WĄTEK DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Nuncjusz
12.08.2016

Tutaj, Nowi userzy, mogą zadawać pytania, dotyczące bieżących spraw Portalu itp
firekostisa
12.08.2016
Ooo...przyda mi się! :)
firekostisa
12.08.2016
A właśnie. Może od razu zadam jedno pytanko. Moją serię zaczęłam pisać inaczej, niż większość osób. Czytelnicy wolą inny, bardziej poprawny tryb pisania dialogów. Czy zmiana w trakcie mojej serii to dobra decyzja?
little girl
12.08.2016
Moim zdaniem tak, no i powinnaś poprawić poprzednie części :)
Okropny
12.08.2016
firekostisa, już Ci tłumaczyłem, dlaczego. Popraw poprzednie i pisz poprawnie. Oczywiście, o ile chcesz być czytana. Co innego stylizacja, a co innego nieumiejętność.
Shiroi Ōkami
12.08.2016
Podbijam, bo jest nisko.
Tak, widziałam u Ciebie te dialogi i zapewniam Cię, że zapisywanie je w sposób poprawny jest dużo przyjemniejszy dla oka :D
Nuncjusz
13.08.2016
Up
Katherine531
13.08.2016
Nie wiem, jak Wy, ale według mnie ta stronka znacznie przewyższa aplikacje takie jak Wattpad :) Największy plus to to, że na stronie główniej wyświetlane są opowiadania nowe-starsze, a nie jak w przypadku wyżej wymienionego - popularne, polecane. W ten sposób każdy początkujący ma szansę zabłysnąć :D
Okropny
13.08.2016
Tutaj to raczej działa na zasadzie "udzielasz się, robisz szum = może jesteś czytany"
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Ma też minusy jak oceny, gdzie to każdy może kliknąć jedynkę bez uzasadnienia. No i brak rządów solidnej ręki osoby kompetentne, admin nie chce się dzielić władzą.
Ale są akapity, nie jak wattpad, bo tam mi tego ogromnie brakuje ;-;
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Kompetentnej* tel -.-
Jared
13.08.2016
Raczej na zasadzie "umiesz się zareklamować, to cię czytają", jak w prawdziwym życiu
Zozole
13.08.2016
Umiesz, potrafisz zostaniesz gwiazdą ;D
Sileth
13.08.2016
Wattpad jest dobry, jeśli chodzi o jako takie wybicie się, ale wstawianie na niego tekstów to jakaś katorga.
Ant
13.08.2016
Kiedyś tam próbowałem coś poczytać, ale ciężko mi było coś znaleźć. Duży bałagan.
Ktokolwiek
13.08.2016
Zgadzam się z Sileth. Wstawia się beznadziejnie, ale z czytaniem nie miałam problemu :D Ale moim na Wattpadzie jest bardzo trudno się wybić, bo jest tam strasznie dużo autorów.
60secondsToDie
13.08.2016
[polecam się, jeśli ktoś chce okładki na Wattpada]
Okropny
13.08.2016
60, robisz to pro publico bono?
Ant
13.08.2016
Póki co piszą tutaj starzy użytkownicy. Nowego nie widu.
Nuncjusz
13.08.2016
ja widu

Część postów została ukryta (603)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Okropny
pół roku temu
Są głupsze nicki
Canulas
pół roku temu
Są, są, true
jesień2018
pół roku temu
Na początku chciałam Pan Buczybór, ale był już zajęty.
Canulas
pół roku temu
Esencję portalowego życia masz w pitolenie, więc chyba już pora zakończyć kwarantannę
jesień2018
pół roku temu
Znaczy, przeszłam pomyślnie i mogę już do ludzi? Dzięki.
Canulas
pół roku temu
Haha, zabrzmiało jak zabrzmieć miało.
Okropny
pół roku temu
Pan Buczybór to ja.
Canulas
pół roku temu
A kto, to nie Ty?
Okropny
pół roku temu
Ty to nie ja

Muminie tentegowany
Canulas
pół roku temu
I całe szczęście, bo bym "gupio wyglądoł"
Pan Buczybór
pół roku temu
Pan Buczybór to słaby nick. Dobrze, że jest już zajęty
Szudracz
pół roku temu
Mój jest naj,naj,naj... :) I się nie chwalę. :)'
Okropny
pół roku temu
Szudracz to też ja
Karawan
pół roku temu
Okropny to też Okropny
Szudracz
pół roku temu
Okropny pomysł, nie chciał byś być mną. :) Nie wiesz co gadasz. :)
Szudracz
pół roku temu
Nie chciałbyś*
Ritha
5 miesięcy temu
O ten
inspekcjapracy
5 miesięcy temu
I ten
Nuncjusz
5 miesięcy temu
A to co za aktywista?
Canulas
5 miesięcy temu
Mam pewne przepusczenia.
Lancelot
5 miesięcy temu
Przepuszczenie przez sito.
Ozar
5 miesięcy temu
a kto to inspekcja ...? Jakiś nowy stary uczestnik opowi? Czyli nowe starego wcielenie?
Canulas
5 miesięcy temu
To drugie
Canulas
5 miesięcy temu
Up
yanko wojownik
3 tygodnie temu
Aha, a ja zadałem gdzie indziej.
Okropny
3 tygodnie temu
Canulasa, chodź, za złamanie regulaminu opowi i przywitanie się gdzie indziej, weźmiemy yanka wojownika w kółeczko i skopiemy mu pupsko. Jeszcze Nunek przyniesie piłkę lekarską i popamiętasz, yanko-panko
Canulas
3 tygodnie temu
NAPRAWDĘ, REGULAMINA NAGIĄŁ? Ło Cię, dawaj go za kaptur bluzy do środeczka. Niech się tłum-aczy
Nuncjusz
3 tygodnie temu
niech się tłum raczy
yanko wojownik
2 tygodnie temu
No ale w regulaminie nie było, że na dzień dobry to wpier... - to że tu nie biją, można wywnioskować.

Chętnie (średnio) dla uciechy tłumu poddam się mękom, ale jak powiedzą że było nie ciekawie, że za mało reakcji, za cicho wył itp. - niskie noty dadzą.
NihiluśSmurf
2 tygodnie temu
Dzień dobry jestem tu nowy i nie wiem, gdzie mogę wpisać że: Okropny zsie oraz ma wklęsłego i wchodzi do Biedronki z towarem z Żabki, a potem płaci za niego drugi raz przy kasie, geniusz. Chcę aby jak najwięcej osób się mogło o tym dowiedzieć, to który wątek wybrać?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji