WĄTEK DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Nuncjusz
12.08.2016

Tutaj, Nowi userzy, mogą zadawać pytania, dotyczące bieżących spraw Portalu itp
firekostisa
12.08.2016
Ooo...przyda mi się! :)
firekostisa
12.08.2016
A właśnie. Może od razu zadam jedno pytanko. Moją serię zaczęłam pisać inaczej, niż większość osób. Czytelnicy wolą inny, bardziej poprawny tryb pisania dialogów. Czy zmiana w trakcie mojej serii to dobra decyzja?
little girl
12.08.2016
Moim zdaniem tak, no i powinnaś poprawić poprzednie części :)
Okropny
12.08.2016
firekostisa, już Ci tłumaczyłem, dlaczego. Popraw poprzednie i pisz poprawnie. Oczywiście, o ile chcesz być czytana. Co innego stylizacja, a co innego nieumiejętność.
Shiroi Ōkami
12.08.2016
Podbijam, bo jest nisko.
Tak, widziałam u Ciebie te dialogi i zapewniam Cię, że zapisywanie je w sposób poprawny jest dużo przyjemniejszy dla oka :D
Nuncjusz
13.08.2016
Up
Katherine531
13.08.2016
Nie wiem, jak Wy, ale według mnie ta stronka znacznie przewyższa aplikacje takie jak Wattpad :) Największy plus to to, że na stronie główniej wyświetlane są opowiadania nowe-starsze, a nie jak w przypadku wyżej wymienionego - popularne, polecane. W ten sposób każdy początkujący ma szansę zabłysnąć :D
Okropny
13.08.2016
Tutaj to raczej działa na zasadzie "udzielasz się, robisz szum = może jesteś czytany"
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Ma też minusy jak oceny, gdzie to każdy może kliknąć jedynkę bez uzasadnienia. No i brak rządów solidnej ręki osoby kompetentne, admin nie chce się dzielić władzą.
Ale są akapity, nie jak wattpad, bo tam mi tego ogromnie brakuje ;-;
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Kompetentnej* tel -.-
Jared
13.08.2016
Raczej na zasadzie "umiesz się zareklamować, to cię czytają", jak w prawdziwym życiu
Zozole
13.08.2016
Umiesz, potrafisz zostaniesz gwiazdą ;D
Sileth
13.08.2016
Wattpad jest dobry, jeśli chodzi o jako takie wybicie się, ale wstawianie na niego tekstów to jakaś katorga.
Ant
13.08.2016
Kiedyś tam próbowałem coś poczytać, ale ciężko mi było coś znaleźć. Duży bałagan.
Ktokolwiek
13.08.2016
Zgadzam się z Sileth. Wstawia się beznadziejnie, ale z czytaniem nie miałam problemu :D Ale moim na Wattpadzie jest bardzo trudno się wybić, bo jest tam strasznie dużo autorów.
60secondsToDie
13.08.2016
[polecam się, jeśli ktoś chce okładki na Wattpada]
Okropny
13.08.2016
60, robisz to pro publico bono?
Ant
13.08.2016
Póki co piszą tutaj starzy użytkownicy. Nowego nie widu.
Nuncjusz
13.08.2016
ja widu

Część postów została ukryta (695)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Trwa hejt na mnie bo popieram Korwina i głoszę konserwatywne poglądy, podobnie jak Bogumił
JamCi
3 tygodnie temu
Tomek udzielasz się pod tekstem krajewa. A czytałeś go? Może by wypadało coś o tym napisać?
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Zapach nie słuchaj Pana Buczybora
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Krajew34. Dziekuje za podpowiedz. Jednak zostawiam wszystko tak jak jest by komentarze miały sens a zmiany z uwag mogę wnieść do oryginalnego tekstu w swoim notatniku ;)
fanthomas
3 tygodnie temu
Zapach boru o poranku
krajew34
3 tygodnie temu
Polecam czytać innych autorów prócz Bordo i Sisii.
krajew34
3 tygodnie temu
A do ćwiczenia warsztatu zabawę Trening Wyobraźni.
fanthomas
3 tygodnie temu
O właśnie
JamCi
3 tygodnie temu
O to to. Dobre.
Orchid.Solma
3 tygodnie temu
Dajcie jej odetchnąć i zostawcie wątek dla nowych A nie do promowania siebie.... buźka dla wszystkich 9 proszę się nie gniewać tylko wypić.... :)))) :-**
krajew34
3 tygodnie temu
Ludzie najczęściej wbijają pod teksty z TW i podają wiele cennych porad.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Krajew moje opowiadania są nowatorskie i Zapach powinna je czytać. Sisi26 też, bo jest mądrą dziewczyną i pisze fajne teksty.
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Słodko ;) dziekuje za cieplutkie przyjęcie ;)
Musze Was zasmucić. Polityka mnie nie interesuje. Waszymi podziałami tez nie jestem zainteresowana. Szanuje każda wypowiedz. Najważniejsze dla mnie jest to by się tutaj nauczyć jak pisać dobrze ;)
krajew34
3 tygodnie temu
Zapach, nie musisz się obawiać tu nachalną politykę prowadzi tylko Bordo. Reszta jest normalna i traktuje opowi, jako portal pisarski.
krajew34
3 tygodnie temu
Więc pisz i ćwicz.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Tylko czasem nie powiedz czegoś żartobliwego o krajewie. Ja tak zrobiłem i zerwał ze mną kontakt oraz zablokował na lolu.
krajew34
3 tygodnie temu
Dużo też daję wchodzenie pod teksty innych i komentowanie, dzięki czemu naławiasz czytelników. A jeśli naprawdę chcesz się trochę pouczyć, polecam TW, dużo daje. Tyle ode mnie, powodzenia z pisaniem i nie zrażaj się wobec krytyki.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Widzisz? Nawet nie odniósł się do moich słów jak powiedziałem prawdę o nim.
krajew34
3 tygodnie temu
I byłbym zapomniał na główną wchodzą dwa teksty na dobę, liczone od czasu publikacji.
krajew34
3 tygodnie temu
Stul dziób trollu, próbuje merytorycznie wyjaśnić coś, idź poprzeszkadzać, gdzie indziej.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Hahahaha widzisz? Krajew jest okropny. Przedwczoraj też mnie obrażał tyle że wulgarniej
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Widzisz co to za człowiek
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
A i wiesz że to właśnie krajew nie dalej jak 2 miesiące temu nakłonił mnie do zgłoszenia Nuncjusza?
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Co to lol?
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Krajew32, dopiero sprawdziłam o co chodzi z tekstami "na głównej". Zaznajomiłam się do tej pory z forum i swoim profilem. Wszystkie teksty które zobaczyłam wyszukiwałam wchodząc w daną kategorie. Nie widziałam ze jest strona główna < wiem, wiem troszke wstyd>
krajew34
3 tygodnie temu
Zapach lepiej nie wnikać, lol to taka strona. Opowi jest dość prostą stroną, więc szybko wszystko ogarniesz.
krajew34
3 tygodnie temu
W razie czego pytaj, ktoś zawsze odpowie.
krajew34
3 tygodnie temu
Pod tekstami też masz system ocen, choć traktuj je z przymrużeniem oka. Tak naprawdę najważniejsze są komentarze.
Aisak
3 tygodnie temu
Nie jestem trollem :/

Jesztem miłom starszom paniom, jeśli ktoś uważa inaczej, to żje go lodówka!
krajew34
3 tygodnie temu
Dodatkowo dzwonek po prawej, powie ci, gdy ktoś odpowie na twój komentarz, ale to już pewnie wiesz.
JamCi
3 tygodnie temu
Aisak :-)
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Krajew32 No właśnie pokazał mi dzwonek tylko raz powiadomienie wiec ogarniam to raczej na wyczucie.
Jesteś skarbnicą wiedzy! Bardzo Ci dziękuje ;)
krajew34
3 tygodnie temu
Aktualnie istnieją dwa powiadomienia: dzwoneczek, tylko gdy ktoś odpowie na twój komentarz i komentarze pod twoimi tekstami, ale tu tylko pojawia się kropka do dwudziestu minut od dodania przez kogoś komentarza.
krajew34
3 tygodnie temu
Lubie pomagać, choć nie zawsze wychodzi. Tyle ode mnie i powodzenia.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Zapach pisałem właśnie że krajew jest dwulicowy. Lepiej się z nim nie zadawaj
krajew34
3 tygodnie temu
Szczęśliwi, którzy cie nie znają Bordo.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Lol24 to strona na której mnie zablokował
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Ja z kolei wtedy wyrzuciłem go z prawicy
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Tomku, tak prywatnie teraz. Ok? Masz 13 lat? :0
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Nie, mam 18, a czemu pytasz?
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Pomijam Twoją twórczość, jesteś strasznie upierdliwy- pragniesz błyszczeć ale Ci idzie zupełnie odwrotnie. Nie zniechęcaj do siebie ;) proszę.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Co masz do mojej twórczości? I nie jestem upierdliwy
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
A, a propos twórczości, chyba z 70 tekstów znajduje się na moim poprzednim koncie *Tomek Bordo*.
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Przecież napisałam, ze tego tematu nie poruszam ;) choć ten portal chyba temu służy właśnie.
Wariat zazwyczaj mówi, ze nie jest wariatem ;)
Orchid.Solma
3 tygodnie temu
Z Tomciem trzeba delikatnie i nie dawaj się ponieść jego... ah co ci będę pisać zaraz się sama przekonasz..
krajew34
3 tygodnie temu
Najlepiej zignorować, inaczej stracisz nie potrzebnie nerwy, co zdarzyło mi się parę dni temu. Do niego nic nie dociera.
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Lepiej ignorować hipokrytę krajewa
Tomasz Bordo
3 tygodnie temu
Który zleca zgłaszanie innych oraz blokuje i się obraża za byle co
ZapachRozczarowania
3 tygodnie temu
Eliminuje błyskawicznie ze swojego otoczenia pijawki energetyczne. Szkoda mi zdrowia i życia na spiny. Jestem mega otwartą osobą z dużym poczuciem humoru ale bardzo razi mnie pocisk po kimś jak podcieranie pupy papierem ściernym. Ani to miłe, fajne, ładne ani potrzebne ;)
Aisak
3 tygodnie temu
Hahahaha ja pierdziu.
Krążycie jak sępy nad zdechłą zebrą hahahaha

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji