ZAPROSZENIE DO KABARETU

Maark
04.09.2016
Zapraszamy autorów scenek, skeczów, tekstów piosenek satyrycznych, osoby z ciekawymi pomysłami, itp. do tworzącego się nowego kabaretu. Wiek i miejsce zamieszkania nie mają znaczenia. Zgłoszenia prosimy kierować na: kabaret-2016@wp.pl
Nuncjusz
04.09.2016
A coś więcej?
Shiroi Ōkami
04.09.2016
Troll?
Nuncjusz
04.09.2016
W sumie, to my kabaret to juz tutaj mamy XD
Maark
04.09.2016
Coś więcej? Pomysł zrodził się w tym miesiącu, więc są to dopiero początki. Na starcie jest nas 5 osób. Na razie, dopóki nie zacznie się rok akademicki. Każdy z nas ma już jakieś doświadczenie w tej działalności. Sami piszemy scenki i piosenki satyryczne, ale chcemy wyjść na zewnątrz, nawiązać kontakty bo tak będzie dużo ciekawiej.
Posiadamy lokal ze scenką i nagłośnieniem. Sympatycznego kolegę Shiroi Ōkami zapewniam że nie jesteśmy trolami. Pozdrawiam, Marek
Shiroi Ōkami
04.09.2016
Również pozdrawiam, a teraz idę szukać ptaszka w objęciach materiału majteczek.
Nuncjusz
04.09.2016
Pokasz ptaszka! XDD
Shiroi Ōkami
04.09.2016
Jak znajdę, to pokażę, nie widzę jednak, schował się gdzieś cwaniak, ale cóż, już jako mała dziewczynka wiedziałam, że jestem facetem. Czas pisać o sobie w rodzaju męskim.
Ginny
04.09.2016
Jestę chętna! :DDDD

Nie, żartuję, za młoda jestem :3
Nuncjusz
05.09.2016
Maark bo tak za bardzo nie wiem co by was interesowało, nie mamy raczej doświadczenia w tej materii
Przejrzyj może zawartość profili i dogaduj się indywidualnie z autorami
Ginny - wiek podobno nie ma znaczenia, raczej Ci nie każą występować w kabarecie w stroju topless, to będzie współpraca zdalna jak mniemam

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji