RP .-. - 2

Slugalegionu
15.07.2015
(Historia ciągle ta sama: ) )
Anonim
15.07.2015
To po co zakładać nowy wątek i zaśmiecać forum? Sorry, ale nie czaję tego XD
Slugalegionu
15.07.2015
( Chodzi o to samo co ze swataniem, łatwiej znaleść jakiś kom pośród stu odpowiedzi ,a nie tysiąca)
Anonim
15.07.2015
(Jak dla mnie lepiej pozostać w jednym, bo ilość postów nie jest dla mnie wyznacznikiem, czy trzeba zakładać nowy wątek na ten sam temat, ale spoko XD Choć nie jestem za zaśmiecaniem forum, bo i tak wygląda to masakrycznie :/)
LinOleUm
15.07.2015
(no to piszta eh XD)
Slugalegionu
15.07.2015
(Spoko: ))
Nie mógł ustalić kim ona była. Wydawało mu się że to ta księżniczka, ale po co by to robiła? Zresztą, to nie ważne - pomyślał wskakując na konia. - Podczas podróży na północ nie powinny obchodzić mnie księżniczki.
LinOleUm
15.07.2015
Wyjrzał przez wyrwę w ścianie, dostrzegł tego samego demona, którego spotkał w gospodzie.Skulił się. Nie mógł teraz zwracać na siebie uwagi żadnego stworzenia pokroju jego byłego rozmówcy.Syknął.Czerwień na ręce rozlała się aż do łokcia. Ae Baal wyszeptał ze łzami w oczach:
- Hire... - tak bardzo brakowało mu dotyku jego dziecka.
xnobodyperfectx
15.07.2015
(Tą metodą rp ciągną się od dawna, zanim jeszcze tu byłaś Shiro i jeszcze trochę. Akurat na to nikt się nigdy nie skarżył.)
Anonim
15.07.2015
(Teraz już tak. Poza tym powiedziałam - jak uważacie XD)
xnobodyperfectx
15.07.2015
(Ja też mogę się na wiele rzeczy poskarżyć, ale tego nie robię, szczególnie, że rp większość pisze z komórki i jest im niewygodnie, plus tutaj naprawdę tyczy się to tematyki serwisu)
LinOleUm
15.07.2015
(NIE OD KŁÓTNI JEST TEN WĄTEK)
xnobodyperfectx
15.07.2015
Przełknęła gulę w gardle, wychyliła się zza blatu i z śnieżnobiałą cerą próbowała umyć szklanki. Jej ręce w dalszym ciągu się trzęsły.
LinOleUm
15.07.2015
Wycie Ishtara ponownie rozdarło nocną ciszę.Zwierzę wykryło Księżniczkę. Obawiało się jej, więc podeszło do swego pana i schowało się za nim, podkulając ogon.
- O co chodzi, Ishtar? -zapytał Ae. Wilk zaskowyczał głucho i oparł łeb na kolanach swego władcy.Baal zachichotał i podrapał je za uchem.
MrJ
16.07.2015
W końcu wrócił do kwater z długiego patrolu i pierwsze co zauważył to brak nowego. Dodatkowo nikt go już chwilę nie widział. Czyli zwiał. Łuski Zara z szarego koloru przybrały bardziej czerwony. Gniew i niepewność. Momentalnie wyskoczył przez okno i poszedł szukać Evana. Demon będzie wiedział gdzie szukać demona. Albo chociaż da mu wzkazówkę.
Slugalegionu
16.07.2015
Wiedział, po prostu wiedział że opuszczenie miasta nie będzie łatwe. Zar zastąpił mu drogę. Wyglądał na wściekłego. Pytał się o tego nowego, skąd jednak Evan miałby wiedzieć gdzie on jest? Powiedział mu jedynie o tym, co robiła księżniczka.
LinOleUm
16.07.2015
Mówiono o nim. Poczuł drżenie, oddech mu przyspieszył. Zapomniał o tym, że miał pomóc. Zapomniał o obietnicy.
MrJ
16.07.2015
Zarowi wszystko wymykało się z planu. Evan gdzieś wyjeżdżał, z kelnereczką też coś było nie tak, nowy zniknął. Nic nie miało sensu. Jedyne co mógł sprawdzić co się dzieje z księżniczką i liczyć że reszta się wyjaśni sama.
xnobodyperfectx
16.07.2015
Usłyszała jak ktoś wchodzi do tawerny. Odwróciła się i zauważyła jaszczura. Zmarszczyła brwi i momentalnie uklękła za blatem. Chowając się, ruda kelnerka spoglądnęła na nią z rozbawieniem.
MrJ
16.07.2015
Zar nie zamierzał się dzisiaj bawić, przeskoczył bar, stając na chwilę na rękach pionowo na ladzie, po czym obracając się wzdłuż osi ciała, usiadł naniej z nogami zwróconymi na stronę dla pracowników.
-Wilczyco, dostałem sygnały, że coś się dzieje. Za dużo mam dziś na głowie więc nie chowaj się i mów co i jak
LinOleUm
16.07.2015
- Nie mogę tyle czekać. - Powiedział do zmartwionej twarzy Owena w ogniu. Jego pobratymiec był najbliższą, za wyjątkiem dziecka, mu osobą.
- Znajdź se jakąś kobitkę i na siano! - Zarechotał przyjaciel. - No proszę cię, Stary! Ludzie mają niezłe dupy, a to, że są niskie, nic nie znaczy...
- Znaczy. Dziecko może rozerwać ludzką samicę wpół, ancymonie.
- Nie, nie, nie... Tutaj nie o to chodzi, ja wiem. Ty po prostu jesteś prawiczkiem! Przecież wiemy... Że Hire jest adop....
Ae przerwał połączenie i spojrzał na zewnątrz. Przestało padać.

Część postów została ukryta (286)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

MrJ
19.07.2015
-Tego wszystkiego może nie. Ale dwa jelenie dałbym radę.
xnobodyperfectx
19.07.2015
- Ty się nie odzywaj.- wskazała na białasa.- Bo mówiłam do niego, chłopku.
LinOleUm
19.07.2015
- Zaraz dostaniesz chłopka, smarkulo, w twoim wieku za takie słowa zostałbym porządnie zlany pasem.
xnobodyperfectx
19.07.2015
- Smarkulo? Pfff... To tobie mleko spod nosa jeszcze kapie.
LinOleUm
19.07.2015
- Chciałabyś.
Przyklęknął do swojego jelenia i z delikatnością przystąpił do obdzierania go ze skóry.
MrJ
19.07.2015
-Masz jakieś problemy z mlekiem?-Zar wyciągnął moździerz i zaczął ucierać liście- Mleko jest całkiem niezłe, niezależnie od wieku. Dzika też opraw, takie mięso szybciej się psuje. Ja oprawić go nie mogę.
xnobodyperfectx
19.07.2015
Przysiadła na kamieniu i podparła głowę na dłoni. Nudziło jej się.
LinOleUm
19.07.2015
Przystąpił do oprawiania dzika, wpatrując siępusto w jego martwe ślepia.
- No cóż... - westchnął. - Ishtar Ya ne.
Wilk poderwał się i popędził w las, przetrząsając krzaki. Po chwili odgłos jego kroków całkowicie ucichł. Po oprawieniu dzikiej świni, Baal oparł się o drzewo i patrząc w bezgwiezdne niebo, rzucił:
- Piękno gwiazd da się dostrzec dopiero wtedy, kiedy ich zabraknie, Taeko.
LinOleUm
19.07.2015
Zagłębił się w las.
MrJ
20.07.2015
Nacierając mięso przyprawami pogwizdywał pod nosem i patrząc na puste niebo-Biały się myli. Niebo bez gwiazd też jest piękne. Nie trzeba go tracić by to zauważyć.-Wypatrzył na nieboskłonie ciemniejsze punkty, granatowe plamy, czarne przestrzenie.-Jest piękne. A na pustyni jest jeszcze piękniejsze.- Wbił tuszę na grot prowizorycznego rusztu i zawiesił nad ogniem.
MrJ
20.07.2015
(Kurde a stylistyka to se poszła spać w tym zdaniu. Cóż zalety godzin północnych)
xnobodyperfectx
20.07.2015
Odmruknęła cicho i zaczęła pocierać ramiona. Zrobiło jej się zimno.
MrJ
20.07.2015
-Chcesz jakąś kurtę? Magiem nie jestem, ale coś mogę wyczarować.-Ruszył powoli do swojej sakwy jednocześnie kręcąc rożnem za pomocą reszty ogona.-Musisz się przyzwyczaić. W górach będzie zimniej. I tak lepsze niż pustynia. Tam w dzień piach zmienia się w szkło a w nocy orły zamarzają w locie.
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Jeśli mógłbyś.- powiedziała zgrzytając zębami.
MrJ
20.07.2015
Wyciągnął z sakwy bordowawą kurtę uszytą z dziwnego rodzaju futra. Na brzegach ozdobiona była srebrną nicią, taką samą nicią była wyszyta dziwna heraldyka na ramieniu przedstawiająca kota w skoku. Spojrzał na nią, westchnął i rzucił dziewczynie.- Proszę. Chyba pierwsza jaką uszyłem. Najpewniej jest starsza od ciebie.
xnobodyperfectx
20.07.2015
Ubrała ją.
- Śmierdzi potem- zrobiła kwaśną minę.- ale dziękuję.- wyszeptała patrząc na niego z czułym wzrokiem i uśmiechem.
MrJ
20.07.2015
-Jeszcze narzeka. Ehh.-Jego oczy nie potrafiły być czułe, głównie przez pionową źrenicę.-Na mięso trzeba będzie poczekać. Powiesz mi może w tym czasie jak ti jest z twoim krajem i tobą?
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Co masz na myśli?- zdziwiła się.- To znaczy co chciałbyś dokładnie wiedzieć?
MrJ
20.07.2015
-Czemu zwiewasz? Czemu aż tutaj? Na balu wyczułen kogoś obcego gdy cię dotknął. Pachniał innym krajem. A mimo to cię nie porwał. Czyli masz kogoś komu mogłaś zaufać. Więc czemu uciekłaś do takiego małego hrabstwa?
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Czemu? Mój ojciec chciał mnie zmusić do małżeństwa politycznego, z facetem, którego nie widziałam nigdy na oczy. Dlaczego to miejsce? Bo jako jedyne zostało neutralne wobec wojen.
MrJ
20.07.2015
-Taki los księżniczek. Teraz jesteś skazana na towarzystwo paskudnego Shlekzera i Hexeeda. Lepsze to niż ożenek?
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Tak.- odpowiedziała radośnie i uśmiechnęła się.
MrJ
20.07.2015
-Skoro tak mówisz, jestem zaszczycony.-Skłonił się wpół.-Mięso niedługo dojdzie. Jaki w ogóle jest twój plan teraz?
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Uciekać, byle zdala od tego wszystkiego.- podkuliła nogi i wpatrywała się w ognisko.- A później wrócę i się poświęce...- wyszeptała.
MrJ
20.07.2015
-Ej jakie poświęce? Możesz sobie szeptać ale ja jestem drapieżnikiem, dużo słyszę. Religijnie się poświęcisz? Czy politycznie?
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Politycznie.- westchnęła.- Zostanę żoną tego buraka.
MrJ
20.07.2015
-Bez takiego gówna. Teraz jak zwiałaś to nie ma sensu. Ale na szczęście masz Zara, rewolucjonistę na wynajem. Jeśli chcesz można zrobić przewrót. Zasiądziesz na tronie i nikt ci nie powie co masz robić.
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Nie rozumiesz... Nie mogę tego zrobić ojcu.
MrJ
20.07.2015
-Nie ty to zrobisz tylko ja. Ale jak uwazasz. Nie mógłbym dopuścić, żebyś teraz robiła coś wbrew woli. To zaprzecza logice. Skoro masz się poświęcić po co uciekłaś?
xnobodyperfectx
20.07.2015
- Chciałam się nacieszyć wolnością póki mam czas. Wrócę w dniu ukończenia 18 urodzin.
LinOleUm
20.07.2015
Osiemnaście. Zdecydowanie, zbyt młoda
by móc cokolwiek wiedzieć. A przynajmniej, prawić mu kazania. Westchnął. No cóż, on też nie miał prwa jej nic mówić. Zerkając jeszcze raz na tę dwójkę, odszedł w cień i ułożył się na ziemi. To był długi dzień. Zasnął przy dźwięku szumu strumienia.
LinOleUm
21.07.2015
(;-;)
MrJ
21.07.2015
(Sorry Lin male problemy techniczn0-psychologiczne)
LinOleUm
21.07.2015
(Coś się stało? Przepraszam.)
MrJ
21.07.2015
(Nie z mojej strony. Ja chwilowo po prostu straciłem wene i wiarę w ten portal. Głównie wenę)
LinOleUm
21.07.2015
(Rozumiem. Przykro mi.)
Slugalegionu
21.07.2015
(Długo mnie nie było, może mnie ktoś wprowadzić co nowego? Dalej jesteśmy w górach? Czy może już nie żyję?)
MrJ
21.07.2015
(Podejrzewam, że jeśli już to nie żyje Taeko. Aga odeszła z opowi. I tak, wciąż jesteśmy w górach)
LinOleUm
21.07.2015
(Dlaczego odeszła... Wtf)
MrJ
21.07.2015
(Nie podobało jej się co się dzieje z serwisem. Ogólne "kolesiostwo" i wielbienie poniektorych osob)
LinOleUm
21.07.2015
(Wielbienie na przykład kogo, XD)
MrJ
21.07.2015
(Nie chce rzucac nickami, imionami or whatever. Powiem ze o ciebie nie chodzi)
LinOleUm
21.07.2015
(To dobrze.... Uf.)
xnobodyperfectx
06.08.2015
Popisałabym nowego rp.
LinOleUm
06.08.2015
Ano, me 2
xnobodyperfectx
06.08.2015
To wymyślamy cuś?
LinOleUm
06.08.2015
Idk, jest wątek Rekrutacja do czegoś w rodaju RP dunno
Jestem syrenkiem Yradem
xnobodyperfectx
06.08.2015
Ale to będzie seria autora... D: Ja chce rp. ;_;
Slugalegionu
06.08.2015
Ja też, zakładać nowy wątek?
xnobodyperfectx
06.08.2015
Możesz.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji