Ja i moje życie

W wieku 4 lat ojciec zabił mi mamę która była w ciąży w 4 miesiącu ciąży,byłam wtedy u cioci.. gdyby ona pozwoliła pójść mi z nimi do lasu gdzie tata zabił ją to mnie też by nie było... W wieku 4lat byłam u cioci Ani a gdy miałam 5 lat byłam już u mojej cioci Moniki (mówię na nią Mama bo całe życie mnie wychowała) ona miała 2 dzieci Marcina i Dominikę z nich ja byłam najmłodsza , mieszkałam z nimi i Marcina i Dominiki ojcem. Oni się rozwiedli.. i mama znalazła sobie innego męża.. Tadeusza (mówię na ng wujek) było wszystko ok.. ale potem jak se przeprowadziliśmy znów w inne miejsce to wujek stał się inny stał się takim technofobem (osoba która jest przeciwna internetowi i wgl) ja zawsze byłam jakąś tam buntowniczką a to picie papierosy i wgl.. zawsze jakieś problemy ze mną były i z hajsem w domu.. wujek wyjechał na rok do Anglii do pracy a mama już prędzej popadła w alkoholizm..od kiedy się z nim związała.. 3 razy jak była pijana był pożar..prawie z Dominiką mógłbyś my umrzeć...od roku z nią nie mieszkam,Dominika jest pełnoletnia mieszka w wynajętym pokoju.. jesteśmy u Marcina babci i ona cały czas ma jakieś problemy..ja mam problemy w domu w szkole.. od roku się tnę.. wczoraj miałam próbę samobójczą ale nikt nic nie widzi w moim domu.. mam chłopaka jestem szczęśliwa.. ale jednak wszystko mnie Dołuje..jestem nerwowa po tym wszystkim :( co się wydarzyło w moim życiu

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

 • " zabił mi mamę która była w ciąży w 4 miesiącu ciąży" całość w tym stylu,albo i gorzej. Długa droga przed Tobą jeśli chcesz naprawdę pisać.
 • Canulas rok temu
  Nie da rady czytać. Przepuść tekst przez program Ortograf.
  Nie zapisuj licz w cyfrowy sposób.
  Rob odstępy i stosuj interpunkcję.
  Bez oceny
 • Okropny rok temu
  Ani jednego prawidłowo zapisanego zdania. Rekord.
 • Co to dzisiaj za wysyp takich tekstow, genialniejszych niz cale moje gowniane istnienie? Jeszcze tylko czekam, az boguslaw44 doda cos o Ksiedze Rodzaju i normalnie realizuje koncepcje, ze opowi to kamienica, a co bardziej charakterne juzery to mieszkancy i pisze taki tekst.
 • Pan Buczybór rok temu
  ng, wgl - za takie coś powinno się odcinać dłonie i trzymać z dala od klawiatury. Tekst literacki to nie SMS, a takie skróty to obraza dla czytelnika (!)
 • Pan Buczybór rok temu
  ng, wgl - za takie coś powinno się odcinać dłonie i trzymać z dala od klawiatury. Tekst literacki to nie SMS, a takie skróty to obraza dla czytelnika (!)
 • oldakowski2013 rok temu
  Bez komentarza...
 • oldakowski2013 rok temu
  A tak swoją drogą, to w dzisiejszych szkołach nie ma nauki języka polskiego?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania