Wkurwić Sołtysa

Niemampojecia96
14.05.2016
Słuchajcie, mnie naprawdę, nie że denerwuje, mnie takie rzeczy nie denerwują, ale...
brakuje mi takiej pochyłej czcionki.
Z lekka irytuje mnie, że nie można usunąć własnego opowiadania, a jedynie pokryć je kropką.
Coś tu wszysko jest nie halo, my to wypisujemy w jednym wątku, sołtys ma maraton i tyle z tego.

Jakby coś KAŻDY mu wysłał (z mojego doświadczenia wynika, że działa na niego jedynie caps lock)
To może, może....

Jakby mu każdy wysłał coś w miarę jednolitego. A niechby się chociaż wkurwił xD. Niechby chociaż o szczurach.
Niemampojecia96
14.05.2016
(mam nadzieję, że nie wyślecie mnie na karnego jeża, skoro są wątki pod tytułem ''zainteresowanie samym sobą'', to mam nadzieję, że wątek Wkurwić Sołtysa nie wkurwi Was jakoś w chuj)
Nuncjusz
14.05.2016
Mam założony czopek doodbytniczy także spoko
Na Sołtysa nie ma silnych, pewnie tez ma czopka w dupie
Niemampojecia96
14.05.2016
Dobra, widze ze moj watek nawet Was nie zirytowal, a wkurwic soltysa to jak wejsc na Mont Everest. Ale wiem mnooostwo o Wspanialym Stuleciu i, rzesz kurwa, o Wspanialym Stuleciu 2 i jeszcze mam ciekawa refleksje na temat wlasnie zaobserwowanej, randomowej sceny z serialu Na dobre i na zle. To ze siedze tu nad jakimis przypadkowymi serialami jest tak okrutnie smutne, ze wkurwiloby nawet soltysa, gdyby znal kontekst. ale, ja znajde watek o filmach i serialach i bede tam mogla napierdalac o na dobre i na zle i Wspanialym Stuleciu, chociaz informacje o Stuleciu zdobywam zawsze od mojego brata, wszelakim podstepem, przekupstwem i niegodziwoscia, on lat chyba 12, dzisiaj mi powiedzial, ze rzadko przyjezdzam i chce wtedy gadac o Stuleciu, no, ale wiekszosc ludzi to debile. zgodzilam sie z.nim, zeby dalej gadal o stuleciu. Dzieki temu dowiedzialam sie, ze Nowego Sultana zaatakowal lew, tak mimochodem.
Moja mama przestała to oglądać, jak się dowiedziała, że są chyba ze cztery sezony o.O
Jak byłam ostatnio na oddawaniu krwi to pielęgniarki o tym rozmawiały i jakaś nie mogła czegoś przeżyć - niesamowite emocje wywołuje w ludziach ten serial!
Zdenerwuję, też chcę pochyłą czcionkę.
Tupnę nóżką.
Raz, dwa, czterdzieści cztery razy też, jak będzie trzeba.
Niemampojecia96
14.05.2016
Na Tego mezczyzne dziala Caps Lock. I wysylanie mu razy siedemnascie tego samego, caps lockiem wyodrebniaj to, co moze go najbardziej uwiezc, sklonic do pochylej. I, wiesz, ciesz sie, bo
Na tego mezczyzne przynajmniej cos dziala.
Niemampojecia96
14.05.2016
uwiesc, ten telefon mi robi trudnosci...
Nuncjusz
16.05.2016
Wiadomość od Administratora
Witaj Niemampojecia96
Zauważyłem, że często zdarza Ci się używać niecenzuralnego słownictwa w komentarzach i na forum. Użytkownikami Opowi.pl są w dużej mierze osoby młode. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymywanie się od używania niecenzuralnego słownictwa.
Pozdrawiam i zachęcam do dalszego korzystania z serwisu Opowi.pl
Administrator
Karthus
16.05.2016
Zabawne. Ale na zaczepki anonimów i ich wyzwiska względem nas to już nie reaguje.
Gdy anonimy przeklinają, admin milczy, gdy 60 klnie, jemu odpierdala.
No uśmiałem się.
60secondsToDie
16.05.2016
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Karthus
16.05.2016
Nuncjusz przekaż adminowi, żeby najpierw pousuwał negatywne komentarze pełne wyzwisk, które zostawili anonimowi, a dopiero potem niech poucza stałych użytkowników.
60secondsToDie
16.05.2016
W duzej mierze stali uzytkownicy to raczej osoby +14, czyli nie tak jakos specjalnie mlode. A z przeklenstwami i tak kazdy sie wszedzie spotyka, nie mowie, zeby uczyc dzieciaki kurwiow i choler, ale tez nie mozna zamykac swiata.
Admin karze tych, ktorzy buduja atmosfere tego portalu, a na fale anonimow przymyka oko, bo co? Bo mu wolno, a my jedyne co mozemy robic, to capslockowac i czekac siedem miesiecy na odpowiedz.
Karthus
16.05.2016
I dureń, debil. Aha i te na "Y" też proszę ocenzurować.
60secondsToDie
16.05.2016
Można jeszcze ocenzurować mój login. Ot tak, z dupy.
Nuncjusz ;__;
Nuncjusz
16.05.2016
Spoko minutko :) zartuje sobie to ja dostalem opierdol od soltysa
60secondsToDie
16.05.2016
XDDD
KarolaKorman
17.05.2016
A może anonimki są podstawione? Może to właśnie one nabijają konto? Czym więcej ano, tym więcej kłótni i jest ruch w interesie :)
Pasja
05.10.2017
A może pociągnąć ten temat?

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji