Paradoks Dewianta

Paradoks Dewianta.

Czy może być żonaty kawaler? Oczywiście, że nie - bo jedno wyklucza drugie. Czysta implikacja. Przykłady:

1. Jeżeli jesteś czarny, to nie jesteś niebieski.

2. Jeżeli jesteś chory, to nie jesteś zdrowy.

3. Jeżeli jesteś mężczyzną, to nie jesteś kobietą

4. Jeżeli jesteś matką, to nie jesteś ojcem

5. Jeżeli jesteś dewiantem, zboczeńcem –to nie jesteś normalny i nie potrafisz poprawnie wyrażać myśli na temat zboczenia.

Teraz rozwinięcie myśli. Na człowieka o czarnym kolorze skóry, nie należy mówić kolorowy. To kompleksy białych Amerykanów, przeważnie profesorów uniwersytetów, którzy zachłysnęli się ideologią marksizmu, trockizmu i Kautsky’ego. A ponieważ czarny kojarzył się z niewolnikiem, więc takiej barwy nie ma w słowniku poprawnie politycznie białych idiotów. Powstała muzyka czarnych nazywana bluesem, czyli niebieska. Idiotyzm. Zniknęli Negro, a pojawili się Afroamerykanie. Podobnie stało się z Cyganami, odjechali taborami - a przyjechali Romowie.

Jeżeli jesteś chory, to nie jesteś zdrowy. Jeżeli masz ubytek, trwałe kalectwo – to jesteś niepełnosprawny i tak ciebie należy traktować. A to oznacza, że nie możesz na jednej nodze tak szybko chodzić, że proteza obciera skórę do krwi. Taki człowiek musi więcej odpoczywać, siadać, szybciej też wpada w złość i to należy uwzględnić. Ludzie pozbawieni jednego oka mają problemy z postrzeganiem odległości. Jednak nawet w takiej sytuacji odległość może zostać określona, jeżeli człowiek poruszy głową, zmieniając pozycje jedynego widzącego oka. Dwuoczna jest percepcja głębi i odległości, rodzaj postrzegania wzrokowego umożliwiający ocenianie odległości do widzianych przedmiotów, czyli widzenie stereoskopowe (widzenie binokularne). Wady mogą być niewidoczne, np. dysleksja, czyli trudność w nauce czytania i pisania. Zaburzenia osobowości takie jak psychopatia. Psychopata nie odczuwa empatii, lęku, kłamie, manipuluje, brak poczucia odpowiedzialności za własne (niemoralne) postępowanie, tendencja do obwiniana innych ludzi za wszelkie niepowodzenia (sami nigdy nie poczuwają się do winy), silne przekonanie o własnej wyjątkowości. Zaburzenie osobowości nazywane psychopatią bardzo trudno wyleczyć bądź zmodyfikować na drodze psychoterapii – głównie z uwagi na to, że psychopata nie widzi najmniejszego powodu, żeby poddać się leczeniu. Jego zdaniem problem mają inni, nigdy on sam. Z tego wynika jasny wniosek, że homoseksualiści są psychopatami. Nie należy się złościć i wyzywać ludzi nie do końca poczytalnych. Z zboczeńcami nie można dyskutować. Jakiego argumentu użyjesz, gdy cię dewiant zapyta: Czy nekrofilia, (spółkowanie z trupem), szkodzi trupowi? Należy zrozumieć, że oni inaczej postrzegają świat: ojciec to ojciec i matka to ojciec i to jest małżeństwo, czyli żona i mąż, czyli kobieta i kobieta i mężczyzna z mężczyzną. Splątanie myślowe i zakłamanie poprzez wypieranie prawdy. W takim związku homoseksualnym nie ma męża i nie ma żony, więc nie ma małżeństwa. A tym bardziej dla dziecka: kto jest ojcem, a kto matką i kto go/ją urodziła, a kto go spłodził.? Różne są stopnie nasilenia dewiacji, podobnie jak niedosłyszenia czy niedowidzenia. Nie można się godzić i z jawny fałszem pedalsko-lesbijskiego mainstreamu „głównego nurtu” myślowego reprezentowanego przez artystów, twórców lub innych ludzi z mass-mediów. W imię poprawności politycznej i żeby nie wyjść na obskuranta będą usilnie propagować wyuzdanie i zboczenie jako normę, normę która trzeba narzucić, bo taka przyszła „moda”. Sądzę, że udowodniłem, że małżeństwo jednopłciowe nie istnieje z przyczyn logicznych, podobnie jak zamężna panna. To psychopatyczny wymysł dewiantów, antynomia–logiczna sprzeczność praw, dodam od siebie: logiczna sprzeczność praw natury.

Średnia ocena: 2.6  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

 • Johnny2x4 3 miesiące temu
  Kolejny popierzeniec na forum. Miło :)
 • Johnny2x4 3 miesiące temu
  popieprzeniec*
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Johnny2x4 Szkoda, że nie rozumiesz tak prostego tekstu. Hiperleksja? Przeczytałeś Jasiu i doceniam to, przynajmniej się starałeś.
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  "Jeżeli jesteś chory, to nie jesteś zdrowy. Jeżeli masz ubytek, trwałe kalectwo – to jesteś niepełnosprawny i tak ciebie należy traktować. A to oznacza, że nie możesz na jednej nodze tak szybko chodzić, że proteza obciera skórę do krwi. Taki człowiek musi więcej odpoczywać, siadać, szybciej też wpada w złość i to należy uwzględnić". - https://www.polskieradio.pl/10/481/Artykul/664056,Kosmiczne-protezy-Pistoriusa następne źródło - https://www.focus.pl/artykul/protezy-nowej-genercji-nadszedl-czas-cyborgow raz jeszce - https://www.newsweek.pl/oscar-pistorius-protezy-gepardy-cheetah-londyn-2012-bieg/ve05fl3 .
 • Czanatan 3 miesiące temu
  O co chodzi?
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Czanatan podałem trzy źródła, które jasno pokazują fałsz twojej tezie. Wystarczy zaznaczyć, jak widać nie są to hiperłącza, i przeczytać - a nie są to nowe artykuły. Pierwszy jest z 2012 roku. Tyczą się udziału w zawodach sportowych, człowieka który posiada protezy zamiast nóg. Po tym jak ogłosił chęć wzięcia udziału startu w zawodach na równi z zdrowymi zawodnikami, środowisko sportowe żywiołowo zareagowało. Twierdząc,że ów kaleka , przez posiadanie protez ma nad nimi przewagę. Może o kilka procent szybciej stawiać kroki, zużywa mniej energii podczas biegu dzięki czemu mniej się męczy. Krótko streściłem te artykuły. Wiesz, technologia idzie do przodu.Poznajemy nowe rzeczy. Czasem szokujące, czasem nie. I jeśli zobaczymy zebrę, to zasłonięcie sobie oczu, nie sprawi że ona zniknie. Chyba, że jednak przystaniemy na to, twierdząc, że skoro kaleka stracił nogę- to teraz niech krwawi do drewnianej protezy.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ogonisko ty wiesz z tego, co przeczytałeś - a ja wiem to z życie. Mój ojciec stracił nogę i mój kolega z podwórka też nie mógł chodzić, więc daruj sobie teoretyczne rozważania .
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Czanatan to że stracili swoje nogi, to nie znaczy że nie ma TERAZ nowoczesnych protez które minimalizują uciążliwości w ich korzystaniu. Widzę, że nie przeczytałeś nawet jednego artykułu. I to nie jest teoria, to są fakty.
 • Zaciekawiony 3 miesiące temu
  A jaki dostałeś zestaw w TW, że dodajesz w tej kategorii?
 • kalaallisut 3 miesiące temu
  Psychopaci są najlepszymi więziami. Podejmują decyzję na podstawie tego, co im się bardziej opłaca, z czego więcej mają korzyści. Odeszło się od używania tego słowa na bardziej delikatniejsze i szersze, jak osobowość dysocjalna . Potrafią się dostosować i kontrolować, bardziej od innych zaburzeń. Często są też to osoby , które zajmują wyższe stanowiska firmach. Poznać ich można że nie są lojalni. Odejdą tam gdzie będą mieć lepsze zyski. Poza tym takie nazewnictwa itd to tylko szufladki. Rzadko jest tak że mamy pewną osobowość i jest zamknięta tylko w jednej szufladce. Z Twojego tekstu wynika, że wszystko co jest poza normą, panującą większością jest i dewiactwem i należy tępić? Tak? Wszystko co jest wbrew naturze. Czyli czynnik rozmnażania i przetrwania gatunku? Ale czy takie osoby są winne, że się urodziły takie a nie inne, uważane za błąd natury? A bliźniaki jednojajowe? Błąd, żart natury? Problem jest w kwestiach dostosowania do norm i z jednym się zgodzę z rozciąganiem ich, manipulacje definicjami. Pod pesuo sztandarami wprowadzanie "mody". Problem leży głębiej w przyczynie i w drugim by nie potępiać, tolerancja a akceptacja i trzecim siłami politycznymi które grają owymi zjawiskami, i to co pod pewnymi ruchami chcą tak naprawdę coś rozbić od środka.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  "Wszystko co jest wbrew naturze. Czyli czynnik rozmnażania i przetrwania gatunku" - to szanowny Innuicie jest naturalne, tekstu nie rozumiesz? Oczywiście zboczki są niewinni, ale niech swoje dewiacje nie uważają za normalność? Co do tego mają bliźniaki jednojajowe, o który napisałeś? Masz rację z tym szufladkowaniem. Człowiek który oddaje własną nerkę za drogi znaczek pocztowy, też jest psychopatą.
 • Something 3 miesiące temu
  Miałeś sobie iść. To jak to z Tobą jest?
 • kalaallisut 3 miesiące temu
  Przykład z bliźniakami jednojajowymi to przykład manipulowania definicjami i normalnością, że względu na to, że w tekście mocno zawężasz problem. Same normy normalność jest względna często i traktowana różnie przez różne kraje i społeczności. Moje stanowisko jest raczej takie, że jeżeli człowiek wykracza poza normy nawet z drugim człowiekiem, a nie krzywdzi innych osób, a relacja ich jest za obuwspólną zgodą, owszem nie stoją na swoim, że chcą tą ich niby nienormalność rozszerzyć a jedynie żadają niedyskrytytowania ich w społeczeństwie to ok. Nie robią nikomu krzywdy.

  Problem inny to resocjalizacja która praktycznie nie istnieje, jeżeli chodzi o więzienie i niskiej pensji.
 • kalaallisut 3 miesiące temu
  I jeszcze jedno jestem daleka od osadzania kogokolwiek, i wykluczania na podstawie samego końca samego czyny i uznanej winy.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  kalaallisut nie widzisz co się dzieje, Parady Równości.
 • kalaallisut 3 miesiące temu
  Czanatan wiem, pisałam o tym ciut "W drodze Kasandry", chodzi o przebudowę społeczeństwa, każde wymuszenie akceptacji jest agresją."Tolerancja represyjna” Herbert Marcuse. Gdzieś tam pojawia się chęć walki, a potem i tak dopada system, cykliczność życia cywilizacji, koniec końców jesteś później bliżej stanowiska Jerzego Stempowskiego - ze stoickim spokojem zapalasz fajkę na tonącym okręcie.
 • kalaallisut 3 miesiące temu
  Gdzieś tam niżej padło słowo faszyzm. I tak oto tworzą się dwie skrajne grupy neofaszyści na tle religijnym i drudzy "równościowcy i i inności".
 • Agnieszka Gu 3 miesiące temu
  O, jakiś nowy tekst w Treningu Wyobraźni? Jaki miałeś zestaw i z której to edycji pochodzi to opowiadanie?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Kolejny ze swastyku faszystosku w mózgu.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Heilujta!
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Mógłbyś kundelku gdzie indziej szczekać ? Szarpiesz mnie za nogawki, warczysz, ogonkiem merdasz...chyba ze złości? Paszoł won, do budy.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, nie wiedzą o czym opierdolisz, to się dają sterować i wciągać.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  I co naziolu zaciąg tu zrobisz, zaczniesz czwarta rzecze?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  *czwartą rzeszę
 • Czanatan 3 miesiące temu
  yanko wojownik Wiesz co, nawet cię na swój sposób polubiłem...oj ty bobasku, czupurku, od rana zadziorny. Szkoły nie ma..wakacje, a w przedszkolu pani zrobiła ci (wam) pożegnanie. Skończy ci się babci sranie we wrześniu, a za to że przeklinasz bozia ci mordę wykrzywi. Zobaczysz !?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Boguś miołby czas się przelogować, nim na wpisy opowiedzioł. Chłopocku nie mierz swoju miaru, bo jakeś ty sroł jeszcze w majki, to mie uczyły karabinu skłodać.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Mówiłem: kompleks Ramba. A tak z ciekawości to z jakiego karabinu strzelałeś będąc w Marines ?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan,W dupines pojebańcu, bo nie wisz jakie wojsko w polsce było.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Służyłem w wojsku i mile tego do końca nie wspominam.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  No takie było.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  yanko wojownik a ty gdzie służyłeś?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, przesłuchiwoł mie nie bedziesz.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  yanko wojownik, jakeś taki uczony , pewno łpodłoficer..
 • Czanatan 3 miesiące temu
  yanko wojownik bo w dupie byłes i gówno widziałeś pojebany zasrańcu, szpanujący na komandosa elitarnych sił. Ty pojebie, chamie, gnojku jestes cwany, bo jesteś anonimowy - zafajdany frustrat, bez pomysłu na własne zycie, ciągle siedzący przy kompie, kolegów nierobie nie masz, pewnie z takim przygłupem to nawet durna Kaśka z meliny nie chce się spotykac. To cała o tobie prawda. Boli? Ma boleć!
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, dupowy jestem- spytoj sie admina, to ci do namiary, jo nie mówie, zenm na łochotnika poszed, tylko że każdego brały, kto sie nadoł wtedy.

  Bolyć zaczyło widze ciebie, bo ci reputacja zesrała, paguny ci odpadły.
 • refluks 3 miesiące temu
  Czanatan Że Tobie się chce odpowiadać temu czemuś...
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  refluks, jo to mum podejrzyni, żeś ty, to je drugie kunto betti i na ósmym tyż żem cie widzioł.
 • kalaallisut 3 miesiące temu
  refluks czyli to Twój kolega :)
 • Czanatan 3 miesiące temu
  refluks zawsztydziłeś mnie...masz rację. Widać hultaj szuka zaczepki :-) i dać się wciągnąć w pyskówki z takim gównem to wstyd.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  yanko wojownik JASIU!!!! holender jasny.! Na dywanik. W trybie NOW!!! - ZNL
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  A. Hope.S, Nie podchodź, bo tu siekiery latają, reszta łokiej.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, mie wstyd z tobu, ale cie nikt nie zatrzymo, baby bedziesz zwoł chłopami (choć te mozęsz, bo to pewno betti), dziewiacje - sodomie bedziesz odpierdoloł, a FASZYZM głosiuł. podlizesz sie kumentarzami a potym bedziesz ich gnojuł, mosz gnój na sum poczuntek - poczuj.
 • refluks 3 miesiące temu
  yanko wojownik Idż się zlansuj w kiblu.
 • refluks 3 miesiące temu
  kalaallisut Sporadycznie ostatnio zaglądam, nie znam nowych juzerów. Czajnatałn (Czanatan - lubuję się w modyfikacjach ników) jest mię nieznany. Ale chyba znajduje się między nami wspólny mianownik.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  refluks, gadke mosz podobnu.
 • Canulas 3 miesiące temu
  Zatem, drogi refie, musim się trwałe rozłączyć we kontaktach. Szerokości
 • refluks 3 miesiące temu
  Canulas Wnioskuję, że brakło Tobie dla mnie tolerancji, którą dla innych masz pod dostatkiem. Rozumiem. Nie mam żalu. Pozdrawiam.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  refluks - to akurat z snaskrytu ...taki tam anagram-przestawienie liter. Duch z zupy czy chuch z dupy. Larwy jak kuleczki czy k***y jak laleczki? Poza tym szkoda mi czasu i atłasu. Niski poziom, większość to grafomani, czyli typowe forum literackie. Bardzo dobrze niech piszą, bo jakby taki jasiu-wojowniczek pisał gównem po ścianie to dopiero byłby smród. Te forum OPOWI nie jest gorsze ani lepsze, jak liga polska...szmaciarze. Skręciłem kostkę i nie mogę chodzić, więc piszę, może coś od siebie temu społeczeństwu. Jestem przerażony tępotą, zadufaniem i nieuctwem. a najbardziej mnie denerwuje brak logicznego myślenia, zdrowego rozsądku.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, tak wypierdalaj i nie wracaj - zacząłeś od poniżania i kozaczenia, a tera podkulasz ogon pod dupę i rzucasz pogardą - wszystkich równasz - to co przewidziałem, tylko przyspieszyłem proces. Już tu byli spece od określania grafomanii i zadad moralnych, nowych takich nie potrza - gorzej śmierdzą.

  "Skręciłem kostkę i nie mogę chodzić, więc piszę, może coś od siebie temu społeczeństwu."
  Taaa - a jeszcze godzine tymu chciołeś roztawiac wszystkich.
 • Mane Tekel Fares 3 miesiące temu
  Bardzo proszę zmienić kategorię utworu.
  Kategoria "Trening Wyobraźni" została utworzona na potrzeby konkursu. Ułatwia to nawigację po zgłaszanych pracach.
  Będę wdzięczny, za przychylenie się do prośby.
 • Mane Tekel Fares 3 miesiące temu
  Bardzo dziękuję :-)
 • Margerita 3 miesiące temu
  To jest portal literacki tak przynajmniej mi się wydaje ale to co tu się ostatnio wyprawia to zaczynam w to wątpić ale powyższy tekst mi się nie podoba i pozostawiam go bez oceny
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Dziękuję za przeczytanie...kiedyś może mi podziękujesz.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, Taaa, aż na ty zwichninty nodze zacniesz skokać.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ukarzę cię Jasiu-nie będę odpowiadał na twoje komentarze. To dla ciebie najgorsza z możliwych kar.
 • Bogumił 3 miesiące temu
  Skręci się ze złości jak go zignorujesz.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  NIe wytrzymiesz boś za głupi. Teraz nei bedziesz łodpowiadoł, a wzcześni kozaczyłeś - morale się rozpierdoliło?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Bogumił - zapierdalaj do tego wątku http://www.opowi.pl/co-sie-dzieje-z-opowi-a52587/ i zrozum, co właśnie robisz - pochwal się Ozarowi.
 • Bogumił 3 miesiące temu
  yanko wojownik czy ja tu wyklinaniu jak szewc Jasiu?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Bogumił wiem o tym. Obojętność dla dziecka albo infantylnego osobnika o niedorozwiniętej osobowości i charakteriopati jest największą karą. Małe dziecko będzie podchodzić i bić cię rączką, byleś nie był obojętny
  Jasiu -Wojowniczek zrobi to samo. Rzuci nocnikiem w ekran.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Bogumił, zrobiułeś? - idź sie pochwol.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, A ty słuchoj Bogumiła - prawicowo banda mu się rpzpadła, ale słuchoj, bo ci minusów z minuty na minute nabije ta kułalicja - to najbardzi tu ścigany troll , bo inne łokresowe, a łón jak na etacie.
 • refluks 3 miesiące temu
  Czanatan Całkiem przyjemna pogoda się zrobiła. Nie za zimno, nie za gorąco. Można sobie w ogródku siąść i powiwatować bez ryzyka udaru. Czyż nie?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  refluks. Zbyt zimno nad morzem i wiatr za duży.
 • refluks 3 miesiące temu
  Czanatan Na Mazurach też powiewa intensywnie. Ja we lubelskiem mam bardzo przyjemną aurę.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  refluks, jako i Betti - ta sama chałupa.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ja mieszkam w Kołobrzegu, chyba najzimniejsze jest tu morze na polskim wybrzeżu. Temp.16 i zimny wiatr.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  A żeś pisoł że za łoceanym... - jak wyłazi....
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Jasiu -ciebie buraku należało przeflancować. Jest takie miasto Wietrzne i tam jest polska dzielnica i ja z Kołobrzegu wyjechałem dawno temu i teraz jestem w domu u rodziców. Jarzysz ?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Ło Kołobrzegu dopiro coś wspómnioł, nie żnij głupa - a jesteś - nie musisz.
 • sensol 3 miesiące temu
  czanatan - głupi jesteś jak but. nie czujesz tego dlatego, że jesteś głupi jak but
 • Czanatan 3 miesiące temu
  sensolku-mały, śmieszny pitolku, kim ty jesteś ? Zapyziałym hejterem !
 • Angela 3 miesiące temu
  Zwabił mnie tytuł, ale pisałeś o oczywistościach, natomiast bitwa pod tekstem, to już inny wymiar świadomości.
  Po kątach bym Was porozstawiała (tak z 80%) i na grochu klęczeć, puki poprawy nie obiecacie i grzeczni nie będziecie.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Jakie chamstwo odchodzi na chicagowskich albo nowojorskich forach internetowych pisane przez Polaków dla Polaków - to tu jest przedszkolem. Tylko, że tam się kłócą starsi i o politykę
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  <3
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  chodziło o Angi i do tej osoby również musisz mieć uprawnienia by móc tak się odnosić.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope jaśniej ! Co za uprawnienia?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  CHUJU http://www.opowi.pl/co-sie-dzieje-z-opowi-a52587/#comment-460185 i miej odwagę się przedstawić i podać adres zamieszkania, jak miałeś odwagę DZIWKĄ nazwać!
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  teraz to sobie... mas 12h na przeprosiny ... namiary na ciebie już mam... powodzenia.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  A. Hope.S masz*
 • Canulas 3 miesiące temu
  yanko wojownik, namiary to przez admina. Już wbijaj w tego peta, bo się nowi użytkownicy wylogowują.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope.S- goń się cwelu !
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan wiesz w ogóle z kim masz do czynienia i do kogo te słowa poszły?
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan niecę cię martwić, ale kop sobie grób
 • Bogumił 3 miesiące temu
  Janko, ty wobec Betti wielokrotnie wyrażałeś się wulgarnie, poza tym pan Buczybór nie przeprosił jej za powiedzenie, że ma "marną reputację". Jesteś więc ostatnią osobą mogącą występować w obroni czci "Hoppe". Mógłby to zrobić ewenentualnie zrobic nowo wybrany król opowi, Canu, inaugurując jednocześnie swoje rządy, ewentualnie upoważniony przez niego zastępca Tomek Bordo. Ja oczywiście potępiam takie wyrażenie, w szczególności wobec kobiety, jakiejkolwiek kobiety. Ale domagam się też oficjalnych przeprosin dla Betii. Poza tym, jak tu ktoś ładnie napisał, banowane powinni być tylko użytkownicy naruszający prawo krajowe. A wyzwiska wobec kobiet myślę że wyczerpują znamiona naruszenia prawa krajowego.
 • Canulas 3 miesiące temu
  Bogumił w tej akurat kwestii nie używaj już mojego avatar, ani się na mnie nie powołuje, bo już za późno. Z Bogiem
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Bogumił Nikt nigdy nie określił Betti jak powyższy Hope, za mojej tu bytności, nikt , nikogo tu tak nie określił. Więc zamknij się.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan nawet nie potrafisz odróżnić płci i ty do mnie z takim tekstem?
 • jolka_ka 3 miesiące temu
  yanko wojownik E, z tego co pamiętam to ktoś określił, ale było to dawno i nie za Twoich czasów jeszcze ; d
 • Bogumił 3 miesiące temu
  Bramy piekielne go nie przemogą ale od ładunków wybuchowych, to legną te posterunki pilnujące wpływów Watykanu. Nadszedł was czas - jeszcze sobie poszalejecie i tym bardziej będziecie kąsać.

  mgielny wierszyk
  Autor: betti
  Czytano 118 razy
  Data dodania: 01.07.2019

  Janku, czy pod tym utworem zapowiadałeś może burzenie kościołów ładunkami wybuchowymi, czy źle interpretuję? Jesteś ostatnią osobą, która ma prawo się tutaj żołądkować.

  Czy też inne twoje przykłady odzywki wobec kobiety, która nie używała takich słów:
  Beti, pierdolisz -yanko wojownik 2 dni temu
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Bogumił ta szajka groziła mi śmiercią. A ja nie wiem czy admin im nie poda moich danych osobowych i czy mi nóż w plecy nie wbiją. Idę z pendrajwem i skopiowanymi groźbami/wpisami do prokuratury i niech sprawa nabiera toku.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Bogumił Jak Kuba Bóg tak Bóg Kubie... zapomniałeś?
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan proszę bardzo... Aż będę miała zaszczyt...
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  A. Hope.S pytanie jest... kto był prędzej...
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope.S nie wiem, nie tłumacz sie. Groziłaś śmiercia i tyle. Morderca Adamowicza też krzyczał, że to przez PO siedzi w więzieniu. Policja jest wyczulona na groźby nie będzie ci do śmiechu jak do domu czy do pracy zapukają mundurowi.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Bogumił. Donosiłeś Bogumiłku - każdy ma prawo. A to moje słowa pod wpływem zadaje się twej prowokacji.

  Betti - jak się odzywała do mnie, jej sprawa się zamkła chyba na razie.
 • Bogumił 3 miesiące temu
  yanko wojownik Aha czyli bojąc się mnie obrzuciłeś wulgaryzmami Betti. Gratulacje wojowniku dekowniku. Chociaż przeproś.
 • akwamen 3 miesiące temu
  hi, hi, hi piaskownica robi się za mala ha, ha łopatki poszły w ruch i mamusie wołają hle, hłe
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Od tego zaczniemy, iż ja na opowi jeszcze nikogo nie wyzwał wulgaryzmem, a to potwierdzi wiele osób. nie mieszam się w wiele spraw, ale jeśli o obrażanie osób, które w życiu więcej przeszły niż jakieś wyrostek, w mieście które nie raz miałam okazję zwiedzić... oj przykro mi bracie. może nawet gdzieśmy się tam spotkali, a ty nawet nie wiesz... tylko ja w porównaniu do ciebie jestem przyzwoitą osobą... Czantman… R.I.P dla ciebie.
  Bogumił... ty się lepiej z tego wycofaj... radzę ci.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Pętaki każdego z nas chroni RODO i podanie przez admin. adresu - to zgłoszenie do prokuratury o wyjawieniu danych osobowych!!!. Kapujecie palanty? A te straszenie, kop sobie grób, w wypadku wyjawienia moich danych to Policja ci zastuka do drzwi z wezwaniem o groźby karalne! Rozumiecie gnojki?! Wyściskajcie się dziewczynki i tego cwela Jasia-Wojowniczka i idźcie spać misiaczki-pysiaczki, parówy.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan. Kobieta miała prawo zareagować skrajnie, użyła metafor. Dobranoc.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Portki się trzęsą? jak to się mówi Bóg cierpliwy ale sprawiedliwy, to nie groźby... to moja wiedza.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope.S - Staniesz naprzeciwko mnie i Prokuratora i to powtórzysz?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan. Stanie i ją uniewinnią.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan nawet ci się ładnie uśmiechnę w twarz, bo nic na mnie nie masz. To ty wyzwałeś mnie od DZIWKIi. a nie ja ciebie.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope.S - Czekaj na list polecony.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan A poczekam sobie :D
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope.S Uwierz -NIE DARUJĘ CI ! ODPOWIESZ ZA GROŹBY ! TY I TWOI KOLEDZY !
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan. Na nękanie też są paragrafy, na zastraszanie. Przyszedłeś i zacząłeś od poniżania ludzi, ukazywałeś swoją wyższość, lepszość, wiedzę. Nawet doby tu nie jesteś. Myślisz, że wiesz coś więcej od nas.
  Pani Betti już tu nie wróci szybko.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  yanko wojownik Prokuratura i Policja to nie bandyci i nie można nimi straszyć. Ustaw się w kolejce do Kołobrzegu albo Koszalina. Jesteś drugi po Bez-Nadzienej Hope. Zrozum ja wam tego nie daruję.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, Stoję gnoju, stoję, ale ty gówniarz musisz być, to i głupi po kres.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  yanko wojownik przez igerk pisany... On nie jest wart.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  yanko wojownik dalej obrażaj, ja kopiuję. Gdzie indziej będziesz się tłumaczył i zrzednie ci mina. Tobie i Hope nie daruję. Przysięgam ! Stać mnie na adwokata.
 • akwamen 3 miesiące temu
  Czanatan ha, ha mnie też przezywałeś brzydko i przeróżne tortury obiecywaleś he, he, he
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Dziewczynki, gnojki, kłócicie się gdzie indziej. Jasiu ja zachowam te wpisy groźby (ja wyzywałem nie wiedząc kogo) wy groziliście mi śmiercią...a to różnica i teraz zgłoszę to do prokuratury a prokuratura poprosi/zażąda wasze IP( dane miejsca zamieszkania-użytkownika komputera) i mi je poda. Oskarżenie może pójść z Prokuratury. Witaj w Koszalinie! albo z powództwa cywilnego. I tak i tak jesteście na liście Policyjnej. Słabo wam?

  A. Hope.S 23 min. temu
  Czanatan niecę cię martwić, ale kop sobie grób
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  A czy było wspomniane o mafii? albo mam ludzi?
  O swoim losie decydujesz sam... i właśnie wylosował. moją przepowiednię. Powodzenia.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Nikt Ci nie groził śmiercią, nazwałeś kobietę jak nazwałęś i zareagowała, jak kobieta w takeij sytuacji.
 • Belladonna 3 miesiące temu
  Czantan, jako osoba, która kiedyś, zrobiła magistra z prawa karnego ocieram łzy rozbawienia :D Polecam hasło "Znikoma szkodliwość społeczna czynu" Mogliby nawet napisać, że Cię zgwałcą analnie, o ile nie trzymają,wielkiego czarnego dildo przy Twoim odbycie o tyle nikt palcem nie kiwnie :D Welcome in real world
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Belladonna ja byłem ciagany po prokuraturze, za to, ze zacytowałem obraźliwe słowa wobec jakieś szyszki. Ja zgłaszam na Policje czy do Prokuratury, ze mi jakaś pani z swoimi znajomymi grozi śmierci i pokazuję wpis i oni palcem nie kiwną? Nie bądź śmieszna. Tu nie chodzi o karę a o to, że mają już w papierach "nasrane". Wystarczy, że "wobec pani A. H toczy się postępowanie prokuratorskie. " A prawo znasz tylko ze szkoły.
 • Belladonna 3 miesiące temu
  Czanatan bo zniesławiałeś, inny paragraf. Co więcej, poczytałam co Ty wypisujesz. Grozisz sprawami? Na Twoim miejscu bym baaaardzo przepraszała i prosiła o nierobienie screenów, bo to co żeś nawyorawiał to zniesławienia i znieważenia artv212 i 213 kk. Do tego pozwy o straty moralne z KC i masz przejebane tak bardzo, że komornik co miesiąc nie zostawi ci na chleb. Jakie nasrane, że człowiek, który nie umie opanować języka ich zgłosi, no i co?
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan " ja byłem ciagany po prokuraturze" dopiero będziesz, a to wielka róóżnica

  "Ja zgłaszam na Policje czy do Prokuratury, ze mi jakaś pani z swoimi znajomymi grozi śmierci i pokazuję wpis i oni palcem nie kiwną?" widział ktoś, słyszał ktoś?

  "Nie bądź śmieszna. Tu nie chodzi o karę a o to, że mają już w papierach "nasrane". Wystarczy, że "wobec pani A. H toczy się postępowanie prokuratorskie. " A prawo znasz tylko ze szkoły" ale jakiej bo ne pamiętam, za dużo ich było.
 • Belladonna 3 miesiące temu
  A. Hope.S to o szkole było do mnie, bo napisałam że mam mgr z karnego :D Taka szkoła - uniwersytet. Wiesz, nic takiego,,Czantan był w prawdziwej prokuraturze i wie lepiej :)
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Belladonna pracowałaś zawodowo! Nie!To się zamknij!
 • Belladonna 3 miesiące temu
  Czanatan syneczku, zmień ton, bo Ci mamusia z którą mieszkasz da klapsa na gołą pupę i każe płukać buzię wrzątkiem.

  Z drugiej strony nie dziwię się wulgarności i frustracji, to strasznie być takim przegrywem co mieszka z rodzicami
  A co do mojej pracy, to pracuję dłużej niż Ty umiesz mówić. A nie, wróć, Ty, dziecko nie umiesz mówić.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Balladonna … i ty mi to mówisz? Przecież wiem... :D
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Belladonna TAKICH PAPIERKOWYCH MAGISTRÓW TO JEST NA PĘCZKI ! KOMPLEKSY, CZY MANIA WYŻSZOŚCI ? A dziecko... to ty mieć nie możesz, niepłodna jesteś- dlatego się wyżywasz na forum.
 • Belladonna 3 miesiące temu
  A. Hope.S biedny zakompleksiony keybord warrior ;) Taki smutny chłopaczek, któremu mama daje pomidorową z ryżem a on myśli że coś znaczy. Byłpby mi go nawet żal, bo jakoś tam jest pokrzywdzony. Może upuścili go w niemowlęctwie. No nie wiemy! Może dziesięć razy spadł na ciemiączko. Podobno ludzie po urazach mózgu są bardzo wulgarni, bo wulgaryzmy łączą się mocno z ośrodkiem emocji i łatwiej je wypowiadać niż abstakcyjne słowa. Zobacz, jakie to kaleczne i pokrzywione stworzenie.
 • Kastor 3 miesiące temu
  Belladonna przecież pisałaś że jesteś etnografem?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Belladonna Normalna kobieta nie siedzi przed komputerem i nie wdaje się w pyskówki z facetami. Życie ci się nie ułożyło, bo jesteś wredna i zakłamana, nawet nie wiesz jaką szkołę w końcu skończyłaś? Kłamiesz, zaczepiasz facetów, gadasz, bo cię żaden chłop nie chce obleśny paszczurze. To ty jesteś samotna , sfrustrowana, niekochana i stąd te twoje życie... życiem innych osób, bo swego nie masz.. Szpanuj dalej garkotłuku.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Kastor.... zapomniała, jutro napisze, że jest kosmonautką...Przecież to nierób, cały dzień przy kompie, na mamusi utrzymaniu, dzieci nie ma, mąż zwiał na drugi dzień po ślubie jak ujrzał ją wyrze, brudną , zapijaczoną rozwaloną.
 • Kastor 3 miesiące temu
  Czanatan w wątku lat pisze też że jest historykiem i etnografem. Dziś jest prawnikiem po magisterce. Ciekawe kim będzie jutro.
 • Kastor 3 miesiące temu
  Kastor w wątku lato jej własnym. Zapamiętałem to bo dyskusja dotyczyła jakieś durnej sntyklerykalnej petycji.
 • Belladonna 3 miesiące temu
  Kastor bo tak pracuję. Mam też mgr z filologii polskiej. :)
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Kastor - Mitomanka, pewnie bezrobotna nudząca się stara panna. Koniec z dyskusją z niegodnymi na nasz komentarz. Niech się goni kocmołuch.
 • Belladonna 3 miesiące temu
  Belladonna a i robię rolnictwo, bo kiedyś chcę mieć ziemię.To jakbym się kiedyś z punktu widzenia wiedzy o hodowli czy zasiewach wypowiedziała
 • Kastor 3 miesiące temu
  Belladonna Tak, Michał Anioł w spódnicy;)
 • Angela 3 miesiące temu
  Kastor ooo, a to już więcej niż jednego dyplomu posiadać nie wolno? Ustawa weszła, czy jak?
  Widocznie przegapiłam.
 • Kastor 3 miesiące temu
  Angela w odpowiedzi pojadę sobie starym Szczurem z Seksmisji „ach te wasze fakultety”.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan Obluźniłeś koleją osobę… barwo TY!
 • akwamen 3 miesiące temu
  A. Hope.S zdolny i lubi jak go ciągają po prokuraturach hi, hi ciekawe czy w sanatorium był ha, ha
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  to co ja widzę żadnej obelgi i wulgaryzmu z mojej strony nie widać...
  Opowi… widzicie albo jestem ślepa?
  czy ja śmiercią grożę??? Nie...
  Przyjdzie kryzka na Matyska... a to jest pisane i udowodnione. Ludzi nie mam by cię zmiotły, o to nie bój żaby... ale ten skrzydlaty nade mną , ma większą władzę niż nick z opwi "Bogumił."
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  SNL
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Popatrz panie administratorze jak towarzystwo dzięki mnie nabrało kultury .
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  "Czanatan godzinę temu
  Popatrz panie administratorze jak towarzystwo dzięki mnie nabrało kultury "

  Nie, jak ciebie nie było, to takie było, przez ciebie się popsuło.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  I na koniec, ja to na własnej skórze odczułem jak mnie facet przeczołgał, jak Policja podjechała pd mój zakład pracy. A Prokurator przesłuchiwał mnie w obecności adwokata, tamtego gościa. I zobaczysz pani Nadziejk -jak będziesz przesłuchiwana w mojej obecności i mi podadzą twoje dane a tobie moich nie. I potem wezwą kolejnych twoich kolegów z forum. Do zobaczenia, weź mapę Kołobrzegu i Koszalina.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  i to w ciągu 60 minut tyle się wydarzało? no kurczę rekord! taka sprawa trwa około 7 h.Chłopie więc się zastanów co w ogóle piszesz.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope.S mięknie rura ?
  A. Hope.S godzinę temu
  Czanatan niecę cię martwić, ale kop sobie grób
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan wróć lepiej od początku.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Policje se przypiął na awatar - dziecko...
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  mam kolejny dowód na twoje obelgi... brawo TY
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Obelgi to nie grożenie śmiercią ! Śpij nie-spokojnie i czekaj na list polecony od Prokuratury. Być może najpierw Policja cię odwiedzi.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan Śmierć czyha z każdym rogiem... a to wie ko jej spojrzał prosto w twarz... obelgi są pierzą rzeczą w tym kierunku.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, "Policja cię odwiedzi." Ta w Singapurze, Interpol.
 • Angela 3 miesiące temu
  " Normalna kobieta nie siedzi przed komputerem i nie wdaje się w pyskówki z facetami." - serio? Ośmielę się mieć inne zdanie.
  Przepraszam że się wcinam, ale widzę to tak: Czanatan, obraziłeś kobietę (ok, po nicku nie wiedziałeś), w sposób najbardziej
  obelżywy, słowem jakie prawa paść nie miało, jeśli jesteś facetem, powinieneś mieć jaja i przeprosić. Nie sztuką jest dalej
  w bluzgi lecieć, bo to odwagi ie wymaga, ot internety.
  Hope zapewne widząc szczerość dobrodusznie wybaczy słowo w nerwach rzucone i bez zastanowienia.
  Nie wiem po co się licytujecie, kiedy tylko na pisaniu się skończy.
  Ok, teraz możecie mnie pożreć za ten komentarz, ale musiałam, ochłońcie proszę.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Angi kocham...
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Nie ! Za swoje słowa jestem gotów odpowiedzieć i ponieść karę. Bez przebaczenia !!!!!
 • Angela 3 miesiące temu
  A. Hope.S <3
 • Angela 3 miesiące temu
  Czanatan to Ci napiszę tylko na koniec, żeś zacietrzewiony jak szczeniak, a ja Cię przez chwilę z mężczyzną
  pomyliłam. Mój błąd.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Lecz takie osoby które nie potrafią się inaczej obronić , oprócz bluźnierstwem są karalni.
 • Kastor 3 miesiące temu
  Hope to wyjaśnij co cię trzyma w przyjaźni z wulgarnym typkiem Jasiem. Stanowicie parę prowokatorów i ty się z jego wulgaryzmami wyraźnie dobrze czujesz.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Kastor obluźniłam ciebie lub innych na portalu w taki sposób?
 • Kastor 3 miesiące temu
  A. Hope.S trzymasz z wulgarnym typem, stanowicie duet od kilku dni. Czyli się solidaryzujesz z jego bluzgami.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ciągnie swój do swego -melina.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Kastor - co ty tej podejrzanej a niedługo skazanej tłumaczysz ?! Z kryminalistami się zadajesz ?
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Kastor Ten TYP właśnie zamyka twoje bramy do bycia kimś więcej.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Kastor, A dlaczego ty troll. Niczego nikt ci będzie wyjaśniał - kim ty jesteś?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Panie administrator, a gdzie dla mnie oklaski. Pełna kultura jak wchodzi Czanatan - a nie to do perdla !
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Jak kilku o mnie świadczy, a o mnie nic nie wie… Gratulacje głupoty aby stać się pośmiewiskiem opowi. niech to świat ujrzy!
 • Belladonna 3 miesiące temu
  A.Hope.S to są naprawdę biedni chłopcy, ośmieszają sami siebie. Przecież to co piszą, to wulgarne niskie kocopoły i jedyne świadectwo jakie dają to ich własne. To tak wygląda ich kultura, inteligencja, obycie i męskość. Ojcowie powinni się wstydzić, że dopuścili by tak nieokrzesane dzieci poszły w świat.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Co ty wiesz o dzieciach ja ich nie masz ?
 • Bogumił 3 miesiące temu
  A matki?
 • Bogumił 3 miesiące temu
  Czy matka Janka wie jaki wulgarny jest jej synuś?
 • Angela 3 miesiące temu
  Czanatan ja mam, a Ty,dorosły ponoć chłop, zachowujesz się jak pięciolatek
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Masz rację Belladonna. nie warto dla nich mojej uwagi, bo po co? I tak nadejdzie życia kres... kiedy? to leży jedynie w dłoniach opaczności. Dla tych co nie rozumieją mojego języka. Dla tych, którzy jedynie umieją wyzwać kobietę za prawdę dziwką.
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela witam Cię, Piękna :) :)
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan jesteś tego pewien? jesteś tego tak pewien by sobie odciąć dłoń, którą to pisałeś???
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  A. Hope.S o dzieciach?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Angela nikt nie każe się Tobie zadawać ze mną. Chyba dorosłaś do tego? Ja swoją wartość znam, jestem przystojny, wykształcony, trochę (czasami) wulgarny zwłaszcza dla chamów. skręciłem kostkę, siedzę w domu, na dworze jest zimno i się nudzę.
 • Angela 3 miesiące temu
  akwamen Dobry Wieczór Panu : )
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela jak tam wieczór mija? ;) :)
 • Angela 3 miesiące temu
  Czanatan szlak mnie trafia, kiedy takie zachowanie widzę i nie zwykłam na nie oko przymykać.
  To, że się nudzisz nie jest żadnym powodem, zachowania nie usprawiedliwia w żadnym razie.
 • akwamen 3 miesiące temu
  sorry mało być Ci :)
 • Angela 3 miesiące temu
  akwamen tak jak widzisz, wesoło : )
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela nooo, chyba tak śmisznie to jeszcze nie było hi, hi prokuratura, policja, mafia, papugi :) co te filmy Vegi potrafią z ludzi zrobić ha, ha strach się bać :) :)
 • Angela 3 miesiące temu
  Czanatan Wulgarności względem kobiety, ŻADNEJ, nic nie usprawiedliwia. To może chamsko zabrzmi, ale
  czy mama Cię tego nie nauczyła?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Powoli przyzwyczajacie sie do znaku Policji i mnie zwłaszcza bez-Nadzieja i Jasiu.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Cznatan. Poczekajmy, a odczujemy. Sprawiedliwość jest jedna. Pamiętaj... Nie lubię mleczy, dlatego idę dalej.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Już koguta włączyłem nawet.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Już koguta włączyłem nawet.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  yanko wojownik UUUU.... ale niewinnego nawet to nie zniszczy.
 • Canulas 3 miesiące temu
  Jezu jaki karnawał. Pińcet komentarzy, szeryf ze znakiem policji na avatarze. Ło baden :) 23 ićta spać. Jest Bogumił, jest i Kastor :)
 • akwamen 3 miesiące temu
  Jest takie powiedzonko hi, hi Ta krowa co dużo ryczy.... i tak dalej ha, ha
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A ty tu po co? Chcesz pogadać o literaturze ?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  To do Kanałowca Canalusa czyli Szambonurka.
 • Canulas 3 miesiące temu
  Ach, :) brawo milordzie. Mniemam że wikipedia odpalona na okoliczność sypania mundrościami. Zacnie, zacnie, chwali się. +5 do erudycji wpadnie.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Canulas a kurwa wasza mać jak ogony podkuliliście ! Ja " jadę po bandzie" i o tym wiem. Nie odpuszcze nikomu i nic.
 • Canulas 3 miesiące temu
  Czanatan, chcesz gadać o literaturze, zacznijmy od podstaw gramatycznych. Nie stawiamy znaków interpunkcyjnych po spacji. Wyproś gości z pokoju, bo Cię rozpraszają.
 • akwamen 3 miesiące temu
  Czanatan no właśnie gadkujemy sobie hi, hi o mądrościach ludowych przekazywanych z pokolenia na pokolenie ha, ha
 • akwamen 3 miesiące temu
  Canulas a dlaczego ma wyprosić dopiero zaszedłem na wieczorek literacki hi, hi
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Dlaczego u mnie jest ponad 160 wpisów.? Kończmy to pierdolamento i przejdźmy do literatury.
 • Canulas 3 miesiące temu
  160 tylko, eeee, po 400 bywało. Lyyypaaa. Baj dziatwa.
 • Kastor 3 miesiące temu
  Dobra dzieci, siusiu, paciorek i do łóżeczka. Mamusia poczyta bajeczkę przed snem.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Do zobaczenia w Kołobrzegu. A specjalnie dla "yanko wojowniczek" podaję adres: Kilińskiego 20, 78-100 Kołobrzeg. Mówisz i masz .
 • akwamen 3 miesiące temu
  hi, hi, hi
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Ale komisariatu, to znam, o twój pytałem - z komisariatu pójdziemy.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  dane zostawiłeś przecież.
 • Canulas 3 miesiące temu
  Stawiam pakę landynek, że sie wygugluje szpital
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ja waszych komentarzy nie czytam, szkoda mi czasu. Co takie dzbany mogą napisać ? Durnoty.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan - Zwykły troll ale cham wybitny.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  ty właśnie czytasz, aby mieć dowody na obelgi z mojej czy innych stron.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan. Przeczytałem, że jachty drożeją - masz rower?
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  yanko wojownik Jacht??? gdzie bo nie widzę?
 • sensol 3 miesiące temu
  podobno jest świetnym golfistą. chociaż jak były zawody w golfa... to zajął piętnaście miejsc
 • Canulas 3 miesiące temu
  Drożeją jachty ponoć
 • akwamen 3 miesiące temu
  Canulas ale staniały tankowce
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Canulas , o szybowcach, nie mam już śmiałości wspomnieć.
 • sensol 3 miesiące temu
  akwamen za to tanki podrożały
 • akwamen 3 miesiące temu
  sensol ale duża promocja na boeingi 787
 • sensol 3 miesiące temu
  akwamen no... ba! ale dużo palą
 • akwamen 3 miesiące temu
  sensol a tam, ropa trochę staniała :) :) ;)
 • Canulas 3 miesiące temu
  akwamen, ooo
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Oj jak żałośnie ujadacie kundelki i z tonu spuściliście...cieniuko. Co strach? I prawidłowo. Bez przebaczenia !!!!
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, A gdzie ta, ukradną ci rower, jak jachty drożeją, to zawsze kradną.
 • sensol 3 miesiące temu
  yanko wojownik nawet łańcuch nie pomaga. mają takie specjalne cążki saperskie
 • Czanatan 3 miesiące temu
  yanko wojownik ...Jasiu jaka kultura chłopczyku, już nie chcesz do mnie przyjechać? Przyjedziesz, obiecuję.
 • Canulas 3 miesiące temu
  Czanatan, nie. Blisko, ale nie tak. Najpierw wielokropek, potem spacja. Jest progres, ale nie rokujesz.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, Po ten rower, w drugim obiegu tańsze.


  sensol - tak o tym nawet w telewizji kiedyś było.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan jak już wcześniej mówiłam. Na JASIU trzeba mieć pozwolenie, a ty jesteś poniżej nivewum społeczności opowi. KTO Nazywa YANKO JASIEM i i kto ma pisemne pozwolenie?
 • Canulas 3 miesiące temu
  Znów niepotrzebne odstępy przed wykrzyknikami. Brak odstępu po wielokopku. Spokojnie. Nie nerwowo.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Kopiuj -wklej ! Warknij na mnie kundelku :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ty yanko zapłacisz na PCK kilka tysięcy to inaczej będziesz gęgał. Ja mogę, mi nie zależy.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  WOW! WOW! WOW!
 • Angela 3 miesiące temu
  Żyłka Ci pęknie, albo jakiegoś innego wylewu dostaniesz, jak tak gorączkował się będziesz. Wdech, wydech, powoli,
  a teraz do kuchni po szklankę wody
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, Po co takie coś jak ty przychodzi na portal literacki - nie no retorycznie - wiadomo - wywalają z innych.
  Nudny jesteś.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  yanko wojownik Jasiu... to nie ten slang. po typowym pl to jest HAŁ HAŁ HAŁ
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela w połowie pełną :)
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  HAŁ! HAŁ! HAŁ!
 • Angela 3 miesiące temu
  akwamen nie, lepiej całą, albo wiadro, bo sobie chłopak zdrowie popsuje, jak tak nerwił się będzie.
  Niech ochłonie.
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela na wysokie ciśnienie podobno dobrze dziala hi, hi tak ludzie powiadają ha, ha
 • sensol 3 miesiące temu
  wus wus
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Licz jasiu licz, najmniejsza stawka w USA to jest 15 $ na godzinę. Praca 10 godzin a ceny podobne jak w Polsce, tylko mieszkanie droższe. Ja obraziłem i wiem, ze będę płacił. A wy milionerzy po niedużo 3-5 tys. zł. I krany, karany za obrazę !
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, Czyń co ci czynić trzeba - tak najlepiej.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  ASU! ASU! ASU!
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  USA! USA! USA!
 • akwamen 3 miesiące temu
  NYC! NYC! NYC!
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Wiza na pół roku, ale człowiek tak zapiernicza po te dziesięć godzin dziennie, że nawet nie zauważył jak te dziesięć lat na nielegalu minęło XD
 • sensol 3 miesiące temu
  amerykanie są najlepsi. w kosmosie również
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Podobno gdy stacja kosmiczna przelatuje nad Kołobrzegiem to zrzucają im czekoladę XD
 • Canulas 3 miesiące temu
  Ogonisko hahahaha :)
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Ogonisko, Wiem już dlaczego mnie nie dają.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Znaczy - te - nie zrzucają.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Ogonisko mjuz wiem kto jest winowajca braku kakao i fioletowej krowy :)
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  a nawet w innych dziedzinach.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  To się wie chłopaki S I Y
 • akwamen 3 miesiące temu
  szczegolnie na naszych drogach hi, hi, hi
 • sensol 3 miesiące temu
  i koszykówkę mają na najwyższym poziomie
 • sensol 3 miesiące temu
  taki Jordan na przykład
 • Canulas 3 miesiące temu
  Albo Muresanu, chyba Florian, ale nie pamiętam. Tyle że baseball niebezpieczny, bo przy home runie można tą twardą piłką, tak prosto, z całej siły... no wiadomo
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Dobranoc, śpijcie spokojnie ! Jutro się przejdę i bez-Nadzieja Hope dostanie polecony z Prokuratury, (ciekawe której?) i ciebie Jasiu też zgłoszę (współudział...może przejdzie?) A co mi tam. Groźby morderstwa i nie wiem z kim Hope się przyjaźni i się zmówiła, przecież nie sama. Niech Policja dochodzi. Ja nie straszę. Zapytajcie prawnika, prawdziwego.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan "dochodzi" To chodzi o orgazm.
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Dziesięć godzin przyjacielu zapierniczasz, i masz jeszcze masz czas gdzieś pójść ? XD
 • Angela 3 miesiące temu
  Mnie też zgłoś, wiadro kazałam Ci przynieść, mogłeś się przecież potknąć i utopić.
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela ja z Tobą!!!!! :) :)
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  "Zapytajcie prawnika, prawdziwego"

  Pisałeś wredne komentarze pod tekstem takiego, ale to detal..

  A Misia można spytać - takiego pluszowego?
 • Angela 3 miesiące temu
  akwamen to będzie raźniej : ))
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela brawo my!
 • Czanatan 3 miesiące temu
  yanko wojownik zwiedzisz Kołobrzeg, co się martwisz:-) może za drugim razem Koszalin. Nie odpuszczę !
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czantaan. Miłej nocy życzę o ile da ci sumienie spać.
 • akwamen 3 miesiące temu
  Czanatan a bilet postawisz? hi, hi, hi
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  akwamen Nie wszyscy na niego zasługują.
 • Angela 3 miesiące temu
  A. Hope.S a to w ogóle wie do czego służy?
 • akwamen 3 miesiące temu
  A. Hope.S uważaj, zaraz spyta aco to sumienie? hi, hi
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Angela PAN CZ? chyba raczej nie, jak widać.
 • akwamen 3 miesiące temu
  A. Hope.S zawsze jestem poszkodowany .....;( hi, hi
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, "Nie odpuszczę !" A my też.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  akwamen wcale bym się nie zdziwiła. On i jego sumienie to dwa inne pola przyciągania hi hi
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Idiotów nie zgłaszam :-)) zwłaszcza niedo..stukanej Andzelki i Akwa-szambonurka.
 • akwamen 3 miesiące temu
  szkoda.... :( a tak sie cieszyłem ;(
 • Angela 3 miesiące temu
  Moje imię z błędem napisałeś synu : /
 • akwamen 3 miesiące temu
  Angela on po takiemu nie umi hi, hi
 • Angela 3 miesiące temu
  Ale ty biedny i samotny musisz się czuć, sami idioci dookoła.
 • Angela 3 miesiące temu
  Paczajta ludkowie, stukniętą się okazałam, to i chyba powinnam się cieszyć, bo jak dotąd za nudną i do przesady
  opanowaną uchodziłam. Dzięki : D
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Angela, "...się okazałam," to jesteś całkiem nasza?
 • Angela 3 miesiące temu
  yanko wojownik : D
 • Angela 3 miesiące temu
  yanko wojownik ale musicie przyznać, opanowana jestem, jeszcze mu nie nawrzucałam, obelg
  nie użyłam odnośnie jego inteligencji, ani nic. A kusi.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Angela, Przyznajemy i jesteś podziwiana i dlatego, to nie tylko przez nas.
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Coś czuję, że szybciej znajdziecie trochę ryby w tej nawałnicy panierki w restauracji w Kołobrzegu, niźli wezwanie w skrzynce xD
 • akwamen 3 miesiące temu
  zaraz się okaże że nikogo nie będzie pozywał bo wszyscy albo idioci albo szambonurki ha,ha
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Zakład?!
 • Czanatan 3 miesiące temu
  akwamen jeszcze raz wam odpowiadam, co innego wyzwiska na forum - a co innego grożenie śmiercią ! Jarzysz cymbale ?!
 • akwamen 3 miesiące temu
  Czanatan tiaaaa i kto to sprawdzi, co ty frajera strugasz ? ha, ha
 • akwamen 3 miesiące temu
  Czanatan a ty bębnie jarzysz co piszesz? ha, ha
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Z portalu dla początkujących i lubiących pisać wprost na wokande xD Gościu, ziomalki gdy sobie przeczytają na komendzie wszystkie wpisy - pod twoim tekstem - to się im paralizatory ze śmiechu rozładują.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ogonisko drugi debil, jaki śmiech ? Cha-cha-groźenie śmiercią to śmiech...idiota. Acha-cha. Nic ich obchodzą wszystkie wpisy, sprawa dotyczy TYLKO jednego wpisu. Rozumiesz niedorozwoju?
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Czanatan Posłuchaj mnie koleżko od kolekcjonowania azbestu. Po pierwsze nie wyzywam cię, i nie brałem udziału w tym waszym obrzucaniem się ścierwem. I nie życzę sobie tego. Prostaku.
 • akwamen 3 miesiące temu
  Bojmy się! portkami trzęśmy! Modlitwy odprawiajmy...... ale zaraz zaraz a dlaczego jeszcze on tu gada zamiast na policję donosić? Każda minuta cenna przecież hi, hi
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ogonisko - to goń się z mego forum pastuchu!
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Czanatan to nie jest twoje forum nieudaczniku xD
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  "Jeżeli jesteś chory, to nie jesteś zdrowy" takim typem człowieka jesteś, głębokie myśli xD cytat od ciebie.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan - Fikcja literacka - taki portal.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan, "goń się z mego forum" - zapytaj właściciela ile ci odstąpił.
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Coż, zapewniłeś dzisiaj nam rozrywkę Kołobrzeganinie z Szikago. Pa. Jak to kiedyś usłyszałem na plaży w Kołbrzegu - kto nie umie tutaj łowić ryb to rwie azbest w USA xD
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Coż, zapewniłeś dzisiaj nam rozrywkę Kołobrzeganinie z Szikago. Pa. Jak to kiedyś usłyszałem na plaży w Kołbrzegu - kto nie umie tutaj łowić ryb to rwie azbest w USA xD
 • akwamen 3 miesiące temu
  Czany tany jak tam z tą twoją fantazją kryminalną jest? weź pogadaj trochę hi, hi nie bądz taki.... hi, hi
 • Czanatan 3 miesiące temu
  No debilu, polecony wezwanie do stawienia sie Prokuraturze w dn. takim a takim o godz. . A przedtem Policja na zlecenie Prokuratury przeprowadzi wywiad środowiskowy. Tak to działa. Mnie to nic nie kosztuje i niczym nie grozi. A co innego Hope i jej kompanom.
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Nazwałeś mnie debilem?
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Nazwałeś mnie debilem?
 • akwamen 3 miesiące temu
  Czany tany ty masz jakieś fantazje z tą prokuraturą i policją? To się da leczyć..... hi, hi
 • akwamen 3 miesiące temu
  Ogonisko nzawał Cię jestem świadkiem ! hi, hi
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Ogonisko oj tak zawał cię debilem.. kolejny dwód. już został zanotowany przez mojego prawnika.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  A. Hope.S mego prawnika ;-))) siedzi obok ciebie i ci dyktuję. O do zobaczenia w Kołobrzegu. Puk-puk. Kto tam? -Policja? Czy to pani komputer o nr...? Czy to pani napisała w dn. o godz...wesoło, co nie?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ogonisko kilka razy, musze powtarzać?
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  Czanatan PUK PUK… PUKNIEJ SIĘ W GŁOWĘ... wszystkie zebrane dowody świadczą o jednym. w dodatku jest tyle świądów… hmmm…
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan "Czy to pani komputer o nr..." - nie Chiński, bo teraz wszystko Chińskie i koło brzegu statki.
  - Kołobrzegu.
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Czanatan nie, nie musisz powtarzać, już zapamiętałem - że miałeś problemy z policją za wrzucane przez ciebie treści do internetu xD
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  jakos jeszcze nikt nie przylazł. czekam na nich i nic.
 • akwamen 3 miesiące temu
  próżne Twe dziewcze czekanie hi, hi
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  akwamen hi hi :D
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Ja to na własnej skórze miałem za mniejsze głupstwo, za cytat, Jazdę miałem pół roku. Wszystko sprawdzili. Przyjemnie nie było jak Policja podjeżdżała pod dom. A potem jazda do prokuratury . Nie było cha-cha mi do śmiechu. Do mnie po 3 tygodniach dopiero dotarł polecony.
  Artykuł 190 kodeksu karnego
  § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  Jest paragraf ? Cha-cha......znajdzie się człowiek.
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Nie wywiniesz się.
 • akwamen 3 miesiące temu
  toś ty już recydywa hi, hi
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Ahahahhahahaha
 • akwamen 3 miesiące temu
  wyświechtane frazesy ha, ha
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  To kolega już z doświadczeniem xD I jak to było po drugiej stronie?
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  To kolega już z doświadczeniem xD I jak to było po drugiej stronie?
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Można wiedzieć, cóż to za cytat takie kłopoty koledze wywołał?
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Można wiedzieć, cóż to za cytat takie kłopoty koledze wywołał?
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  "Jest paragraf ? Cha-cha......znajdzie się człowiek." Pani Betti tak miała.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  DAjcie cytaT!
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Ale poważnie zaskarżyli cię z tego:
  Artykuł 190 kodeksu karnego
  § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  Co to był za cycta? przyznaj się xD na pewno nic w stylu "...i już ryby i już grzyby są na stole, za te ryby kolędo domowa naszej mamie będziemy dziękować".
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Ale poważnie zaskarżyli cię z tego:
  Artykuł 190 kodeksu karnego
  § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  Co to był za cycta? przyznaj się xD na pewno nic w stylu "...i już ryby i już grzyby są na stole, za te ryby kolędo domowa naszej mamie będziemy dziękować".
 • Canulas 3 miesiące temu
  Ogonisko, hahahha. Ja pierdzielę.. Też jesteś dobry :)))
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  pozwali cię z jednego ze słynnych szikagowskich forów? O których pisałeś, że nie tylko dżentelmeni tam się pojawiają,?
 • Czanatan 3 miesiące temu
  Bądź pewna -dotrzymam słowa !
 • akwamen 3 miesiące temu
  nie strasz nie strasz bo sie zesrasz hi, hi
 • Canulas 3 miesiące temu
  Ty, jak już "szczeliłeś" avatara z odznaką, to jeszcze w: o mnie se wpisz "iiiooo-iiiooo"
 • akwamen 3 miesiące temu
  Canulas a chciał być zawsze policmajstrem ale nie pykło chłopcowi hi, hi
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  tylko winny próbuje się wykręcić ze swojego czynu.
 • akwamen 3 miesiące temu
  ale bajki lubi opowiadać hi, hi
 • Czanatan 3 miesiące temu
  a jak byłaś karana albo zła opinia...dupa zimna...jedziesz, jedziesz. Wesoło?
 • akwamen 3 miesiące temu
  czany tany marzysz na jawie?
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  no co za pech la Pana penie CZ.... ten kto raz ma nasrane w papierach temu tyłek bardziej drży..
 • akwamen 3 miesiące temu
  A. Hope.S a przystojny ponoć i ponętny......... hi, hi, i dwa lata tam był..... ciekawe, ciekawe
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan. Twojego komentarza już nie ma, ale na screenach jest i dużo więcej.
 • yanko wojownik 3 miesiące temu
  Czanatan. Chciałeś rządzić, dyktować warunki, a szczekasz i się odgrażasz - autorytet jak błysk - ślepił, ale szybko zgasł.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  yanko wojownik uuuuuu… podwójny pech dla pana CZ. usuwa własne ścieżki zbrodni... UUUUU... Tez to dopiero ma pan CZ problem. Niegrzeczny z niego chłopczyk.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  A twoeje słowa Czantan jest tak samo puste jak twój portfel.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  śmieje się ten, kto śmieje się ostatni. Pamiętaj te słowa. przejdzie ten dzień... kiedy? To wie tylko jedna osoba. Która czuwa nad płonącą świecą istnienia. A nią nie jest nikt z ludzkości tylko twoja wola oraz gryzące nas sumienie.
 • A. Hope.S 3 miesiące temu
  MOJE JEST CZYSTE< bo nikogo tu nie wyzwałam od kobiet lekkich obyczaj. Wstydź się swojego języka i obrażania innych.
 • akwamen 3 miesiące temu
  e tam , dzieciak naoglądał się kryminalnych i innych detektywów i teraz lata ze sraczką. Idę spać! O!
 • stefanklakson 3 miesiące temu
  https://www.youtube.com/watch?v=NqbvvIDqzvc
 • Canulas 3 miesiące temu
  Piękne
 • Ogonisko 3 miesiące temu
  Klasyka.
 • Mane Tekel Fares 3 miesiące temu
  Używanie symboli policyjnych w celach innych, niż wykonywanie czynności służbowych, jest przestępstwem ściganym z urzędu.
 • Abbadon 3 miesiące temu
  Kocham jak ten człowiek w ogóle pominął kompletnie całą historię Ameryki i walki o prawa dla czarnych, pochodzenia słów, rozumienia słów, kultury, rasizmu, aktywizmu, czy właściwie czegokolwiek, co nie pasowało mu do teorii. Właściwie, to pominął kompletnie cokolwiek, co wprowadzałoby coś do dyskusji na temat CZEMU ludzie nie chcą nazywać czarnych czarnymi. Po prostu uznał, że to idioci i tyle. Najwygodniej.
  Słuchaj, też uważam, że nie nazywanie czarnych czarnymi to lekka przesada, ale jeśli twoje rozumowanie w ogóle dopuszcza stwierdzenie, "to wymysł białych idiotów" to z miejsca tracisz całe moje zainteresowanie. Twoje argumenty po prostu nie mają od teraz sensu.
 • Abbadon 3 miesiące temu
  Ps. Okej, przyjmijmy na chwilę, że masz rację. Że geje SĄ w istocie chorzy. I co teraz? Przecież tego nie da się "wyleczyć". Więc co zrobisz? Jak się nimi zajmiesz?
 • Aisak 3 miesiące temu
  https://m.youtube.com/watch?v=kGXEwTVDo04

  Co ten portal ma w sobie, że przyciąga mongoły?
  Nie mam, kurde, pojęcia.
  Szkoda.
 • Alijar 3 miesiące temu
  Zajrzałam tu, bo znalazłam pod swoim tekstem komentarz Cz umieszczony tam wyraźnie przez pomyłkę. Z rosnącym obrzydzeniem czytałam powyższą dyskusję. Oczywiście nie całą. Nie dawajmy się wciągać w pyskówki, nawet gdy mamy dobre argumenty dotyczące tematu. Po prostu nie komentujmy takich tekstów. Milczenie też jest komentarzem.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania