Użytkownicy w rażący sposób łamiący regulamin mogą zostać pozbawieni możliwości publikowania na łamach forum.

Bettina
2 miesiące temu
Regulacja usuwania konta.

Jako osoba, która ani razu nie zwróciła siẹ tu do nikogo prywatnie, nie używająca wulgaryzmów, zachowująca conajmniej podstawowe zasady w poszanowaniu różnic,

Użytkownicy w rażący sposób łamiący regulamin mogą zostać pozbawieni możliwości publikowania na łamach forum.

Skoro jestem pewna, że nie bylo z mojej strony żadnych uchybień , zakladam, ze przpusuje mi sie domniemane, co jest dla mnie nie do przyjecia,

Oczywiście wszystkie publikacje usuwam, ale nie zgadzam sie na przypisanie mi nieistniejących grzechów, czy rażącego łamania regulaminu.
mamycię
2 miesiące temu
Ty głównie zwracasz się sama do siebie.
Bettina
2 miesiące temu
Przypusuje * sorry, jestem poirytowana nonszalancją, ktora nie nic wspolnego z czymkolwiek co mozna nazwac czyms.
Bettina
2 miesiące temu
Przypisuje*
Wiem do kogo sie zwracam. Nie, nie do siebie, do osoby odpowiedzialnej za regulacje, ktore sa konsekwencja lamania regulaminu. I jestem powazna.
Bettina
2 miesiące temu
Dodatkowo moglabym oczywiscie dopisac liste osob, ktore probowaly lamac regulamin z wykorztstaniem danych, Ktore Nigdy I'm nie odostepnilam, ale to akurat jest mi nie obojetne, ale swiadomie pominiete.
Bettina
2 miesiące temu
mamyciẹ , racz nie kwestionowac tego, co napisałam

Nie pisze dxiekuje. Bo akurat nie ma za co.
Bettina
2 miesiące temu
Tylko czekam az sie tu zablokuje na Łamach Forum jedyna jeszcze wartosciowa osobe. Czyli mnie.
Bettina
2 miesiące temu
Niesamowie mamycie,
Jestem juz zablokiwana...
Bettina
2 miesiące temu
Jestem Juz Zablokowana. Niesamowite mamyciẹ.

Tak, mam tu prywatnego bloga, albo pół I wlasnie wyslalam Ci maila. Na ktory dostalam odpowiedz.

Regulacja samousuwania konta. Samo czyli bez potrzeby pisania z administratorem skoro I tak UWaga Na Lamach Forum sie Nie Da.
Bettina
2 miesiące temu
Co to jest Forum?
Do publikacji. A gdzie jest Portal?
Adin dwa tri
2 miesiące temu
Czego ty głupia ruro paszczysz co?
Bettina
2 miesiące temu
Proszẹ?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji