...

Efekt braku możliwości usuwania prac.

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (39)

  • Johnny2x4 03.07.2015

    Jestem ósemeczką :) To czekam :)

  • Marzycielka29 03.07.2015

    Będę czekać cierpliwie;)

  • Anonim 03.07.2015

    no ok, jak masz odwagę to ja też poprosię ;p

  • Vasto Lorde 03.07.2015

    O jestem pierwszy do odstrzału :D

  • MrJ 03.07.2015

    Jak dobrze nie być sławnym

  • KarolaKorman 03.07.2015

    To ja już niedługo :)

  • Slugalegionu 03.07.2015

    Nom. Dużo was się uzbierało: D

  • KarolaKorman 03.07.2015

    Ano :), jeszcze jest nas tu kilkoro :)

  • Slugalegionu 03.07.2015

    Kto tu piątkę zostawił?XD

  • Anonim 03.07.2015

    też się wbiję, zobaczę co i zacz.

  • Sky300 03.07.2015

    Wakacyjny hit! xD Dzięki.

  • Slugalegionu 03.07.2015

    Nie ma sprawy. Chyba właśnie znalazłem zajęcie na wakacjeXD Ludzie kto to ocenia?

  • Sky300 03.07.2015

    Właściwie to ja zostawiłam 5 z przyzwyczajenia xD

  • Chris 03.07.2015

    Ja też się załapię mistrzu? ;)

  • Slugalegionu 03.07.2015

    Aha. No to już wiem jak zdobyłem jedną, a pozostałe dwieXD Chyba tak samo.

  • Slugalegionu 03.07.2015

    Pewnie: )

  • Luna 03.07.2015

    Jestem pechową 13-stka

  • Slugalegionu 03.07.2015

    A tam, jak wydam opis Vasto to Chris będzie musiał uwarzać: )

  • Chris 03.07.2015

    Nie mogę się doczekać ;)

  • Ktokolwiek 04.07.2015

    Jeśli mogę, to też chciałabym się zgłosić :) oczywiście poczekam na swoją kolej.

  • Slugalegionu 04.07.2015

    Każdy może: )

  • MrJ 04.07.2015

    Wiec tez sie zglosze. Chce zobaczyc jak sobie poradzisz z nowym.

  • Pospolita 04.07.2015

    A ja też mogę?

  • Slugalegionu 04.07.2015

    Jak już mówiłem, każdy może: )

  • Lucinda 04.07.2015

    W sumie też się zgłaszam. Na razie jeszcze nic o sobie nie napisałam na portalu, ale być może zanim dojdziesz do mnie, coś się pojawi. W każdym razie masz okazję się wykazać:)

  • R_ystie 04.07.2015

    To w sumie, ja też poproszę. Ciekawe co z tego będzie. Czekam z niecierpliwością.

  • Siwy 04.07.2015

    Czekam ;)

  • Anonim 04.07.2015

    Ja też przypominam o sobie XD

  • Anonim 04.07.2015

    Dla mnie wierszem?! o.O Uwielbiam cię!

  • Senezaki 05.07.2015

    Jestem genialna? :o Ty jesteś, nie ja! XD

  • Ichigo-chan 09.07.2015

    To może być ciekawe, mogę? :D

  • Arysto 11.07.2015

    Mogę? :)

    Jak Ci idzie w ogóle?

  • Slugalegionu 11.07.2015

    Pewnie że możesz. Póki co dobrze, ale niestety zbliżają się osoby nowe: /

  • Arysto 11.07.2015

    poczekam nie ma strachów!

  • Neli 12.07.2015

    Ja też chcę ;))

  • Luna 14.07.2015

    Czekam z niecierpliwością...

  • MaraJ 28.07.2015

    Wojtuś, nie chcę poganiać,ale jeśli nie napiszesz mojego opisu do piątku ( rana), to przeczytam go dopiero za dwa tygodnie! :( jadę na obóz... :*

  • Slugalegionu 28.07.2015

    Już się zabieram, ale muszę sknocić coś o paranoi: )

  • MaraJ 28.07.2015

    Spoko, aż tak to sie nie śpiesz :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania