"pomiędzy sobą, a nie-sobą." - Bez przecinka.
Ach, ja dopiero teraz, bo gości mamy i znalazłam małą chwilkę, żeby coś skomentować. Podoba mi się ten tekst, zwłaszcza końcówka i przyrównanie do takiej swego rodzaju bitwy. Zostawiam 5 :)
Neurotyku ale powiedz szczerze czy miałeś kłopoty ze zrozumieniem mojego tekstu Życie Marii część 28 pytam bo elena znów mnie obraża wyzywając cyt: od upośledzonych umysłowo. Sam przeczytaj
Szymon Szczechowicz a jeżeli będę używał słowa "prawdam"? Uważam je, choć niepoprawne, za świetnie brzmiące, może kiedyś się przyjmie :) Ale nie oceniałeś Szymonku ancymonku mojego wiersza! :D
Szymon Szczechowicz Ogarnij też mój wiersz na tę bitwę ;)
P.S. Neuro wstaw ten tekst do Bitwy. Jest dobry, ale że nie jest sonetem dużo punktów ci nie odejmuje ;)
Neurotyk jest taka dowolność rozdysponowania 6 punków, że motywacje oceniających będą przeróżne, a to sonet, a to rymowanka, a to wiersz biały, czarny, zielony, czerwony :)
No całkiem fajny wiersz Ci wyszedł. ;) Najbardziej podobało mi się sześć ostatnich wersów, działają na wyobraźnie. Zostawiam 5 ^^ Wstawiaj na bitwę, bo czemu nie? :)
Brawura, hazard, odstępstwo od normy to szyldy na słupach granicznych. Czy gra jest warta przysłowiowej świeczki? Och, gdybym znała odpowiedź.... :) Oby nie rosyjska ruletka. Subiektywne 5 :)
Uwiodło mnie to spojrzenie, niepoczytalne,
zadbane, ale brudne,
ubrane, ale nagie,
pełne i puste,
jak emulsja – nietrwałe. - No początek mnie złapał, ale potem gdzieś... poszło fajnie; 3 :)
Billie, ja też nie raz zostawiam pod kogoś tekstem enigmatyczne zdanie, spoko:) Twoje nie było tajemnicze, tylko wydawało mi się ze swoistosc nie jedno ma oznaczenie, nie wiem czy się nie mylę:)
Wiersz jest cudowny. Uwiodło mnie to, że nie jest jednym z wierszy będących szarą masą, które opierają się na typowych wartościach ubranych w równie typowe słowa będące charakterystyczne dla utworów... No cóż, nijakich.
Dla mnie jest on wręcz idealny, to jest właśnie typ twórczość, który uwielbiam.
5 :')
Neurotyk Będzie, oczywiście, że tak! Wstawiłam pewien czas temu rozdział czwarty, "Wolne koty", nie wiem, czy widziałeś :)
Wiem jak cała historia się zakończy, ale nie mam pojęcia, która droga z tych, które mam w głowie do tego zakończenia doprowadzi... Nie mogę się zdecydować. Utknęłam! XD
No nieźle, w końcu widać jakieś serduszko w to włożone. :) No i nie sonet. Ale... wtrącenia z angielszczyzny czy gadania o żarówce mogłeś sobie darować. :/ No nic, idę oddać głos.
Komentarze (48)
"pomiędzy sobą, a nie-sobą." - Bez przecinka.
Ach, ja dopiero teraz, bo gości mamy i znalazłam małą chwilkę, żeby coś skomentować. Podoba mi się ten tekst, zwłaszcza końcówka i przyrównanie do takiej swego rodzaju bitwy. Zostawiam 5 :)
Rasiu, nocny Marku, dziękuję :)
Neurotyku ale powiedz szczerze czy miałeś kłopoty ze zrozumieniem mojego tekstu Życie Marii część 28 pytam bo elena znów mnie obraża wyzywając cyt: od upośledzonych umysłowo. Sam przeczytaj
Musisz pisać pod jego tekstem?!
Masz 31 lat, poradź sobie skoro jesteś dorosła...
Neurusiu, jak już zdecydujesz się na niepoczytalność to pamiętaj, czarna chata stoi otworem! Czekam na Ciebie.
Podpisano,
Kochający Bob :D
Hmm, nie jestem w temacie, co za Bob?:D
Neurotyk Bob z Twin Peaks!
Szymon Szczechowicz, skojarzyło Ci się "co" z Miasteczkiem TP?:)
Neurotyk szaleństwo w każdej postaci mi się z miasteczkiem! A w końcu właśnie tym jest niepoczytalność, nieprawdaż? :)
Szymon Szczechowicz, "prawdam" (jest takie słowo "prawdam"? Odpowiedź na "nieprawdaż") :D
Neurotyk odpowiedzią na nieprawdaż jest a prawdaż ;)
Neurotyk odpowiedzią na nieprawdaż, wedle zasad języka powinno być prawdaż, jednakże słowo to nie istnieje i należy użyć słowa ,,prawda" :D
Szymon Szczechowicz a jeżeli będę używał słowa "prawdam"? Uważam je, choć niepoprawne, za świetnie brzmiące, może kiedyś się przyjmie :) Ale nie oceniałeś Szymonku ancymonku mojego wiersza! :D
Karo, dzięki za odpowiedź :)
Neurotyk Prawdaż brzmi lepiej od prawdam ;)
Neurotyk słowotwórstwo, o ile umotywowane (jak u Leśmiana) jest świetne. I oceniłem. Nie poinformowałem Cię o ocenieniu, a to różnica :D
Szymon Szczechowicz Ogarnij też mój wiersz na tę bitwę ;)
P.S. Neuro wstaw ten tekst do Bitwy. Jest dobry, ale że nie jest sonetem dużo punktów ci nie odejmuje ;)
Karo ogarnąłem już wczoraj, podobał mi się, chyba oceniłem nawet :D
Karo zero punktów nie odejmie (temat dodatkowy jest dla chętnych, nie oceniany) :)
Szymon Szczechowicz rozumiem, dzięki :)
Karo, ok, wstawię :)
Punkty były wtedy z powodu tego, że wyszedł nam Pojedynek, teraz będą te wasze głosy, więc mogą Ci zostać odjęte jeżeli ktoś chciał sonetu.
Moni, spoko, godzę się na to :)
Neurotyk jest taka dowolność rozdysponowania 6 punków, że motywacje oceniających będą przeróżne, a to sonet, a to rymowanka, a to wiersz biały, czarny, zielony, czerwony :)
No całkiem fajny wiersz Ci wyszedł. ;) Najbardziej podobało mi się sześć ostatnich wersów, działają na wyobraźnie. Zostawiam 5 ^^ Wstawiaj na bitwę, bo czemu nie? :)
Czemu nie, dziękuję:)
Brawura, hazard, odstępstwo od normy to szyldy na słupach granicznych. Czy gra jest warta przysłowiowej świeczki? Och, gdybym znała odpowiedź.... :) Oby nie rosyjska ruletka. Subiektywne 5 :)
Dziękuję Adelko:) Zna odpowiedź ten, kto spróbował.
Fajne!!!! :D
MOCNE 5
Julko, dziękuję:) Zajrzę do Ciebie niedługo:)
Uwiodło mnie to spojrzenie, niepoczytalne,
zadbane, ale brudne,
ubrane, ale nagie,
pełne i puste,
jak emulsja – nietrwałe. - No początek mnie złapał, ale potem gdzieś... poszło fajnie; 3 :)
Dziękuję NatalioO :)
Swoisty wydźwięk. Podoba mi się, 5 :)
Swoisty?:)
Neurotyk, w sensie taki nieszablonowy... Coś nie tak napisałam?
Billie w porządku wszystko, byłem tylko ciekawy w jakim sensie swoisty. Wielkie dzięki:)
Neurotyk, na przyszłość postaram się być bardziej precyzyjna :)
Billie, ja też nie raz zostawiam pod kogoś tekstem enigmatyczne zdanie, spoko:) Twoje nie było tajemnicze, tylko wydawało mi się ze swoistosc nie jedno ma oznaczenie, nie wiem czy się nie mylę:)
Neurotyk, masz racje, ma bardzo wiele znaczeń.
Wiersz jest cudowny. Uwiodło mnie to, że nie jest jednym z wierszy będących szarą masą, które opierają się na typowych wartościach ubranych w równie typowe słowa będące charakterystyczne dla utworów... No cóż, nijakich.
Dla mnie jest on wręcz idealny, to jest właśnie typ twórczość, który uwielbiam.
5 :')
Haru, dziękuję Ci, miło mi, że trafiam w Twój gust:) Powiedz, będzie kontynuacja twojego opowiadania rodem z Azji? Było bardzo ciekawe :)
Neurotyk Będzie, oczywiście, że tak! Wstawiłam pewien czas temu rozdział czwarty, "Wolne koty", nie wiem, czy widziałeś :)
Wiem jak cała historia się zakończy, ale nie mam pojęcia, która droga z tych, które mam w głowie do tego zakończenia doprowadzi... Nie mogę się zdecydować. Utknęłam! XD
Haru wiem, zostawiłem kom, że przeczytam czwórkę, fajnie, ze jesteś :D
No nieźle, w końcu widać jakieś serduszko w to włożone. :) No i nie sonet. Ale... wtrącenia z angielszczyzny czy gadania o żarówce mogłeś sobie darować. :/ No nic, idę oddać głos.
Dzięki za komentarz :)
Przeczytałam dla przypomnienia i porównania przed głosowaniem :)
Fajno :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania