jf fnflfnfkdnxn

Elo

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Mikus_dzikus 13.03.2020

    Jak wam się podobał Prolog? Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie?

  • Pan Buczybór 13.03.2020

    Koślawe, słaba narracja, są też błędy interpunkcyjne chociażby... Tematyka dla mnie tak odległa jak kometa Halleya, więc na fabułą nie będę się rozwodził. Gdyby poprawić błędy byłoby nawet wporzo.

  • Mikus_dzikus 14.03.2020

    Robiłem to na szybko.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania