Stawianie jedynek za poglądy

Józef Kemilk
19.04.2019
Zauważyłem na swoich utworach, że komuś nie podobają się moje poglądy i masowo powstawiał mi jedynki. Zastanawiam się po co tak małostkowe zachowanie i czy ten osobnik ma z tego satysfakcję? Rozumiem, że nie chce się ujawnić i jest niczym niewidzialna ręka lub też kapitan As.
Pozdrawiam tego niesamowicie odważnego osobnika.
Nuncjusz
19.04.2019
Serio? Z tego powodu nowy wątek?
Aż tak piecze, podobno jest maść na to.
Nuncjusz
19.04.2019
Masz ode mnie gratis jeszcze jedną do kolekcji
Pan Buczybór
19.04.2019
panie, jedynki to każdy dostaje i nie tylko za poglądy. Nie ma co pozdrawiać, tylko ignorować
Józef Kemilk
19.04.2019
To raczej ciekawość, po co takie małostkowe zachowanie.
Arysto
19.04.2019
Małostkowe to jest zakładanie wątku bo się dostało parę szmat za wjazd na nauczycieli.
Najlepiej nie ujawniaj poglądów na portalu literackim tylko publikuj teksty i nie będzie tego problemu.
Enchanteuse
19.04.2019
^
sensol
19.04.2019
ja postawiłem ci jedynkę pod głupim tekstem. to nie powód, aby zakładać wątek
Kto nie dostał jedynki, niech pierwszy rzuci kamieniem!
Poza tym mogłeś zapytać o to w komentarzach, a nie bardziej zaśmiecać zagruzowane już forum :)
betti
19.04.2019
Ja nie stawiam ocen, ale gdybym musiała, to był ten ''wiersz'' oceniłabym na jeden i nie chodzi absolutnie o poglądy.
yanko wojownik
19.04.2019
Można by zamiast gwiazdek wprowadzić księżyce w pół nowiu - były by ładne, jak kto lubi księżyce, to dla takiego kogoś.
betti
19.04.2019
A po co? Co komu po tych gwiazdkach stawianych z sympatii albo antypatii? Tu tylko debilizm na to patrzy i przeżywa.
Nuncjusz
19.04.2019
Ja bym chcial serduszka. Nawet jedno serce to by było już coś :)
sensol
19.04.2019
a ja bym chciał odwrócone krzyże
Józef Kemilk
19.04.2019
Niby wątek niepotrzebny, ale jaki odzew. Tak na marginesie, to fajnie byłoby sobie pomagać, a nie robić "konkurs piękności". Co do wierszyka to był lichy i o to nie mam pretensji. Wolę już kometarz Sensora "gniot", niż niewidzialną rękę, ktòra przelatuje po wszystkich utworach, żeby rypnąć 1. Nie wiem po co, więc się pytam. Chyba wolno.
Nuncjusz
19.04.2019
Tu każdy śmieciowy wątek ma odzew
Angela
19.04.2019
Nie zostawiłam pały, tylko komentarz, ale aż mnie palec świerzbi żeby to nadrobić : /
Basileus
19.04.2019
Jeśli ma się ujowe poglądy to dlaczego nie?!
A na poważnie.... Serio? Zakładasz nowy wątek, by się wypłakać jak to Ci źle z powodu anonimowych jedynek? Jeśli masz nie więcej niż 10 lat - wybaczam. Ja nie rozumiem, co z tymi ludźmi jest nie tak. Żyją w jakiejś wyimaginowanej bajce, w której wszystko musi być racjonalne, sprawiedliwe i będą rzucać się o to, że jakiś internetowy anonim wystawił innemu internetowemu anonimowi anonimową jedynkę. Naprawdę, nie masz poważniejszych zmartwień w swym życiu?
Dobrze może byłoby wyluzować i oryginalnego Monty Pathona zostawić w spokoju.
Pozdrawiam.

Zdrowej kiszki życzę.
yanko wojownik
20.04.2019
Jedynka to pikuś, pod murem mogą zawsze postawić - fizyczność a nie cyfrę i dusza do gwiazd przez obłoki - idzie sie nasycić wówczas wielością wspomnianych.
Józef Kemilk
20.04.2019
Angela powinnaś postawić jeden, gdyż zamieściłaś stosowne, merytoryczne uzasadnienie. Taka ocena ma wartość.

Tak na marginesie przyjąłem błędne założenie, że ten portal jest po to, by się uczyć pisania i być w tym coraz lepszym. Przy takim podejściu komentarz, a w dalszej kolejności ocena ma wartość.
Teraz wiem, że założenie było naiwne i błędne. Prawdziwe założenie to znalezinie wirtualnego przyjaciela, ewentualnie jest to rodzaj jakiejś grupy wsparcia. I wtedy Wasze zachowanie jest racjonalne. Mam nadzieję, iż moje nieprzemyślane wpisy, tylko pogłębią wirtualną przyjaźń.
Nuncjusz
20.04.2019
Bzdura. Mądrej głowie wystarczy i sama ocena by zastanowić się nad tym, co się publikuje. Niezawsze anonimowa ocena to troll-efekt. Po prostu, czasami jest coś tak beznadziejnego, że nawet szkoda się produkowac w komentarzu. Mądry autor weźmie wszelkie sygnały pod uwagę.
Jared
20.04.2019
Dzieci w domach bez opieki,
oczka zwróciły na tablety.
Rodzić biedny ciężko wzdycha
cóż za czasy, cóż za kicha.

Naprawdę potrzeba uzasadnienia pały dla czegoś takiego? XD Przecie tu jest wszystko do poprawy. Kicha-wzdycha? Cóż to za apogeum tandety? Hard delete i od nowa - to jedyna forma poprawy :P
yanko wojownik
20.04.2019
"Kicha-wzdycha?" I więcej robi - horrory trzeba było oglądać.
Zaciekawiony
20.04.2019
Niektórzy dostają jedynki z osobistych animozji, bo się toś z kimś pokłócił itp. Oceny są anonimowe, więc nie ma potem kogo za rękę złapać i zapytać.
yanko wojownik
20.04.2019
Jawne oceny i skala poszerzona o minusy - w lewą stronę - będzie wiadomo więcej wówczas i dosadniej można się wyżyć na "-5".

Ocena przy komentarzu widoczna - względnie. Względnie co od ocen zależy?


Zaciekawiony - z innej bajki - posiadasz nominalny awatar - on jest męski, żeński, czy uniseks?
Pytam, bo ja nie wiem jaki miałem, zanim miałem obrazki.
Zaciekawiony
20.04.2019
Trudno powiedzieć, chyba wszyscy na początku taki mają.
yanko wojownik
20.04.2019
To niesamowite, znaczy że miałem tak jak wszyscy.
Nuncjusz
20.04.2019
Jestem w szoku
Wyglądasz na totalnie porażonego tym odryciem, Nun :) Nie wiem od kiedy gościu u ciebie ten drób, ale jestem zauroczona
Nuncjusz
20.04.2019
Już kilka dni i ten chyba zostanie na stałe. Najbardziej się z nim utożsamiam. Tak dokładnie wuglądałem, zanim się ostrzygłem na cieplejsze dni. :)
Pasja
20.04.2019
Czyli nowe image. Pewnie nie poznałabym cię na ulicy?
Nuncjusz
20.04.2019
Być może
Artboqk™✍
21.04.2019
Trochę się domyślam skąd ten wątek. Tak zwana jedynka lub kilka pod tekstem bez komentarza, potrafi zirytować. Co prawda pozostawia ślad, ale bez konkretnego komunikatu/ komentarza na temat utworu, wiersza czy opowiadania. Godne pochwały jest to, że ktoś poza jedną gwiazdką zdobywa się na śmiałość i pisze co i jak. Sam bardzo to sobie cenię. Jednak stawianie jedynek z automatu, bo kogoś nie lubię, bo ktoś mi nie przypasował, bo sugeruję się jego komentarzami na portalu - to droga donikąd i często stanowi pożywkę dla uprzedzeń oraz niestosownej i niczym nieusprawiedliwionej nietolerancji.
Nieraz widziałem pod wierszami i nie tylko, szereg jedynek (gwiazdek), z których nic nie wynikało, poza tym, że ktoś je wrzucił. To patologia...
Nuncjusz
28.04.2019
Pod jednym tekstem go zjedynkowali bo napisał grafomański wiersz-manifest polityczny. Na Opowi nie lubimy ani grafomanii, ani polityki a już szczególnie grafomańskiej polityki
dlatego
Józef Kemilk
28.04.2019
Nie chodzi o wierszyk (pisałem o tym wiele razy). Jak już to o "Dwunasty tydzień". Tan na marginesie miałem jedyneczki, które zniknęły. Nie chce mi się bawić w detektywa i nie wiem jak można cofnąć notę.
yanko wojownik
28.04.2019
"i nie wiem jak można cofnąć notę."

Wajcha w lewo i na skos na prawo, na środek i w tył. Potem do korby, zdjąć blokadę - taki pierdolnik co po trybach skacze i ni daje się obracać w tył, to on luźno zawieszony, to go podnieść, podtrzymać i zakręcić w tył. A potem wszystko
z powrotem jak było i znowu można jedynkować na czysto - tak słyszałem.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji