Elo
jf fnflfnfkdnxnAutor: Mikus_dzikusCzytano 397 razyData dodania: 12.03.2020
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
Jak wam się podobał Prolog? Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie?
Koślawe, słaba narracja, są też błędy interpunkcyjne chociażby... Tematyka dla mnie tak odległa jak kometa Halleya, więc na fabułą nie będę się rozwodził. Gdyby poprawić błędy byłoby nawet wporzo.
Robiłem to na szybko.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Jak wam się podobał Prolog? Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie?
Koślawe, słaba narracja, są też błędy interpunkcyjne chociażby... Tematyka dla mnie tak odległa jak kometa Halleya, więc na fabułą nie będę się rozwodził. Gdyby poprawić błędy byłoby nawet wporzo.
Robiłem to na szybko.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania