Zmiana użytkowników z biegiem czasu

LinOleUm
26.06.2015
Wczoraj nabrała mnie chęć na przegrzebanie starych opowiadań i... Jak tak popatrzyłam na to co pisałam, to zauważyłam, że byłam okropnie wredna i chamska. Może nie dosłownie, ale broniłam swojego zdania jak mały piesek nawet wtedy, kiedy nie miałam racji w ani jednym procencie. Byłam bardziej wulgarna, niż tteraz, zapewne normalną krytykę także uznałabym za zwykły hejt.
A jak wy się zmieniliście Tu, na opowi? Jak odbieraliście ocenianiw kiedyś, a jak dziś?
Jestem ciekawa, bo nie jeden opowicz jest tu bywalcem dłużej niż ja. C:
Majeczuunia
26.06.2015
Ja jestem tu krótko i sama w sobie nie widzę różnicy, ale chyba jak pobędę tutaj jeszcze trochę to ta zmiana najdzie :))
Neli
26.06.2015
A ja zauważam różnice w pisaniu. Nawet potwierdzają to oceny. Na początku mojego opowiadania miałam (koło czwórki, czasem mniejszą ocenę), a już przy końcu 5. Zauważyłam, że teraz moje słownictwo się trochę wzbogaciło i coraz więcej pomysłów przychodzi mi do głowy. Oczywiście są wyżej i niżej punktowane oceny, ale nie mam pewności, czy ktoś nie ocenia z zazdrości. Sugeruję się także komentarzami i sama dostrzegam zmiany. Z charakteru to... chyba dojrzałam i patrzę na świat z innej perspektywy. Jestem bardziej wrażliwa i mam większą wyobraźnię.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji