Efekt braku możliwości usuwania prac.
...Autor: SlugalegionuCzytano 889 razyData dodania: 03.07.2015
Średnia ocena: 4.2 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić21
Jestem ósemeczką :) To czekam :)
Będę czekać cierpliwie;)
no ok, jak masz odwagę to ja też poprosię ;p
O jestem pierwszy do odstrzału :D
Jak dobrze nie być sławnym
To ja już niedługo :)
Nom. Dużo was się uzbierało: D
Ano :), jeszcze jest nas tu kilkoro :)
Kto tu piątkę zostawił?XD
też się wbiję, zobaczę co i zacz.
Wakacyjny hit! xD Dzięki.
Nie ma sprawy. Chyba właśnie znalazłem zajęcie na wakacjeXD Ludzie kto to ocenia?
Właściwie to ja zostawiłam 5 z przyzwyczajenia xD
Ja też się załapię mistrzu? ;)
Aha. No to już wiem jak zdobyłem jedną, a pozostałe dwieXD Chyba tak samo.
Pewnie: )
Jestem pechową 13-stka
A tam, jak wydam opis Vasto to Chris będzie musiał uwarzać: )
Nie mogę się doczekać ;)
Jeśli mogę, to też chciałabym się zgłosić :) oczywiście poczekam na swoją kolej.
Każdy może: )
Wiec tez sie zglosze. Chce zobaczyc jak sobie poradzisz z nowym.
A ja też mogę?
Jak już mówiłem, każdy może: )
W sumie też się zgłaszam. Na razie jeszcze nic o sobie nie napisałam na portalu, ale być może zanim dojdziesz do mnie, coś się pojawi. W każdym razie masz okazję się wykazać:)
To w sumie, ja też poproszę. Ciekawe co z tego będzie. Czekam z niecierpliwością.
Czekam ;)
Ja też przypominam o sobie XD
Dla mnie wierszem?! o.O Uwielbiam cię!
Jestem genialna? :o Ty jesteś, nie ja! XD
To może być ciekawe, mogę? :D
Mogę? :) Jak Ci idzie w ogóle?
Pewnie że możesz. Póki co dobrze, ale niestety zbliżają się osoby nowe: /
poczekam nie ma strachów!
Ja też chcę ;))
Czekam z niecierpliwością...
Wojtuś, nie chcę poganiać,ale jeśli nie napiszesz mojego opisu do piątku ( rana), to przeczytam go dopiero za dwa tygodnie! :( jadę na obóz... :*
Już się zabieram, ale muszę sknocić coś o paranoi: )
Spoko, aż tak to sie nie śpiesz :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (39)
Jestem ósemeczką :) To czekam :)
Będę czekać cierpliwie;)
no ok, jak masz odwagę to ja też poprosię ;p
O jestem pierwszy do odstrzału :D
Jak dobrze nie być sławnym
To ja już niedługo :)
Nom. Dużo was się uzbierało: D
Ano :), jeszcze jest nas tu kilkoro :)
Kto tu piątkę zostawił?XD
też się wbiję, zobaczę co i zacz.
Wakacyjny hit! xD Dzięki.
Nie ma sprawy. Chyba właśnie znalazłem zajęcie na wakacjeXD Ludzie kto to ocenia?
Właściwie to ja zostawiłam 5 z przyzwyczajenia xD
Ja też się załapię mistrzu? ;)
Aha. No to już wiem jak zdobyłem jedną, a pozostałe dwieXD Chyba tak samo.
Pewnie: )
Jestem pechową 13-stka
A tam, jak wydam opis Vasto to Chris będzie musiał uwarzać: )
Nie mogę się doczekać ;)
Jeśli mogę, to też chciałabym się zgłosić :) oczywiście poczekam na swoją kolej.
Każdy może: )
Wiec tez sie zglosze. Chce zobaczyc jak sobie poradzisz z nowym.
A ja też mogę?
Jak już mówiłem, każdy może: )
W sumie też się zgłaszam. Na razie jeszcze nic o sobie nie napisałam na portalu, ale być może zanim dojdziesz do mnie, coś się pojawi. W każdym razie masz okazję się wykazać:)
To w sumie, ja też poproszę. Ciekawe co z tego będzie. Czekam z niecierpliwością.
Czekam ;)
Ja też przypominam o sobie XD
Dla mnie wierszem?! o.O Uwielbiam cię!
Jestem genialna? :o Ty jesteś, nie ja! XD
To może być ciekawe, mogę? :D
Mogę? :)
Jak Ci idzie w ogóle?
Pewnie że możesz. Póki co dobrze, ale niestety zbliżają się osoby nowe: /
poczekam nie ma strachów!
Ja też chcę ;))
Czekam z niecierpliwością...
Wojtuś, nie chcę poganiać,ale jeśli nie napiszesz mojego opisu do piątku ( rana), to przeczytam go dopiero za dwa tygodnie! :( jadę na obóz... :*
Już się zabieram, ale muszę sknocić coś o paranoi: )
Spoko, aż tak to sie nie śpiesz :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania