WĄTEK DLA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW

Nuncjusz
12.08.2016

Tutaj, Nowi userzy, mogą zadawać pytania, dotyczące bieżących spraw Portalu itp
firekostisa
12.08.2016
Ooo...przyda mi się! :)
firekostisa
12.08.2016
A właśnie. Może od razu zadam jedno pytanko. Moją serię zaczęłam pisać inaczej, niż większość osób. Czytelnicy wolą inny, bardziej poprawny tryb pisania dialogów. Czy zmiana w trakcie mojej serii to dobra decyzja?
little girl
12.08.2016
Moim zdaniem tak, no i powinnaś poprawić poprzednie części :)
Okropny
12.08.2016
firekostisa, już Ci tłumaczyłem, dlaczego. Popraw poprzednie i pisz poprawnie. Oczywiście, o ile chcesz być czytana. Co innego stylizacja, a co innego nieumiejętność.
Shiroi Ōkami
12.08.2016
Podbijam, bo jest nisko.
Tak, widziałam u Ciebie te dialogi i zapewniam Cię, że zapisywanie je w sposób poprawny jest dużo przyjemniejszy dla oka :D
Nuncjusz
13.08.2016
Up
Katherine531
13.08.2016
Nie wiem, jak Wy, ale według mnie ta stronka znacznie przewyższa aplikacje takie jak Wattpad :) Największy plus to to, że na stronie główniej wyświetlane są opowiadania nowe-starsze, a nie jak w przypadku wyżej wymienionego - popularne, polecane. W ten sposób każdy początkujący ma szansę zabłysnąć :D
Okropny
13.08.2016
Tutaj to raczej działa na zasadzie "udzielasz się, robisz szum = może jesteś czytany"
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Ma też minusy jak oceny, gdzie to każdy może kliknąć jedynkę bez uzasadnienia. No i brak rządów solidnej ręki osoby kompetentne, admin nie chce się dzielić władzą.
Ale są akapity, nie jak wattpad, bo tam mi tego ogromnie brakuje ;-;
Shiroi Ōkami
13.08.2016
Kompetentnej* tel -.-
Jared
13.08.2016
Raczej na zasadzie "umiesz się zareklamować, to cię czytają", jak w prawdziwym życiu
Zozole
13.08.2016
Umiesz, potrafisz zostaniesz gwiazdą ;D
Sileth
13.08.2016
Wattpad jest dobry, jeśli chodzi o jako takie wybicie się, ale wstawianie na niego tekstów to jakaś katorga.
Ant
13.08.2016
Kiedyś tam próbowałem coś poczytać, ale ciężko mi było coś znaleźć. Duży bałagan.
Ktokolwiek
13.08.2016
Zgadzam się z Sileth. Wstawia się beznadziejnie, ale z czytaniem nie miałam problemu :D Ale moim na Wattpadzie jest bardzo trudno się wybić, bo jest tam strasznie dużo autorów.
60secondsToDie
13.08.2016
[polecam się, jeśli ktoś chce okładki na Wattpada]
Okropny
13.08.2016
60, robisz to pro publico bono?
Ant
13.08.2016
Póki co piszą tutaj starzy użytkownicy. Nowego nie widu.
Nuncjusz
13.08.2016
ja widu

Część postów została ukryta (723)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Aisak
7 miesięcy temu
Nie jestem trollem :/

Jesztem miłom starszom paniom, jeśli ktoś uważa inaczej, to żje go lodówka!
krajew34
7 miesięcy temu
Dodatkowo dzwonek po prawej, powie ci, gdy ktoś odpowie na twój komentarz, ale to już pewnie wiesz.
JamCi
7 miesięcy temu
Aisak :-)
ZapachRozczarowania
7 miesięcy temu
Krajew32 No właśnie pokazał mi dzwonek tylko raz powiadomienie wiec ogarniam to raczej na wyczucie.
Jesteś skarbnicą wiedzy! Bardzo Ci dziękuje ;)
krajew34
7 miesięcy temu
Aktualnie istnieją dwa powiadomienia: dzwoneczek, tylko gdy ktoś odpowie na twój komentarz i komentarze pod twoimi tekstami, ale tu tylko pojawia się kropka do dwudziestu minut od dodania przez kogoś komentarza.
krajew34
7 miesięcy temu
Lubie pomagać, choć nie zawsze wychodzi. Tyle ode mnie i powodzenia.
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
Zapach pisałem właśnie że krajew jest dwulicowy. Lepiej się z nim nie zadawaj
krajew34
7 miesięcy temu
Szczęśliwi, którzy cie nie znają Bordo.
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
Lol24 to strona na której mnie zablokował
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
Ja z kolei wtedy wyrzuciłem go z prawicy
ZapachRozczarowania
7 miesięcy temu
Tomku, tak prywatnie teraz. Ok? Masz 13 lat? :0
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
Nie, mam 18, a czemu pytasz?
ZapachRozczarowania
7 miesięcy temu
Pomijam Twoją twórczość, jesteś strasznie upierdliwy- pragniesz błyszczeć ale Ci idzie zupełnie odwrotnie. Nie zniechęcaj do siebie ;) proszę.
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
Co masz do mojej twórczości? I nie jestem upierdliwy
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
A, a propos twórczości, chyba z 70 tekstów znajduje się na moim poprzednim koncie *Tomek Bordo*.
ZapachRozczarowania
7 miesięcy temu
Przecież napisałam, ze tego tematu nie poruszam ;) choć ten portal chyba temu służy właśnie.
Wariat zazwyczaj mówi, ze nie jest wariatem ;)
Orchid.Solma
7 miesięcy temu
Z Tomciem trzeba delikatnie i nie dawaj się ponieść jego... ah co ci będę pisać zaraz się sama przekonasz..
krajew34
7 miesięcy temu
Najlepiej zignorować, inaczej stracisz nie potrzebnie nerwy, co zdarzyło mi się parę dni temu. Do niego nic nie dociera.
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
Lepiej ignorować hipokrytę krajewa
Tomasz Bordo
7 miesięcy temu
Który zleca zgłaszanie innych oraz blokuje i się obraża za byle co
ZapachRozczarowania
7 miesięcy temu
Eliminuje błyskawicznie ze swojego otoczenia pijawki energetyczne. Szkoda mi zdrowia i życia na spiny. Jestem mega otwartą osobą z dużym poczuciem humoru ale bardzo razi mnie pocisk po kimś jak podcieranie pupy papierem ściernym. Ani to miłe, fajne, ładne ani potrzebne ;)
Aisak
7 miesięcy temu
Hahahaha ja pierdziu.
Krążycie jak sępy nad zdechłą zebrą hahahaha
Pan Buczybór
5 miesięcy temu
Odkopuję.
Zapraszam nowych, można się oficjalnie przywitać.
menoman
5 miesięcy temu
To może ja się przywitam. Co prawda, nie jestem tu nowy, ale kilka lat temu przestałem się udzielać, więc mój dawny nick nic wam nie powie.
Miałem dużą przerwę od opowi, w ogóle od Internetu - dobry Stwórca obdarzył mnie potomstwem, jednorazowo w postaci trzech chłopaków, więc mieliśmy z żoną fest roboty od rana do wieczora przez trzy lata non stop 24h :) Taki to mój rys biograficzny, nie żałuję ani sekundy.
Jeśli chodzi o opowi, chciałbym jedynie nadmienić, że wielce się zmienił ten portal, odkąd zeń doszedłem. I nie są to zmiany na dobre. Zauważyłem wielką pobłażliwosc admina wobec trollingu i hejtu - nie fajna to rzecz, biorąc pod uwagę, że ogólnoświatowy tendencje są takie, by znosić granice swiatopogladowe wśród ludzi. Może gadam od rzeczy, naprostujcie mnie więc... Od 7 lat mieszkam w Holandii. Nie dlatego, że tak chciałem, ale taka była konieczność. Z góry przepraszam wszystkich, wiedzcie, że nie przestałem nigdy być Polakiem, a moje dzieci mówią po polsku bardzo dobrze.
Pan Buczybór
5 miesięcy temu
up
dorota brzózka
5 miesięcy temu
Witam, mam na imię Dorota. Jestem czytelnikiem. Może kiedyś będę jedną z Was i zostanę autorką. Pozdrawiam :)
Pan Buczybór
5 miesięcy temu
no, czekam na tekst w takim razie
JamCi
5 miesięcy temu
No
dorota brzózka
5 miesięcy temu
No, czyli nie?
JamCi
5 miesięcy temu
Tak.
JamCi
5 miesięcy temu
No czyli tak
Pan Buczybór
4 miesiące temu
Jak ktoś coś chce, to proszę tutaj
Pan Buczybór
3 miesiące temu
hop
Infernus
3 miesiące temu
Witam wszystkich :) jestem nowy na portalu i muszę przyznać, że wiele się tutaj dzieje. O sobie jest mi ciężko powiedzieć, gdyż sam siebie nie znam... Coś tam krótkiego wysłałem, myślę, że nie będzie tragedii. Pozdrawiam :)
Neurotyk
3 miesiące temu
Witamy w naszych niskich progach.

Warto pamiętać, by zdjąć obuwie wyjściowe i założyć laczki - wszystki pod warunkiem, ze nie masz spoconych stup.

;)
Neurotyk
3 miesiące temu
Stóp oczywiście

Mam dyzgrafikę
Pan Buczybór
3 miesiące temu
Noo, jeżeli ktoś zadał sobie trud, by odkopać ten wątek i się przywitać, definitywnie zasługuje na ciepłe powitanie. Także witaj, Infernusie, w ostatnim kręgu piekieł :)
Ant
3 miesiące temu
Witaj! Mam nadzieję, że będzie ci tu dobrze :)
Infernus
3 miesiące temu
Należało się dokopać, by właśnie nie wchodzić z butami :) Jeżeli trafiłem do piekła, to mam podwójny zaszczyt tutaj zagościć... Jeszcze nie wiem co tu i jak, ale się dowiem :)
JPA
2 miesiące temu
Cześć, dopiero teraz to odnalazłem, witam wszystkich. Znajdzie się miejsce dla inżyniera, piszącego takie tam rzeczy do szuflady w tajemnicy przed światem? ( Proszę o łagodny wymiar kary). Dziękuje, "niewidzialnej ręce", za lekką poprawę mojego "dziełka", tak by nie było widać, iż pisał inżynier, oraz 42 osobom, które to przeczytały- nie spodziewałem się, liczyłem na zero. (mama nie ma tu konta). Przepraszam, za zbyt wczesne wypuszczenie czegoś na kształt następnej części - moje życie to wariactwo, a pośpiech mnie gubi. Super, trzymajcie się - miło Was poznać.
Pan Buczybór
2 miesiące temu
Yhm, okej. Witamy na forum
Szpilka
miesiąc temu
Dzień dobry, zapomniałam się przywitać, ale mi wstyd 😊
Pan Buczybór
miesiąc temu
dzień dobry then
Berkas
miesiąc temu
Cześć
refluks
miesiąc temu
Cześć Japa.
Szpilka
miesiąc temu
Siemanola, Mordo Ty moja 😁
indri
miesiąc temu
Kurza japa, ja też się nigdy nie witałem. Pozdrówka dla wszystkich.
Dariusz
miesiąc temu
Pryk pryk
cos_ci_opowiem
miesiąc temu
Cześć, 7 publikacji, ale nadal czuję się nowy :)
Pan Buczybór
miesiąc temu
witam w gronie

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji