Prolog

Nikt nie wie co spotka każdego z nas. Życie jest pełne niespodziewanych akcji, emocji a także niesamowitych jak i niebezpiecznych przygód. Życie stawia przed nami wyzwania i rzuca nam kłody pod nogi oraz równie dobrze potrafi plątać figle. Skayler jest dziewczyną ambitna i zawsze dąży do celu. Jednak są momenty w których jest skryta i tajemnicza. Ma za sobą trudną jak i niebezpieczna przeszłość. Z reszta na codzień jest pogodną i radosną dziewczyną lecz czy tak jest naprawdę?

Każdy z nas popełnił w życiu błędy i nie raz próbowaliśmy je naprawić ale popełnianie tych samych błędów to jest błędne koło.

Nathan jest mężczyzną stanowczym i zawsze dostaje to czego chce. Bogaty biznesmen zmieniający kobiety jak rękawiczki. Co jeśli na jego drodze stanie jedną dziewczyna która wywróci jego świat do góry nogami?

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić opowiadanie

Komentarze

  • betti ponad tydzień temu
    Mam nadzieję, że wpadnie tu betinka i poprawi, bo ona jest specjalistką od spraw technicznych... co prawda trzeba uważać z tymi rewelacjami, które pisze i przesiewać, ale może chociaż przecinki jakieś postawi tam, gdzie trzeba, chociaż u mnie stawiała wszędzie... No cóż, popraw interpunkcję, bo kuleje... Nie wiem czy to nie betinka oceniła na pięć, ale faktem jest, że należy się tutaj zaledwie dwója z plusem...
  • ausek ponad tydzień temu
    Przecinki przecinkami, ale prolog to to nie jest. Zaliczyłabym to raczej do skrótowego streszczenia. Zadaniem prologu jest zainteresowanie czytelnika i wciągnięcie go do tego stopnia, by chciał czytać dalej. Nie wiem, na jakim etapie pisania tego opowiadania jesteś, ale dobrze zastosować inny schemat i prologiem zrobić ciekawy moment ze środka tekstu. Kawałek dialogu, który spowoduje, że czytelnik zada sobie pytania - o co tu może chodzić. Wpadnie w Twoje sidła i będzie czytał dalej.
  • Minia215 ponad tydzień temu
    A mi się wydaje, że czytałam to już na wattpadzie. Co do błędów jest ich tutaj troszkę. Tak samo jak i powtórzeń. Np. "Jego drodze" "jego świat" . Sama pilnuje się z powtórzeniami i staram się do nich nie dopuszczać.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania