WĄTEK DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Nuncjusz
12.08.2016
Tutaj, Nowi userzy, mogą zadawać pytania, dotyczące bieżących spraw Portalu itp
Karo
12.08.2016
Ty wiesz, że oni i tak będą stwarzać nowe wątki, tak? Bo nie chce mi się wierzyć, że umieszczą tu swój problem... smutne, ale prawdziwe ;)
60secondsToDie
12.08.2016
To też podbijam, bo dostanę kurwicy.
Nuncjusz
12.08.2016
up
Shiroi Ōkami
12.08.2016
Adminie, niech pan przypnie jakoś ten wątek lub coś w tym stylu, bo niedługo zginiemy wszyscy w morzu spamu i bezsensowności!
60secondsToDie
12.08.2016
Niech jeszcze koronuje kogoś ogarniętego na moda ;_;
Ant
12.08.2016
Znając życie i tak nowi będą zakładać nowe wątki
Nuncjusz
12.08.2016
ale wówczas będę miał mniejsze wyrzuty sumienia gdy będę ich opier....
tribia
12.08.2016
Będą zakładać, bo nie przyswoili tamtego o spamie :).
tribia
12.08.2016
Ja już się pilnuję :).
Nuncjusz
12.08.2016
Ale proszę panstwa
TO JEST WĄTEK DLA NOWYCH USERÓW
nie dla starych i nie do spamu waszego
tribia
12.08.2016
o kurde, czyli spamujemy? To też jest przecież nauka :). Wiedzieliśmy, co robimy, bo skoro tamten stary jest nauką dla starych, to ten nowy musi być o starość urozmaicony, aby miał wiarygodność swej tezy :.
Nuncjusz
12.08.2016
Tutaj, Nowi userzy, mogą zadawać pytania, dotyczące bieżących spraw Portalu itp
tribia
12.08.2016
Dobra, Nuncjuszu, już Cię nie przekonuję ;).
Nuncjusz
12.08.2016
Ma ktoś ochotę pogadac, zapytać o to i o tamto?
Zapraszam tutaj
http://www.forumforum.4ra.pl/chat/
tribia
12.08.2016
Ja mam ochotę pogadać. Mogę o coś spytać? :)
Joker
12.08.2016
Cóż to za stronka?
Nuncjusz
12.08.2016
opowijski czat, zapraszam
tribia
12.08.2016
no, a na czacie nie ma spamu :).
Nuncjusz
12.08.2016
nie ma, chodź, Joker już jest

Część postów została ukryta (174)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Canulas
5 miesięcy temu
Up
Sileth
5 miesięcy temu
Jestem dumna, widząc że shitu spowodowanego nowymi użytkownikami jest coraz mniej
Mane Tekel Fares
5 miesięcy temu
Nie mam pytań, chciałem tylko powiedzieć wszystkim: "Witajcie".
Nuncjusz@Fanthomas
5 miesięcy temu
Witojcie Obywatelu
Pan Buczybór
5 miesięcy temu
Dzień dobry
Sileth
5 miesięcy temu
Witaj!
Ozar
5 miesięcy temu
Witaj na opowi!
refluks
5 miesięcy temu
Oddal się sta, Ene Due Rabe.
Nic dobrego cie tu nie spotka.
Mane Tekel Fares
5 miesięcy temu
Mam nadzieję.
AnonimS
5 miesięcy temu
Witam Wszystkich. Jestem tu od niedawna. Mam następujące pytania. 1. Czy można dodawać opowiadania o treści erotycznej . Pytam bo nie widzę takiego działu. 2. Czy w treści mogą być wulgaryzmy czy lepiej ich unikać. 3. Lepiej zamieszczać krótkie formy czy opowiadania o wieku częściach? 4. Czy do użytkowników można pisać prywatnie? Czy tylko w komentarzach i na forum? Jak odnaleźć swój wpis na forum? Bo już w tym dziale pisałem tylko chyba w innym miejscu i nie mogę znaleźć. Pozdrawiam AnonimS
Canulas
5 miesięcy temu
A czy przeczytałeś odpowiedź n ate pytania, którą otrzymałeś w pitoleniu, czy była ona niewystarczająca?
Pytam bez podtekstów, bo może przykryły ją inne posty.
Pan Buczybór
5 miesięcy temu
1. Jak najbardziej można
2. Przeklinaj ile chcesz
3. Z tego, co wiem krótkie, jednoczęściowe opowiadania są chętniej czytane, ale serie też zawsze znajdują odbiorców.
4. Niestety nie ma tutaj wiadomości prywatnych. Tak samo raczej swoich starych postów nie znajdziesz.
AnonimS
5 miesięcy temu
Pan Buczybór dzięki za odpowiedź
Lika
4 miesiące temu
Może ktoś z was ma pomysł jak opisać bunt na okręcie. Bo ja nie ma żadnego pymysłu
AnonimS
4 miesiące temu
Przeczytaj Robinsona Cruzoe autorstwa Daniela Defoe
krajew34
4 miesiące temu
Bunt może wybuchnąć przez wiele czynników, jak brak jedzenia, złe dowodzenie, pazerność załogi, niskie morale i tak dalej. To długi temat, najpierw musisz wybrać dlaczego, a potem opis sam pójdzie.
krajew34
4 miesiące temu
no i też zależy od rodzaju okrętu i czasów w którym chcesz go umieścić. Jest dużo czynników, same słowa bunt na okręcie jest zbyt ogólne, bym mógł coś doradzić.
Freya
4 miesiące temu
Jakby wybrała statek kosmiczny, to odpadłaby kwestia wieszania buntowników na rejach... :)
U kapitana Nemo też nie było masztów :)
krajew34
4 miesiące temu
Na pancerniku mogłaby wystrzelić buntowników z potężnego działa, na statku kosmicznym wyrzucić w przestrzeń, a na galeonie rzucić rekinom na pożarcie, tak czy siak bez zawężenia pojęcia, nie wiadomo, jakie krwawe metody użyć na buntujących się. :) Palniecie w łeb jest uniwersalne, ale zbyt banalne
Freya
4 miesiące temu
Pominąłeś przeciąganie pod stępką... i spacer po desce :)
krajew34
4 miesiące temu
Zawsze też można przywiązać kogoś do burty, by robił za żywą tarczę przeciwko kulom, a jaki to daje efekt psychologiczny.
Ritha
4 miesiące temu
Trup zawsze zrobi robotę.
Rano trup.
Następnego ranka kolejny.
I bunt jak znalazł.
krajew34
4 miesiące temu
No chyba, że kapitan zje buntownika, to wtedy reszcie odechce się buntu.
Lancelot
3 miesiące temu
Up
NihiluśSmurf
3 miesiące temu
Cześć. Czy jest jakaś szansa na zmianę funkcjonalności serwisu, tak żeby powiadomienia dotyczące odpowiedzi innych użytkowników na moje komentarze pojawiały się w formie jakiegoś osobnego panelu? Może coś takiego już istnieje, a ja o tym nie wiem? Jeśli tak, to proszę o info gdzie tego szukać.

Pozdro.
fanthomas
3 miesiące temu
Raczej chyba nie
sensol
3 miesiące temu
jest szansa na p.........e szympansa jedynie
Nuncjusz
3 miesiące temu
Nie ma takiej funkcjonalności. Wszelkie pomysły na usprawnienie portalu kieruj bezpośrednio do admina na Kontakt w stopce strony.
Najpewniej Cię zleje, nie odpowiadając wcale, ale czasami zdarza się cud i coś Ci odpowie.
Powodzenia :)
NihiluśSmurf
3 miesiące temu
Czy ma jakieś czułe punkty, typu konająca matka, bezrefleksyjna wiara w muzykę techno, coś?
Sensol, a Ty poza trolowaniem to coś w życiu osiągnąłeś, czy jakoś się nie złożyło?
Nuncjusz
3 miesiące temu
Nie znam jego życia prywatnego, ale możesz go ewentualnie stalkować. Nawet podobno można dorwać gdzieś jego nr telefonu, co by sporo ułatwiło :)

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji