Najlepsze teorie piszemy po pijaku :)

Inspirowane wczorajszo-dzisiejszej rozmowie na "PogaducHy", z dedykacją dla Sysia (FilipzKonopi xD)

 

Fizyka to piękny przedmiot. Dla niektórych to czarna magia, ale dla osób kochających tę lekcje i interesujących się różnymi dziwnymi teoriami, to jak chleb powszedni.

Dzisiaj opowiem wam o teorii "czasu" opowijczyków, a zaczęło to się tak.

Dwójka Opowijczyków, czyli Shiroi i Sakal postanowili "powielać, klonować i tego podobne rzeczy, pudełka które w sobie skrywają portal". Chcieli na tym zarobić dużo kasy, a przy tym miała pomóc dość dziwna, Docysiowata, dziewczyna - Haruu. Kto by pomyślał, że taka osoba jest na Opowi? Na pewno nie ja, ale wróćmy już do tematu.

Do rozmowy włączył się nasz kolega MrJ, który zaimponował (jakkolwiek to brzmi xD) swoją wiedzą na temat czasoprzestrzeni i innych dziwnych, magicznych pierdół związanych z fizyką. Zachęcił tym też, by Haruu nie obijała się w gimbazie, tylko czytała te cholerne książki, by chociaż w małym procencie dorównać koledze.

Gdy bohaterka, jakże cudownego opowiadania, czytała komentarze o tak zacnym temacie, jej wielkie, sama nawet nie wie jakiego koloru oczy wyłaziły na wierzch z niedowierzania, że o czymś takim znajdą się osoby, których to nie znudziło (oprócz jej).

Pisze to o czwartej w nocy i zaschło mi w gardle, kochani fani, poczekajcie idę po picie. Myślę, że nic mnie nie zje po drodze. A jeśli by tak było, to sprawka tej baby z opowiadania Vasto "Nawiedzony", przez to boję się nawet w pokoju siedzieć.

Już jestem, więc możemy wracać, na czym ja to? Ah tak, jak już pisałam znalazło się parę osób, a każde z nich miało inną teorie. Ile ludzi, tyle teorii. Tak, znam to... Lecz znalazła się pewna osoba, której teoria była uznana za najlepszą! A był to *bębny, werble i gitary* Filip! Nasz kochany chłopak od śmiesznych drabbli i wierszy, pisał najlepsze teorie po pijaku! Nie uwierzycie, ale chciał mnie jebnąć za nazwanie go Panem, ale to już inna historia, skończmy najpierw tą.

Nasz Filipek chciał umierać (?), lecz dzielna Shiroi nie pozwoliła mu tym epickim tekstem: "Jeśli umrzesz, to Cię zabije T.T", którym wygrała internety. Wygrała je po raz drugi, gdyż pierwszy był, gdy napisała kolesiowi, że "(Z)Boku no Pico, to epickie i najlepsze anime." Dostała wtedy aż 11 like! Boginio iksde! XD

W tym czasie, gdy Opowijczycy gawędzili o wszystkim i o niczym, ja postanowiłam odwiedzić dobrą kumpele Majeczuunie i przeczytać o miłości Leviego. Ja się pytam, gdzie jest tam do cholery Eren? T.T

Wróciwszy na forum zastałam tam rozpierdól taki że ma-sa-kra (polecam obejrzenie reklamy leku "Lokomotiv"~ dziękuje, nie polecam~ Wojciech Podest Amaru) min. umieranie, wskrzeszenie i eliksiry nieśmiertelności firmy NoBoNo. O już czwarta czterdzieści, jak ten czas szybko leci...

Po pijaku można robić wszystko, śmiać się do rozpuku, gadać o dziwnych rzeczach, ale można też oczywiście płakać, jak to zrobił nasz Sysio. Depresja, tak stwierdził lekarz MrJ, chwała mu za tę diagnozę! A tak btw, mam wstać o siódmej, spędzić prawie cały dzień z rodziną, help mi plz ;-; przecież ja mam pięć może siedem anime do obejrzenia! Dobra dzisiaj nie śpie, i tak zostało mi dokładnie dwie godziny i dziesięć minut.

No więc chyba będę się spieszyć, by dokończyć wreszcie to dzisiaj. A no to czas na morał! A morałów z tej bajki jest kilka:

#1 Picie procentów szkodzi na wątrobę, ale nie musisz się tym przejmować póki nie umrzesz.

#2 Fizyka jest dla Ciebie zrozumiała, gdy jesteś mądry lub, gdy jesteś spokrewniony z szatanem.

#3 Nie pisz tak późno opowiadań, bo się nie wyśpisz.

#4 Eliksir nieśmiertelności firmy NoBoNo jest teraz w promocji.

#5 Pamiętaj, że o piątej nad ranem jest już widno i trudno będzie Ci zasnąć, nie wiadomo jak się będziesz starać, ten kogut za oknem Cię nienawidzi i będzie Ci piać, aż nie popełnisz se-pu-ku?

#6 Na kaca są dobre śledzie!

 

Dziękuję, za dotrwanie do końca! Bayoo, Haruu idzie umierać w objęciach swojego jedynego (drugiego, bo pierwszy to Tablet) przyjaciela - Łóżko :)

 

Myślę, że osoby które zostały wymienione w opowiadaniu nie mają mi tego za złe, jeśli tak, gomen. Jeśli kogoś pominęłam, nie ma co smutać, będzie więcej taki opowiadań jeśli się podobają^^

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

 • MrJ 09.08.2015
  Ja nie stwierdziłem depresji, stwierdziłem lekki rausz alkoholowy. Podoba mi się określenie czasoprzestrzeń i magiczne pierdoły. Zostawiam bez oceny, bo to sprawozdanie, ale cieszę się, że cię zachęciłem do rozwalenia sobie życia i 70 potencjalnych związków emocjonalnych(czyli do nauki fizyki w stopniu wyższym niż wystarczający).
 • Haruu 09.08.2015
  Hahaha xD musimy jeszcze pisać o angielskim, niemieckim i innych przedmiotach wtedy będę się chętniej do nich zabierac^^
 • Anonim 09.08.2015
  he he
  jebłem :)
 • Haruu 09.08.2015
  Zainspirowaliście mnie, więc stwierdzam że macie na mnie dobry (?) wpływ i zostane z wami bardzo, bardzo dłuugo^^
 • Ichigo-chan 09.08.2015
  niedowieżania - przez rz
  wreście - wreszcie
  Haruu, why? XD
  Zostawię 5, bo się pośmiałem XD
 • Haruu 09.08.2015
  Ichi, pisałam to od 4 do 5 xDD to nie byłabym ja, gdym nie popełniła takich prostych błędów xD ciesze się, arigatou c;
 • NataliaO 09.08.2015
  zajefajnie brzmiało, czytało się świetnie; 5:)
 • Haruu 09.08.2015
  Dziekuje Nat^^
 • MrJ 09.08.2015
  Tak co do angielskiego służę pomocą. It's always good to be able to speak like actual gentleman, or just posh fuck. W skrócie zawsze mogę się powypowiadać, ale nie będzie takich rozkmin jak przy fizyce kwantowej. A i tak do pięciu punktów, czy ile ich tam było, nie należe do ludzi mądrych, pokrewieństwo z szatanem brzmi bardziej prawdopodobnie
 • Haruu 09.08.2015
  Wystarczy mi nauczyc sie z wszystkich przedmiotow, by miec 5,00 i jade na oboz xD dlatego zglosze się jeśli będę miala problem^^
 • Ichigo-chan 09.08.2015
  To może też się podłączę? XD Bo do 5,3 jednak trochę dalej XD
 • Haruu 09.08.2015
  Jak dla mnie możemy się wszyscy razem uczyć :3
 • Ichigo-chan 09.08.2015
  Opowi szkółka XD Niezły temat na opko XD
 • Haruu 09.08.2015
  Pisz! Przeczytam xDDD
 • Anonim 09.08.2015
  "(Z)Boku no Pico, to epickie i najlepsze anime." ~ Muahaha XD Ale już mam 23 lajki :3
  Morały z tej historii wezmę sobie głęboko do serca i będę się do nich stosować ;)
  Słowem - padłam jak to czytałam ;D
 • KarolaKorman 09.08.2015
  Morały świetne, uśmiałam się :)
 • Angela 09.08.2015
  Bardzo zabawne, aż muszę zerknąć, co tam było wczoraj na forum : ) 5
 • Haruu 10.08.2015
  Shiroi, eliksir firmy NoBoNo Ci się przyda xD
  Karola dziękuję^^
  Angela, tylko się nie wystrasz xD dziena^^
 • Majeczuunia 22.08.2015
  Erenowi podjarałam dupę, żeby nie uciekł i nie rozwalił ślubu Pertry i Leviego... (O kuwa, spojlery) XD
  Przysłowie dla pisarzy "Pisz pijany. Poprawiaj na trzeźwo". Chyyyba można się tu do tego odnieść XD
  Dobra, tekst mnie rozjebał, idę teraz zrobić sobie shota z Mirindy (twoje zdrówko, kochana) i sprawdzić, co u moich mężów (animowanych, of kors)
  Masz pińć XD
 • Haruu 22.08.2015
  Dziękuję Maja-chan :3
 • Nazareth 28.06.2016
  Nie wiem do końca co przeczytałem. Jest jakiś dziwny strumień świadomości utrzymany w internetowej stylistyce i nie jestem do końca przekonany czy tak awangardowa forma do mnie przemawia. Bardzo mi się natomiast podobały ostateczne wnioski ;)
 • Haruu 28.06.2016
  A dziękuję :3
 • Shiroi Ōkami 28.06.2016
  Ach, stare dobre czasy :3
 • Haruu 28.06.2016
  Huehuehue :3
 • alfonsyna 28.06.2016
  Tak przypadkiem tylko dodam, że mnie również się bardzo podobają morały, szczególnie nr 2. XD
 • Haruu 28.06.2016
  Hahha xD dziękuję ^^

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania