Wesołych Świąt

Marian
24.03.2016
WSZYSTKIM PISZĄCYM NA "OPOWI", A SZCZEGÓLNIE CZYTAJĄCYM I KOMENTUJĄCYCH MOJE TEKSTY,ŻYCZĘ WESOŁYCH, ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.
SMACZNEGO JAJKA!
Moni
24.03.2016
Po cholerę caps lock?
Neurotyk
24.03.2016
Moni, ugryź się w język... (To są ŻYCZENIA, więc SPECJALNIE OZNACZONE)

Panie Marianie, przepraszamy za ten komentarz z góry :/

Czytałem jedno Pana opowiadanie o nowym samochodzie i kontroli niemieckiego pogranicznika :)
Nadrobię Pana teksty :)

Również życzę WSZELKICH ŁASK BOŻYCH, MIŁOŚCI, WIARY I NADZIEI W ZMARTWYCHWSTANIU PANA

Nazareth
24.03.2016
Dzięki Panie Marianie. Wzajemnie smacznego jajka i wszystkiego najlepszego, z okazji zbliżających się świąt.
KarolaKorman
24.03.2016
I ode mnie pozdrowienia :) Dla pana i całej rodziny. Dużo zdrowia, radości, smacznego jajka i mokrego dyngusa :)
Nuncjusz
25.03.2016
wzajemnie
ps
no w końcu ktos starszy ode mnie XD
Karo
25.03.2016
I wzajemnie. Ja również przesyłam życzenia dla CAŁEJ OPOWIJSCKIEJ RODZINY ;)

P.S. Moni caps lock wyraża krzyk (nie zawsze ten zły) ten radosny ;)
Senezaki
25.03.2016
Pozdrawiam wszystkich Opowijczyków, by miel piękne święta :V
Życzym Sene~
elenawest
25.03.2016
Dziękuję, Panie Marianie :-) i gorąco przepraszam za niewychowaną Moni :-(
Również życzę Panu wszelkich łask Bożych, smacznego jajka, mokrego Dyngusa i rozkicanego zajączka, jak i również mnóstwa weny do tworzenia kolejnych wspaniałych tekstów :-)
alfonsyna
25.03.2016
Ode mnie też wszystkiego najlepszego na Święta i na po Świętach :)
Karo
25.03.2016
W tamtym roku na Dyngusa się śniegiem obsypywaliśmy :D (pamięta ktoś?) to były czasy, a nie się wodą lać :D miło wspomnienia
Olga Undomiel
25.03.2016
Wszystkiego najlepszego!
Ktokolwiek
25.03.2016
No, to ode mnie też dla całego mojego kochanego opowi serdeczne życzenia :)
Sileth
25.03.2016
Przy tej pogodzie to ja powinnam życzyć ładnego bałwana, bitew na śnieżki w śmingusa dyngusa i żeby nikogo nie zawiało w drodze do kościoła z koszyczkiem. ;D A! I smacznego jajka.
Pewno u was śniegu nie ma, ale mieszkanie na południu Polski robi swoje i jeszcze wczoraj albo przedwczoraj u mnie takowy był. ;DD
little girl
25.03.2016
Wzajemnie ^^
Ktokolwiek
25.03.2016
Sileth, ty też z południa? :) przybij piąteczkę! chociaż u mnie nie było śniegu, to był mróz :)
the_endrju
25.03.2016
Ja także pozdrawiam Pana i wszystkich innych :D
Sileth
25.03.2016
Piątka! U mnie to tak na zmianę jest. Bywało, że jednego dnia szłam do szkoły w rozpiętej kurtce, następnego dnia lało, a potem z piętnaście centymetrów śniegu przez noc napadało. :P
Angela
26.03.2016
Dziękuję, Panie Marianie i wzajemnie. Korzystając z okazji również życzę wszystkiego
najlepszego wszystkim Opowijczykom : )
Elorence
dwa lata temu
Odkopuję.

Część postów została ukryta (-8)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Elorence
dwa lata temu
Miłych i spokojnych świąt Wam życzę. Odpocznijcie, zbierzcie siły, najedzcie się, nawdychajcie powietrza. Niech wena wbija do Was drzwiami i oknami.
A w poniedziałek, bądźcie zmokłymi kurami!
:)
Canulas
dwa lata temu
Ło matko - Tu jest chyba wątek na każdą okazję. Znajdź mi taki z konstrukcjami bomb.

A tak w ogóle - już bez chichów - to również wszystkim życzę miłych, spokojnych i obfitych w dobry nastrój świąt.
No i weny rzecz jasna.
Pod tekstami dużo gwiazdków
w komętach oklasków.
Okropny
dwa lata temu
Niech (dowolnie spędzany przez was) czas świąt był okresem pogody ducha, rozkoszy ciała i kurwa mać, niech ptaszki nie przestają śpiewać.
Nuncjusz
dwa lata temu
Ptaszki srają po parapetach
Ritha
dwa lata temu
Ja też życzę wszystkim wesołych świąt :)
Szudracz
dwa lata temu
Wesołych i z jajcarskim humorem dla Wszystkich. :)
Margerita
dwa lata temu
Ja też życzę Wesołych Świąt oraz lanego poniedziałku z obfitym laniem wody
KarolaKorman
dwa lata temu
I ode mnie dla wszystkich kolorowych pisanek i wszelkiego urodzaju w kurczaczkach, króliczkach, barankach i innych, najlepszego :)
Ozar
dwa lata temu
Dla wszystkich bywalców opowi Zdrowych, Spokojnych i ciepłych duchem rodziny świąt. Życzę wam wszystkim częstych napadów veny, lekkiego pióra a także powodzenia na drodze wydawniczej - wszak wielu z was zasługuje już dawno na wydanie nie jednej swojej książki. !!!!
Pan Buczybór
9 miesięcy temu
odkop
Pan Buczybór
9 miesięcy temu
lol, jednak nie te święta
sensol
9 miesięcy temu
jasne. się kolejki wydawców ustawiają, ślinią się i zabijają o nasze arcydzieła.
refluks
9 miesięcy temu
nie sprawdzałam, ale niewykluczone, że kilku wydawcow sie powiesiło z wrażenia na lekturę mych tekstów.
sensol
9 miesięcy temu
bo ich nie było stać, na wykupienie praw autorskich
refluks
9 miesięcy temu
tak.
poza tym są wrażliwi.
nie to co wy, prostaki, chłepcący ze zdroju treści refluksa.tymi mordami paskudnymi,
sensol
9 miesięcy temu
od przesiadywania na opowi robią się nam wredne pyski
Canulas
9 miesięcy temu
Randkujta świątecznie - ja Canulardo - błogosławię wam
sensol
9 miesięcy temu
ament
Francis - Gorzalka
9 miesięcy temu
Wszystkim bez wyjątków, dużym i maluczkim ogromne przytulaski i dużo dobrego na święta i szczodrego Nowego Roku.
Niech się szczęści i zdrowie niech dopisuje i niech uśmiech gości na buźkach, a w kieszeniach niech szeleści.
;))
Okropny
9 miesięcy temu
Wszystkim opowijczykom życzę z okazji Świąt (tyczy się to zarówno wierzących, jak i niewierzących) częstych uśmiechów, brzuchów pełnych pyszności i ogólnego zadowolenia, a w Nowym Roku samych sukcesów pisarsko-literackich, wydawniczych oraz zdrowia i ogólnego życiowego powodzenia.
Pozdrø
Margerita
9 miesięcy temu
Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki,śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki.Świętą noc złocista gwiazda opromienia.Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia.Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym.Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.
Życzy Margerita
nimfetka
9 miesięcy temu
Nie przecholujcie z żarłem.
Wesolych szyćkim.
Pan Buczybór
9 miesięcy temu
przecholujcie z żarłem i trunkiem, bo następna okazja za rok. Wesołych świąt niezależnie od wyznania
Adelajda
9 miesięcy temu
Wesołych Świąt kochani. Niech wam się spełnią wszystkie marzenia, te małe i duże. Dużo weny w Nowym Roku. I przede wszystkim niech te święta będą rodzinne. Odłożcie na chwilę telefony i internety.
Wesołych​ :-)
Canulas
9 miesięcy temu
jak choćby tu
Ritha
9 miesięcy temu
Dokładnie.

Korzystając z okazji.
Ja tez zycze wszystkim, bez wyjatku, spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt.
Zebysci byli szczesliwi.
Neurotyk
9 miesięcy temu
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Tropem Okropnego:

Dla #świeckoświętujących – radosnych wolnych dni :)
Canulas
9 miesięcy temu
To tera ja.
Nie za bardzo czuję się komfortowo w takiej roli, ale też nie robię tego z musu.
Każdy szczęście definiuje inaczej. Dla jednego to 3+ w szkole, dla drugiej nowy Adonis.
Nie będę się jakoś wgryzał w wasze łby. Życzę wam tego, żeby było po prostu git.
Jak ktoś lubi się taplać w smutku, to niech mu cieżarówka rozkurwi szczeniaczka. Ktoś lubi pieniądze - niech taklowe znajdzie (ale bez dokumentów, żeby nie obciążał se sumienia).
Inna chce wydać ksiażkę — niech, kiedy będzie z biedronkowej półki zabierać ostatni seler, za jej łapę złapie omyłkowo inny konsument, będący wpływową szychą w branży.
No i tak dalej. I tak dalej.
Zdrowie, bo to uniwersalne. No chyba, że ktoś chce umrzeć, to niech śmierć go zabierze.
Ale tak to zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniendzy - kończąc po Januszowemu.
Ciaox.
jolka_ka
9 miesięcy temu
Spokojnych Świąt, pełnych brzuchów, szczerych uśmiechów, no i chwil spędzonych z bliskimi.
A. I żeby Was nikt nie wkurwiał.
Ozar
9 miesięcy temu
By Wam wszystko pasowało,
by kłopotów było mało,
byście zawsze byli zdrowi,
by problemy były z głowy,
by się wiodło znakomicie,
by wesołe było życie!
Wszystkiego najlepszego!
Dla autorów trochę veny
tak, by słowem czarowali
nie raz, nie dwa słowa układali
tak by inni się kłaniali
geniusz wasz wychwalali
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
pasja
9 miesięcy temu
Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija.
Aisak
9 miesięcy temu
Dla Wspaniałych Literatów:

Spokoju, Radości
Zdrowia i Miłości
Szczęścia i Sukcesów
Euforii, Ekscesów
Zwycięstwa w konkursach
Dyplomów na kursach
Pomysłów bez liku
Nowych czapek, szalików
Skarpet, majtek, bonów, kasy
Na rozrywki i frykasy
Bądźcie zawsze uśmiechnięci, najedzeni, wypoczęci
Z pięknym licem i figurą
Z nowym domem, armaturą
Bądźcie, jacy już jesteście
Dobrzy
Mili
W czułym geście
Sympatyczni
Empatyczni
Despotyczni
Makabryczni
Zalet by wymieniać mnóstwa
Literackie zdolne bóstwa
:)
Aisak
9 miesięcy temu
Wesołych Świąt!
Nuncjusz
9 miesięcy temu
Nawzajem
Canulas
9 miesięcy temu
Kurwax żeż mać. Znów to samo.
Czy południe, wieczór, rano.
Na życzenia zacne, z jajem.
Znów pierdoli ktoś "Nawzajem".

Proszę zatem, mości Panie
O życzeń poszanowanie
Proszę zatem Panie mości
Dołóż promil staranności.

I gdy miły wierszyk słyszysz.
To czy stoisz, czy się byczysz.
Najpierw unieś dupy rąbek.
Potem zarzuć coś na ząbek.

A następnie na wyżynę
Unieś całą swą łysinę
Dołóż choćby starań kilka
Chuj. Ostatnia to linijka.
Nuncjusz
9 miesięcy temu
Łapie za serce :)
fanthomas
9 miesięcy temu
Nawzajem
Ritha
9 miesięcy temu
Coś ma!
sensol
9 miesięcy temu
tyle jest w tym wierszu beznadziejnego smutku, jakiejś tęsknoty nieokreślonej, że... chwyta za serce
Canulas
9 miesięcy temu
Tylko w którym :)
Canulas
9 miesięcy temu
Dekaos Dondi
9 miesięcy temu
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wszystkim→Błogosławieństwa Bożego na Dalsze Życie...∞

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji