eyecherry
dwa lata temu
Witam

Piszę to głównie dla odmieńców, którzy wiedzą jak przelać duszę na papier. Czują mocniej, wiedzą bardziej i chcą więcej. Jeśli Twoja litera buntuje się przeciwko szczęśliwej propagandzie tego świata to chętnie wymienię się z Tobą tekstami, chętnie przemyślę z Tobą co tak naprawdę jest tu i teraz. Chcę stworzyć coś z ludźmi, którzy czują poezję poetów wyklętych, napisać coś razem w jednym tomiku/książce. Jeśli chcesz pogadać z takim samym odmieńcem, zachęcam Cię do kontaktu: slowaprzeklete@gmail.com

''Bronić bogactw wyobraźni, a zarazem schodzić do współczesnych piekieł''

"Cure blindness with a whores spittle."
Aisak
dwa lata temu
nie chcę cię straszyć, ale to chyba zostanie usunięte.
nie wiem.
*
Poeci wyklęci...
dziś już tylko spotkać można inną grupę:
Poeci nadęci
albo
Poeci wzdęci

Przeczytałam twoje dzieła, i tylko jedno przypadło w me gusta.

Miłej leniwej niedzieli.
Nuncjusz
dwa lata temu
Kiedyś jak mieszkałem we Wrocławiu, to wpadłem na taki plan, żeby zebrać żuli z Polski i żuli z Niemiec, zakuć ich w zbroje, dać im atrapy broni, zakwaterować w parkach i w rocznicę bitwy pod Grunwaldem, zmienić plac Grunwaldzki w pole bitwy! Wyłączyć to z ruchu ulicznego, żule na pozycje, kamera, akcja dać to do telewizji. Znając mentalność Polaków, to oglądalność przebiłaby skoki narciarskie za czasów Małysza. Z pieniędzy z reklam kupiłoby im się nowe ciuchy i trochę żarcia. Dodatkowo proponuję akcje "zaadoptuj żula" w której można internetowo sponsorować wyposażenie konkretnego żula (zarówno po stronie Polskiej jak i Niemieckiej). Daje to również dostęp live do kamerki, zamontowanej na ramieniu danego uczestnika (dostęp dla sponsorów 200zł+). Teraz w kontekście niedawnych sporów historycznych myślę sobie, że można byłoby dorzucić element hazardu. Zwycięska strona wygrywałaby roczne prawo (obowiązujące do następnej edycji Bitwy pod Grunwaldem) do dyktowania prawdy historycznej, odnośnie Obozów Śmierci. Przykładowo jeśli Polska wygrywa, to mówimy Niemieckie Obozy Śmierci, jeśli Niemcy, to zaciskamy zęby, mówimy, że Polskie, ale w przyszłym roku zwiększamy doping dla naszych żuli.
Wilk syty i owca cała, a narodziłaby się piękna tradycja, łącząca dwa skłócone od wieków narody.
O-Ren Ishii
dwa lata temu
A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.
Nuncjusz
dwa lata temu
Klasyg :)
O-Ren Ishii
dwa lata temu
Lubię takie :)
Okropny
dwa lata temu
A potem poszliśmy z Pawłem do biedronki a potem na lody ;)
Nuncjusz
dwa lata temu
http://www.opowi.pl/opowijska-pasta-a22442/

> bądź mno
> przeglądaj opowi z nudów
> zapragnij przyjacielskiej komitywy z wszystkimi opowijczykami
> generalnie poczuj turbopragnienie by stać się częścią elity
> calezycieotymmarzylem.bat
> dowiedz się że jest miejsce poza opowi gdzie przesiaduje opowijska elita
> słynne forum starego pierdziela
> wbij tam
> rozmowy o kiszonej kapuście
> polscy producenci vs. słowacka hołota z bazaru
> obserwuj temat zanim się wypowiesz
> zrób wypad w teren po informacje i towar
> chłodnyziomek.png
> gdy już wiesz, co i jak
> zabierz głos
> konsternacja na forum
> nikt nie odpisuje
> alejakto.php
> sprawdzasz info, 100% sztos, czyste złoto
> cojestkurwa.psd
> tydzień później dostań prywatną wiadomość od admina forum
> "Anon wbijaj do mnie"
> "jestem wprawdzie cieciem i kanciapa moja skromna ale zapraszam cię na degustację super towaru"
> łezka w oku, przyspieszone tętno
> jestem jednym z nich
> trzy dni później
> pukam do drzwi sutereny do której dostałem adres
> śmierdzi gównem i szczochami, pewnie specjalnie
> bohema ironicznie sra sobie nawzajem pod drzwi, gdzieś o tym czytałem
> drzwi się otwierają, stoi tam śmierdzący grubas w majtach
> majty jak pielucha, ujebane z nie wiem czego
> do sutka przyklejony identyfikator
> "Admin"
> okurwaokurwa.swf
> chłodno przekrocz próg
> jebie żulem i jeszcze czymś
> w pokoju stoi dupny blat, przy nim małolaty
> jedna chuda, jedna duża, jedna jeszcze jakaś
> paru przychlastów
> towarzystwo mocno śmierdzące
> postanów działać
> jeszcze mi podziękujo
> dialekt krakowski mode on
> "ej admine otwórzże okno coby wpadło tu powietrze z pola!"
> konsternacja
> nagle gówniarze wybuchają śmiechem
> Admin podchodzi do mnie, poklepuje po plecach
> "haa wiedziałem że Anon swój chłop żartowniś!"
> "dajcie mu towaru"
> gówniarze zdejmują blat ze stołu
> pod spodem dupna niebieska beczka
> jakiodórniewytrzymie.pdf
> Admin klepie po plecach
> zachęcająco szczerzy żółte zęby
> corobić.jpg
> wskaż Adminowi beczkę
> "gospodarz pierwszy"
> ten się rozpromienia jak papaj w przedszkolu
> ciekawe że akurat takie porównanie mi przyszło do głowy
> ten zrzuca majty na ujebaną podłogę
> i hyc do beczki z kapustą
> małolaty dawaj jeden przez drugiego nacierać Admina garściami kiszonej kapusty
> ktoś włączył radio
> LO27
> "ooo mogę wszystko"
> przychlasty śpiewają
> no kurwa nie wierzę
> w końcu z kapusty wynurza się ten spierdon
> "pójdź w me ramiona Anon"
> chuda laska patrzy z zazdrością
> "niech ona pierwsza wejdzie do imperium kapusty"
> rzuciłem tonem podniosłym, patetycznym
> gówniara gotuje się ze złości
> "ona nie może, jest za stara na kąpiele nago w kapuście"
> "tylko przy świetle księżyca" dodaje przychlast
> na zegarku punkt 11 przed południem
> robię krok do przodu
> patrzę w dół
> ten spierdon ma kościeja
> zwisa mu z niego smętnie trochę kapusty
> jeden przychlast to zauważa
> dawaj do dzioba
> ekspresowyblowjob.avi
> Admin kończy mu w pysku
> dupy krzyczo "nieeee"
> "zbezcześciłeś święte misterium"
> "to Anon miał chapnąć dzidę"
> cokurwa.cdr
> dupy się rzucają na przychlasta
> pchają mu do ryja brud zbierany garściami z podłogi
> koleś krztusi się i zdycha jak pies
> w międzyczasie Admin się niezauważenie przez nikogo poza mną zesrał rzadko do kapusty w której stał
> przemieszał nogą i śladu nie ma
> o kurwa
> Anon pomóż nam wrzucić trupa do beczki
> co robić co robić
> zerknij na zegarek
> "o kurwa, zostawiłem włączony fortepian"
> w tył zwrot i rura
> wpadnij akurat na grupkę czekającą na kolanach pod drzwiami
> "Anon a ty co tutaj robisz?"
> "zostałem odrzucony przez arcykapłana, biegnę rzucić się pod pociąg"
> "i kurwa słusznie"
> idę i nie wracam
> w domu usuwam konto
> maile, chowam ip, wszystko
> hacker mode on
> zamartwiam się tygodniami
> znajdo mnie czy nie znajdo
> kurwa horror
> chcę popełnić samobója
> rodzina wysyła do lekarza
> w klinice cieć otwiera mi drzwi
> patrzę mu w oczy
> znajomy ryj
> czuję aromat kiszonej kapusty z gównem
> samobójstwo nie pomoże
> lekarze też nie
> jest na to jedna rada
> emigracja
> tak oto znalazłem się w Holandii
> skąd spokojnie mogę zaśmiecać forum opowi moim prawicowym ścierwem
> muszę się do jeszcze jednej rzeczy przyznać
> ja nawet nie lubię kiszonej kapusty
> BAJ
Okropny
dwa lata temu
Kurwa, jaki fejming
Nuncjusz
dwa lata temu
Wiedziałem, że się podniecisz :)
Okropny
dwa lata temu
Ej gdybym nie siedział na kiblu, to bym wstał i odśpiewał hymn kiszonej kapusty
Aisak
dwa lata temu
czyli wontek nie zostanie usunięty?
będzie można tu schizować?
ja i moja paranoja?

:]
Nuncjusz
dwa lata temu
Nawet tego nie zgłaszam, bo wątek około literacki, admin by go nie usunął
więc
mozna schizować
aczkolwiek, wolałbym tu pasty z neta
Okropny
dwa lata temu
> załóż organizację non-profit
> ?????
> brak profitu
Canulas
dwa lata temu
Pasty zajebiste - popieram
Aisak
dwa lata temu
co to są te pasty?
Aisak
dwa lata temu
nie to nie :/

małpoludy!
Canulas
dwa lata temu
Jak byłiśmy kiedyś w Lidlu, to - musisz Aisku wiedzieć, że w lidkach nie ma ręcznych koszyków, tylkotakie duże, odpalona na dwa złote. - No, ale my nie mieliśmy dwójki, albo moze mieliśmy. W każdym razie nie mieliśmy jak zakupów do kasy zanieść. ALe w jednym koszu takim (dużym w sumie) leżały kartony, bo oni chyba w tym lidlu jakieś robili porządki, albo to była pozostałość po dostawie. Jak teraz myślę, to chyba po dostawie.
I tam była taka pokrywka tekturowa, jak po pudełku z hortexami.
I my żeśmy tą pokrywkę wzięli i te zakupy na tej tekturowej pokrywce zanieśli.
Tam zapakowali w plecaki i pojechali do domu.
A potem to nie pamiętam, ale to były zakupy sporzywcze, to chyba zjedliśmy.
Aisak
dwa lata temu
Can, ptaszyno, znalazłam se już.
:*
Canulas
dwa lata temu
Tej nie mogłaś, bo to autorska ;) ale zamysł taki.

Część postów została ukryta (542)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Pan Buczybór
pół roku temu
JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO „OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA WPIERDALAM WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE WPIERDALAM, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO WYRUCHAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE PIKANTNE I OGIEŃ I PIEKŁO. ROZUMIEM NADAĆ WYRAZISTOŚCI, ALE ZABIJAĆ CAŁY SMAK POTRAWY DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI PIECZENIA JAPY? KSZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKAŚ PIZZERIA CZY U SIEBIE W KUCHNI. CO TAM MATI ZAMÓWMY PIZZE, DLA MNIE MEGADIABLOPIZDAMEXICANOOSTRA Z DODATKOWYMI PAPRYCZKAMI, HEHE COŚ NIE OSTRA, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE JEŚĆ TAKIE MDŁE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ POPIJ MLEKIE BO SIĘ WODO NIE POPIJA XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM MEGA PIEKĄCYM STOLCEM, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO CHRZANU.
JamCi
pół roku temu
Co Ci?
Berkas
pół roku temu
To je pasta, z pastami się nie dyskutuje. 😂
Berkas
pół roku temu
-anno domini 79
-tak naprawdę to nie, bo nikt nie daje jebania o taką datację
-no to rok DCCCXXXII od założenia Rzymu
-Oktawian lv XIX here
-twoi starzy to magnaci w Pompejach
-handlują jakimś zbożem albo niewolnikami
-coś pojebali we wniosku CEIDG-I i w sumie nikt nie wie czym się zajmują
-ale sestercji od chuja
-Pompeje super miasto
-akwedukty
-łaźnie
-targi niewolników
-i wyjebana arena lepsza jak Koloseum
-ogólnie jebać Rzym bo to kurwy
-ale nie o tym
-ojciec Gajusz znalazł dla ciebie żonę
-córka pierwszego pogromcy chrześcijan, jebany ma ponad 200 ukrzyżowań na koncie
-podobno fajna dupa, taka Wenus tylko lepsza
-bo prawdziwa, hehe
-ale cicho bo stos albo lwy
-ojciec przyniósł jej ryciny
-więc wiesz czego się spodziewać
-nie chcesz się zbytnio podjarać zanim przyjdą więc postanawiasz sobie zwalić
-wolisz tak niż burdel, bo wierny z ciebie mąż
-mimo że nie masz żony
-kladziesz się w komnacie
-zaczynasz polerować obsydian myśląc o niej
-swojej przyszłej żonie
-nagle słyszysz jak coś tak pierdolnęlo że aż się ziemia zatrzęsła
-boisz się że to Hannibal ożył i rzuca w miasto sloniami
-ale to jednak nie to
-ludzie na trakcie krzyczą i płaczą
-mame wbiega do komnaty
-widzi jak gruszysz
-po chwili milczenia mówi że wezuwiusz wybuch
-kończysz patrząc jej w oczy
-chuj cię wezuwiusz
-po sekundzie okazało że nie chuj bo właśnie zalał was wyciek piroklastyczny
-na zawsze zastygasz ze zwiędłą fujarą w ręce obok mame
-prawie 2 tysiące lat później odkopuje was ekspedycja naukowa
-naukowcy kisną z ciebie srogo
-nieśmiertelny brak profitu
Nuncjusz
pół roku temu
Dlaczego w Polsce nie porywają samolotów:

Poniedziałek
Porwaliśmy samolot na lotnisku w Warszawie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

Wtorek
Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.

Środa
Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i
pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów.
Wypuściliśmy, a co tam.

Czwartek
Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą
połowę pasażerów i pilotów.

Piątek
Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę
znajomych. Impreza do rana.

Sobota
Do samolotu wpadł GROM. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

Poniedziałek
Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest policja, są
ratownicy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

Wtorek
Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. GROM się nie zgadza.
Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Krakowa. Z wódką.

Środa
Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy wódkę.
JamCi
pół roku temu
Hahaha
Canulas
pół roku temu
Dobreee, znałem w uboższej wersji i z Rosją w tle
pkropka
pół roku temu
Świetne!
Nuncjusz
pół roku temu
Mój ojciec głosujący na lewice właśnie pobił moja matkę, która przyznała się, że zagłosowała na PiS. To jest ta wasza tolerancja i szacunek? Taki wygląd wyborców lewicy, wstyd mi za ojca...
Nuncjusz
pół roku temu
Sumując, co i jak - najważniejsze w ostatnich dniach - tak jak to wygląda na teraz:
PiS ma większość w sejmie, ale niewielką.
Brak większości w senacie, ale nic jeszcze nie wiadomo, 2-3 głosy można zdobyć odpowiednimi obietnicami..., rozstrzygnie się to w ciągu 2-3 miesięcy...
Jeszcze kwestia Prezydenta.

Widzę 4 podstawowe możliwości:

1. Senat da się zdominować, prezydent Duda zwycięży = sejm będzie zmieniał prawo raz na lewo raz na prawo - omijając KO, czyli będzie szachować mocniejszą opozycję w ten sposób, by w kluczowych kwestiach nie wypadało jej głosować / by źle wypadała głosując - przeciw...
2. Senatu nie da się zdominować ale Duda pozostaje - jest rząd większościowy, ma pomysły, działa w sejmie jak chce, ale..., senat odrzuca 99.9% ustaw... I tak trwają do nowych wyborów, nie zmieniając w gruncie rzeczy, niczego. Wojna i podziały się pogłębiają - kluczowe wybory - to te następne dopiero.
3. Senat da się zdominować PiS, ale Kidawa - Błońska zostaje Prezydentem RP..., odwrócenie sytuacji z rządów PO / PSL i Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dużo szumu, niesnaski, wiele nie da się zrobić, ale "można wskazać" jednego..., znaczy jedną, konkretną winowajczynię = właściwie i tak i tak do końca kadencji rządzi PiS - a co dalej, nie wiadomo...
4. Senat nie da się kupić, Kidawa - Błońska Prezydentem RP = teoretycznie wszystko jest możliwe, nawet i przedterminowe wybory za kilka miesięcy...
Nuncjusz
pół roku temu
Ej nie uwierzycie co sie wczoraj odjebało xD
Ide sobie na wybory, patrze, a pod moją komisje podjeżdża karetka. Nie zdziwiło mnie to jakoś specjalnie, w końcu żelaznemu elektoratowi dobrej zmiany bliżej do muzeum niż do liceum, wiec pewnie jakiś dziadzio zasłabł. Ale oni nie przyjechali po nikogo, a wręcz odwrotnie: przywieźli ledwo dychającą, podłączoną do aparatury 90letnią babcie. Jechali na sygnale, ratownicy szybko wyciągneli starą babe na noszach, szybkim krokiem donieśli ją do karty do głosowania i drżącą ręką skreśliła triumfalnie krzyżyk przy kandydacie PISu.
Babcia jeszcze resztkami sił krzyknęła "chuj wam w dupe, młodzi!" I umarła.
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Pilne pytanie. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
JamCi
5 miesięcy temu
Hahaha :-)
pasja
5 miesięcy temu
najlepiej wszystkie wymienić i skończy się problem :)
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Janusz Korwin-Mikke kończy dziś 77 lat
Tom Bordo
5 miesięcy temu
Nuncjusz zobacz
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Dotąd byłem przeciwnikiem wszelkiego przestawiania zegarków. Ale dzisiaj stwierdziłem, że to jednak nie takie złe i w sumie powinniśmy robić to częściej. Tak z 10 razy w tygodniu, 2 razy dziennie od poniedziałku do piątku. O 14 przestawiamy czas na godz. 15, a o 3 w nocy na godz. 2.

Pomyślcie jakie to ma skutki.

W pracy o godz. 14 "Ja pier***, jeszcze 2 godziny" zamienia się w "Jeszcze godzina, lepiej zrobię coś pożytecznego" o godz. 15 - plus dla gospodarki.

Później masz więcej czasu dla najbliższych. Ci, którzy imprezują zamiast myśleć o 3 rano "pora trzeźwieć" powiedzą o 2 rano "To jeszcze jedną połówkę" i PKB nam rośnie jak stężenie alkoholu we krwi.

Jesteś dzieciaty i pociechy budzą Cię w nocy? Nic strasznego, masz dodatkową godzinę snu.

Nie-dzieciaci mają dodatkową godzinę, którą można na wiele sposobów wykorzystać, ale najlepszym wydaje się seks. No i skacze nam dzięki temu dzietnośći to bez konieczności łożenia 500 zł co miesiąc.
Tom Bordo
5 miesięcy temu
*Nie-dzieciaci mają dodatkową godzinę, którą można na wiele sposobów wykorzystać, ale najlepszym wydaje się seks*

Nuncjusz, oszalałeś.
Tom Bordo
5 miesięcy temu
?
Nuncjusz
5 miesięcy temu
To je pasta Bordo. Nie ja jestem autorem
Copy/paste
Pojmujesz?
Tom Bordo
5 miesięcy temu
Myślałem, że sam to wymyśliłeś
Nuncjusz
5 miesięcy temu
W tym wątku tylko pasty wrzucam
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Kalendarz Duńczewskiego mniejszy, 1751:
1. Łysą głowę włosami napełnić:
Żółtków kurzych, wiele chcesz, upiec na blasze i sokiem z nich wyciśnionym smarować łysinę; wznijdą na niej włosy naturalnie gęste
Albo: chleb jęczmienny ususzywszy, utrzeć go na proch, do tego przydać soli i sadła niedźwedziego; tym smaruj łysinę
Albo: uwarzyć na kleik żyta zielonego jeszcze nie dojźrzałego i tym smarować głowę lub przez chustkę przykładać
Albo: upalić siemienia lnianego, zetrzeć na proch i zmięszawszy z oliwą smarować łysinę; w krótkim czasie włosami porośnie
Toż czynią: żywo spalone żaby w garnku nowym, zmięszawszy tenże proch z praśnym miodem.
Item: spaliwszy pszczół kilkanaście, zmięszać proch z gnojem myszy polnej i skropić różowym olejkiem; prędko urosną włosy, chociazby i na dłoni, smarując tym.
Albo: pszczoły ususzyć w koszyku przy ogniu, ażeby na proch się zetrzeć mogły; tenże proch rozpuścić oliwą i miejsce, na którym chcesz, żeby włosy rosły, nasmarować. Dziwnie skutek uznasz. Nostradamus.
2. Nie osiwieć, albo siwizny pozbyć się
Mlekiem suczym głowę i włosy namaczaj; rzecz jest doświadczona, że takie włosy nie siwieją. Nostradamus
Jeżeli siwych włosów chcesz pozbyć, a inszych nabyć młodych, utrzeć suchego gnoju kociego na proch jak najmielszy, przesiać go i z octem mocnym atemperować gęsto, czym namaściwszy włosy, opadną. A gdy już łysina stanie się, to czynić, co głowę łysą włosami napełnia, a urosną włosy nowe [...]
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Janusz Korwin Mikke
- IQ 168 (Albert Einstein miał podobno 160, Freud 156)
- Studiował psychologie, filozofie, socjologie prawo oraz matematyke
- Zna 9 języków obcych
- Mistrz kraju w brydża (karciana gra logiczna)
- Laureat WPROST w kategorii najlepszy biznesmen
najlepszy ekonomista, najlepszy publicysta
- Kostkę Rubika układa w minutę z zamkniętymi oczami
-W 1989 roku I nagroda w konkursie na najlepszy system podatkowy w Polsce

I podobno dzisiaj w nocy zmarzł, także się liczy. Pokój jego duszny.
Agnieszka Gu
5 miesięcy temu
Skąd masz takie info?
JamCi
5 miesięcy temu
Od TB
sensol
5 miesięcy temu
mąż magdy umer
Aga jednostrzały
5 miesięcy temu
Aha, no to wsjo jasna...
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Do wszystkich zainteresowanych samobójstwem w tym roku:
Wiem, że jest jesień, szybko się robi ciemno i ogólnie czasami tak jakoś ciężko. Decyzję pozostawiam kwestii indywidualnej. Jednakże popełnienie tego czynu na torach Polskich Kolei Państwowych, jest nie tylko samolubne, ale i ,chyba przede wszystkim, bezczelne. Generuje to potężne opóźnienia w komunikacji i przysparza masę problemów i tak poirytowanemu już polskiemu społeczeństwu. Ludzie nie zdążają przez to na przesiadki, samoloty, spotkania biznesowe, czy też zajęcia (w tejże kolejności). Obciążone i tak PKP potem za to płaci, przez co mniej pieniążków na modernizacje, wynagrodzenia i powoduje to niekończące się koło wiecznych opóźnień. Wszyscy w pociągu mają potem, mówiąc eufemistycznie, popsuty dzień. Nie na każdym porozrzucane wnętrzności na torach nie robią wrażenia. Dzieci wymiotują, kobiety mdleją, faceci też, nie bądźmy szowinistami. Chcą się napić wody, a nie zawsze jest WARS albo wózek z „asortymentem barowym”. Potem się człowiek może poślizgnąć na tych treściach i pobrudzić sobie ubranie. Pan maszynista siedzi na peronie i pali papierosa, a chciał rzucić i Desmoxan już dzisiaj nie pomoże. Pani prokurator musi przerwać bukowanie sylwestra w Austrii z rodziną, bo dostaje telefon, że „jest sprawa”. Panowie policjanci przyjeżdzają, spisują zeznania, wypełniają papiery. A mogli w tym czasie spokojnie stać sobie zaraz za zakrętem i znakiem, kontynuując akcję „Znicz”. Pasażerowie przeklinają, wyzywają Bogu ducha winną załogę pociągu, denerwują się, zaczynają rozmawiać o polityce. Przy okazji dostaje się też NFZ, bo przyjeżdża karetka. Nie każdy chce tego słuchać.
Także jeśli masz problem z sobą, zadzwoń pod telefon zaufania, zapisz się do psychiatry, bądź psychologa, zwróć się do rodziny po pomoc. Jeżeli nie masz już siły - trudno. Ale nie rzucaj się na tory. Zwłaszcza w tym kraju. Poprzeglądaj sobie jakieś fora, poczytaj o lekach, obejrzyj „Salę Samobójców” Janka Komasy. Pójdź do Obi albo Castoramy. Pomyśl wpierw o innych, czy chcą na to patrzeć. A jeśli chcesz na koniec tego wszystkiego coś znaczyć i zwrócić na siebie uwagę - zastanów się, czy chcesz skończyć, będąc powodem irytacji tych wszystkich ludzi.
Życzę wszystkim udanej jesieni.
Zrezygnowany pasażer PKP.
Tom Bordo
5 miesięcy temu
Nuncjusz tworzę właśnie kolejną grafikę na t3
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Aha
Tom Bordo
5 miesięcy temu
Już dodałem
Nuncjusz
5 miesięcy temu
Aha
Nuncjusz
5 miesięcy temu
To nie tak miało być, nie wiem czy Pan wie, że ja w Titanicu miałem grać, ale nie zagrałem. Książę Michał się wykichał. Wypierniczył się władca pomazaniec i nie ma odbudowy Świątyni Pochwycenia. A Bolek Paliwoda mnie zostawił. Wpadłem w onanizm i pornografię i się rozwaliłem- i się niefortunnie wywaliłem. A nie tak miało być, miało być 1000 dni Królestwa Chrystusa za przebudzeniem, ja miałem być 44 prezydentem USA. Mam schizofrenię. Miałem być 44 prezydentem USA, grom miał otoczyć WTC, świat terroru miał być uwalony, a Jaruzelski jak dostał objawienie 11.10.93 r to dostał kamieniem i Bóg zaczął mu objawiać 11 rozdział Izajasza 11 rozdział Apokalipsy, to zamiast baran zatrzymać , kurwa, księcia Michała władce pomazańca to się modlą za księcia Michała pomazańca , zamiast przyjść z objawieniem ,że...yyy.. już szyfry naparzały o zamachu z 11. Jaruzelski wiedział o zamachu z 11.09
Dariusz
5 miesięcy temu
Braun: Kurwa mać! No zobacz co kurwa narobiliście.
Korwin: To ja tego nie zrobiłem.
Braun: A kto mowcą kurwa jest?!
Korwin: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
Braun: A kto przemawiał?
Korwin: Kulesza, bo powiedział tak ja mówię...
Braun: A z jakiej racji kurwa włazicie na mównicę, ile razy tłumaczyłem, jest mówcą kurwa Ty i żaden chuj nie ma bez mojej wiedzy przemawiać.
Korwin: Panie przewodniczący ja powiedziałem tak "to Pan prezes koła mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
Braun: Jak Cię wywalił? To trzeba było kurwa wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim kurwa yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Mownica w konserwacji kurwa zobacz co narobiłeś po chuja się rwiesz kurwa nie Twoje!
Bosak: Grzegorzu nie denerwuj się.
Braun: Jak mam się nie denerwować?
Bosak: Zaraz wyklepiemy.
Braun: Na pewno już nie wyklepiesz kurwa..
Bosak: No to wyciągniemy z senatu i damy Tobie.
Braun: Takiego mikrofonu już nie dostanę
Bosak: No to kupimy szpraja i będziemy malować.
Braun: Ta szpraja... Czemu się kurwa rwiecie co nie wasze! Żaden poseł kurwa nie siedzi za was nie tłumaczy i kurwa powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo kurwa człowiek dba bardziej jak o żonę kurwa o ten sprzęt a kurwa przyjdzie od tego. Kurwa mać tłumaczę jest mówcą ten i ten żaden kurwa nie składa wniosków formalnych jakim prawem kurwa tyle razy wam tłumaczyłem
TomaszBordo
5 miesięcy temu
Nuncjusz żałosny jest ten twój paszkwil na Konfederację
TomaszBordo
5 miesięcy temu
Miałem jednak rację co do tego że jesteś zwolennikiem Kalisza
Dariusz
5 miesięcy temu
To jest PASTA
NIE JA JESTEM AUTOREM
TomaszBordo
5 miesięcy temu
Aha. Z tym że ty ją rozpowszechniasz.
TomaszBordo
5 miesięcy temu
Poza tym nawiązuje do wydarzeń z dzisiaj. Aż tak szybko ktoś napisał pastę którą znalazłeś?
Dariusz
4 miesiące temu
Tak właśnie było
Dariusz
4 miesiące temu
Maryla Rodowicz ma aktualnie 74 lata, żyje przez cały rok w stanie kriogenicznej hibernacji. Odmrażana jest co roku na jeden dzień, tj. Sylwestra, by wystąpić po raz kolejny na antenie TVP w programie Sylwester z Dwójką. Przy dobrych lotach człowiek dożywa 90 lat, przyjmijmy więc, że takiego też doczeka się Maryla Rodowicz. Teoretycznie zostało jej 16 lat życia. Funkcjonuje jednak jedynie przez jeden dzień w roku, należy więc pomnożyć 16 razy ilość dni w roku, czyli 365. Pomińmy dla uproszczenia lata przestępne. Zostało jej 5840 dni życia, co należy rozumieć jako 5840 Sylwestrów. Maryla Rodowicz umrze w 7859 roku.
Pułkownik Marian Bońka
4 miesiące temu
Nun napisałem ci coś pod twoim najnowszym tekstem
Dariusz
4 miesiące temu
Odpisałem
Dariusz
4 miesiące temu
A był zwyczaj, że na każde święta prezydent uwalniał jednego więźnia, którego POlacy chcieli. Trzymano zaś wtedy znacznego więźnia, imieniem Śpiewak. Gdy się więc zebrali, spytał ich Duda: Którego chcecie, żebym wam uwolnił, Śpiewaka czy Stonogę, zwanego męczennikiem? Wiedział bowiem, że przez jego nienawiść do PiSu Go wydali. A gdy on odbywał przewód sądowy, żona jego przysłała mu ostrzeżenie: Nie miej nic do czynienia z tym Sprawiedliwym, bo ten człowiek ma sto osiemnaście wyroków uniewinniających. Tymczasem Kurski i Rydzyk namówili tłumy, żeby prosiły o Śpiewaka, a domagały się skazania Stonogi. Pytał ich prezydent: Którego z tych dwóch chcecie, żebym wam uwolnił? Odpowiedzieli: Śpiewaka. Rzekł do nich Dudziarz: Cóż więc mam uczynić ze Stonogiem, którego nazywają męczennikiem? Zawołali wszyscy: do Sztumu z Nim! Namiestnik odpowiedział: Cóż właściwie złego uczynił? Lecz oni jeszcze głośniej krzyczeli: Do Sztumu z Nim! Duda widząc, że nic nie osiąga (jak zwykle), a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: Nie zrobiłem tego tak samo jak nie ukradłem kwiatów spod pomnika. To wasza rzecz. A cały lud zawołał: majątek jego dla nas, na dzieci nasze.
Pan Buczybór
2 miesiące temu
"1. Koronavirus trafia do Polski.
2. Polska służba zdrowia sobie nie radzi.
3. Umierają głównie starzy i schorowani.
4. ZUS odciążony, nie musi wypłacać emerytur.
5. Elektorat PiSu wymarł, PiS przegrał wybory.
6. Podatki obniżone, ZUS zlikwidowany.
7. Polska staje się potęga w Europie."
indri
2 miesiące temu
Nuncjusz może zadzwonić na 112?
Pan Buczybór
2 miesiące temu
"Witajcie, jestem Bożydar X, ostatni król lechitów. Dzięki mojemu ojcu królestwo rozciągało się od Bałtyku do Uralu i na południu aż do Morza Śródziemnego. Dzięki potędze królestwa na świecie panował pokój, którego byliśmy gwarantem. Na moje 44 urodziny urządziłem wielka ucztę, był najlepszy alkohol i najtłustsze zwierzęta z całego świata. Goście bawili się przednio. Siedząc sobie wśród moich rycerzy, jeden z gości podszedł do nas i z mocnym, germańskim akcentem powiedział „mam tu coś specjalnego”. Było to sreberko z czymś zielonym. „ To magiczna roślina z Indii, mój panie” powiedział, nabijając dziwną, szklaną rurkę. Dał nam po tak zwanym „buszku”. Kiedy się sztachnałem, czułem się cudownie. Ale właśnie wtedy nieznajomy wyciągnął miecz i zaczął siekać moich zbombionych rycerzy. Uciekłem do okna, a tam atakowali nas barbarzyńcy !!! Chciałem chwycić za moj topór, ale byłem zbyt spizgany, aby go unieść. Musiałem razem z garstką moich husarzy uciec na ciemna stronę księżyca. Tak właśnie przez tzw. trawkę upadła Wielka Lechia, co doprowadziło do wielu lat wojen i upadku kultury. Ale kiedyś powrócę z moimi husarzami i obiecuje, że rozprawimy się z tą diabelska roślina raz na zawsze"
Pan Buczybór
miesiąc temu
Żeby jeszcze lepiej uzmysłowić ile to jest 2 miliardy PLN wykonałem następujące obliczenia:
Ostatnio w promocji piwo Harnaś widziałem w biedrze za 1,87 zł w puszce.

- 2 mld/1,87 = okolo 1 mld 70 tys. puszek ze złocistym trunkiem.
- Polaków jest 37,98 milionów, co daje 28 puszek na głowę, czyli 14 litrów na łebka. Na parę dni starczy
- jedna puszka ma 16,8 cm. Gdybyśmy je wszystkie ustawili jedna na drugiej na rynku w Gliwicach to wieża miałaby 179 760 kilometrów, szczyt byłby w połowie drogi do księżyca
- ślimak ma prędkość 0,047 km/h jakbyśmy go przekonali do wyprawy na szczyt tej wieży to zajęloby mu to - przy założeniu, że będzie utrzymywał cały czas tą predkość - 436 lat - myslę, że jednak dla widoków warto
- średnica puszki to 6,6 cm. Gdybyśmy ustawili w rządku zaczynając od miejsca gdzie równik przecina południk zero to mielibyśmy 70 720 kilometrową harnasiową linię obiegającą świat. Do drugiego okrążenia świata brakłoby jedynie około 10 tys. km
- przy zalożeniu, że prędkość maksymalna Poloneza FSO to 135 km/h podróż do końca harnasiowej wstęgi wyniosłaby 21 dni i 20 godzin
- basen o kształcie sześcianu foremnego wypełniony piwem mógłby mieć 812 metrów szerokości, glębokości i długości. Zawierałby 535 mln litrów płynu
- puszki ważyłyby 17 120 ton, w skupie gdzie płacą 3 zł za kilo otrzymalibyśmy za nie 51 mln 360 tys. złotych
- można by było za to kupić po 2,60 zl za sztukę 19 753 846 butelek piwa Perła Chmielowa. Po jednej dla kazdej pani z okazji dnia kobiet, bo Perełka jak wiadomo - najlepsza.
Dariusz
miesiąc temu
Tiaa ;)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji