telewizja polska

tomek499
14.08.2015
Powiem wam kochani ze mam niesmak jesli chodzi o filmy kiedys były dobre filmy np. roki ,sara czy tesz leon zawodowiec teraz mam ochote wyrzucic telewizor bo jak go właczam to widze trudne sprawy dlaczego ja i tego typu szajs a jeszcze gorsze sa filmy o zmutowanej jaszczurce albo jakies giganyczne pająki wszysko i tak skonczy sie na jednym chociasz wroge niebo jest dobre a gdze są teleturnieje mamy tylko familiade jeden z dzesięcu i ten szajs ktury dali na atm litości i ile razy bendą powtarzac sendze wesołoską na litośc co o tym sądzicie
Slugalegionu
14.08.2015
Sądzę jedno, ktoś powinien zapoznać się z pewnymi kumplami. Oto oni: , . ? Słownik ortograficzny.
Slugalegionu
14.08.2015
Bez urazy: ) Ja TV nie oglądam, wolę CDA.
tomek499
14.08.2015
Spiedalaj jak niemasz nic do powiedzenia
Slugalegionu
14.08.2015
U, znalazł się pan świętyXD Już się boję: )
tomek499
14.08.2015
Co to jest cda
tomek499
14.08.2015
A ok. Strona internetowa
Anonim
14.08.2015
Po co ten wątek? Nie lepiej zapodać temat w pogaduchach? Albo tam, gdzie nikt nie zagląda i po prostu odświeżyć?
Poza tym owe "spierdalaj" - nie odzywaj się tak do osoby, której nie znasz. Poza tym Slugalegionu ma rację.
Drassen Prime
14.08.2015
Tomek, to ty spierdalaj, jeśli zamierzasz tak się zachowywać. Nie potrzebujemy tu odpadów. Dobranoc :)
xnobodyperfectx
14.08.2015
Hahaha, jak można ocenić jakiś serial prezentując sobą taki poziom, nie tylko językowy, ale i kulturowy.
MrJ
14.08.2015
Już nie oceniam słownictwa, sam czasem klnę, chociaż nie do ludzi których nie znam, ale... pomijam fakt zaśmiecania, teleturnieje te są od wielu, wielu lat i sam uwielbiam jednego z dziesięciu. Filmy o gigantycznych jaszczurkach? Upij się z kumplami i puść to w tle, a będziesz miał bekę na 100%. Wesołowska zła też nie jest, odmużdża, a czasem i tego trzeba. Dziękuję dobranoc. A i tomek, jak chcesz komuś kazać spierdalać to napisz cokolwiek, potem napisz coś dobrego, potem napisz coś na poziomie Sakala, a potem na wyższym poziomie. Wtedy możesz dostać przywilej. Albo nie. Prędzej nie.
Anonim
14.08.2015

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji