Dzięki za słowa uznania.Cieszę się, że
udało mi się ciebie wzruszyć.Dzieciaki będą zadowolone z kołysanki.Pozdrawiam
Szkoda, że nie ma więcej osób chętnych do wzięcia udziału w bitwie.Czyżby bali się Czarnej Damy?
Bardzo mi sie podoba, takie zajmuje moje mocno oficjalne stanowisko :) Kto ma, miał lub bedzie miał małe dzieci powinien sie z tego wiersza uczyć podejścia do maluchów. Musi być 5 Pozdrawiam :)
Przypominanie o postaciach z bajek, które są takie ciepłe... i z pewnością sen nie będzie wcale taki straszny, tylko kolorowy i pełen przygód. Śliczne, 5 ;)
Komentarze (22)
Podoba mi się to przywoływanie postaci z bajek. Śpiewać też się da. No co więcej pisać.
5
Dzięki za ocenę.
pięć
Ewuś tak mnie wzruszyłaś, że skopiuję i zaśpiewać swoim wnukom. Twój Mikołajek ma świetną mamę. Pozdrawiam ciebie i jego. I gwiazdki leca
Dzięki za słowa uznania.Cieszę się, że
udało mi się ciebie wzruszyć.Dzieciaki będą zadowolone z kołysanki.Pozdrawiam
Szkoda, że nie ma więcej osób chętnych do wzięcia udziału w bitwie.Czyżby bali się Czarnej Damy?
Ewcia może jeszcze ktoś napisze, bo temat wdzięczny i lekki.
Pasjo, mam taką cichą nadzieję.
Bardzo mi sie podoba, takie zajmuje moje mocno oficjalne stanowisko :) Kto ma, miał lub bedzie miał małe dzieci powinien sie z tego wiersza uczyć podejścia do maluchów. Musi być 5 Pozdrawiam :)
Dzięki za komentarz i ocenę.Pozdrawiam
Kołysanka bardzo ładna. O wiele lepsza od klasycznego "dobranoc". Masz mój głos Ewo bez Adama. 5
Może Pan, by coś skrobnął na bitwę byłoby miło.Dziękuję za ocenę.
Ewcia Kurczę, jak czas i inspirację znajdę to chętnie.
Panie Buczyborze na pewno pomysłu Panu nie zabraknie.Czekam cierpliwie na kołysankę.
Oprócz tego, że kołysanka świetna będzie mieć Twój synek pamiątkę z ulubionymi postaciami z dzieciństwa :)5
Te bajki lubi najbardziej, a o Szewczyku Dratewce często mu opowiadam do snu.Dziękuję za ocenę.
Przypominanie o postaciach z bajek, które są takie ciepłe... i z pewnością sen nie będzie wcale taki straszny, tylko kolorowy i pełen przygód. Śliczne, 5 ;)
Dzięki za przeczytanie i ocenę.
To są ulubione postacie mojego synka.
Kapitalne :) 5
Dzięki i pozdrawiam.
Zapraszamy Szanowną Panią na Forum do zagłosowania na najlepszą kołysankę zgłoszoną do LBnR już po raz 29.
Faktycznie, bardzo ładne. 5
Adam T mnie przysłał i bardzo się cieszę. Piękny utwór:)
Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania