Używanie!

Tajemnicza...
04.05.2015
Czy da się jakoś usunąć, opowiadanie gdy np. Doda się dwa razy albo komentarz. Ponieważ od niedawna dodaje mi się podwójnie to samo opowiadanie.
Tajemnicza...
04.05.2015
Miało być * Usuwanie nie używanie ;)
NataliaO
04.05.2015
nie ma
Tajemnicza...
04.05.2015
Niech zrobią, opcje usuwanie / edytowanie. To by bardzo pomogło, moim zdaniem :)
Ant
05.05.2015
Pewnie naciskasz dwa razy na przycisk Dodaj. Zakładam, że to coś z Twoim netem (np. powolny). Przy dodawaniu opowiadania/komentarza naciskaj raz na przycisk. Też tak kiedyś gdzieś miałem.
Neli
05.05.2015
Zgadzam się z Ant. Jak się nie doda komentarz, to nie klikaj znowu, tylko poczekaj chwile ;) Moim zdaniem też bardzo pomogłaby taka opcja ;D
Tajemnicza...
05.05.2015
Możliwe, ale i tak jestem za opcją usuwanie / edycja. :)
Amy
05.05.2015
Możesz spróbować napisać do Admina...
Anonim
06.05.2015
Najlepiej to by było wybrać nowego Admina :]
A jest tu w ogóle Moderacja? Wiem, że niby jest ale ich działalność jest mocno tajemnicza, miał ktoś z Was kiedykolwiek styczność z jakimś Moderatorem?
marok
26.06.2018
Szkoda, mogłaby wyjść z tego niezła rewolucja
Nuncjusz
27.07.2018
Na pierwszy rzut oka wydaje się to być czymś szalonym, ale niektórzy filozofowie dochodzili do wniosku, że nasz świat tak naprawdę nie istnieje obiektywnie, czyli niezależnie od podmiotu poznającego. Może być tak, że istnieje tylko świat bytów idealnych czyli ogromny zbiór wszelkich możliwych struktur matematycznych i logicznych. Za pomocą tych struktur można opisać nieskończoną ilość możliwych światów. Ale tylko te, które są opisane razem z podmiotem poznającym, mogą być oglądane i tworzyć złudzenie istniejących obiektywnie. To, co oglądamy, jako świat zewnętrzny, to tylko mały wycinek tego wieloświata istniejącego w możliwości istnienia. [Tomasz Przepiórka]

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji