WĄTEK DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Nuncjusz
12.08.2016

Tutaj, Nowi userzy, mogą zadawać pytania, dotyczące bieżących spraw Portalu itp
firekostisa
12.08.2016
Ooo...przyda mi się! :)
firekostisa
12.08.2016
A właśnie. Może od razu zadam jedno pytanko. Moją serię zaczęłam pisać inaczej, niż większość osób. Czytelnicy wolą inny, bardziej poprawny tryb pisania dialogów. Czy zmiana w trakcie mojej serii to dobra decyzja?
little girl
12.08.2016
Moim zdaniem tak, no i powinnaś poprawić poprzednie części :)
Okropny
12.08.2016
firekostisa, już Ci tłumaczyłem, dlaczego. Popraw poprzednie i pisz poprawnie. Oczywiście, o ile chcesz być czytana. Co innego stylizacja, a co innego nieumiejętność.
Shiroi Ōkami
12.08.2016
Podbijam, bo jest nisko.
Tak, widziałam u Ciebie te dialogi i zapewniam Cię, że zapisywanie je w sposób poprawny jest dużo przyjemniejszy dla oka :D
Nuncjusz
13.08.2016
Up
Katherine531
13.08.2016
Nie wiem, jak Wy, ale według mnie ta stronka znacznie przewyższa aplikacje takie jak Wattpad :) Największy plus to to, że na stronie główniej wyświetlane są opowiadania nowe-starsze, a nie jak w przypadku wyżej wymienionego - popularne, polecane. W ten sposób każdy początkujący ma szansę zabłysnąć :D
Okropny
13.08.2016
Tutaj to raczej działa na zasadzie "udzielasz się, robisz szum = może jesteś czytany"
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Ma też minusy jak oceny, gdzie to każdy może kliknąć jedynkę bez uzasadnienia. No i brak rządów solidnej ręki osoby kompetentne, admin nie chce się dzielić władzą.
Ale są akapity, nie jak wattpad, bo tam mi tego ogromnie brakuje ;-;
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Kompetentnej* tel -.-
Jared
13.08.2016
Raczej na zasadzie "umiesz się zareklamować, to cię czytają", jak w prawdziwym życiu
Zozole
13.08.2016
Umiesz, potrafisz zostaniesz gwiazdą ;D
Sileth
13.08.2016
Wattpad jest dobry, jeśli chodzi o jako takie wybicie się, ale wstawianie na niego tekstów to jakaś katorga.
Ant
13.08.2016
Kiedyś tam próbowałem coś poczytać, ale ciężko mi było coś znaleźć. Duży bałagan.
Ktokolwiek
13.08.2016
Zgadzam się z Sileth. Wstawia się beznadziejnie, ale z czytaniem nie miałam problemu :D Ale moim na Wattpadzie jest bardzo trudno się wybić, bo jest tam strasznie dużo autorów.
60secondsToDie
13.08.2016
[polecam się, jeśli ktoś chce okładki na Wattpada]
Okropny
13.08.2016
60, robisz to pro publico bono?
Ant
13.08.2016
Póki co piszą tutaj starzy użytkownicy. Nowego nie widu.
Nuncjusz
13.08.2016
ja widu

Część postów została ukryta (879)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Cicho_sza
16.02.2022
Sho, no ci co dają pięć to nie szkodniki tylko leniuszki ?
Opalony Ernest
16.02.2022
Dżiltri

Pięć gwiazdek dają, bo się podoba, a jedną gwaizdkę dają bo im się nie podoba.
Jedną gwiazdkę dają też, bo nie czytali, ale nie lubią autora.

Miej na gwiazdki wywalone.
Dekaos Dondi
16.02.2022
Zdaniem mym↔jeżeli oceny koniecznie już muszą być i basta,
to jeno się powinny jednorazowo pojawiać w ramce komentarza
lub nie→jeżeli Czytelnik nie ocenia i już?
Akwadar
16.02.2022
Ja stawiam, gdy mnie się bardzo łokrutnie co spodoba, albo gdy ktoś koniecznie mnie o nie posądza i pragnie, albo nie stawiam :)))
Dekaos Dondi
16.02.2022
A właściwie, dobrze jest jak jest:)↔Przynajmniej weselej?
Akwadar
16.02.2022
DD tyż tak uważam :)
Giltrak
16.02.2022
Kurczaki, nie o samą ocenę chodzi, mnie to nie rusza, chciałbym jednak usłyszeć opinie, posłuchać co trzeba poprawić, czego zaniechać itd. Sam jako siwezak nie czuje się na siłach ani nie mam doświadczenia aby wypowiadać się na temat innych publikacji.
Akwadar
16.02.2022
nie kokietuj... ;)
Cicho_sza
16.02.2022
Z mniejszymi kompetencjami się wypowiadają, haha. Nawet Cichoszka się wypowiada, choć w nogach śpi ?
Shii
17.02.2022
Witam witam
Pan Buczybór
17.02.2022
witamy witamy
yanko wojownik 997
dwa lata temu
hopsa
gratulancja
dwa lata temu
Witam. Martyna mnie zaprasza na forum, to jestem.
MartynaM
dwa lata temu
Zapraszala na dywanik, plagiatorko!
gratulancja
dwa lata temu
@MartynaM,

Proszę bardzo, jestem.
Volturia
dwa lata temu
Wątek przydatny:) W razie potrzeby, wiem gdzie zadawać pytania (o ile ktoś tu jeszcze zagląda).
Abbie Faria
dwa lata temu
O ile rzeczywiście jesteś nowa:)
Piotrek71
dwa lata temu
Jest tu możliwość wysłania PW do danego użytkownika?
Capreolus
dwa lata temu
Mam pytanie do stałych użytkowników....Jak to zrobić, by miało ,,ręce i nogi,,? Chodzi mi o to, że kilka wierszy, to cykl pod takim samym tytułem, jak np. wcześniej udostępniony ,, Bartoszek,,. Czy do tytułu dodawać kolejne numery ? Chciałabym udostępnić cykl pod tytułem
,, 10 lat ,,. Czy mam wpisywać w tytule ,, 10 lat ,, - 1, ,, 10 lat ,, - 2 itd.? Proszę, podpowiedzcie ...
Dementor Biały
dwa lata temu
No chyba jest to logiczne wyjście
Capreolus
dwa lata temu
Dziękuję.
TheDragonRiders_
dwa lata temu
Witam :) Czy wie ktoś, ile czeka się tutaj na odpowiedź od admina? I czy w ogóle odpowiada?
krajew34
dwa lata temu
W zależności o co chodzi, ale głównie pojawia się aby coś usunąć, bądź zbanować. Odpowiada bardzo rzadko, bądź wcale.
TheDragonRiders_
dwa lata temu
Właśnie chciałam usunąć swoje prace, więc napisałam do niego 2-3 dni temu i wciąż nie mam odpowiedzi. W ogóle jakim cudem ktoś stwierdził, że ta strona jest lepsza od Wattpada? Tutaj nawet nie ma takiej podstawowej funkcji jak "usuń", nie mówiąc już o pomniejszych rzeczach...
krajew34
dwa lata temu
Jeśli chcesz usunąć teksty, poprostu wstaw w tytule i tam gdzie tekst byle jaki znak.
krajew34
dwa lata temu
W funkcjonalności na pewno ustępuje, jednakże jeśli chodzi o komentarze, opowi jest lepsze.
krajew34
dwa lata temu
Technikalia ze średniowiecza niestety
TheDragonRiders_
dwa lata temu
Wiem, usunęłam, ale wolałabym jednak usunąć to w całości XD Cóż, dziękuję za odpowiedź <3 Mam nadzieję, że jednak admin mi odpisze...
fanthomas
dwa lata temu
Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia
fanthomas
dwa lata temu
Tutaj jest przyjemnie niszowo, nie to co ten Wattpadł
maybelater
dwa lata temu
Witam was!
maybelater
dwa lata temu
Mam na imię Marysia i jestem poetką, zdobyłam wyróżnienie w dwóch konkursach, ale nie czuję się poetką, ktoś mi powiedział, że może tu odnajde podpowiedź jak to zrobić żeby pisać dobre wiersze. Pozdrawiam was!
maybelater
dwa lata temu
Ojej, bardzo źle to wygląda, raz jestem, a raz nie jestem poetką! Jak to edytować?
EllVik
dwa lata temu
Nie da się
zsrrknight
dwa lata temu
zależy jakie to były konkursy. a w sumie to nawet niepotrzebnie o tym wspomniałaś, bo jeszcze może się to obrócić przeciwko tobie xd
Shogun
dwa lata temu
Co prawda to prawda xD
maybelater
dwa lata temu
Czyli plama portalowa jak pierwsza miesiączka orsmthing? Xd
zsrrknight
dwa lata temu
co?
Shogun
dwa lata temu
XD
Shogun
dwa lata temu
Ciekawe porównanie xD
maybelater
dwa lata temu
Ojej, bo ja czasami coś napiszę, a później patrzę i myślę - "o kurwa", a zwykle nie przeklinam. I chyba znów to zrobiłam, tak?
EllVik
dwa lata temu
To może tego nie rób?
maybelater
dwa lata temu
Ell, staram się, ale to trudne, taka skaza. Mimo to próbuje!
maybelater
dwa lata temu
Staram się pamiętać żeby odłożyć na minutę swoją wypowiedź i po minucie ją przeczytać znów i wtedy publikować, ale dopiero ćwiczę!
up
Kamil123xd
rok temu
Hej jestem tu nowy
Kamil123xd
rok temu
Chcałbym się dowiedzeć jak można lepiej pisać
Ant
rok temu
Poszukaj na forum porad
Ant
rok temu
Ant
rok temu

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji