Rzeczywistość G Prolog

Czym jest Rzeczywistość G? Właściwie, to nie ma to znaczenia, choć istnieją różne teorie, niektóre są bliskie prawdy, inne dalsze. Jedna, mówi na przykład, że Rzeczywistość G istnieje w umyśle chorego dziecka, inni, że znajduje się ona poza czasem i przestrzenią. A ludzie, którzy w niej istnieją, są awatarami dusz tych, których dusze zabłądziły właśnie w niej.

Jedno jest pewne. Mianowicie to, iż Rzeczywistość G, jest, można powiedzieć, grą. Znajdują się w niej różne tryby, takie jak chowany na wielką skalę, na przykład w Nowym Jorku, albo poszukiwania zdrajcy. Jednak Rzeczywistość nie ma ogólnych zasad; w zależności od sytuacji, ulegają one zmianie.

Co oczywiste, gra powinna mieć graczy, i Rzeczywistość G nie odstaje od tego schematu; z tym, iż gracze owi nie będą bezmyślnymi pionkami, lecz osobami, z własną osobowością, historią i wspomnieniami czy dylematami. Nie zagraża im jednak, śmierć ostateczna. Zawsze będą się odradzali, po to, by grać dalej.

Do najsłynniejszych graczy Rzeczywistości G należą chociażby, szesnastoletni chłopiec Tytus o zielonych oczach, zaczarowany boży pies Romeo o nieromantycznej duszy. Jest też mały diabełek w garniturku, czy dziewczyna Zombie, uwielbiająca tenisa.

Tym właśnie Rzeczywistość G… grą, która nie ma początku, ani końca.

 

Uwaga!

Rzeczywistość G będzie zbiorem opowiadań dotyczących wspomnianej gry, a występować w niej będą te same postacie. Jednak, jeżeli kiedyś owych opowiadań, będzie choć trochę dużo, to nie ważne, czy czytać je od początku, końca czy od środka, bowiem wydarzenia z jednego, nie będzie miało wpływu na drugie.

W przypadku kilku częściowych opowiadań, będą one odpowiednio oznaczane w tytule.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • fjoloP 07.09.2016
    Czy inspirowałeś się Doktryną Śmiertelności? Tak poza tym to solidne 5.
  • ZielonyAndy 07.09.2016
    Nie, ale chyba sprawdzę czym jest. I dziękuje za ocenę.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania