na początku wakacji wyjechałam i też jest słabo z netem, więc nie mogłam brać udziału w kłutniach. Ale jedno pytanie: to jest miejsce do amatorskich publikacji czy portal społecznościowy? Nie powinniśmy wszyscy skupić się przez pewien czas na pisaniu zamiast na... chuj jasny wie czym?
Andrew
02.07.2015
Jestem tu od stycznia tego roku, więc trochę już tu goszczę. ostatnio nie wchodziłem na opowi.pl, trochę się pozmieniało. "WINA LEŻAŁA PO OBU STRONACH" tak pisał Ktokolwiek. Miał racje/ lub miała. Szczerze "Jeżeli mam wybierać pomiędzy złem a złem, wolę nie wybierać wcale" ten cytat wpasowywuję się tutaj idealnie. Jedynym wyjściem jest umowny zakaz poruszania tematu, lub jeśli admin był by tak uczynny nadgorliwych banować na okres np. 2 tygodni.
Jedna strona zaczepia, ubliza, wyzywa - lalala wszystko jest dobrze, nic się nie dzieje. Lalalala :3
Druga jej odpowie- ty chamie, łajdaku i prostaku! Jak mogłeś!?
Gratuluję wszystkim tym, którzy mają taki tok myślenia. A jest tutaj kilka takich osób.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji