Twierdza 11-13 września

Akwus
21.08.2015
To ja poszaleję z mała prywatą :) Z drugiej strony czytając rpgowe wątki na forum widzę tu trochę miłośników tego sportu, więc może się Wam przysłużę informacją.

11-13 września w giżyckiej Twierdzy Boyen odbędzie się konwent fantastyki, na którym będę miał przyjemność poprowadzić trzydniową kampanię Cyberpunka. To zupełnie inny sport niż pisanie opowiadań, ale ponieważ przygotowanie scenariusza zajmie mi ładnych kilkanaście strona, a samą sesję prowadzę niemal w pełni narracyjnie, przyjemność dla uczestników, czy widzów może być podobna :)

Najpewniej po samym wydarzeniu powstanie też opowiadanie stanowiące kontynuacje, lub rozszerzenie samej sesji, więc jeśli chcecie być przy jej narodzinach, to zapraszam.
MrJ
22.08.2015
Hmm, liczba graczy ograniczona? Bo szczerze mógłbym się skusić i ściągnąć ze sobą kumpli. Sam chętnie wymieniłeby się doświadczeniami jako GM/DM et cetera. Jakieś szczegóły by się przydały(tak, żeby nie było, mam ledwo 30km do Giżycka, więc mógłbym może nawet być przez całą kampanię, może)
Majeczuunia
22.08.2015
Byłam ostatnio na obozie w Giżycku i twierdzę Boyen też odwiedziłam, ale teraz mnie tam nie będzie :( Jednakże życzę ci powodzenia!
Akwus
22.08.2015
Jeszcze nie usiadłem do scenariusza, ale zakładam 5-7 3 godzinnych sesji, z możliwością wymiany graczy co rozdział. Jednorazowo od 3 do 5 osób. Więcej nie lubię, bo każdy za długo zaczyna czekać na swoją chwilę :)
MrJ
22.08.2015
Nie no rozumiem. Może wpadnę na jeden dzień.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji